>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Finał Srebrnego kasku w Gdańsku

Status
Zamknięty.
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Witam,
Zapraszam do zapoznania się z ofertą która jest w STS. Dla mnie murowany faworyt Kubera na V kurs rano oscylował w granicach @2,15 ✅✅, teraz już leci w dół . Ja złapałem 2,0 . Krótko i na temat: na + forma , obsada taka że skoro potrafi wygrać z najlepszymi w lidze to z juniorami nie powinien mieć żadnego problemu. Kolejny argument kilka dni temu odbyły się tu zawody drużynowe gdzie wraz z Pawlickim larali na tym torze aż milo. Podsumowując forma + tor który mu pasuje . Tylko brać taki kurs
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Na razie nie pada, turniej za 30 minut, więc szybko będzie, bo widzę dwie perełki:

W.lampart- karczmarz 1 1.70 (fortuna) 9/10. Rafał Karczmarz od dłuższego czasu odpuszcza turnieje indywidualne. Z tego co wiem, a jestem z Gorzowa wziął dziś rezerwowy sprzet. Do tego niewielu wie ale w nieodbytym meczu w Częstochowie, by nie wystąpił ze względu na jakieś zapalenie w kolanie. Z Grudziądzem pojechał, ale na blokadzie. Dziś po prostu ma odjechać zawody i tyle. Bez spiny na wynik.

Liszka-Turowski 1 1.75 (fortuna)

Turowski jest tak słaby w tym roku, że wypadł nawet ze składu beznadziejnego Grudziądza. Ten chłopak za miesiąc skończy karierę. Liszka to solidny junior z Wrocławia i że spokojem poradzi sobie z beznadziejnym Turowskim. Kurs na to zdarzenie, to nieporozumienie. Powinno być z 1,10.

Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom