>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FINAŁ PGE EKSTRALIGI 2021!

Status
Zamknięty.
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Bez nazwy.png Czas na zwieńczenie sezonu PGE Ekstraligi w sezonie 2021. W tym roku skład finału trochę zaskakujący. O ile widok Sparty Wrocław w najważniejszych meczach sezonu nie jest wielkim zaskoczenie, tak finał dla Motoru lekko szokuje, choć akurat ta drużyna od wielu lat powoli i cierpliwie pracowała na ten sukces. Faworytem do złota wrocławianie, jednak Koziołki w półfinale pokazały wielką moc szczególnie w Gorzowie, więc absolutnie sprawy nie można uznać jako przesądzonej.
W starciu o brąz zmierzą się Byki z Leszna i gorzowska Stal. Dla obu ekip jest to finał pocieszenia, bo zarówno jedni, jak i drudzy mierzyli w tym sezonie wyżej.
W tym temacie dzielimy się przemyśleniami i typami na cztery ostatnie mecze sezonu. Zapraszam do dyskusji.

19.09.2021r.
Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów, godz. 16.30
Betard Sparta Wrocław - Motor Lublin, godz. 19.15

26.09.2021r.
Moje Bermudy Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno, godz. 16.30
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław, godz. 19.15
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Janek taki zawodnik, że w każdym momencie może odpalić, do tego 4 punkty ma praktycznie z urzędu. Do tego biegi z Vaculikiem i Woźniakiem, którzy chyba nie doszli jeszcze do siebie i z Piterem i Emilem, którzy też pod formą. Jak miałbym w coś celować to raczej w przełamanie, ale jak kursy są 50/50 to raczej nie warto, bo dobrze wystawiona linia.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ciężko powiedzieć, bo nie przeglądałem oferty wszystkich buków, a i sam mecz raczej z gatunku tych zagadkowych. Niby Leszno sporo silniejsze, szczególnie przy niewiadomej formie Vacula i Szymka, ale Gorzów ma patent na tor w Lesznie i jak odpali przynajmniej jeden z nich i Tomsen, to mogą trzymać wynik w okolicy -6. Połapałem sobie za drobne Doyle (-1,5) > Sajfutdinow @2 na Fortunie, ale widzę, że już zdjęli. Generalnie granie w stronę Doyle'a i Zmarzlika, tak bym chyba polecał, ale tak jak mówię, to luźne przemyślenia, nie wgłębiałem się za bardzo w ten mecz.
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
ja mysle nad 3:
thomsen z kolodziejem 1
Unia Win 1,45
mysallem o emilu z vaculem bo licze ze po wypadu jeszcze jest slaby ale boje sie jak emil sie pozegna
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Dzisiaj jedziemy finał bw Lublinie, nie pewna jest postawa Grigorija i Lamparta bo są po upadkach, niby mówią w wywiadach że wszystko z nimi dobrze, ale tylko oni wiedzą jak jest rzeczywiście. Jeśli Motor myśli o złocie to musi wyrobić jakiś handicap punktowy przed rewanżem. Jeśli Michelsen i Kubera wykręcą w okolicach 12 pkt, bardzo mocna juniorka zrobi jakieś 8 pkt to wygraną można być spokojnym gospodarzy, bo Grisza, Buczek i Jarek razem te 15 pkt zdobędą. Kurs na Motor to 1,65 w etoto i chyba warto w niego już wejść. U gości słaba juniorka +Magic, który w tym roku na 3 występy w Lublinie(1 w lidze i 2 w GP) nie wygrał żadnego biegu. Sparta będzie się starała o jak najlepszy wynik przed rewanżem u siebie, zadowoli ich zdobycz 42-43 pkt, co moim zdaniem jest to max co mogą wieczorem wykręcić.... Czekam na Wasze opinie, może jakieś linie na zawodników
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Dzisiaj jedziemy finał bw Lublinie, nie pewna jest postawa Grigorija i Lamparta bo są po upadkach, niby mówią w wywiadach że wszystko z nimi dobrze, ale tylko oni wiedzą jak jest rzeczywiście. Jeśli Motor myśli o złocie to musi wyrobić jakiś handicap punktowy przed rewanżem. Jeśli Michelsen i Kubera wykręcą w okolicach 12 pkt, bardzo mocna juniorka zrobi jakieś 8 pkt to wygraną można być spokojnym gospodarzy, bo Grisza, Buczek i Jarek razem te 15 pkt zdobędą. Kurs na Motor to 1,65 w etoto i chyba warto w niego już wejść. U gości słaba juniorka +Magic, który w tym roku na 3 występy w Lublinie(1 w lidze i 2 w GP) nie wygrał żadnego biegu. Sparta będzie się starała o jak najlepszy wynik przed rewanżem u siebie, zadowoli ich zdobycz 42-43 pkt, co moim zdaniem jest to max co mogą wieczorem wykręcić.... Czekam na Wasze opinie, może jakieś linie na zawodników
Mamy już pierwsze linie na spotkanie, w sts warto iść w under juniorów Sparty, o ile Lampart będzie w przyzwoitej formie to i Liszka i Curzytek jedyne punkty jakie zdobędą to ten jeden z biegu młodzieżowego. A więc warto wejść w:
Liszka under 1,5 kurs 1,7
Curzytek under 1,5 kurs 1,37
Wyścig młodzieżowy 5-1 kurs 1,84
Oby bez żadnych literek, bo młodzieżowcy i to lubią odwalić.... Adams 235 co o tych typach myślisz?
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Zastanawiające.


3.85 na tytul dla Motoru w STS

zakładając że juniorzy nie zawiodą a Grisza jednak zdrów to mogą dzisiaj jakies 6-8 pkt przewagi zrobić

Bo nie wierzę że Magic się obudzi. Tajski niby coraz lepszy ale to wygląda mi na pojedynek brata z bratem o złoto

A jeżeli dzisiaj Motor zrobi przewagę to owe @3.85 powinno być w niedziele do skontrowania po całkiem przyjemnym kursie
 
S 73

speedwaymaniak79

Użytkownik
Nie wiem czy Motor można stawiać aż tak na pozycji faworyta. Owszem juniorka bardzo mocna. Pytanie tylko jak poradzi sobie Grisza i Lampart po dość mocnych upadkach. Jeśli wszystko zagra, to Motor wygra, ale myślę że bardzo na styk. Janowski gorzej niż ostatnio chyba jeździć nie może. Tai w kapitalnej formie, Artiom wiadomo.

Warto rano zawsze śledzić ofertę STS bo wrzucają dość dobre kursy, które szybko poprawiają i tak dziś złapane:

Woffinden over 8.5pkt 1.75 -> obecnie już linia 9.5

Wrocław+4.5 1.80 -> obecnie 1.60

i w tych kierunkach dziś głównie ide
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Mamy już pierwsze linie na spotkanie, w sts warto iść w under juniorów Sparty, o ile Lampart będzie w przyzwoitej formie to i Liszka i Curzytek jedyne punkty jakie zdobędą to ten jeden z biegu młodzieżowego. A więc warto wejść w:
Liszka under 1,5 kurs 1,7
Curzytek under 1,5 kurs 1,37
Wyścig młodzieżowy 5-1 kurs 1,84
Oby bez żadnych literek, bo młodzieżowcy i to lubią odwalić.... Adams 235 co o tych typach myślisz?
Wystarczy wykluczenie lub defekt jakiegokolwiek seniora i są 2 ptk. Będzie ostra walka, upadki, a co za tym idzie wykluczenia.

Jeśli chodzi o wynik to nie zdziwię się jak będzie powtórka z półfinałów i meczu o 3. miejsce czyli coś w stylu 49-41 dla gości i pozamiatane po 1. meczu. Grisza i Wiktor może i są zdolni do jazdy, ale jak zaliczasz glebę i coś boli to nie już nie jedziesz na maksa. Wynik w okolicach remisu spowoduje, że rewanż będzie formalnością.
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Tez patrzyłem na under Magica ale prócz 13 biegu to nie ma jakichś mega trudnych

Bieg 3 - Janowski, Buczkowski, Czugunow, Michelsen - myślę że 2 oczka za Dunczykiem jest w stanie przywieźć

Bieg 7 - Curzytek, Grisza, Janowski, Kubera - nie wiadomo co z Laguta. A z Kubera musi coś Magic udowodnić

Bieg 10 - Liszka, Hampel, Janowski, Buczkowski -tu normalnie dysponowany i już zestrojony z torem Magic powinien przywieźć 3 pkt

Bieg 13 - 2x Laguta, Tajski i Magic -tu może być bardzo różnie

No i pewnie bieg 14 bo na 15 Sparta powinna wystawić Lagutę i Tajskiego

Jakiejś promocji tu mega nie widzę -po 3 biegach powinien mieć Janowski około 6 pkt przynajmniej

A jeżeli jeszcze pojedzie jakas rezerwa to I 14 wyscig juz się liczyć nie będzie
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Pierwszy mecz finału
Buczkowski, tak wiem ostatnio zwyżka formy ale jakoś nie mam do niego zaufania i poniżej 5,5 w betcris po kursie 2.0
Sparta +4,5 po kursie 1.80 i dograne +6.5 po kursie 1.50 oraz Janowski over 8,5 po kursie 1.80 (wszystko betclic) niestety limitują okropnie i wszystkiego udało się zagrać za około 600zł
Liszka under 2,5 po kursie 1.60, Curzytek under 1,5 po kursie 1.85 (oba typy etoto), też uważam że juniorzy Sparty nie odegrają dziś znaczącej roli.
Hampel - Janowski 2 1.80 betclic
wykluczenie taśma w meczu 2.50 etoto
Michelsen - Łaguta A. 2 1.95 etoto

łącznie wszytkiego mam za około 2 tys
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +251
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Mamy już pierwsze linie na spotkanie, w sts warto iść w under juniorów Sparty, o ile Lampart będzie w przyzwoitej formie to i Liszka i Curzytek jedyne punkty jakie zdobędą to ten jeden z biegu młodzieżowego. A więc warto wejść w:
Liszka under 1,5 kurs 1,7
Curzytek under 1,5 kurs 1,37
Wyścig młodzieżowy 5-1 kurs 1,84
Oby bez żadnych literek, bo młodzieżowcy i to lubią odwalić.... Adams 235 co o tych typach myślisz?
Nie do konca czuje te zdarzenia tym bardziej ze Lampart mega ciezkiego dzwona zaliczyl...wiec typy ryzykowne,zapewne jeden junior Wts wejdzie ale czy obaj to watpie tym bardziej ze oczko maja na starcie minimum jeden z nich...
Ja pogralem Wrocław +6.5 kurs 1.5oraz +4.5 Fortuna kurs 1.7
Cierniak under 4.5 kurs 1.7 Fortuna
Lampart under 5.5 kurs 1.9 sts
G.Łaguta under 8.5 kurs 1.94 sts typ ryzykowny
Janowski over 9.5 kurs 1.88 to typ ryzykowny ale kiedy jak nie dzis😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +235
B 44,7K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Motor Lublin @1,65 etoto

Zdecydowanie lepsza juniorka ktora mysle moze wygrać z 10-1 z juniorami wroclawia. Coraz lepsza postawa najslabszego ogniwa Buczka. Kubera i przede wszystkim michelsen swietni , martwi troche postawa Jarka ale mysle ze doswiadczenie i swoj tor pomogą. Chociaz pierwszy bieg ma mega ciezki., zagadka Grisza jednak mysle ze swoje pojedzie, stawiam 47/48 - 43/42. Najwazniejsze ze strony Wrocławskiej postawa drugiej lini. I mam przeczucie ze ktorys z liderów Woffinden lub Janowski nie zdobedzie dwucyfrówki. Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom