>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Fifa 08 => Turniej By Adi :) -- Zapraszam!!

adi10_tm10 0

adi10_tm10

Użytkownik
Witam! Niestety nie załapałem się do oficjalnego turnieju w Fife na tym forum więc postanowiłem założyć i przeprowadzić swój własny.

REGULAMIN:

1. Gramy wyłącznie zespołami narodowymi.
2. W turnieju bierze udział 16 graczy:

- 1 runda =&gt; 4 grupy po 4 zespoły (każdy gracz rozgrywa 3 mecze).
- kolejna runda to już mecze pucharowe z udziałem 8 ekip, przegrywający odpada, gramy mecz plus rewanż. Drugi mecz przy ewentulanym remisie w zwycięstwach i golach gramy łącznie z dogrywką i karnymi.

3. Wyniki wpisujemy po rozegranym meczu.
- w przypadku utraty połączenia między graczami w trakcie meczu:
--- od 0 do 25 min cały mecz od początku z uwzględnieniem wyniki przed stratą połączenia,
--- od 26 do 90 min dogrywamy tyle minut ile nam pozostało oczywiście z uwzględnieniem wyniku.

4. Mecze należy rozegrać w wyznaczonym terminie umawiając się na gg.
- Umawiając się z graczem podajemy konkretny dzień i konkretną godzinę (obaj zawodnicy muszą ją potwierdzić) i wtedy robimy screena (na wypadek nie stawienia sie jednego z gracz o umówionej porze). Gdy któryś z gracz nie zjawi się, przeciwnik wkleja screena w temacie z adnotacją że dany gracz nie stawił sie i wtedy przyznawany jest walkower 2:0.

5. Zapisując się do turnieju proszę podać nick oraz numer gadu gadu oraz wybraną przez siebie drużynę (oczywiście wybieramy spośród tych, które nie zostały jeszcze wybrane).

6. Jeżeli nie będzie chętnych do 22.00 do 10.02.2008r. turniej nie odbędzie się niestety. W innym przypadku odrazu rozpisuje mecze i startujemy od poniedziałku.

Osobiście zajmę się rozpisywaniem meczy i prowadzeniem tabeli. Gwarantuje aktualne i bardzo czytelne tabele.

Ustawienia gry obowiązujące w meczach turniejowych:
Czas spotkanie: 6 min połowa.
Kartki i kontuzje: włączone.

WSZYTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAM DO WSPÓLNEJ ZABAWY I LICZE NA ROZEGRANIE TEGO TURNIEJU!!!
 
adi10_tm10 0

adi10_tm10

Użytkownik
Mamy już 8 graczy więc w przypadku gdy nie uzbieramy kompletu 16 chętnych rozegramy turniej międze 8 zawodników którzy zgłosili się jako pierwsi.
Rozegramy wtedy jedną faze grupową z meczem i rewanżem a dalej faze pucharową.
Ale nadal czekamy na kolejnych chętnych!!
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Moze tyle druzyn starczy, bo jakos narazie ruchu nie ma , a na dwie grupy moze byc ?
 
adi10_tm10 0

adi10_tm10

Użytkownik
no ja jutro itak bym nie mógł grać bo nie będzie mie cały dzień. więc tak jak napisałem wcześniej jeśli do niedzieli do 22 nie bedzie kompletu czyli 16 to gramy na dwie grupy mecz i rewanz a potem pucharem. wtedy zagra ta 8 która sie zgłosiła dotychczas. startujemy w poniedziałek.
pozdrawiam
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
nie nie - jak wpisywalem HouseKloc nie mial wpisanej druzyny ! mial gadu i nicka ! zobacz na to kiedy bylo edytowane a kiedy ja wpisalem posta !
edit:
ogolnie takie turnieje to mozna o kant du#$y potłuc - kto pierwszy ten lepszy a czemu nie mozemy grac kazdy tym samym - to bedzie sprawiedliwe. jak w tym minitourze
 
Do góry Bottom