>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FEN 45: Oleksiejczuk- Abdurzakov

xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Dziś gala FEN z ciekawą walką wieczoru ale też z bardzo ciekawym typowo freakowym zestawieniem: Nikola- 'Wielki Bu'. Można się zastanawiać dlaczego takie zestawienie mamy tutaj na FEN. Szczególnie ciekawi mnie osoba Nikoli, ochroniarza znanego z Famemma a przede wszystkim z tego że wziął walkę z Pudzianem na pare godzin przed galą... i miał tam swój moment że gdyby Pudzian nie złapał sie siatki to kto wie jakby się to potoczyło. To było blisko dwa lata temu i bez wątpienia Nikola wywołuje pozytywne emocję dlatego tym bardziej nie rozumiem czemu nikt nie dał mu szansy i dostaje ją dopiero dziś i to na sportowej gali. Przykład 'Wielkiego Bu' jest nieco inny bo to kontrowersyjna postać, były kryminalista który dał się poznać szerszej publiczności że względu na konflikt z Denisem Załęckim. Na moje to taki angaż i promowanie jego osoby nie wywołało by niczego dobrego dlatego jego obecność na FEN mnie nie dziwi- prawdopodobnie po prostu 'skorzystali z okazji'. A i tutaj były zawirowania bo na 3 tygodnie przed galą wydawało się że walka zostanie odwołana- ponoć bo Polsat nie chciał być kojarzony z nim.
Nie dziwi mnie że bukmacherzy zbytnio nie wiedzą jak ugryźć tą walkę, jak walczy dwóch wielkich chłopów (gdzie Nikola ma 140 kg a Masiak 126) którzy nie są zbytnio sprawdzeni. Skoncentrujmy sie na tym co wiemy: Nikola, 41 lat- dobry kumpel znanego z KSW Darko Stosica u którego bywa także w narożniku, bierze regularnie udział w zawodach judo a tutaj miał pełne przygotowania ćwicząc w dobrej grupie u Marcina Bandla, m.in sparując z wielkimi chłopami jak Radzikowski czy Karwat. No i doświadczenie zdobyte w walce z Pudzianem.
Natomiast Patryk Masiak ma 32 lata i może coś pominąłem ale poza powiązaniami kibolskimi, sprawami kryminalnymi i konfliktu z Denisem to nie znalazłem jakiś szczególnych informacji o nim, koncentrując się powiazaniach ze sportem. Ale pewną weryfikację stanowi walka bokserska którą stoczył w maju ubiegłego roku na gali 'Rocky Boxing Night', dostając szansę występu przed własną publicznością w rodzinnym Gdańsku. Tam za rywala dostał boksera Pawła Strykowskiego który był 40 kilogramów lżejszy i miał rekord 3-21. Masiak zaprezentował się DRAMATYCZNIE, sił miał na max 2 minuty a to co robił nie miało nic wspólnego z boksem- ot machanie cepami bez szczególnej siły, o szybkości już nie wspominając. Strykowski lewym prostym sobie ustawiał Patryka, który od 2 rundy ledwo żył i pewnie ktoś lepszy by go po prostu znokautował. Niemniej jednak Strykowski mógł spokojnie dostać decyzję w tej 4 rundowej walce ale sędziowie orzekli remis. Co ciekawe gdzieś widziałem w wywiadzie że Masiak mówi że boks to jego główna płaszczyzna. Oczywiście istnieje szansa że w te 10 miesięcy się rozwinął ale jeśli nie to dla mnie zdecydowanym faworytem tej walki jest Nikola. Zakładam, bez szczególnej filozofii że obydwaj mają siłe na max 2-3 minuty. A tutaj mamy MMA i 5 minut runda więc walka pewnie będzie do pierwszego obalenia. Nikola zrobi to samo co z Pudzianem i zakładam że obali Masiaka i w pierwszej rundzie go skończy w parterze a kurs zaskakująco wysoki nawet zakłądając walkę 50/50 gdzie przy takich masach to nie powinno wyjść za 1 rundę.

N.Milanovic w 1 rundzie @5,00 STS
nie no ten Nikola to żart, teraz rozumiem czemu nikt go nie brał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +339
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Ciekawa logika z walki Patryk Dubaczyński- Adam Kowalski. Wyjściowo mieliśmy coś w stylu 1,30- 3,00 albo i niżej więc zdecydowanym faworytem był Dubaczyński, który na codzień trenuje w WCA a tutaj dostał szanse angażu w FEN po obozie zimowym z polecenia prezesa Jóźwiaka. Skąd więc taka zmiana kursów ? Dlatego że to walka semi-pro (3x 3 min) i Dubaczyński nie zrobił wagi więc zaczyna walkę mając z miejsca ujemny punkt. Czyli jeśli wygra 2 rundy a przegra jedną to na kartach punktowych powinien być remis (swoją drogą nie widze żeby remis można było postawić u żadnego bukmachera). No właśnie tylko że remisu nie można postawić więc jeśli się nie myle to wtedy musi być zwrot. Więc to tylko typ na logikę bo skoro Dubaczyński był sporym faworytem to i tak przecież trzeba było zakładać że wygra przynajmniej dwie rundy albo przed czasem.

P.Dubaczyński @2,20 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +932
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Ale czemu znowu szczekasz do niego? Zajmij się pisaniem do fortuny o bonusy zamiast zaczepiać wartościowych użytkowników forum.
 
Do góry Bottom