>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fed Cup 2019

Status
Zamknięty.
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na dzisiejszy dzien wybralem dwa mecze ze spotkania Szwajcaria - Wlochy. Spotkanie zostanie rozegrane w hali na twardej nawierzchni.
Bencic - Errani @1,2✅ fortuna
2:0 @1,54✅ 6:2 7:5
Miala Belinda 5:2 i serwis w drugim ale jak pisalem ze Errani ugra 7 gemow to musiala troche odpuscic ;)

Errani nic nie grala od pol roku. Wiec forma jest niewiadoma. Troche dziwi mnie wybor jej do takiego meczu ale widocznie nie mieli kogo wystawic. Sara juz najlepsze lata ma za soba. Z marnym serwisem i balonikami nie ma za bardzo czego szukac w wiekszych turniejach. Bencic dobrze weszla w sezon. Widac ze odbudowuje forme sprzed lat. Jezeli mecz bylby na kortach ziemnych to jeszcze mozna byloby dawac szanse Wloszce. Jednak mocno bijaca Belinda nie da Errani wiekszych szans. Nie powinna miec klopotu w zamknieciu spotkania w dwoch setach. Jedyny minus to regularnosc wloszki. Szwajcarka lubi sie troche zagotowac. Jednak na kazdej przerwie beda rozmowy z kapitanem i przekazywane wskazowki na biezaco. Mysle ze Wloszka jak ugra 7 gemow to powinna byc zadowolona.
Giorgi @1,42 fortuna⛔ 1:2
Trzeciego seta nie wiadzialem to sie nie wypowiem. Jednak w pierwszych dwoch Giorgi nie wygladala jak najwieksza wariatka WTA. Byl spokoj i rozwaga. Szkoda ze nie grales czystego winu bo takto nikt nie wygral.
Jezeli Errani przegra to sytuacje bedzie musiala ratowac Giorgi. Ona natomiast ze swoim stylem gry w hali czuje sie znakomicie o czym swiadcza jej wyniki. W tym roku prezentuje rowny dobry poziom. Bije mocno ale zna umiar i potrafi wprowadzic plan b. Golubic tez potrafi mocno przylozyc i zaserwowac ale brak jej rozwagi w tych zagraniach. Nie spodziewam sie dlugich wymian w tym meczu jednak stawiam na lepsza wedlug mnie Giorgi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
brygader 9

brygader

Użytkownik
Giorgi @1,42 fortuna
Jezeli Errani przegra to sytuacje bedzie musiala ratowac Giorgi. Ona natomiast ze swoim stylem gry w hali czuje sie znakomicie o czym swiadcza jej wyniki. W tym roku prezentuje rowny dobry poziom. Bije mocno ale zna umiar i potrafi wprowadzic plan b. Golubic tez potrafi mocno przylozyc i zaserwowac ale brak jej rozwagi w tych zagraniach. Nie spodziewam sie dlugich wymian w tym meczu jednak stawiam na lepsza wedlug mnie Giorgi.
Doceniam robote adik1992 na tym forum, jest tu &quot;znawcą&quot; nie raz zamkną hejterom paszcze, ale jednak gram tu inaczej i mam na to papiery!
Po pierwsze Girogi nie zna umiaru i nie zmieni sposobu gry w trakcie spotkania. Jest to najwiekszy rzeźnik w WTA. Ona nigdy się nie zmieni i gra w pusty kort na pelnej ku...
Ponadto Giorgi pod duża presją. Musi to wygrać bo Włoszki już przegrywają 0-1 i ten kurs 1.40 ???? Nic tu nie pasuje , a Giorgi sama to przegra niewymuszonymi błędami. Więc adik1992 upominam nie pisz po meczu w edycji posta że Giorgi to sama przegrala, bo ona tak gra, a Ty piszesz zupełnie co innego!
Golubic trzyma pile w korcie i potrafi grać będąc daleko w korcie czekając na kontrę. Nie bez powodu gra ten mecz Golubic, a nie Bacsinszky która jest w formie aktualnie. Dodam ze rozwagę ma Golubic, a nie Giorgi!
Golubic 2-0 4.60 Fortuna ⛔
2-1
Wygrała Golubic , ale 2-1 człowiek zachlanny za bardzo ????
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Marcinkevica - Goerges(-5,5g) 2 @ 1,72 ⛔ brakło gema...



365



Gramy na twardym.podłożu w hali, a więc tam, gdzie Georges czuje się bardzo dobrze. Potrafi dobrze serwować, a w tych warunkach to duży atut i ogólnie jej płaskie uderzenia są bardzo groźne.



Marcinkievice widziałem jeszcze w Katowicach na kwalach kilka lat temu, a ona nie zrobiła żadnego postępu. Żadnych konkretnych argumentów i nie mam pojęcia jak mogła by się tu przeciwstawić Niemce.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik


Barty-Azarenka 1 ✅



Azarenka wciaz do przodu z tygdonia na tydzien, ale tu jeszcze sa chyba zbyt duze ograniczenia by pokonac Ashleigh Barty. Barty niedawno wygrala swoj pierwszy turniej Premier MAndatory w Miami, bardzo dobrze grala dla Australii w Fed Cupie, wiec wydaje mi sie tu sluszna faworytka. Azarenke zawsze fajnei ograc, bo tuo jednak samo nazwisko Bialorusnki wzbudza determinacje, a tutaj jeszcze bardzo prawdopodnie moze byc sytaucja, ze ABrtu bedzie ratowac Australii tego tie-a, bo w meczu otwarcia spotykaja sie Stosur z Sabalenka, a ze gra Stosur notuje caly czas regres i ten seozn poki co jest katastrofalny to Stosur faworytka tego starcia na pewno nie bedzie.



 



Pavlyuchenkova-Paolini 1 ✅



Rosjanki trafily na Wloszki w skladzie Trevisan i Paolini i tutaj porazka Rosjanek praktycznei nei wchodzi w gre. Rosjanki w skladzie Potapova i Pavlyuchenkova i nawet takie zestawienie powinno dac pewna wygrana. Potapova tez powinna swoj mecz wygrac, ale to jeszcze malo doswiadczona tenisistka, natomaist Pavlyuchenkova to juz wysoka marka, a ze gramyw rosyjskiej hali to przy warunkach fizycznych i mocy Pavlyuchenkovej to ciezko wyobrazic mi sobie tutaj inne rozstrzygniecie niz wygrana Rosjanki.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik


Barty-Sabalenka 1 ✅



1:1 po pierwszym dniu w meczu polfinalowym Fed Cupu. Zmian tutaj raczje nei bedzie i obydwie zawodniczki wygraly swoje pierwsze mecze. Jeszcze raz w strone Barty, o jak Barty nei ugra im singla to moze byc problem. Chociaz Stsour chyab pierwszy raz dala dzis dobry mecz od dlugiego czasu. Barty jednak ma szanse wyprowadzic Australie na prowadzenie. Ten mecz jest chyba kluczowy dla calego tie, bo nawet jesli Bialorusinki doproadzilyby do remisu to w deblu Australia i tak bedzie faowrytem. Sabalenka bardzo grozna jest zawsze, ale stawiam, ze Barty nie zawiedzie druzyny z Antypodow i ze Australii uda sie zagrac w finale Fed Cupu.
 
L 388

lelit

Użytkownik


Ciekawy mecz deblowy pomiedzy Garcia/Mladenovic a Begu/Niculescu. Francuzki graja po raz pierwszy razem po dramatycznym rozwodzie w 2017 gdy Garcia postawila na solo kariere a zawiedziona Mladenovic w rezultacie sie posypala, w czym jej na pewno pomogl amant Thiem. Francuski (raczej cienko 1.5), niegdys scisla czolowka deblowa z wygranymi GS.



Halep zastapila Begu, no i to jest inna para kaloszy :)



 
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik


C.Garcia-Halep 2 ✅



Tutaj tez jest 1:1 w meczu Francja-Rumunia i obydwie zawodniczki wygraly sowej pierwsze mecze. Sadze, ze Halep zrob ito sam oco Barty tzn. wygra swoje dwa mecze singlowe i da Rumunkom szanse, a pozniej niech sie dzieje co los przyniesie w rubberze nr 4 i 5. Garcia niezbyt potrafi grac z Halep, Francuzce udal osie wygrac tylko raz, pozostale mecze to dosc galdkie wygrane Halep. Rumunka doproawdza Garcie po prostu do frustracj iw wymianach, bo Halep ma wyjatkowo czyste uderzenie i pilki Garcii predzej czy poznei jladuja po porstu po autach i tak zazwyczaj wyglada scenariusz meczy tej dwojki. Jesli Rumunka chca zawalczyc o ten awans to musza liczyc na dwie wygrane swojej najlepszej tenisistki, wiec do kombo wydaj mi sie to dobrym rozwiazaniem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom