>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Fantasy Premier League 2019/2020

lancev 984

lancev

Użytkownik
Witam!

​​​​​​Jakże wielkie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że temat Fantasy PL na forum praktycznie nie istnieje. Jeśli nie potrafię obsługiwać wyszukiwarki, albo założyłem temat w złym dziale, to proszę o wiadomość lub przeniesienie. Dlaczego się zdziwiłem ? Bo Fantasy to po pierwsze fajna zabawa, a po drugie kopalnia aktualnej wiedzy o lidze angielskiej. Manager piłkarski najlepszej ligi świata, gdzie składy układane są z prawdziwych piłkarzy, a nasza punktacja zależy od ich realnego występu w danej kolejce. 

Na start dostajemy 100 mln i potrzebujemy złożyć 15tkę zawodników (2-5-5-3). Później gramy w 11, a czwórka na ławie w razie kontuzji lub rotacji. Najdroższy Salah - 12.5 mln, najtańsi 4.0. W zależności od pozycji, bramki mają różną wartość, ale już np. każda asysta liczona jest za 3 punkty. Punkty przyznawane są za różne rzeczy, zliczane są nawet przechwyty czy bloki. 

Gdy masz już swój skład możesz dołączać do lig prywatnych różnych społeczności, czy nawet tworzyć swoje dla znajomych. W ligach światowych uczestniczysz w rankingu ogólnym (OR) - w zeszłym roku 6,5 mln kont, w lidze krajowej czy klubowej. W wielu ligach można coś wygrać. M. in. Patrick van Aanholt z Crystal Palace prowadził ligę z nagrodami.

Rywalizujesz z innymi managerami, być może nawet swoimi znajomymi, a wszystko zależy od prawdziwych rozgrywek. Interesujesz się kto jak gra, żeby jak najlepiej przygotować swój skład na daną kolejkę (1 darmowy transfer na kolejkę). Nie raz zdarzyło mi się trafić z zawodnikiem, który strzelił gola w dwóch kolejnych meczach (na podstawie statystyk i obserwacji z poprzednich meczów). Tak więc spokojnie można to przenieść na bukmacherkę. Ktoś powie, że zawsze to powinno tak wyglądać. Jasne, tylko że tutaj towarzyszy temu zabawa, emocje i skupienie na tym przez cały sezon. Jesteś na bieżąco z kontuzjami, zawieszeniami, kto ma formę, kto pod formą. Gra jest przydatnym narzędziem, a przy okazji można wygrać mega nagrody: wycieczki po UK z wejściówkami na mecze, lepsze i gorsze gadżety, najnowsze Fify. Mniejsze nagrody co miesiąc, nawet top20 managerów w każdej kolejce. 

To tak po krótce o co w tym chodzi  a teraz zwracam się do forumowiczów - czy ktoś gra ? :D A może ktoś chciałby zacząć, a nie wie jak - chętnie pomogę. Możemy się tu wymieniać spostrzeżeniami i porównywać pomysły na składy. Pokminić wspólnie lub przeciwko sobie. I myślę tu oczywiście o założeniu naszej ligi. :)

Do startu niecały miesiąc, zaczął się presezon - uznałem, że warto wystartować z takim tematem. Jeśli planujesz zamieścić tu przydatną informacje, zrób to również w Dziale

To co, zakładamy konta i robimy składy ? Ja i 800k innych managerów czekamy na wiecej rywali. Pozdro!
​​​​
 
Do góry Bottom