>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

FAME MMA 7

Status
Zamknięty.
S 72

skuwerx

Użytkownik
Zrzut ekranu 2020-08-3 o 12.53.50.png


Karta walk FAME MMA 7:
  • Paweł "Popek" Mikołajów - Damian "Stifler” Zduńczyk​
  • Adrian "Polak" Polański - Amadeusz "Ferrari" Roślik​
  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Marta "Martirenti" Rentel​
  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Łukasz Lupa​
  • Arkadiusz "Aroy" Tańcula - Paweł Tyburski​
  • Marcin Najman - Dariusz "Lew" Kaźmierczak​
  • Tomasz Olenik - Mariusz "Hejter" Słoński​
  • Kamil "Hassi” Hassan - Maksymilian "Wiewiór” Wiewiórka​
  • Krystian "Krycha” Wilczak - Maciej "Szewcu” Szewczyk​
Co prawda gala dopiero za miesiąc, ale mile widziane wszelkie przemyślenia, propozycje itp. :)
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +53
S 72

skuwerx

Użytkownik
Ja pograłem już osobiście Tomasza Olejnika po kursie 1.8, co prawda w pierwszej walce trochę się ,,zbłaźnił" ,ale teraz warunki fizyczne przemawiają ostro za nim. Do tego ,,Hejter" powiedział, że na razie nie rozpoczął treningów, tylko biega (wtf).
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Szewcu + Tyburski + Popek.

Szewcu no czasu przed poprzednia walka a był o krok od wygranej. Pre lat temu startował w plmma. Ten Krycha to jakiś chudy leszcz.

Tyburski trenuje w Uniq w Warszawie. Ten Tancula to kolejny jakiś nie wiem kto. Wygrał poprzednia walkę ale Tyburski jakieś skille ma.

Popek wiadomo bo bo gdzie Stifler trenujący kilka tygodni. Jak Popek go nie zabije w w pierwszej minucie to będę w szoku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
Kurs że linkiewicz przegra jest zacny. jej przeciwniczka to dziewczyna wysportowana,wiec kondycyjnie napewno jest lepsza. przypomina mi sie walka linkiewicz-masti gdzie masti wysportowana i robila z nią co chciala. Tu moze byc podobnie Jedyny minus ze to jej debiut ,a linkiewicz juz 3 walki stoczyla.
Jakis over w walce kasio tez chodzi mi po głowie .
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
I co z tego że wysportowana ? To to walczy ? A Link jak dzięki treningom się zmieniła. Ta rywalka Jak nie potrafi zadawać ciosów czy walki w parterze. Link to już wszystko zna. Zrobi z mordy jej sieczkę jak w ostatniej walce.

Teraz dopatrzyłem że dzięki sylwetce ma na pewno lepszą kondycję. Spadłem z krzesła normalnie. Widać że eksperci, tylko dlaczego nie wypowiadają się w innych tematach z prawdziwymi walkami !!!

I jeszcze Masti wcześniej trenowała zapasy tak do wiadomości.
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
linki potrafi ciost zadawac? A to dobre. Wystarczy popatrzec na yt. Widac faktycznie u linkiewicz te ciezkie godziny treningow na macie . To jej trzecia walka byla i nic tam nie widac by cokolwiek wyniosla z treningow.
" Ta rywalka Jak nie potrafi zadawać ciosów czy walki w parterze. Link to już wszystko zna. "

linki to wszystko zna" heh.teraz ja spadle mz krzesla.
 
Ostatnia edycja:
S 72

skuwerx

Użytkownik
I co z tego że wysportowana ? To to walczy ? A Link jak dzięki treningom się zmieniła. Ta rywalka Jak nie potrafi zadawać ciosów czy walki w parterze. Link to już wszystko zna. Zrobi z mordy jej sieczkę jak w ostatniej walce.

Teraz dopatrzyłem że dzięki sylwetce ma na pewno lepszą kondycję. Spadłem z krzesła normalnie. Widać że eksperci, tylko dlaczego nie wypowiadają się w innych tematach z prawdziwymi walkami !!!

I jeszcze Masti wcześniej trenowała zapasy tak do wiadomości.
Ja osobiście się nie wypowiadam, ponieważ nie znam się, nie oglądam KSW czy UFC, fame mma to wiadomo inna bajka, bardziej liczą się warunki i psycha.

Co do typu przeciwko Linkiewicz to zbytnio nie popieram, Masti raczej szuka fejmu i pieniędzy, więc to nie będzie walka taka jak Zusje.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Linkiewicz teraz podchodzi do treningów bardzo profesjonalnie, widać to chociażby po jej sylwetce. Po takim kursie jednak nie ma co jej grać, bo wiadomo jak wyglądają zazwyczaj freakowe walki kobiet i tam często decyduje przypadek.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Dla mnie pewniak gali to Polak po 1,50 jak najbardziej do przyjęcia, bo pozostałe kursy to już inna sprawa zupełnie. Ma strasznie mocny łeb jak na poziom freaków. Najman kolejny raz faworytem co już dziwnie brzmi. Ktoś coś więcej na temat jego rywala oprócz tego, że 3 lata temu walczył z Kołeckim, znaczy wyszedł do walki na 30 sekund. Na sherdogu bilans 2-8 w tym dwie wygrane z tym samym zawodnikiem co ma 0-19 bilans, chłop 2 minuty najwięcej wytrwał w swojej "karierze". Chyba idealnie wybrali placka na ostatnią walkę w mma Najmanowi, różnica w wadze też będzie ogromna.

Natomiast Kasjo przedstawia ciekawy plan przygotowań, od 1;30

Ogólnie patrząc po jego zachowaniu to mu chyba trochę odbija popularność. Walka jak wiadomo w formacie K1, myślicie że Lupa ma potencjał tu zrobić niespodziankę? Bo idealnie tu wychodzi z lekceważenie rywala i w ogólnie samej walki. Lupę znam tylko od walenia liści w punchdownie. Generalnie to Kasjo nieźle się ślizga jeśli chodzi o dobór przeciwników i stawiania warunków na jakich zasadach mają być walki, najpierw dostał Polaka dwa razy mniejszego od siebie, ostatni rywal też mega przeciętny nie mający nic wspólnego ze sportami walki a szczyci się i zachowuje jakby nie wiadomo kogo pokonał.
 
S 72

skuwerx

Użytkownik
Dla mnie pewniak gali to Polak po 1,50 jak najbardziej do przyjęcia, bo pozostałe kursy to już inna sprawa zupełnie. Ma strasznie mocny łeb jak na poziom freaków. Najman kolejny raz faworytem co już dziwnie brzmi. Ktoś coś więcej na temat jego rywala oprócz tego, że 3 lata temu walczył z Kołeckim, znaczy wyszedł do walki na 30 sekund. Na sherdogu bilans 2-8 w tym dwie wygrane z tym samym zawodnikiem co ma 0-19 bilans, chłop 2 minuty najwięcej wytrwał w swojej "karierze". Chyba idealnie wybrali placka na ostatnią walkę w mma Najmanowi, różnica w wadze też będzie ogromna.

Natomiast Kasjo przedstawia ciekawy plan przygotowań, od 1;30

Ogólnie patrząc po jego zachowaniu to mu chyba trochę odbija popularność. Walka jak wiadomo w formacie K1, myślicie że Lupa ma potencjał tu zrobić niespodziankę? Bo idealnie tu wychodzi z lekceważenie rywala i w ogólnie samej walki. Lupę znam tylko od walenia liści w punchdownie. Generalnie to Kasjo nieźle się ślizga jeśli chodzi o dobór przeciwników i stawiania warunków na jakich zasadach mają być walki, najpierw dostał Polaka dwa razy mniejszego od siebie, ostatni rywal też mega przeciętny nie mający nic wspólnego ze sportami walki a szczyci się i zachowuje jakby nie wiadomo kogo pokonał.
Co do Polaka to on był w zastępstwie za kogoś tam na szybko. Chyba Ambro.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Kasjo uważa, że pokonałby Normana Parke... Temu facetowi(tzn. Kasjo) naprawdę przydałby się kubeł zimnej wody na łeb w postaci solidnego nokautu, ale biorąc pod uwagę jakich sobie dobiera rywali, to nie będzie o to łatwo.
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Kasjo uważa, że pokonałby Normana Parke... Temu facetowi(tzn. Kasjo) naprawdę przydałby się kubeł zimnej wody na łeb w postaci solidnego nokautu, ale biorąc pod uwagę jakich sobie dobiera rywali, to nie będzie o to łatwo.
Dobiera? Przecież to oni wszyscy chcą z nim walczyć, bo na nim robią sobie fame w socialach i nie są to zrobione sztuczne konflikty pod walkę, tylko to są realne konflikty... Większa beka dla mnie jest, że Hassan przegrał pierwszą walkę, a teraz ustala wagę i jeszcze wprowadza zakaz skrętówek
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Znam bardzo dobrze postać rywala Najmana i polecam z całego serca pograć mocno po kursie 1,33 na Marcina. Nie wiem na ile was Betclic puści, mi pozwolił na 4500 zł ale pogram jeszcze z innego konta. Kaźmierczuk to totalny amator z problemami z głową, trenuje na wsi w Anglii gdzie w międzyczasie pracuje na produkcji jak reszta emigrantów. Najman jest jaki jest, jednak to jest przepaść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Znam bardzo dobrze postać rywala Najmana i polecam z całego serca pograć mocno po kursie 1,33 na Marcina. Nie wiem na ile was Betclic puści, mi pozwolił na 4500 zł ale pogram jeszcze z innego konta. Kaźmierczuk to totalny amator z problemami z głową, trenuje na wsi w Anglii gdzie w międzyczasie pracuje na produkcji jak reszta emigrantów. Najman jest jaki jest, jednak to jest przepaść.
Przecież ten Lew wygląda i rusza się czy zadaje ciosy i kopnięcia o niebo lepiej od kulturysty !!! Na Najmana dużo nie potrzeba.

1.33 z podatkiem i Ty chcesz to grać czy już zagrałeś za taką kwotę i jeszcze to polecasz !!! Czyste amatorstwo w żywej postaci.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Niestety inaczej się tego nie da zagrać, kilka stówek piechotą nie chodzi. Tego całego lwa znam bardzo dobrze i uwierz mi że ta walka nie będzie trwała dłużej niż 20 sekund. Pozdrawiam
 
N 0

Natanaise

Użytkownik
Jak myślicie
Szewcu czy Krycha
Linkiewicz czy Martirenti
Tost Najman czy Lew
Popek czy Stifler
Wypowiedzcie się i rozwiejcie moje wątpliwości
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Kursy na Popka i Najmana to jakies nieporozumienie 1.18 i 1.33 ? Dla mnie warto próbować Stiflera po kursie ponad 4.00. To jest prawdziwy wariat. Dla mnie wszystko mozliwe w tej walce i ogromne value w kursie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom