>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fachowe wsparcie Clevbe, czy warto?

S 0

SimplyRed

Użytkownik
Mam pytanie do wszystkich grających. Czy korzystacie z serwisów wspomagających skuteczne granie? Kolega polecił mi statystki na serwisie clevbe.com Twierdzi, że warto ale zanim zainwestuję chciałbym poznać zdanie innych graczy. Bardzo proszę o informację jeżeli ktoś korzysta z usług tej firmy lub podobnych czy oprócz oszczędności czasu wspomaga również realny zysk.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Witam

A kolega ktory twierdzi ze warto, ma jakis zysk?, na ile wspomogl ten serwis skuteczne wsprcie?.

Stron ze statystyakim jest bez liku, tych platnych i tych nie platnych, niektorzy korzystaja z platnych a inni korzystaja z darmowych statystyk. Niema nic przeciwko aby korzystac z takich serwisow i nie otrzymasz jednoznacznej odpowiedzi, czy wiesz dlaczego?
dlatego ze wszystko to sprowadza sie do jednego do analizy.

Ze statystyk trzeba umiec korzystac aby wykorzystac to do analizy -
jezeli ty(ogolnie mowiac) z prostych/podstawowych statystyk nie potrafisz korzystac jak naprzyklad Pilka Nozna to co dadza tobie za awansowane statystyki, zaleja tobie leb i bedziesz mial wiekszy mentlik. Jezeli ty nie potrafisz analizowac a na analize sklada sie kilka czynikow nie tylko sama analiza statystyczna to statystyki nie wygraja obstawionego kuponu za ciebie od tak bo placisz za zawansowane statystyki A my mowimy tutaj o prostej dyscyplinie jaka jest Pilka Nozna a gdzie MLB czy NFL .

Wejdz sobie do mojego tematu We Are Players🏈⚾🏀 i poczytaj a dowiesz sie co to jest analiza.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom