>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ewidentne ignorowanie własnego regulaminu przez LVBET

pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Zagrałem w tej firmie mecz, rozgrywany w systemie best-of-3 czyli do dwóch wygranych map.

Kursy na ten mecz prezentowały się tak jak na załączniku. Polecam przyjrzeć się kursom na handicap map -1,5 i Dokładny wynik 2:0, które wygrywają wtedy i tylko wtedy gdy wynik końcowy to 2:0, a różniły się od siebie o całe 2.00, co przy kursach na zwycięstwo danej drużyny czy chociażby przy kursie na dokładny wynik 0-2 wskazuje na oczywisty błąd, gdzie w ofercie zamienione zostały kursy na 2-0 i 0-2.

Mecz nie zakończył się wynikiem 2:0, zatem oba w/w zakłady (handicap -1,5 i DW 2:0) przegrały, postanowiłem zatem napisać do supportu. Support odpisał, że przekazuje do działu zakładów sportowych, odpisując po kilkunastu minutach, że zakład został rozliczony poprawnie i kursy zostały wystawione poprawnie.

Na pytanie "po jakim kursie byłby rozliczony zakład (4.50 tak jak dokładny wynik, 2.50 jak handicap czy 1.00 bo stwierdzonoby błąd) gdyby wynik wyniósł 2:0 nie dostałem odpowiedzi.

Nie polecam i przestrzegam.
Post automatycznie złączony:

Dodam jeszcze fragment regulaminu, na który się powoływałem:

Przykładami oczywistych błędów mogą być: źle wyświetlana (odwrócona) linia handicapu, złe linie under/over, błędne kursy (np. błąd w kursie 25,0 zamiast 2,50), niewłaściwa nazwa uczestnika zdarzenia, niewłaściwa godzina meczu bądź ewidentny błąd w systemie. W takich wypadkach Spółka uznaje wszystkie zakłady, których to dotyczy jako nieważne i zwraca za nie stawki na konta graczy.
 

Załączniki

K 551

konradanton

Użytkownik
Zagrałem w tej firmie mecz, rozgrywany w systemie best-of-3 czyli do dwóch wygranych map.

Kursy na ten mecz prezentowały się tak jak na załączniku. Polecam przyjrzeć się kursom na handicap map -1,5 i Dokładny wynik 2:0, które wygrywają wtedy i tylko wtedy gdy wynik końcowy to 2:0, a różniły się od siebie o całe 2.00, co przy kursach na zwycięstwo danej drużyny czy chociażby przy kursie na dokładny wynik 0-2 wskazuje na oczywisty błąd, gdzie w ofercie zamienione zostały kursy na 2-0 i 0-2.

Mecz nie zakończył się wynikiem 2:0, zatem oba w/w zakłady (handicap -1,5 i DW 2:0) przegrały, postanowiłem zatem napisać do supportu. Support odpisał, że przekazuje do działu zakładów sportowych, odpisując po kilkunastu minutach, że zakład został rozliczony poprawnie i kursy zostały wystawione poprawnie.

Na pytanie "po jakim kursie byłby rozliczony zakład (4.50 tak jak dokładny wynik, 2.50 jak handicap czy 1.00 bo stwierdzonoby błąd) gdyby wynik wyniósł 2:0 nie dostałem odpowiedzi.

Nie polecam i przestrzegam.
Post automatycznie złączony:

Dodam jeszcze fragment regulaminu, na który się powoływałem:

Przykładami oczywistych błędów mogą być: źle wyświetlana (odwrócona) linia handicapu, złe linie under/over, błędne kursy (np. błąd w kursie 25,0 zamiast 2,50), niewłaściwa nazwa uczestnika zdarzenia, niewłaściwa godzina meczu bądź ewidentny błąd w systemie. W takich wypadkach Spółka uznaje wszystkie zakłady, których to dotyczy jako nieważne i zwraca za nie stawki na konta graczy.
Stawialem w poniedzialek rano zaklad za 100zl z kodu LVTypera. Kurs ogolny ponad12. Okazalo sie ze mecz tenisa Sonego/Vavassori mimo ze mial byc grany w poniedziałek byl dopiero rozegrany w środę. Po rozstrzygnieciu 6z7 zdarzeń okazało sie ze uznali wygrana 598 zl robiac zwrot meczu tego debla. Gdy Włosi wygrali mecz moja wygrana powinna wynieść 1117zl i poprosilem by sprawdzili temat i anulowali zwrot. Po godzinie dostalem maila z info o przeprosinach za niedogodności i tym ze mecz rozliczono jako wygrany. W historii zmienili tez kupon jako wygrany na kwote 1117 a nie jak dotad 598. Zapomnieli tylko o malym szczególe zeby wyrownac roznice...czyli ponad 550zl 😡Od wczoraj (juz ponad24h)na czacie w kolo informacja ze sprawa jest w dziale technicznym. Miał ktos moze podobne historie?
Minęło już około 107 godzin od opisanej wyżej akcji . Nadal zero odzewu. Na pytania na czacie o postępy - cały czas odpowiedź o oczekiwanie na maila zwrotnego z działu technicznego ...😡🤬
 
Do góry Bottom