>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Europejskie Puchary w Piłce Ręcznej Kobiet 2010/2011

Status
Zamknięty.
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP

Europejskie Puchary w Piłce Ręcznej Kobiet 2010/2011​


W dniach 3.-5.09.2010 zostanie rozegrany turniej pre-eliminacyjny w kwalifikacjach do Ligi Mistrzyń piłkarek ręcznych. Turniej będzie rozgrywany szwedzkim Sävehof. Do dalszej rundy awans uzyskają dwa najlepsze zespoły.

Plan gier

03.09.2010
CDES Gil Eanes/Lagos dos Descobrim (POR) VS. T+A/VOC Amsterdam (NED)
LK Zug Handball (SUI) VS. IK Sävehof (SWE)

04.09.2010
IK Sävehof (SWE) VS. CDES Gil Eanes/Lagos dos Descobrim (POR)
T+A/VOC Amsterdam (NED) VS. LK Zug Handball (SUI)

05.09.2010
CDES Gil Eanes/Lagos dos Descobrim (POR) VS. LK Zug Handball (SUI)
T+A/VOC Amsterdam (NED) VS. IK Sävehof (SWE)


Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
galgan 1,8K

galgan

Użytkownik
Piłka Ręczna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów - Kobiety
Zdarzenie: VOC Amsterdam - IK Sävehof ✅ 23:33
Typ: 2
Kurs: 1.3
Stawka: 9/10
Bukmacher: Betsson

Data spotkania: 05.09.2010 godz. 14:00
Szwedki w świetnej formie. W lidze bez porażki - z kompletem 7 zwycięstw.
Typ oparty głównie na aktualnej formie obu drużyn z turnieju kwalifikacyjnego:
Gil Eanes - T+A/VOC Amsterdam. 33-35
LK Zug Handball - IK Sävehof. 12-39 (4-20)

IK Sävehof - Gil Eanes 30-21 (18-7)
T+A/VOC Amsterdam - LK Zug Handball 30-26 (19-13)
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Z turnieju w Sävehof awans uzyskały drużyny IK Sävehof i VOC Amsterdam.

W dniach 17-19.09.2010 zostaną rozegrane turnieje kwalifikacyjne do Ligi Mistrzyń piłkarek ręcznych. Odbywać się one będą w następujących miastach: Randers (DEN), Patras (GRE), Skopje (MKD), Lublin i Chełm (POL). Według mnie faworytem do awansu są Randers, Zvezda Zvenigorod, Byasen, KIF Vejen.

Plan Turniejów









Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń​
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: DVSC Korvex - KIF Vejen⛔(31:20)
Typ: KIF Vejen
Kurs: 1.45
Stawka: 5j /10j
Bukmacher: Tobet

Data spotkania: 19.09.2010 godz. 15:30

Według mnie faworytem jest drużyna KIF Vejen. Turniej Dunki zaczęły od niespodziewanej porażki z serbskim Zajecarem, ale myślę, że wina zlekceważenia przeciwnika. Później Dunki pewnie pokonały SPR Lublin. Vejen przed sezonem straciło barmkarkę Rikke Schmidt oraz Stefanie Melbeck, z powodu ciąży nie gra Koreanka Huh, ale mimo tego Vejen powinien poradzić sobie z Węgerkami. Węgierki ze znaczących piłkarek straciły Ivanę Lovrić. . Korvex Debreczyn ma na koncie dwa zwycięstwa


Z innych meczów ciekawy do typowania moze być pojedynek HC SMART Kryvoy Roh z Maliye Milli Piyango SK. Według mnie Ukrainki to ogólnie lepszy zespół niż Turczynki, do tej pory notują dużo lepsze wyniki niż drużyna z Turcji. Maliye Milli Piyango SK przed sezonem straciło najważniejszą piłkarkę druzyny oraz reprezentacji Turcji Yeliz Özel. Bez niej tego spotkania nie powinny wygrać. Kursy spotkania 1,40 ; 11,00 ; 3,14, na razie tylko w Doxxbet. Po takim kursie wedlug mnie warto zagrać na HC SMART.✅(30:25)
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Z turniejów kwalifikacyjnych awans uzyskały drużyny: Zvezda Zvenigorod, DVSC Korvex, IK Sävehof, Randers HK. Niestety mistrz Polki SPR Lublin nie awansował do dalszej rundy.

Podział grup i terminarz spotkań










Kursy na zwycięzcę Ligi Mistrzyń w Tobecie




Kursy na 1. serię spotkań w Tobecie





Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Dzisiaj zaczyna się Liga Mistrzyń w piłce ręcznej kobiet w sezonie 2010/2011. Faworytem całych rozgrywek powinien być norweski Larvik, który prezentuje się bardzo mocno, skład tworzy praktycznie reprezentację Norwegii. Na pewno duński Viborg ne jest już taką potęgą jak dawniej. Z zespołu odeszły siostry Lunde, Bojana Popović. Do walki o najwyższe miejsca powinien się włączyć mistrz Rumunii Oltchim Valcea oraz Węgier Gyori. Zespołem, który może zaskoczyć jest Budocnost Podgorica. Drużyna pozyskała jedną z najlepszych zawodniczek na świecie Bojanę Popović. Teraz ten zespół to praktycznie reprezentacja Czarnogóra, która pokazała w eliminacjach do ME, że może walczyć z najlepszymi zespołami.

Zdarzenie: Budocnost Podgorica - Dinamo Wołgograd✅(29:22)
Typ: Budocnost Podgorica-2,5
Kurs: 1.75
Stawka: 5j /10j
Bukmacher: Expekt

Data spotkania: 09.10.2010 godz. 19:00

Budocnost u siebie powinien być bardzo mocny, w swojej hali prezentował się zawsze bardzo dobrze. W tym roku po powrocie Bojany Popović wszyscy mają ogromne nadzieje na dobry wynik. Dinamo na wyjazdach radziło sobie słabiej. W ostatnim czasie najważniejsze zawodniczki były kontuzjowane: podstawowa bramkarka Anna Sedoykina, najlepsza piłkarka, rozgrywająca Anna Kochetova, Tatiana Khmyrova. Wszystkie te piłkarki nadal mają problemy z kontuzjami, mogą zagrać, ale bez większego przygotowania. Po kontuzji wróciła niedawno Olga Levina. Wedłu mnie Budocnost powinien wygrać minimum 3 bramkami.


Myślę, że Bojana Popović poprowadzi Budocnost do zwycięstwa​
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Leipzig - DVSC Korvex
Typ: DVSC Korvex+3,5goals⛔(31:25)
Kurs: 1.83
Stawka: 5j /10j
Bukmacher: Bet365

Data spotkania: 13.10.2010 godz. 19:30

Oba zespoły wygrały swoje pierwsze mecze. Leipzig po ogólnie słabym meczu pokonał S.D. Itxako, DVSC Korvex pokonal Hyppo. Początek Węgierki miały dobry, ale końcówka już słabsza. Leipzig dzisiaj nadal bez ważnych zawodniczek Hellriegel, Ommundsen i Urne, przed sezonem stracił ważną piłkarkę Sussane Muller. Przygotowanie do sezonu były trudne z powodu kontuzji zawodniczek. W pierwszym meczu w Hiszpanii świetnie zagrała Karolina Kudłacz, według mnie bardzo ciężko będzie jej powtórzyć tak dobry występ. Pozostałe zawodniczki Lipska grały dużo słabiej.Teraz Węgierki na pewno przygotują się na Polkę w obronie. W zespole Korvex Debrecen problem z kontuzją miała Anita Bulath, przeziębiona była Dora Hornyak, ale obie mają normalnie zagrać w dzisiejszym meczu. Leipzig u siebie to zespół underowy, dochodzą też problemy kadrowe, więc gospodynie powinny grać wolno, przy takiej grze ciężko będzie zdobyć większą przewagę bramkową. Myślę, że mecz powinien być wyrównany i goście nie powinny przegrać więcej niż 3 bramkami.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Budocnost Podgorica - Viborg✅(32:24)
Typ:
Budocnost Podgorica-3,5goals
Kurs: 2,25
Stawka: 5j /10j
Bukmacher: Centrebet

Data spotkania: 07.11.2010 godz. 19:30

Budocnost w tym sezonie świetne wyniki w Lidze Mistrzyń, kupiono jedną z najlepszych zawodniczek na świecie Bojanę Popović. Cały skład to praktycznie reprezentacja Czarnogóry. Viborg to bardzo dobry zespół, ale przed sezonem stracił najważniejsze piłkarki siostry Lunde i Bojanę Popović. Do awansu do dalszej rundy Viborg powinien dzisiaj wygrać. Budocnost dzisiaj bez znaczących osłabień. Viborg zagra dzisiaj bez Johanna Ahlm, Camilla Mikkelsen i Carmen Amariei, problemy z kontuzjami mają Rikke Skov, Mouna Chebbah, Gorica Acimovic i Anja Althaus. W poprzednim sezonie była podobna sytuacja z kontuzjami w Viborgu i wtedy Viborg na wyjazdach przegrywał ze zdecydowanie słabszymi rywalami. W Czarnogórze bardzo duża mobilizacja, u siebie w hali z 5000 kibiców Budocnost jest bardzo mocny. Według mnie Budocnost powinien wygrać minimum 4 bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Tabela końcowa pierwszej rundy grupowej LM kobiet
Po pierwszej rundzie największym zaskoczęciem jest odpadnięcie duńskiego Viborga, ale ten zespół miał bardzo duże problemy z kontuzjami. Najlepiej w tej rundzie zaprezentowały się zespoły: Budocnost Podgorica i Larvik.

Podział grup drugiej rundy grupowej​

Z grup awansują po dwa najlepsze zespoły. Faworytami według mnie są drużyny: Budocnost i Oltchim Valcea oraz Gyor i Larvik.

Kursy na najbliższe mecze​


Zdarzenie: Krim Ljubljana - Itxako Reyno de Navarra⛔(30:26)
Typ: Itxako Reyno de Navarra
Kurs: 3,05
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Tobet

Data spotkania: 04.02.2011 godz. 20:15
Krim w ostatnim czasie miał dużo problemów z urazami. Kontuzjowane były najważniejsze w ataku: Lekić, Penezić, bramkarka Grubisić oraz Koren. Po kontuzji pleców niedawno wróciła Bodnieva. Krim dzisiaj na pewno bez ważnych Vergeljuk i Cvijić. Z drużyny odeszła długotrwale kontuzjowana Zaczsik. Kupiono trzy zawodniczki, w tym jedną obecnie kontuzjowaną, ale to raczej małe wzmocnienia. Itxako przed sezonem zmienił znacznie skład. Teraz gra powinna wyglądać lepiej niż na początku sezonu. Po kontuzjach wracają Tervel i Nerea Pena. Drużynę opuściła druga bramkarka Rosjanka Alizar. Według mnie Itxako powinien powalczyć o wygraną w tym meczu. To zespół grający bardzo dobrze na wyjazdach. Posiadający aktywną obronę. Krim stara się grać szybko w ataku, ale wiele zawodniczek miało ostatnio przerwę w treningach, więc Hiszpanki mają szanse wykorzystać ich nieporozumienia. Według mnie Itxako ma dużą szansę na wygranie tego meczu.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Itxako W - Larvik W

Finał Ligi Mistrzyń w piłce ręcznej. O ile Larvik od zawsze jest zaliczany do głównych faworytów do końcowego zwycięstwa, natomiast udziału w tym finale drużyny Itxako chyba nikt sie nie spodziewał. Larvik to drużyna złożona z reprezentantek Norwegii. Dziewczyny te grają ze sobą od wielu sezonów i ogrywają się pod kątem reprezentacji, a o sile norweskiego handballa w wykonaniu kobiet chyba nie trzeba nikogo przekonywać. W poprzedniej rundzie drużyna z Norwegii odprawiła bez problemu Buducnost Pogorica z Bojaną Popovic najlepszą piłkarką ręczną ostatnich lat na czele i dla mnie to był przedwczesny finał. Co do hiszpanskiej ekipy to jej skład stanowią Hiszpanki wspomagane przez gwiazdy reprezentacji Rosji Turey oraz Kurbanovą. Pierwszy mecz wygrała drużyna Larviku 23:21, a więc przewagę mają minimalną i nie ma mowy o odpuszczaniu i myślę, że dzisiaj pokażą, że są najlepszą ekipą tej edycji Ligi Mistrzyń i wygrają ten mecz.
Larvik W @1.75 ⛔ cały mecz prowadziły nawet 5-cioma bamkami aby oddać dwie minuty przed końcem ..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom