>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Europejskie Puchary piłkarek ręcznych

hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP





Champions League 2009/2010

Niestety w rozgrywkch najlepszych drużyn piłkarek ręcznych w Europie nie mamy swojego przedstawiciela. Mistrz Polski SPR Lublin odpadł w kwalifikacjach, przegrywając turniej eliminacyjny rozgrywany w Lublinie z wicemistrzem Norwegii Byasen Trondheim.
Faworytem rozgrywek jest ubiegłoroczny zwyciezca, mistrz Danii Viborg, oprócz niego do faworytów zalicza się FCK Handbold (Dania), C.S. Oltchim Rm. Valcea (Rumunia), Györi AUDI ETO KC (Węgry), Hypo Niederösterreich (Austria).
Wszystkie mecze Ligi Mistrzyń można obejrzeć na stronie: http://www.ehftv.com

European Cup 2009/2010

W pucharze Ehf Polskę reprezentuje mistrz kraju SPR Lublin, któremu nie udało się awansować do Ligi Mistrzyń. Rywalem Lublina jest 5. drużyna ligi węgierskiej Alcoa FKC Szekesfehervar. W pierwszym meczu SPR przegrał na wyjeździe 27:24 (13:12). W pierwszym meczu w składzie SPR-u zabrakło Agnieszky Tydy, Małgorzaty Majerek i Katarzyny Duran. Mimo porażki myślę, że Polki powinny wyjść zwycięsko w dwumeczu.
Faworytami rozgrywek są zespoły: Randers HK (Dania), SK Aarhus Handbold (Dania), SK Bratysława(Słowacja), TSV Bayer 04 Leverkusen (Niemcy)

Cup Winners&#39; Cup 2009/2010

W Pucharze Zdobywców Pucharów Polskę reprezentuje Zagłębie Lubin. Jego rywalem jest vicemistrz Słowacji Iuventa Michalowce. W pierwszym meczu na Słowacji padł remis 27:27 (16:15).
Faworytami rozgrywek są zespoły: FC Midtjylland Handball (Dania), KIF Vejen(Dania), VfL Oldenburg(Niemcy), Storhamar Handball (Norwegia)

Challenge Cup
W Pucharze Challenge Cup zabraknie reprezentanta Polski, ponieważ uprawniona do występu Piotrcovia Piotrków Trybunalski zrezygnowała z gry z powodu braku funduszy.


więcej informacji:
http://www.eurohandball.com
http://www.ehfcl.com/
http://europeancup.eurohandball.com/


Zapraszam do pisania analiz i przemysleń
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Za nami dwie kolejki Ligi Mistrzyń. Większość meczów zakończyła się spodziewanymi wynikami. Do dużej niepodzianki i skandalu doszło w meczu Hypo Niederösterreich - Metz Handball. Zdecydowanym faworytem były gospodynie, jednak mecz nie ułozył się się po ich myśli, więc trener Gunnar Prokop musiał &quot;pomóc&quot; zawodniczkom w utrzymaniu korzystnego rezultatu.
http://www.youtube.com/watch?v=UzDENHa2QPk&amp;amp;translated=1
Pierwszy raz widzę taką sytuację i mam nadzieję, że ostatni.

Z 3. serii spotkań wybrałem dwa spotkania do typowania:

Zdarzenie: HC Podravka Vegeta - Viborg HK (31:27)
Typ: 2
Kurs: 1,3


Viborg to główny kandydat do wygrania Ligi Mistrzyń, czyli do obrony tytułu zdobytego w poprzedniej edycji. Druzyna na początku sezonu zmagała sie brakiem najwazniejszych zawodniczek, ale już do składu wróciła Bojana Popović, zakupione zostały Johanna Ahlm oraz Line Thorius. Nadal brakuje Kristine Lunde, Grit Jurack, Louise Bager Due, lecz myślę, że obecny skład na HC Podravkę Vegetę powinien spokojnie wystarczyć. Viborg ma na koncie dwa spokojne zwycięstwa, Podravka przegrała na wyjeździe z HC Leipzig i wygrała u siebie z Byasen Trondheim. Viborg nie powinien stracić w pierwszej rundzie żadnego punktu i spokojnie wygrac mecz.


Zdarzenie: C.S. Oltchim Rm. Valcea - Györi AUDI ETO KC (26:22)
Typ: 1
Kurs: 1,35


C.S. Oltchim Rm. Valcea to praktycznie reprezentacja Rumunii, która w ostatnim czasie jest w bardzo dobrej formie. Rumunki zwyciężyły niedawno rozgrywany Puchar Świata, pokonując w finale Norwegię. Valcea w Lidze Mistrzyn też nieźłe sobie radzi. Pierwszy mecz na wyjeździe wygrany z trudnościami z S.D. Itxako, później w miarę pewne zwycięstwo u siebie z Zvezda Zvenigorod. Györi prezentuje się znacznie gorzej. Wysoko przegrana w Rosji ze Zvezdą, u siebie męczarnia z S.D. Itxako nie wróżą dobrze zespołowi w dalszych rozgrywkach. W składzie brakuje najwiekszej liderki Anity Gorbicz, inne ważne zawodniczki wracają po kontuzjach. Jedyną przewagą nad rywalkami jest bramkarka Palinger, ale to nie powinno wystarczyc do zwycięstwa. W grupie są 3 bardzo mocne zespoły: Valcea, Györi, Zvezda. Myślę, że najsłabsze z tej trójki jest Györi i to ten zespół będzie największym rozczarowaniem rozgrywek. Rumunki mają naprawdę mocny skład, duże zgrania między sobą. Minusem Rumunek będzie brak kontuzjowanej Valentiny Elisei Ardean, ale i bez niej zespół powinien spokojnie wygrać.

Kurs ogólny: 1,76⛔
Stawka: 8j /10j
Bukmacher: Bwin
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Dinamo Wołgograd - FCK Handbold✅(26:23)
Typ: 1
Kurs: 1,67
Stawka: 8j /10j
Bukmacher: PaddyPower

Data spotkania: 09.01.2010. godz. 14:00

Liga Mistrzyn piłkarek ręcznych. Według mnie faworytem są gospodynie. Zespół składa się z wielu reprezentantek Rosji, bardzo dobrze grający u siebie, ostatnio w dobrej formie. W lidze krajowej pokonał na wyjeździe odwiecznego rywala Zvezdę Zvenigorod, później u siebie niezła Ladę Togliatti z Ludmiłą Postnovą i Nadjężdą Muravyevą w składzie. W poprzednich kolejkach LM dwie minimalne porażki na wyjeździe z FCK i Larvikiem, remis na wyjeździe z Budocnostem. FCK zespół klasowy ze świetnymi zawodniczkami, ale według mnie w gorszej dyspozycji. Ostatnio w finale Pucharu Danii zaprezentowały się bardzo słabo, minimalnie wygrywając w ostatnich sekundach z osłabionym Arhusem. Do składu Rosjanek wraca liderka Anna Kochetowa, która była nieobecna na MŚ. W FCK nie zagra kontuzjowana Nadine Krause. Według mnie zdecydowane zwycięstwo Rosjanek.

Mecz rozpoczął się o 12:00. Przepraszam za pomyłkę w dacie spotkania
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Zdarzenie: Larvik (-3,5) - Buducnost T-Mobile ✅ 29-22
Typ: 1
Kurs: 1,85
Stawka: 10j (stała stawka)
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Moim zdaniem tak niski handicap jest trochę prezentem od bukmacherów. Wiem, że żeńska piłka ręczna różni się od piłki ręcznej mężczyzn między innymi tym, że drużyny faworyzowane nie niszczą tak przeciwników, ale zwycięstwo 4 bramkami to nie jest jakiś powalający na kolana wynik. Gospodynie spotkania jak na razie w grupie D z dorobkiem 3 wygranych i 1 porażki, na własnym terenie 2 zwycięstwa. Goście jak na razie 1 wygrana, 1 remis i 2 porażki. W pierwszym spotkaniu między tymi drużynami Larvik wygrał na wyjeździe 27-23, więc pokrył handicap dzisiejszego spotkania. Powrót do ligi mistrzów po przerwie powinien spowodować ogromną chęć do gry co wykorzysta drużyna gospodyń. Inna sprawa, że to zwycięstwo przybliży ekipę Larviku do wygrania grupy! Myślę, że naprawdę warto zagrać ten typ.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
W dniach 15-17.01.2010 zostanie rozegrana ostatnia kolejka pierwszej rundy grupowej Ligi Mistrzyń piłkarek ręcznych. Do drugiej rundy grupowej awansują po 2 najlepsze zespoły z grupy. Trzeci zespół zagra w Pucharze Cup Winner&#39;s. Przy jednakowej liczbie punktów o miejscu w rankingu decydują:
a) liczba punktów w meczach wszystkich zespołów bezpośrednio zaangażowanych;
b) różnica bramek w meczach wszystkich zespołów bezpośrednio zaangażowanych;
c) większa liczba bramek na plus w meczach wszystkich drużyn bezpośrednio zaangażowanych;
d) różnica bramek we wszystkich meczach w grupie;
e) większa liczba bramek we wszystkich meczach w grupie;
Tabela grup​



6. kolejka

W grupie A awansu jest pewny Viborg. Do awansu z drugiego największe szanse ma Leipzig z Karoliną Kudłacz w składzie, ale Byasen może postarać się o niespodziankę.

W grupie B pewny awansu jest Krim Merkator. Mistrz Słowenii prezentuje się do tej pory bardzo dobrze. Na początku sezonu miał duże problemy finansowe, ale widać negatywnie nie wpłynęły one na zespół. Z drugiego miejsca powinno awansować Hypo Niederösterreich. Mistrz Austrii był faworytem tej grupy, ale wystartował w słabszej formie. Później skandal z trenerem Gunnarem Prokopem, za który został on zdyskwalifikowany na 3 lata oraz grzywnę 45000 euro. Jednak myślę, że w ostatnim mecz wygrają u siebie z pewnym awansu Krimem.

W grupie C pewny awansu jest mistrz Rumunii C.S. Oltchim Rm. Valcea. Z drugiego miejsca myślę, że awansuje mistrz Węgier Györi AUDI ETO KC. O awans walczy też Zvezda Zvenigorod, ale jest ona w trudnej sytuacji, ponieważ musi wygrać na wyjeździe z niezłym S.D. Itxako i liczyć na potknięcie Györi.

W grupie D pewny awansu jest Larvik. O drugie miejsce walczą HC Dinamo i FCK Handbold. Większe szanse daje Dinamo, które gra u siebie z Larvikiem. Odpadnięcie FCK Handbold byłoby bardzo dużą niespodzianką, ponieważ ten zespół na początku był uznawany za jednego z faworytów całych rozgrywek.

Najciekawsze mecze do typowania według mnie:
Hypo Niederösterreich - RK Krim Mercator 1
Mistrz Austrii to zespół z bardzo ciekawym składem, który powinien z pełnym zaangażowaniem u siebie pokonać Krim. Ważna będzie też postawa Krimu, który był pewny już awansu już w poprzedniej kolejce a w meczu wystąpiły po kontuzji de Sousa i Zaczsik.

Györi AUDI ETO KC - C.S. Oltchim Rm. Valcea 1
Do Györi wróciła Anita Görbicz, w bramce świetna Palinger, a w pewnym awansu C.S. Oltchim Rm. Valcea nie zobaczymy prawdopodobnie Cristiny Neagu, Valentiny Elisei Ardean i Reginy Shymkute.

HC Dinamo - Larvik HK 1
Dinamo u siebie bardzo mocne, w optymalnym składzie. Larvik pewny awansu. Atut własnej hali powinien być tutaj decydujący.

Mecze rozgrywane będą w ciągu trzech dni, o różnych porach, co trzeba też wziąć pod uwagę.

Wszystkie mecze można obejrzeć na stronie: http://www.ehftv.com

Więcej informacji: http://www.eurohandball.com

Zapraszam do pisania analiz i przemysleń
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Metz - Aalborg(-2/+2)(zakład 2-drogowy) ( 23:18 )
Typ: 1
Kurs: 1,39

Data spotkania: 15.01.2010. godz. 19:00

Liga Mistrzyn piłkarek ręcznych. Mecz prawdopodobnie zadecyduje, która drużyna zajmie 3. miejsce w grupie i awansuje do Pucharu Cup Winner&#39;s. Według mnie faworytem są gospodynie, które mają jeszcze szanse na 2. miejsce i awans do dalszej rundy, grają u siebie, w składzie jest kilka reprezentantek kraju, które dobrze spisywały się na MŚ. Aalborg to zespół o podobnym poziomie, więć bardzo ważny jest atut własnej hali. Dunkom dosyć słabo idzie w lidze krajowej, do tego dochodzi słabsza kondycja finansowa klubu. Słychać głosy działaczy Aalborga, że klub powinien skupic się na lidze krajowej a nie na europejskich pucharach. Według mnie dość pewne zwycięstwo Metz.

Zdarzenie: Hypo Niederösterreich - Krim Mercator(-1,5/+1,5) ( 28:26 )
Typ: 1
Kurs: 1,5

Data spotkania: 15.01.2010. godz. 20:20

Liga Mistrzyń piłkarek ręcznych. Mecz zadecyduje, która drużyna zajmie 2. miejsce w grupie i awansuje do dalszej rundy.Według mnie faworytem są gospodynie. Klub słabo zaczął rozgrywki, ale to zespół z dużą marką w Europie. Skład bardzo ciekawy: 4 bardzo dobre Brazylijki, Francuzka Limal. Zespół był typowany na zwycięzcę grupy. Krim Mercator ma zapewniony awans z pierwszego miejsca, więc powinien chociaż trochę podejść do meczu rozluźniony. Goście wystąpią bez bardzo ważnej zawodniczki Mai Zrnec. Według mnie gospodynie powinni odnieść bardzo ważne dla nich zwycięstwo.

Kurs ogólny: 2,09✅
Stawka: 6j /10j
Bukmacher: Bet365
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Dinamo Wołgograd - Larvik(-3,5/+3,5)⛔(26:23)
Typ: 1
Kurs: 1,83
Stawka: 8j /10j
Bukmacher: PaddyPower

Data spotkania: 16.01.2010. godz. 12:00

Liga Mistrzów piłkarek ręcznych. Larvik pewny awansu z pierwszego miejsca. Jeśli Dinamo wygra awansuje z drugiego. Gospodynie w bardzo dobrej dyspozycji, w optymalnym składzie. Larvik przyjechał do Rosji bez 3 ważnych zawodniczek: Kari-Mette Johansen, Tonje Larsen i Linn-Jørum Sulland. Nie może zagrać nowo pozyskana Raphaëlle Tervel, dopiero po kontuzji wraca Olga Medvedeva. Rosjanka jest z drużyną Larviku, ale w roli przewodnika. Rosjanki u siebie bardzo mocne. Świetnie spisuje się trio: Levina, Kochetova, Khmyrova, w bramce bardzo dobra Anna Sedoykina. Podróż zawodniczek Larviku odbyła się z dużymi problemami, co powinno też wpłynąć na grę zawodniczek. Pierwszy mecz Larvik wygrał u siebie 18:17. Według mnie zdecydowane zwycięstwo Dinama.

Dokładny przebieg meczu
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: RK Krim Mercator - Larvik⛔(30:34)
Typ: 1
Kurs: 1,72
Stawka: 6j /10j
Bukmacher: Betclic

Data spotkania: 19.02.2010. godz. 16:30

Liga Mistrzyń piłkarek ręcznych. Krim Mercator prezentuje się do tej pory bardzo dobrze, u siebie jeszcze nie przegrał. Bardzo dobrze się pokazał w meczu na wyjeździe z węgierskim Györi AUDI ETO KC,które w grało z Anitą Gorbicz. Oba zespoły grają na bardzo wysokim, podobnym poziomie, więc ogromną rolę odgrywa atut własnego parkietu. Jeśli zespół mysli o awansie do półfinału LM musi wszystkie mecze u siebie wygrać. Dla mnie Krim Mercator powinien być faworytem, a przy takim kursie u siebie warto zagrać.

W niedzielę ciekawie zapowiada się mecz Leipzig - Györi AUDI ETO KC. Goście ten mecz powinny wygrać, jeśli chcą zakwalifikować się do półfinału a zagrają bez dwóch bardzo ważnych zawodniczek: Anity Gorbicz i Zsuzsanny Tomori.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP



Przed nami przedostatnia kolejka drugiej rundy Ligi Mistrzyń. Awansu do półfinału jest pewny mistrz Rumunii C.S. Oltchim Rm. Valcea a prawie pewny jest Larvik. O pozostałe dwa miejsca walczą RK Krim Mercator, Györi AUDI ETO KC, Viborg i Dinamo Wołgograd. Teoretyczne szanse ma też Hypo Niederösterreich.

Zdarzenie: RK Krim Mercator - Györi AUDI ETO KC⛔(24:24)
Typ: 2
Kurs: 1,70
Stawka: 6j /10j
Bukmacher: Expekt

Data spotkania: 13.03.2010. godz. 18:00

Liga Mistrzyń piłkarek ręcznych. Ten mecz może praktycznie rozstrzygnąć kto awansuje do półfinału rozgrywek. Faworytem według mnie jest mistrz Węgier Györi. Zespół bardzo doświadczony, z mocnym składem. W tym sezonie miał i ma problemy kadrowe. W meczu nie wystąpi liderka zespołu Anita Görbicz, ale za to wróciła do zespołu Zsuzsanna Tomori. Reszta zespołu w pełni formy. W poprzednich meczach Györi miało pewne problemy, ale wszystkie mecze, które musiało wygrać, spokojnie wygrywało. Krim Mercator gra dobrze w tej edycji LM, ale wydaje się być zespołem słabszym od rywalek. W dzisiejszym meczu zagra bez najlepszej piłkarki Andrei Lekic, która w drugiej rundzie w 4 meczach rzuciła 33 bramki. Györi do braku Görbicz jest już przyzwyczajone, natomiast brak Lekić dla gospodyń będzie dużym problemem. Według mnie zwyciężyc powinna drużyna gości.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Przed nami ostatnia kolejka 2. rundy grupowej Ligi Mistrzyń. Awans do półfinału uzyskały: Larvik HK, Györi AUDI ETO KC, C.S. Oltchim Rm. Valcea, Viborg Handbold Klub A/C



Propozycja do dubla

Zdarzenie: Viborg - Oltchim Valcea✅(33:26)
Typ: 1
Kurs: 1,37
Stawka: 7j /10j
Bukmacher: Tobet

Data spotkania: 20.03.2010. godz. 14:15

Ostatnia kolejka 2. rundy grupowej Ligi Mistrzyń. W grupie wszystko jasne, z pierwszego miejsca awansuje mistrz Rumunii Oltchim Valcea, z drugiego Viborg. Pierwszy mecz w Rumunii zakończył się wynikiem 27:26 dla Oltchim Valcea. Goście to praktycznie reprezentacja Rumunii, a trener Radu Voina jest też trenerem kadry narodowej. Trener zapowiedział, że do meczu nie wystawi podstawowych zawodniczek grających w reprezentacji, ponieważ niedługo czekają ich mecze w ramach kwalifikacji do ME. Trener Viborga zapowiada walkę o zwycięstwo dla publiczności. Viborg w tym sezonie ma wiele problemów kadrowych, ale w ich składzie są nadal najlepsze zawodniczki na świecie. Jeśli trener Viborga chciałby robić większe rotacje w składzie musiałby brać zawodniczki z dalszych rezerw, a raczej to nie wchodzi w grę. Dochodzi też aspekt psychologiczny. Jest duże prawdopodobieństwo, że zespoły spotkają sie w finale rozgrywek, więc jeśli Viborg przegrałby teraz mecz u siebie to na pewno nie wpłynęłoby to pozytywnie na zespół. Według mnie Viborg powinien odnieść zwycięstwo w tym meczu.

Handicapy są na poziomie (-3,5/+3,5). Według mnie w takim meczu granie takego handicapu jest zbyt ryzykowne. Mecz moze sie różnie potoczyć, Viborg powinien zwyciężyć, ale bramkowo może być różnie.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Propozycja do dubla

Zdarzenie: ŽRK Budućnost Podgorica - KIF Vejen✅(18:16)
Typ: 1
Kurs: 1.3
Stawka: 5j/10j
Bukmacher: Betsafe

Data spotkania: 16.05.2010 godz. 20:00

Rewanż w finału Pucharu Zdobywców Pucharów kobiet. Mecz w Danii zakończył się wynikiem 20:23 na korzyść Czarnogórzanek. Według mnie drużyna dzisiejszych gospodarzy to zdecydowanie lepszy zespół. Prezentują się bardzo dobrze, u siebie nie powinny mieć problemu z przeciwniczkami. Jak zawsze zespoły bałkańskie we własnej hali są niesamowicie groźne, do tego gorąca atmosfera na trybunach. Piłkarki z Podgoricy stanowią trzon reprezentacji narodowej, która pokazuje ostatnio bardzo wysoki poziom, np remis u siebie z mistrzyniami świata Rosjankami. KIF Vejen to dobra duńska drużyna, po drodze do finału sprawiła kilka niespodzianek, pokonując wydawało się lepsze zespoły, ale myślę, że ich dobra passa się skończyła. Vejen przystąpi do meczu bez podstawowej kołowej Luise Svalastog. Do Podgoricy powinna wrócić ważna piłkarka Ana Radović.
 
Do góry Bottom