>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Moje gry na YT

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik

Mój drugi film w rozdzielczości 1440p. Przejechałem z Francji do Wlk. Brytanii... Pierwszy raz w Calais... Nie miałem kompletnie pojęcia ani z realu, ani z gry jak działa eurotunnel więc moje zdumienie było ogromne jak zobaczyłem, że ciężarówka wjeżdża na pociąg...
Smile
Myślałem dotąd, że jest po prostu wydrążony tunnel i jeżdżą nim samochody... Do tego odruchowo chciałem jechać nie po tej stronie w UK... Na początku filmu drobne problemy techniczne...

Zapraszam do komentowania, subskrybowania i łapek w górę...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik

Miała to być prosta droga z Malmo do Goteborga... "Nie zauważyłem" jednak co biorę na pokład :) A to były 2 WIELKIE KOPARKI... Do tego w Goteborgu parkowanie za 90 pkt doświadczenia, które powinno być za 500 :) W rezultacie miałem bardzo trudne parkowanie. Zobaczcie sami... :)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Przejażdżka zimą po Francji... bez ograniczeń więc przy 134 km/h niestety się rozbiłem... Także szukanie miejsca na parking po... 2 stronach autostrady...

 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik

Przyjemna podróż z Berlina do Wiednia
Post automatycznie złączony:

Ty w to grasz naćpany? Babka mówi, że masz zjechać 4 zjazdem a ty zjeżdżasz 2 powodując kolizję.
Cieszę się, że obejrzałeś. Dzięki...

Celowo nie stosowałem się do GPS żeby pokazać Paryż nocą... Jak bym jechał tak jak chciał GPS nie było by Paryża...
 
Otrzymane punkty reputacji: +136
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik

Z Paryża do Carlisle ...

Ponieważ to forum bukamcerskie powiem tylko, że wyjechałem z magazynu na przeciwko stadionu PSG - Parc des Princes
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik

Bardzo przyjemna trasa z Calais do Amsterdamu. Jeden chyba z ładniejszych filmików z dużą ilością ujęć filmowych.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik

Moja jak dotąd najdłuższa trasa ( 2178 km ) i największy jednorazowy zarobek... Dwa odpoczynki... Szybka jazda w dzień i w nocy... Głównie poznawanie słonecznej Italii... Szczególnie w II połowie filmu bajeczne włoskie krajobrazy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Lubię takie gry.
Jak dobrze pamiętacie kiedyś się grało w Hard Truck ;)
Ja nie grałem nigdy wcześniej w takie gry więc się nie wypowiem, ale z tego co czytałem ETS2 pod względem grafiki i wielkości świata pobił wszystko co było i jest w symulatorach w ogóle :) Zresztą możecie pooglądać na moim kanale...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik

Egzotyczna Brazylia... Ciężkie drogi w błocie... Ulewa... Zderzenie czołowe z autobusem... Zmęczenie i brak postoju oraz... samba z głośników...
Smile
Naprawdę ciekawa trasa w dzień i w nocy na modzie North Brasil
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pierwszy z kilku filmów jakie niebawem pojawią się u mnie na kanale.

Droga z Syberii poprzez Kazachstan do Rosji z modem zimowym bo jakże by inaczej jeździć po takich terenach ? Zastosowane mody: sibirmap, SR, RusMap. Jak zawsze było trochę przygód choć w sumie bardzo fajnie się jechało...

Zapraszam do spojrzenia:

 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dlaczego kocham tą grę :) ? Ano dlatego, że każda rozgrywka jest jedna, jedyna i niepowtarzalna... Tak było i tym razem... Przewoziłem Trolejbus po dalekich terenach Rosji z moda ROS pod 1.39 z licznymi przygodami. Np tak się zapatrzyłem w dziewczynę świadczącą określone usługi :), że wpadłem na pobocze i musiałem skorzystać z odholowania... W ROS jest naprawdę niesamowity klimat prowincjonalnej, dalekiej Rosji... Zapraszam do oglądania...

 
Do góry Bottom