>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euro Hockey Tour - Karjala Cup 2020

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Karjala.jpg

W Dniach od 5-8 listopada w Helsinkach odbędzie się pierwszy turniej z cyklu Euro Hockey Tour - Karjala Cup 2020
udział biorą w nim reprezentacje Finlandii, Szwecji , Czech i Rosji

Poniżej składy poszczególnych ekip:

Gospodarze Finlandia:

Bramkarze:
30 RAJANIEMI Sami, Jukurit Mikkeli*
32 SETÄNEN Oskari, Lukko Rauma*

Obrońcy:
4 LINTUNIEMI Alex, JYP Jyväskylä*
6 RINDELL Axel, Jukurit Mikkeli*
13 KEMILÄINEN Valtteri, Tappara Tampere
18 SAARIJÄRVI Vili, Lukko Rauma*
36 ERONEN Elmeri, HPK Hämeenlinna
50 SEPPÄLÄ Mikael, KalPa Kuopio**
55 LAPPALAINEN Lasse, KalPa Kuopio*
51 PARIKKA Jarkko, Ilves Tampere

Napastnicy:
10 SUOMI Eemeli, Ilves Tampere
15 NURMI Markus, TPS Turku*
20 BJÖRKQVIST Kasper, KooKoo Kouvola
21 KARVINEN Otto, Kärpät Oulu*
24 BJÖRNINEN Hannes, Pelicans Lahti
25 TURKULAINEN Jerry, JYP Jyväskylä*
27 SIIKONEN Miska, JYP Jyväskylä
37 KOIVISTOINEN Eetu, Lukko Rauma*
38 INNALA Jere, HPK Hämeenlinna
47 TIIVOLA Peter, Ässät Pori*
71 OKSANEN Ahti, KooKoo Kouvola*
76 SALLINEN Jere, HIFK Helsinki
81 PELTOLA Jukka, Tappara Tampere
82 SAARELA Aleksi, Lukko Rauma

Szwecja
Bramkarze

30. Samuel Ersson, Brynäs
41. Niklas Rubin, Frölunda (debiutant)

Obrońcy
6. Mattias Norlinder, Frölunda (debiutant)
13. Niklas Hansson, Rögle
27. Nils Lundkvist, Luleå
52. Arvid Lundberg, Skellefteå
58. Jesper Sellgren, Frölunda
73. Adam Ollas Mattsson, Malmö (debiutant)
94. Joel Persson, Växjö

Napastnicy
12. Maksymalna Friberg, Frölunda
23. lias Andersson HV71
25.Gustav Rydahl, Färjestad
28. Jesper Frödén, Skellefteå (debiutant)
29.Pontus Holmberg Växjö (debiutant)
33. Michael Lindqvist Färjestad
36. Linus Ölund, Brynäs
48 Jonatan Berggren, Skellefteå (debiutant)
51. Emil Sylvegård, Malmö
54. Jonathan Dahlén, Timrå
57. Anton Wedin, HV71
67. Leon Bristedt, Rögle
70. Jacob Nilsson, Färjestad
72. Daniel Zaar, Rögle

Czechy

Bramkarze:
Patrik Bartošák (Lahti, Finlandia), Dominik Hrachovina (Tappara Tampere, Finlandia), Lukáš Pařík (White Tigers Liberec).

Obrońcy:
Filip Hronek (Mountfield HK), Jakub Jeřábek (Podolsk, KHL), David Sklenička (Jokerit Helsinki, KHL), Vojtěch Mozík (Färjestad, Szwecja), Lukáš Klok (Lukko Rauma, Finlandia), Michal Moravčík (Tappara Tampere, Finlandia) ), Jakub Galvas (Jukurit Mikkeli, Finlandia), David Jiříček (HC Škoda Plzeň), Stanislav Svozil (HC Kometa Brno), Šimon Kubíček (HC Stadion Litoměřice).

Napastnicy:
Hynek Zohorna, Tomas Zohorna (obaj Khabarovsk, KHL), Andrej Nestrasil (Magnitogorsk, KHL), Ondrej Roman (Ilves Tampere), Michael Spacek, Jiri Smejkal (obaj Tappara Tampere, Finlandia), Rudolf Cerveny (Lahti, Finlandia), Radek Koblížek (Oulu, Finlandia), Šimon Stránský (Jukurit Mikkeli), Jan Ordoš (Oskarshamn, Szwecja), Jan Myšák (HC VERVA Litvínov), Michal Teplý (BK Mladá Boleslav), Jaromír Pytlík (Sault Ste. Marie, OHL), Adam Raška (HC Oceláři Třinec), Radan Lenc (White Tigers Liberec), Filip Koffer, Pavel Novák (obaj HC Stadion Litoměřice).

Rosja
Bramkarze : Jarosław Askarow (SKA), Artur Achtyamow (Ak Bars), Vsevolod Skotnikov (CSKA).

Obrońcy : Kirill Kirsanov, Yegor Shekhovtsov (obaj - SKA), Artemy Knyazev (Ak Bars), Dmitry Kostenko (Lada) Shakir Mukhamadullin (Salavat Yulaev), Ivan Rogov (Severstal), Nikita Sedov (HC Soczi), Daniil Chaika (CSKA), Semyon Chistyakov (Avangard).

Naprzód: Danil Alalykin, Rodion Amirov, Danil Bashkirov (wszyscy - Salavat Yulaev), Jegor Afanasyev, Takhir Mingachev (obaj - CSKA), Zachhar Bardakov (Vityaz), Maxim Berezkin (Lokomotiv), Arseniy Gritsyuk, Jegor Chinakhov (obaj - Avangard), Maxim Groshev (Neftekhimik), Dmitry Zlodeev (Dynamo M), Wasilij Podkolzin, Egor Spiridonov, Marat Khusnutdinov (wszyscy - SKA), Ilya Safonov (Ak Bars).

Zapraszam do dyskusji i podawania typów:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Czechy - Szwecja

Trener Trzech Koron wybrał do druzyny wyrozniających sie graczy z rodzimej ligi, takich którzy sa liderami w zespołach i dodatkowo dobrze rokuja na przyszłośc. Mamy tam wielu mocnych graczy. W reprezentacji Czech zobaczymy graczy głównie z ligi finskiej ,KHL oraz ośmiu graczy z reprezentacji U-20, z uwagi na brak rozgrywek w Czechach trener Pesan nie mogł skorzystac z graczy rodzimej czeskiej ELH. Patrzac na składy i porownujac ich potencjał sadze ze solidniej wyglada ekipa Szwecji i to ona wygra pierwszy swoj mecz w Helsinkach

Szwecja RT kurs 2,1 STS

Rosjanie przywieźli ekipe U-20 i jest tam wielu zdolnych graczy , którzy z powodzeniem graja w zespołach KHL, sa tez tacy którzy musza sporo udowodnic , wiec musze poobserwowac ich , bo na pewno nie mozna ich lekcewazyc.
 
Ostatnio zmieniony przez rasijskij:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Właśnie próbuję coś wyczytać na temat reprezentacji, ale jak się nie obserwuje za bardzo lig europejskich to ciężko coś wywnioskować. Ważna informacja jest taka, że w Czechach rozgrywki wstrzymane od miesiąca i nawet trenować na terenie Czech nie można. Szwedzi "na świeżości" powinni dzisiaj wygrać. PS. Gdzie można obejrzeć mecz?

❌ Szwecja w regulaminowym @2,10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
L 3,1K

ledek

Użytkownik
Właśnie próbuję coś wyczytać na temat reprezentacji, ale jak się nie obserwuje za bardzo lig europejskich to ciężko coś wywnioskować. Ważna informacja jest taka, że w Czechach rozgrywki wstrzymane od miesiąca i nawet trenować na terenie Czech nie można. Szwedzi "na świeżości" powinni dzisiaj wygrać. PS. Gdzie można obejrzeć mecz?

Szwecja w regulaminowym @2,10 Unibet
Również idę w stronę Szwedów. Co do Twojego pytania, to na pewno CT sport, powinna być dostępna transmisja online na stronie internetowej, tylko trzeba zmienić Ip bo tylko na czeskim da się oglądać,. Ja nie mam tego problemu, ponieważ mieszkam 15 km od granicy z Czechami i bez problemu można na naziemnej złapać sygnał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Niestety nie doceniłem Czechów.
Tak myśle jak ugryźć spotkanie Rosjan z Finami. A jednej strony zdolna młodzież rosyjska , wielu chłopakow z powodzeniem gra w KHL, ale tez nie wszyscy i nie regularnie, ale w takich rozgrywkach brak grania, beda grali ze soba pierwszy raz . Na pewno bedzie sporo żywiołowości, szybkosci z ich strony, ale pojawi sie tez niedokładność. Askarov to na pewno bramkarz z talentem, w KHL cztery mecze na wysokim procencie ale i obrana była złozona z doswiadczonych graczy i czy wszystko zgasi, nie jestem pewnien. Wiekszosc finów to mimo mlodego wieku juz ukształtowani gracze, którzy graja w swoich zespołach pierwsze skrzypce. Rosjanie nie grali ze soba w tym składzie, wiec beda nieporozumienia i mysle ze bardziej doswiadczenie finowie to wykorzystaja.

Finlandia minus 1,5 kurs 1,7 fortuna
 
Ostatnio zmieniony przez rasijskij:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Rosja w regulaminowym @2,95 Unibet Po tym co zaprezentowali Szwedzi z Czechami nie pozostaje nic innego jak tylko spróbować pograć Rosjan. Młodzież z Naszej wschodniej granicy niespodziewanie ograła Finów 6:2 i trzeba przyznać, że zwycięstwo nie było dziełem przypadku. Larionov dobrze przygotował chłopaków do turnieju. Myślę, że ambitna młodzież nie odpuści Szwedom i nawet jeśli przegrają to pogromu nie będzie. Wydaje mi się, że kurs sporo przesadzony.

Żeby Askarov się nie zamotał pod koniec to może by weszło. Nie dla mnie te turnieje, lepiej pooglądać. Dobrze, że KHL wraca.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ostatnio wielka pomyłka w typach Karjala. Czesi wygladali najlepiej z tej całej czwórki, pozniej rosjanie, szwedzi i finowie. Ale mysle ze te drugie mecze beda bardziej zaciete. Czy mlodzi Rosjanie odniosa tak pewne zwyciestwo? mnie sie wydaje, że w ogole nie wygraja. Szwedzi zagraja inaczej, na pewno tez inne bedzie podejscie do mlodej rosyjskiej ekipy. Mimo ze nie ma tutaj szedow gajacych w KHL to jednak sa czolowe postaci z SHL i mam wrazenie ze jutro to trzy korony beda górą, choc podoba mi sie mloda rosyjska ekipa to jednak ide w kierunku Szwedów

Szwecja RT kurs 2 STS ⛔
Szwecja i over 4,5 kurs 2,6 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro mecz o pierwsze miejsce w turnieju miedzy Czechami a Rosją. Dopóki trener Pesan nie powiedział po raz dugi ze jutro wystapi dwiewięciu zawodników do lat dwudziestu to kurs na Rosję był az 4,15 , jesli ktoś złapał moze cos z tego bedzie. Jutro skład Czechów bedzie odmłodzony od bramki przez obrone po atak. U Rosjan prawdopodobnie zabraknie Askarova i beda kosmetczne zmiany.
I Czesi i Rosjanie prezentuja sie tutaj bardzo dobrze, jednak jutro Czesi zagraja w innym zestawieniu i wg to może( nie musi) obraz gry u naszych południowych sasiadów. Ja ide w strone Rosjan , do trzech razy sztuka

Rosja RT kurs 2,35 ✅

W bitwie skandynawskiej wg wygraja Szwedzi bo sa tutaj lepszym zespołem⛔ ( przez dwie tercje byli lepszym :))

Szwecja RT kurs 2,5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom