mark1973
Znawca - Hokej
W Dniach od 5-8 listopada w Helsinkach odbędzie się pierwszy turniej z cyklu Euro Hockey Tour - Karjala Cup 2020
udział biorą w nim reprezentacje Finlandii, Szwecji , Czech i Rosji
Poniżej składy poszczególnych ekip:
Gospodarze Finlandia:
Bramkarze:
30 RAJANIEMI Sami, Jukurit Mikkeli*
32 SETÄNEN Oskari, Lukko Rauma*
Obrońcy:
4 LINTUNIEMI Alex, JYP Jyväskylä*
6 RINDELL Axel, Jukurit Mikkeli*
13 KEMILÄINEN Valtteri, Tappara Tampere
18 SAARIJÄRVI Vili, Lukko Rauma*
36 ERONEN Elmeri, HPK Hämeenlinna
50 SEPPÄLÄ Mikael, KalPa Kuopio**
55 LAPPALAINEN Lasse, KalPa Kuopio*
51 PARIKKA Jarkko, Ilves Tampere
Napastnicy:
10 SUOMI Eemeli, Ilves Tampere
15 NURMI Markus, TPS Turku*
20 BJÖRKQVIST Kasper, KooKoo Kouvola
21 KARVINEN Otto, Kärpät Oulu*
24 BJÖRNINEN Hannes, Pelicans Lahti
25 TURKULAINEN Jerry, JYP Jyväskylä*
27 SIIKONEN Miska, JYP Jyväskylä
37 KOIVISTOINEN Eetu, Lukko Rauma*
38 INNALA Jere, HPK Hämeenlinna
47 TIIVOLA Peter, Ässät Pori*
71 OKSANEN Ahti, KooKoo Kouvola*
76 SALLINEN Jere, HIFK Helsinki
81 PELTOLA Jukka, Tappara Tampere
82 SAARELA Aleksi, Lukko Rauma
Szwecja
Bramkarze
30. Samuel Ersson, Brynäs
41. Niklas Rubin, Frölunda (debiutant)
Obrońcy
6. Mattias Norlinder, Frölunda (debiutant)
13. Niklas Hansson, Rögle
27. Nils Lundkvist, Luleå
52. Arvid Lundberg, Skellefteå
58. Jesper Sellgren, Frölunda
73. Adam Ollas Mattsson, Malmö (debiutant)
94. Joel Persson, Växjö
Napastnicy
12. Maksymalna Friberg, Frölunda
23. lias Andersson HV71
25.Gustav Rydahl, Färjestad
28. Jesper Frödén, Skellefteå (debiutant)
29.Pontus Holmberg Växjö (debiutant)
33. Michael Lindqvist Färjestad
36. Linus Ölund, Brynäs
48 Jonatan Berggren, Skellefteå (debiutant)
51. Emil Sylvegård, Malmö
54. Jonathan Dahlén, Timrå
57. Anton Wedin, HV71
67. Leon Bristedt, Rögle
70. Jacob Nilsson, Färjestad
72. Daniel Zaar, Rögle
Czechy
Bramkarze:
Patrik Bartošák (Lahti, Finlandia), Dominik Hrachovina (Tappara Tampere, Finlandia), Lukáš Pařík (White Tigers Liberec).
Obrońcy:
Filip Hronek (Mountfield HK), Jakub Jeřábek (Podolsk, KHL), David Sklenička (Jokerit Helsinki, KHL), Vojtěch Mozík (Färjestad, Szwecja), Lukáš Klok (Lukko Rauma, Finlandia), Michal Moravčík (Tappara Tampere, Finlandia) ), Jakub Galvas (Jukurit Mikkeli, Finlandia), David Jiříček (HC Škoda Plzeň), Stanislav Svozil (HC Kometa Brno), Šimon Kubíček (HC Stadion Litoměřice).
Napastnicy:
Hynek Zohorna, Tomas Zohorna (obaj Khabarovsk, KHL), Andrej Nestrasil (Magnitogorsk, KHL), Ondrej Roman (Ilves Tampere), Michael Spacek, Jiri Smejkal (obaj Tappara Tampere, Finlandia), Rudolf Cerveny (Lahti, Finlandia), Radek Koblížek (Oulu, Finlandia), Šimon Stránský (Jukurit Mikkeli), Jan Ordoš (Oskarshamn, Szwecja), Jan Myšák (HC VERVA Litvínov), Michal Teplý (BK Mladá Boleslav), Jaromír Pytlík (Sault Ste. Marie, OHL), Adam Raška (HC Oceláři Třinec), Radan Lenc (White Tigers Liberec), Filip Koffer, Pavel Novák (obaj HC Stadion Litoměřice).
Rosja
Bramkarze : Jarosław Askarow (SKA), Artur Achtyamow (Ak Bars), Vsevolod Skotnikov (CSKA).
Obrońcy : Kirill Kirsanov, Yegor Shekhovtsov (obaj - SKA), Artemy Knyazev (Ak Bars), Dmitry Kostenko (Lada) Shakir Mukhamadullin (Salavat Yulaev), Ivan Rogov (Severstal), Nikita Sedov (HC Soczi), Daniil Chaika (CSKA), Semyon Chistyakov (Avangard).
Naprzód: Danil Alalykin, Rodion Amirov, Danil Bashkirov (wszyscy - Salavat Yulaev), Jegor Afanasyev, Takhir Mingachev (obaj - CSKA), Zachhar Bardakov (Vityaz), Maxim Berezkin (Lokomotiv), Arseniy Gritsyuk, Jegor Chinakhov (obaj - Avangard), Maxim Groshev (Neftekhimik), Dmitry Zlodeev (Dynamo M), Wasilij Podkolzin, Egor Spiridonov, Marat Khusnutdinov (wszyscy - SKA), Ilya Safonov (Ak Bars).
Zapraszam do dyskusji i podawania typów:
Ostatnia edycja: