>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

EntroPay - może ktoś coś o tym powiedziec?

wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
Ostatnio wpłaciłem kasę do 188bet.com po przez kartę debetową visa electron.
Teraz wypłacam pieniądze i w opcjach wypłaty na karte jest tylko entropay.
Chciałem na to wypłacić bo myślałem że to tylko jakiś pośrednik ale 188bet.com prosi mnie o jakieś skany dowodów tego że jestem tam zarejestrowany.
No więć co to jest to entropay?
ja wiem tylko tyle że to jakieś wirtualne karty
 
N 0

nikel

Użytkownik
Ktoś orientuje się w tym systemie? Wpłaciłem na kartę entropay 187 dolarów a doszło 167, po odjęciu 6 dolarów za prowizję entropay o których wiem. Nie dość że mój bank skasował 25 zł za całą operację, entropay kolejne 6 dolarów, to jeszcze 40 zł ktoś podrodze sobie skrobnął i to mimo że entropay ma konto w banku polskim... Co za złodziejski system.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Podbiję temat, bo z tego co widzę, w tej chwili u jednego z dużych buków ta karta entropay jest jedyną obciążoną niską prowizją opcją wypłaty (9,34 zł). Dla porównania, za skrill kasują 3%, czyli przy 10 k to jest już 300 zł.
Czy ktoś korzysta lub korzystał z tej karty i może powiedzieć jak to wygląda w praktyce? Nie ma jakichś ukrytych opłat? Wpłata/wypłata działa bez problemów w polskiej walucie?
 
T 7

tez_cos_dodam

Użytkownik
Na 4 krokach:
-wpłata do entro
-wpłata do buka z entro
-wypłata z buka do entro
-wypłata z entro
jesteśmy skubani 3 razy. Żeby wypłacić trzeba wysłać maila do supportu i czekać aż łaskawie się tym zajmą.
Mi na kartę Mastercard za którymś razem odmówili wypłaty bo zmieniła się data ważności, inne dane te same.
Także w porównaniu ze skrill/neteller to straszne dziadostwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Dzięki za info. Mógłbyś jeszcze napisać, czy na każdym z tych etapów jest pobierana prowizja i ile kasują Cię za wypłatę kartą entropay z bankomatu? Nie ma problemu, że entropay nie można wyrobić z walutą PLN, jeśli u buka jest konto złotówkowe?
W skrillu też nie jest tak różowo, prowizję ściągają za wypłatę z bankomatu i niestety za wypłatę na skrill od tych bardziej g*wnianych buków, tyle że chociaż depozyt jest za darmo.
 
T 7

tez_cos_dodam

Użytkownik
Mógłbyś jeszcze napisać, czy na każdym z tych etapów jest pobierana prowizja i ile kasują Cię za wypłatę kartą entropay z bankomatu? Nie ma problemu, że entropay nie można wyrobić z walutą PLN, jeśli u buka jest konto złotówkowe?
-wpłata do entro 4.95%
-wpłata do buka z entro DARMO (!)
-wypłata z buka do entro 1.95%
-wypłata z entro dolar 6 / funt 3 / euro 4.50
Karta Entropay jest tylko wirtualna (kiedyś mieli plastikowe ale już nie wydają) więc z bankomatu nie wypłacisz. W dodatku jest to karta anonimowa - zamiast imię nazwisko każdy jest ENTROPAY USER.
Jak ze złotówkami to nie wiem bo się w necie nimi nie posługuję, na stronie widzę że za przewalutowanie 2%.
 
D 0

derek123

Użytkownik
ODŚWIEŻAM

Ktoś więcej przekonał się do tej metody płatności u bukmacherów? Wydaje mi się być bezpieczną. Nawet wpłacając z karty na entropay następnie do bukmachera i odwrotnie dochodzenie przez US lub jakiś inny urząd wydaje mi się utrudnione.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jakiś dramat to jest, bo polski bank kasuje za przelew zagraniczny, a Entropay za przelew i za przewalutowanie. W tej chwili nie ma opcji by zrobić sobie wirtualną kartę i bezpośrednio ją zasilić kartą debetową. Trzeba zalożyć waleta a to kolejne koszty. Jak wyglądają wypłaty, tego nie wiem dokładnie, bo na Entropay nie podają dokładnie. No i w grę wchodzi kolejne przewalutowanie gdy kasę przelewa się do polskiego banku.
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
dodalem karte mastercard ze Skrilla i w ramach weryfikacji odjeli mi dolara z konta w ktorej mialem otrzymac kod. Gdzie ten kod ?
 
E 0

egiza

Użytkownik
Mam problem z wpłatą na Entropay za pomocą przelewu bankowego (innej opcji nie widzę). Jest napisane, że trzeba dopisać numer referencyjny jak rozumiem mam to wpisać w tytule przelewu? Zlecając przelew w wbk nie widzę gdzie mogę wpisać swift. Do tego jest też info do przelewu account number i to też mam dołączyć do tytułu przelewu?
 
Do góry Bottom