>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ENBL 2022/23

Status
Zamknięty.
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
ENBL - liga, która liczy 16 zespołów w tym 5 z Polski głównie topowych. Liga liczy ogólnie 16 zespołów w tym większość blisko Polski. Mamy kolejna kolejkę, a polscy bukmacherzy robią sobie jaja i nie wystawiają kursów na ENBL. Mamy w PL bukach kursy na ligę Tunezji, Norwegii, Liban, ale nie ma ENBL. Zakłady można obstawiać u wielu nielegalnych bukmacherów europejskich, rosyjskich. Jutro mamy kolejne mecze ENBL w tym dwa z zespołami PLK. Mam nadzieję, że ten temat chociaż w małym stopniu sprawi, że ta liga zacznie się pojawiać u bukmacherów, którzy prześcigają się w ofertach, a nie potrafią wystawić drugiej najbliższej lidze do PLK w swoich ofertach. I niedługo będziemy mogli obstawiać tę ligę.
 

Załączniki

jozzy22 561,4K

jozzy22

Użytkownik
Masz propozycje dla buków to z tego co wiem to można im to zaproponować i poczekać na ich ustosunkowanie
Z tego miejsca to raczej do buków nie dojdzie
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Przecież te kursy na mecz Ostrow-Szczecin to jakiś żart u zagranicznych buków😉....to już wogole handicap pewnie w okolicach 8.5 pkt dawaja takby wychodziło to już wogole pewniak na jutro...
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Masz propozycje dla buków to z tego co wiem to można im to zaproponować i poczekać na ich ustosunkowanie
Z tego miejsca to raczej do buków nie dojdzie
Gwarantuję Ci, że osoby wystawiające kursy u krajowych bukmacherów czytają ten dział i mam nadzieję, że niebawem w końcu ENBL będzie wystawiona przedmeczowo, a nie tylko w formie "live", kiedy mecz rusza.
 
P 1,3K

pawelsh

Użytkownik
ENBL - liga, która liczy 16 zespołów w tym 5 z Polski głównie topowych. Liga liczy ogólnie 16 zespołów w tym większość blisko Polski. Mamy kolejna kolejkę, a polscy bukmacherzy robią sobie jaja i nie wystawiają kursów na ENBL. Mamy w PL bukach kursy na ligę Tunezji, Norwegii, Liban, ale nie ma ENBL. Zakłady można obstawiać u wielu nielegalnych bukmacherów europejskich, rosyjskich. Jutro mamy kolejne mecze ENBL w tym dwa z zespołami PLK. Mam nadzieję, że ten temat chociaż w małym stopniu sprawi, że ta liga zacznie się pojawiać u bukmacherów, którzy prześcigają się w ofertach, a nie potrafią wystawić drugiej najbliższej lidze do PLK w swoich ofertach. I niedługo będziemy mogli obstawiać tę ligę.
W Etoto był każdy mecz polskiej drużyny.
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
King +5.5 kurs 1.9 Ewinner
Lepszy taki handi niż żaden...liczyłem na coś w okolicy 7.5...na żadnym buku nie widzę innych....pobierać śmiało dopóki ten buk nie ogarnął że Stal gra dzień po dniu i do tego w 7 a żaden polski zespół nie jest przygotowany do takiej gry uważam....
Można spróbować win Kinga po kursie 3.5 Ewinner tu za mniejszą stawkę ale ja bym wystawił max 2 kurs więc widzę spore value....więc win Kinga też atakuje
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +490
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
King +5.5 kurs 1.9 Ewinner
Lepszy taki handi niż żaden...liczyłem na coś w okolicy 7.5...na żadnym buku nie widzę innych....pobierać śmiało dopóki ten buk nie ogarnął że Stal gra dzień po dniu i do tego w 7 a żaden polski zespół nie jest przygotowany do takiej gry uważam....
Można spróbować win Kinga po kursie 3.5 Ewinner tu za mniejszą stawkę ale ja bym wystawił max 2 kurs więc widzę spore value....więc win Kinga też atakuje
Szybko się połapali, obecnie tylko etoto ma kurs na ten mecz. 2.55 - 1.55
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Ostrów i jutro gra kolejny meczyk w ENBL,tym razem ze słabym Brnem(mają 3 porażki),ciekawe jakie początkowe kursy wystawią buki
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Szczecin leciutko tak jak myślałem....jutro trochę inna sprawa bo Brno zagra też dzień po dniu i są po wyczerpującym meczu też...więc trochę loteria....ale i tak grałbym w kierunku Brna jeśli kurs będzie w miarę...zobaczymy
 
K 1,5K

karmelo5

Użytkownik
Skoro oba zespoły będą zmęczone, to może lepiej iść w kierunku underu? Brno kręci wysokie wyniki i dzisiaj w ich meczu była wystawiona linia 174,5 pkt
Jeżeli na jutro buki dadzą coś w okolicach 170 punktów, to raczej bez szans, żeby oba zespoły utrzymały wysokie tempo przez cały mecz. Co myślicie?
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Mimo wszystko to taki puchar pasztetowej, i raczej sprawdzanie rezerw itd i kluczowi gracze nie będą grali dłużej niż 20 minut, jakby się rano do 10tej nie pojawiły kursy na betcrisie, to napiszcie do nich na czacie , powinni dodać.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Jakby ktoś był zainteresowany to na większości buków są dostępne kursy na dzisiejszy mecz Trefl - Wolves, na ewinner nawet linie na zawodników także na bogato xD.
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Jakby ktoś był zainteresowany to na większości buków są dostępne kursy na dzisiejszy mecz Trefl - Wolves, na ewinner nawet linie na zawodników także na bogato xD.
A co polecacie do gry? Nie każdy śledzi sytuację kadrową drużyn, zmęczenie i ich aktualne zaangażowanie w inne ważniejsze rozgrywki. Wiadomo, że na spokojnie, bo to taki Puchar Na Zachętę.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
A co polecacie do gry? Nie każdy śledzi sytuację kadrową drużyn, zmęczenie i ich aktualne zaangażowanie w inne ważniejsze rozgrywki. Wiadomo, że na spokojnie, bo to taki Puchar Na Zachętę.
Nie wiem, z ciekawych informacji to mogę podrzucić info, że dla Wolves nie zagra Jeffery Taylor (kontuzja), zagrał dla nich 4 mecze i notuje ponad 20 pkt/mecz, Ahmad Caver też nie zagra, ale on nie gra od kilku spotkań (średnia w lidze 15 pkt).

Na większości buków linia na over jest 165.5 - 166.5 a na ewinner 159.5 @ 1.85, imo to 159.5 jest do gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom