>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Elit Typer - moneybutcher (dwutygodniówka

Status
Zamknięty.
elit-typer 0

elit-typer

Użytkownik
Regulamin pojedynku Elit Yyper - moneybutcher (dwutygodniówka)

1.Gramy o przysłowiową pietruszke.
2. Gramy od dzisiaj 01.09.2009 do 13.09.2009
3.Podajemy 1 kupon dziennie ( nie ma ograniczenia wysokości kursów,ani ilości zdarzeń na kuponie.
4. Gramy zawsze za 100jednostek (codziennie)
5. Kazdy z uczestników podaje kupon a w nim (nazwe zdarzenia,godzinę rozpoczęcia zdarzenia, bukmachera ,kurs zdarzenia, AKO i EWK (wskazane opisy przy zdarzeniach co to za dyscyplina ,turniej,mecz itd)
6. Kazdy uczestnik podaje w osobnym poście wynik kuponu i prowadzi swoją statystyke trafień jednocześnie podajac aktualny bilans po każdym dniu.
7. Zwycięza ten typer który uzyska wyższy bilans dodatni na koniec pojedynku,lub mniejszy ujemny w przypadku gdy obaj będą na minusie.

Dodatki:
wszelkie uwagi,poprawki,pomyłki podajemy w osobnym poście z uwzglednieniem co zostało poprawione. Oczywiscie kupony zagrane po rozpoczęciu zdarzenia traktowane są jako -100 jednostek.
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Mam pytanie.Czy przykładowo na kuponie na dzień 1.09. może się pojawic zdarzenie z dnia 2.09.? Bo np. na zagranym dzisiaj kuponie chciałem umiescic spotkania ,które odbędą się jutro ale w nocy.Patrz:MLB.
 
elit-typer 0

elit-typer

Użytkownik
Mam pytanie.Czy przykładowo na kuponie na dzień 1.09. może się pojawic zdarzenie z dnia 2.09.? Bo np. na zagranym dzisiaj kuponie chciałem umiescic spotkania ,które odbędą się jutro ale w nocy.Patrz:MLB.
Potwierdze to co na privie. Gramy zdarzenia z danego dnia. Czyli jeżeli mecz rozpoczyna sie po północy traktujemy go już jako z dnia jutrzejszego.Wyjątek stanowi spotkanie które by rozpoczęlo się dokładnie o 24.00 Takie można zagrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom