>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Eliminacje do MŚ 2014 - 11.09.2012 (Europa)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Druga runda eliminacyjna do Mistrzostw Świata 2014 już w wtorek. W pierwszej serii strefy Europejskiej większych niespodzianek nie było, i faworyci po zagarniali po 3 pkt. Również jako tako ciekawszych &quot;mini&quot; hitów nie było. No może po za Holandia - Turcja. Teraz oferta dużo ciekawsza. Ciekawe wyjazdy Niemców czy Holendrów oraz naszpikowanej gwiazdami z Premier League reprezentacji Belgii z Chorwacją. Ciekawie również powinno być w naszej grupie, gdzie Anglicy u siebie zagrają z Ukrainą. Nas oczywiście &quot;najbardziej interesuje&quot; mecz Polski z Mołdawią ale od tego jest odpowiedni temat ;) KLIK!

Tymczasem oferta na wtorkowe mecze wygląda następująco:


William Hill

Zachęcam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 4

timon007

Użytkownik
Myślę ,że warto pograć w stronę Polski nawet z handi .Mołdawia to chyba jedna z najsłabszych drużyn w Europie.A my wkońcu musimy coś wygrać z łatwiejszym rywalem bo o punkty np z Anglią czy Ukrainą będzie ciężko.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Po udanej inauguracji na wtorek gram tylko tripla bo względnie niskich kursach,ale z dużą szansą powodzenia:

Polska-Mołdawia:polska @1,25✅
Szwajcaria-Albania: Szwajcaria @1,30✅
Turcja-Estonia: Turcja @1,25✅

ako:2,03 Tobet✅✅


Gospodarze tych spotkań mają za sobą wyjazdowe mecze na trudnych terenach:polska w Czarnogórze,Szwajcaria na Słowenii a Turcy w Holandii.Polaków nie oglądałem,ale tu nie będzie niespodzianki bo Mołdawia to jest jedna z najsłabszych obecnie ekip w Europie. Szwajcarzy i Turcja zaprezentowali się przyzwoicie(Szwajcaria wręcz bardzo dobrze,a Turcji starczyło sił na 45 minut wyrównanej walki z Holendrami-poprzeczka i wybicie z linii bramkowej uratowało gospodarzy).Albania i Estonia to drużyny groźne u siebie,na wyjazdach nie powinny zagrozić takim mocnym ekipom jak Turcja i Szwajcaria.Trochę masło maślane napisałem,ale co tu dużo gadać.Faworyci są tu jednoznaczni i nie powinni tracić punktów u siebie z takimi słabeuszami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sawas 27

sawas

Użytkownik
Pisałem pierwszą od niepamiętnych czasów analizę, jednak któryś z Modów był szybszy i usunął mój edytowany post, więc będzie krócej.
Gram na wtorek dubla: Polska -1,5 + Niemcy. Wychodzi ciekawe AKO &gt;2.
Polacy zagrali dobry mecz w Czarnogórze, ale nie to jest najważniejsze. Głównym powodem za handi jest &quot;klasa&quot; naszych wtorkowych rywali. Może i mamy słabą reprezentację, ale bez przesady. Mołdawianie to 11 &quot;no name&#39;ów&quot;, nie ma innej możliwości jak zwycięstwo min. 2 golami. Widać, że Robert jest w formie. W klubie też dobrze gra, mi się bardzo podoba, jak współpracuje z drużyną. Wystarczą 2-3 mecze z bramką i będzie ta sama pewność, co przed wakacjami.
Niemcy - wystarczy sprawdzić H2H w Wiedniu. Ponadto, Loew w ostatnich kilku eliminacjach nic nie kombinuje nawet ze słabszymi przeciwnikami, tylko cisną od pierwszej kolejki, by jak najszybciej zapewnić sobie awans.
Zagram prawdopodobnie dopiero we wtorek i jeśli coś będzie nie tak, to zamienię Niemców na coś innego, chociażby powyższą Szwajcarię lub Turcję, choć to jednak trochę zaniża AKO.
ja usunąłęm. To nie można od razu napisać typu z analizą i wysłać razem ? Przecież mecz za kilka minut się nie zaczyna/ Konrad
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Cypr-Islandia
Bardzo ciekawy kurs na Islandię 3.10 po pokonaniu w &quot;Derbach Skandynawii&quot; Norwegii morale pewnie bardzo wysokie .Teraz czas na wyjazd na Cypr oczywiście takie kraje jak Grecja,Cypr to ciężki teren do grania ale nie sadze aby drużyna Islandii nie poradziła z obecnie w przeciętnej formie drużyną Cypru ostatnie mecze u siebie to przegrane z zespołami Europy takimi jak Dania,Szkocja Portugalia,Bułgaria jedynie to pokonanie Mołdawii po heroicznym boju 3:2 ! Teraz czas na Islandię czyli zespół porównywalny do Danii czy Bułgarii .Można zaryzykować na zwycięstwo czyste ale ja bardziej kierowałbym się podpórka DNB bądz X2 dwa ostatnie mecze miedzy tymi zespołami na terenie Cypru zakończyły się zakończyły się remisem 0:0 teraz czas na przełamanie zespołu Islandii i strzelą wkońcu tam 1-2 bramki.Ostatni mecz Cypru zakończył się porażką z Albanią aż 3:1 co pokazuję tę przeciętną formę .
Propozycję:
Islandia 3.10
DNB Islandia 2.15
Edit
@Henyek
No tak to oczywiste ale cała podstawowa jedenastka Islandii nie gra u siebie w śniegach po kolanach niektórzy z tych graczy grają w zespołach w Europie nie tylko w Skandynawii ale też na zachodzie więc każdy klasowy piłkarz powinien być gotowy na taką temperaturę . Są przecież obozy gdzie piłkarze jadą specjalnie na Cypr aby zapoznać się z takimi warunkami gry aby na przyszłość wiedzieli co ich tam czeka . Islandczycy nie mogą sobie pozwolić na stratę pkt z zespołem który przegrywa z Albanią 3:1 a u siebie tak jak pisałem z Danią 1:3 czy z Szkocja .
----------------------------------
Jutro prawdopodobnie jeszcze kilka typów tych ciekawszych niż np Włochy-Malta , bo naprawdę nie wiadomo jak może się potoczyć taki mecz jedyne to jakiś overek a i tak to nie jest pewny po tym co pokazali w Bułgarii .
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
No i ja coś podrzucę:

Turcja - Estonia; 1; 1.25
✅
Turcy muszą się zrehabilitować kibicom po porażce z Holendrami. Jeśli chcą wyjść z tej grupy, to muszą urywać punkty nawet najlepszym. Pewnie będzie piekiełko i słabi Estończycy dostaną batki. Zostali pokonani przez Rumunów 0:2, więc typ bardziej powinni tu zwyciężyć gospodarze...
Bułgaria - Armenia; 1; 1.65✅
Kurs dość ciekawy, ale adekwatny do ryzyka. Bułgarzy u siebie są mocni i to nie tylko jako reprezentacja, ale też mecze klubów w Europie to potwierdziły. Remis z Włochami to była mała niespodzianka. Goście to nie są chłopcy do bicia, choć wygrali ledwie 0:1 na Malcie, to w eliminacjach ME 2012 zagrali w barażach wyprzedzając w grupie m.in Słowaków i byli blisko Rosjan. Gra z Maltą nie powalała i nie sądzę, by po raz kolejny zainkasowali komplet punktów.

BIH - Łotwa; 1; 1.18✅
Nie ma co się rozpisywać. Poziom piłkarski zdecydowanie wyższy i Łotyszy powinni zjeść z niezłym handi.
Austria - Niemcy; 2; 1.36✅
Nic nie chce mi się pisać, bo Austriacy choć to taki średniak w Europie, to zawsze rozdaje punkty swoim sąsiadom. Ostatnio dosyć często spotykają się te drużyny w eliminacjach ME jak i MŚ i Niemcy zawsze wygrywali. Jako, że jest to dopiero początek eliminacji, to nasi zachodni sąsiedzi powinni lekko pokonać gospodarzy.

Szwajcaria - Albania; 1; 1.28
✅
Szwajcarzy to dla mnie głowni faworyci do wygrania tej grupy i wygrana na trudnym terenie w Słowenii potwierdza, że ten zespół stać na awans do MŚ 2014. Natomiast Albania wygrała z Cyprem 3:1, co nie jest jakimś wielkim osiągnięciem. Czy warto cokolwiek pisać na temat takich meczów? Po prostu inny wynik, aniżeli wygrana Helwetów będzie niespodzianką i to niemałą!

Ponadto wielkie VALUE!

Cypr - Islandia; Typ: 2; 3.00⛔
Typ: DNB 2; 2.10
⛔
Cóż. Liga cypryjska jak i ich reprezentacja nigdy nie były na topie. Tak samo liga Islandii nie przyciągnie przeciętnego widza przed telewizory, ale reprezentacja ma już kilku niezłych piłkarzy. Warto napisać, że tylko dwaj bramkarze grają w lidze islandzkiej, a reszta w miernych/lepszych i niezłych europejskich klubach. Grupa jest dość łatwa i widzę tu jakieś szanse na baraże lub wyjście z grupy przez gości o ile właśnie takie mecze będą wygrywać. Triumf nad Norwegią 2:0 u siebie, chyba mało kto się spodziewał, a Cypr dał się ograć Albańczykom 3:1. Jedynym atutem Cypryjczyków będzie długa podróż piłkarzy z północy i oczywiście skok temperatury. Poziom czysto piłkarski zdecydowanie wyższy u gości i taki kurs aż szkoda nie brać.


Węgry - Holandia✅
Typ: BTS
Kurs: 1.87

Węgrzy trochę rozstrzelali się w piątek, gromiąc Andorę 0:5. Holendrzy u siebie pokonali Turków 2:0. Goście bardzo przemeblowani przez nowego trenera, a więc gra pozostawia wiele do życzenia. Ktoś oglądał mecz z &#39;Kebabami&#39; ? Jeśli tak, to doskonale wiedział co się działo w formacji defensywnej i &#39;nawet&#39; Węgrzy mogą się pokusić o gole i w konsekwencji zdobycz punktową. Pamiętam niedawne mecze, chyba z poprzednich eliminacji do ME, gdzie Węgrzy z Holendrami się nastrzelali i zrobili wynik hokejowy. Teraz może być podobnie. Przynajmniej mam taką nadzieję. Kurs nawet fajny, myślę że dużo bardziej prawdopodobny typ, aniżeli wygrana gości. Ale kto co woli. ;)

Francja - Białoruś
Typ: Goście nie strzelą⛔
Kurs: 1.50

Białoruś jest cienka w ofensywie jak barszcz i to nie od dziś. Francuzi za do mocni w defensywie i dobrze grają piłką, długo utrzymują się przy piłce, więc przeciwnik nie ma zbyt wielu szans na zdobycie bramek. Oczywiście nie mówię, że goście są skazani na porażkę, bo 0:0 w zasięgu, gdyż Francuzi są bardzo nieskuteczni, a gra naszych sąsiadów pewnie zbyt ofensywna nie będzie, więc przedzierać się przez autobusy to będzie ciężka sprawa. Francja pokonała w zeszłym meczu Finlandczyków 0:1, a Białoruś została ograna przez Gruzinów i co ważne, też nie potrafili strzelić gola. Myślę, że to rozsądny typ.
:bwin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Polska-Mołdawia
Typ handi -1,5
Kurs 1,55 Betsson
Co tu dużo pisać.Mamy ogromna szansę wykonać plan minimum na 4 pkt po 2 kolejkach eliminacji.Gramy ze słabym zespołem nie mającym żadnego znanego,wybijającego się zawodnika.Mamy także szanse na podreperowanie już na początku bilansu bramkowego.
Wydaje mi się ,że jeśli od pierwszych minut Polacy usiądą na przeciwniku to szybko padnie bramka.Później będzie się grało już łatwiej.Mołdawianie nie mają w tym meczu żadnych argumentów.Słaba jak pokazał mecz z Anglia obrona,atak chyba jeszcze słabszy.
Zapowiada się ,że ekipa znad Dniestru będzie typowym dostarczycielem punktów w naszej grupie.
Reprezentacja Fornalika zagra prawdopodobnie dwójką napastników.Do pewniaka Lewandowskiego dołączy Sobiech ,który przypomniał sobie wreszcie sztukę zdobywania goli.
Spotkanie z Mołdawią będzie świetną okazją żeby zarówno Lewy jak i Artur rozpoczęli strzelanie w tych eliminacjach.Powiem szczerze ,iż nie wyobrażam sobie tutaj braku wysokiego zwycięstwa biało-czerwonych.
Jedyne co mnie drażni to to,że mecz będzie w PPV.Nie chodzi mi o pieniądze,bo 20 zł to nie jest oszałamiająca kwota,ale uważam,że mecz reprezentacji w kraju to już zdecydowanie musi być ogólnodostępny dla wszystkich kibiców.
 
henyek 2,7K

henyek

Użytkownik
Ze spotkaniem Cypr - Islandia bym lekko uważał. Jasną rzeczą jest, że w tych państwach panuję w ogóle inny klimat, a głównie chodzi o temperaturę powietrza. W Islandii średnia temperatura waha się w granicach od -30 do max +15, zaś na Cyprze temperatura max sięga 40 stopni C. Odbije się to na pewno na kondycji piłkarzy z Islandii. Po prostu nie są przyzwyczajeni do takich temp w odróżnieniu do Cypryjczyków.
Co do składów to zgadzam się z przedmówcami, że statystycznie Islandia wygląda lepiej.
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna, el. MS
Data: 11.09.12 (godz. 19:30)
Spotkanie: Rumunia - Andora
Typ: over 3,5 goli
Kurs: 1,65
Bukmacher: Expekt
Krotko i na temat. Kazdy zna potencjal obu zespolow takze obszerne analizy nie sa potrzebne. Po prostu widze tu ladny kurs jak na to z kim Rumunia bedzie grac w drugim meczu eliminacji mistrzostw swiata w grupie D, dlatego korzystam. Widze tez duze szanse na wysokie zwyciestwo gospodarzy dlatego pospieszylem sie z napisaniem analizy zeby kurs nie spadl bo nie oplacalo by sie juz grac jakby spadlo ponizej 1,50 a sadze ze spadnie bo Rumuni powinni bez problemu postrzelac kilka bramek Andorze. W pierwszych meczach Rumuni wygrali na wyjezdzie z Estonia 2:0 a Andorczycy przegrali u siebie z Wegrami az 0:5 to chyba na wyjezdzie z Rumunami ktorzy sa druzyna na tym samym poziomie co Wegrzy nie pojdzie im duzo lepiej. Andora to przeciez jeden z najslabszych zespolow w Europie co potwierdzili ostatnim meczem. Rumuni sa w komfortowej sytuacji zeby miec po dwoch meczach w grupie 6 pkt i zero straconych bramek a duzo strzelonych. Na pewno u siebie beda zmotywowani zeby wysoko pokonac Andorczykow bo to przeciez druzyna zlozona z amatorow wiec trzeba jej pokazac miejsce w szeregu zeby sie nie zblaznic przed wlasnymi kibicami. 4 bramki to minimum co bramkarz gosci powinien wyciagnac z siatki. Jak Rumuni podejda do meczu w 100% skoncentrowani i bez lekcewazenia rywala to moga nastrzelac duzo wiecej. Wiecej nawet niz Wegrzy. Mi wystarczy over 3,5 goli bo kurs jest wystarczajaco dobry przynajmniej mnie zadowala. A kto jest odwazny to moze grac wyzsze overy ale ja bym nie przesadzal bo moze sie skonczyc jak mecz Niemcow z Wyspami Owczymi gdzie ludzie typowali 7-8 bramek minimum a Niemcy nie czuli potrzeby tyle strzelac. Tutaj Rumuni powinni na spokojnie z Andora zdobyc przynajmniej 4 bramki i na pewno grac ten typ jest warto bo kurs jest atrakcyjny a przed samym meczem pewnie jeszcze sporo spadnie.
 
D 2

dzobol86

Użytkownik
Ja daje 9 meczy za 50zl.wiem e duzo ale...gruzja-hiszpania...mysle ze najlepsza druzyna swiata na 10% mozliwosci i tyle samo sił rezerwowym skladem powinna ograc biedna gruzje.

Bosnia-Łotwa Spokojnie powinni bosiacy wygrac maja naprawde solidna ekipe i swietna sile w ofensywie za łotwa nie przemawia zaden argument.

.turcja-estonia Turcja u siebie powinna pokonac przecietna estonie nie moga sobie pozwolic na opuszczenie kolejnego turnieju.

Szwajcaria-Albania Szwjacaria wraz z Belgia to moga byc naprawde czarne konie.Graja swietna pilke i maja bardzo zdolnych młodych piłkarzy.Spokojne zwyciestwo.

Austria-Niemcy Niby w meczu z wyspami owczymi miałbyc pogrom a tu tylko 3-0.Teraz mecz na wyjezdzie.Rywal mocniejszy ale mysle ze ekipa szwabow zgarnie 3pkt

Grecja-Litwa Mysle ze solidni grecy spokojnie uporaja sie z ekipa litwy.Przewaga w potencjale plus atut swojego boiska.

Polska-Mołdawia co tu duzo mowic.Powinien byc pogrom patrzac na kluby w ktorych graja nasi zawodnicy ale zobaczymy...

Anglia-Ukraina Anglia ma cos do udowodnienia swoim kibicom i mysle ze wygraja wazny mecz u siebie.Sa mocniejsi i zmotywowani.

Francja-Białorus O ile mnie pamiec nie myli to francja w walce o euro doznala wpadki z ekipa bialorusi w meczu u siebie ale to byl wypadek przy pracy teraz francuzi powinni wygrqac wysoko.
 
M 2

mendieta

Użytkownik
A jak to jest z pauzowaniem za czerwone kartki w eliminacjach? Bo jeżeli Barnetta dostał dwie żółte w meczu ze Słowenią, w rezultacie więc czerwień, to będzie mógł zagrać przeciwko Albanii?
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Dwie żółte kartki w eliminacjach do MŚ, to pauza, czyli Tranquillo Barnetta nie zagra przeciwko Albanii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sawas 27

sawas

Użytkownik
No i ja coś podrzucę:
Ponadto wielkie VALUE!

Cypr - Islandia; Typ: 2; 3.00
Typ: DNB 2; 2.10

Cóż. Liga cypryjska jak i ich reprezentacja nigdy nie były na topie. Tak samo liga Islandii nie przyciągnie przeciętnego widza przed telewizory, ale reprezentacja ma już kilku niezłych piłkarzy. Warto napisać, że tylko dwaj bramkarze grają w lidze islandzkiej, a reszta w miernych/lepszych i niezłych europejskich klubach. Grupa jest dość łatwa i widzę tu jakieś szanse na baraże lub wyjście z grupy przez gości o ile właśnie takie mecze będą wygrywać. Triumf nad Norwegią 2:0 u siebie, chyba mało kto się spodziewał, a Cypr dał się ograć Albańczykom 3:1. Jedynym atutem Cypryjczyków będzie długa podróż piłkarzy z północy i oczywiście skok temperatury. Poziom czysto piłkarski zdecydowanie wyższy u gości i taki kurs aż szkoda nie brać.
Kiepskie argumenty jak dla mnie. Po pierwsze i najważniejsze to klimat, czyli to co napisał już HENYEK. Nie pasjonuję się meczami reprezentacji Cypru, ale na przykładzie europejskich pucharów widać, że nawet topowe drużyny mają problemy z temperaturą i wilgotnością na Wyspie.
Po drugie, cypryjscy piłkarze regularnie występują w Lidze Europy, czy nawet Lidze Mistrzów. Lig obu krajów nie ma co porównywać, bo to niebo, a ziemia.
Po trzecie, popatrz w ranking FIFA. Nie wiadomo jak zły by on nie był, to jednak na tych niższych pozycjach dość płynnie przeskakuje się o kilka- kilkanaście pozycji i wyniki sprzed X lat nie mają wielkiego znaczenia. Obie reprezentacje na podobnym poziomie.
Jasne, że w Islandii jest kilka indywidualności i one mogą zdecydować o wyniku jedną akcją, ale to działa również w drugą stronę - ich słabsza forma czyni Islandczyków niemalże bezbronnych.
Ja tu nie widzę żadnego value, a już na pewno nie &quot;WIELKIEGO&quot;. Nie zdziwi mnie jakoś ogromnie zwycięstwo Islandii, ale to loteria. Grałbym albo 1x, ale kurs śmieszny, albo ten DNB (w obydwie strony), ale po co na siłę szukać typu. Mnie to nie przekonuje.
Na koniec perełka:
Teraz czas na Islandię czyli zespół porównywalny do Danii czy Bułgarii
Dziękuję, dobranoc.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Oj jest w czym wybierać i przebierać....


Polska - Mołdawia ( +1 ) 1 za 1,70 w Fortuna ✅

Dwa gole w Czarnogórze, plus kilka niezłych innych sytuacji spowodowały, że im zaufam. Wiem, tam było paradoksalnie łatwiej, bo konterka i wio do przodu, a jutro przyjdzie męczyc pozycyjny. Liczę na kreatywnego Mierzejewskiego, będącego w gazie Kubę no i Waldka Fornalika, że postawi na dwóch napadziorów. Dwie minimum musimy wcisnąć. A z tyłu ?? liczę w końcu na zero, Mołdawia pokazała z Angolami totalne dno, dostając piątkę. We Wrocławiu będą jeszcze bardziej cofnięci, więc na ich sytuacji zbyt wiele nie liczę. W mojej ocenie zacny kurs za wynik, któego jestem niemal pewien


BiH - Łotwa - +2,5 gola za 1,63 w Fortuna ✅

Bośniacy odpalili niesamowicie, demolując Lichtensteinów. Łotysze u siebie przyjęli dwie od Greków. Dzeko z Ibisevicem strzela chociaż połowę i będzie czwóreczka. Nie grali ze sobą ostatnio w zasadzie nigdy, ale przewiduję jutro, że Bośniacy postrzelają ponownie a i może Łotyszom coś się uda pod koniec ukąśić. Kurs fajny, przy formie strzeleckiej chłopaków z Bośni pobiorę w ciemno.

No i taśma bez analizy - na pewniaków

Szwajcaria za 1,30
Bośnia za 1,28
Polska za 1,25

Ako: 2,08 ✅
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
@Sawas
Nauczyłem się dość dawno temu że jak nie wiem co powiedzieć to staram się nie odpowiedzieć no ale cóż teraz jakoś nie mogą się powstrzymać ;) To że ja sobie coś piszę na forum to nie znaczy że Ty to musisz brać do siebie całkiem poważnie jak dla mnie to Islandia jest o wiele lepsza od Bułgarii czy Szkocji i jeśli się z tym nie zgadzasz ok twoja sprawa ale nie odrazu jakieś cytaty perełki co to wgl ma być? To że masz 1200 postów i 10 reputacji to tylko świadczy o tym twoim poziomie który tutaj prezentujesz napisz jakaś porządną analizę z której każdy będzie zadowolony i zbierzesz propsy a nie że ktoś się trudzi pisze analizy sprawdza statystyki a Ty sobie kręcisz z niego beke . Każda opinia powinna być potwierdzona jakimiś argumentami a nie tylko cytatami .Mnie może pouczać tylko forumowicz który posiada Reputację większa od moich 18 .Jeśli widzę takich forumowiczów jak Vidal czy Omerta to aż z chęcią czyta się takie analizy a jak moje Ci nie pasują to zachowaj to dla siebie .To że nie jestem Pro w buk-macherce i zbieram cenne doświadczenia to nie znaczy że Ty jesteś jakimś wielkim znawcą z dziesięciopunktowa reputacją i jak już się tak chcesz licytować cytatami to też mam coś dla ciebie . &quot;Śmieję się z tych wszystkich wielkich znawców sportu,Piwo przegląd sportowy i paczka papierosów.&quot;????
-----------------------------------------------------------------------------
A ze spotkań wtorkowych można utworzyć parę ciekawych tripli handicapowych -1 przedstawię dzisiaj jeden z nich .
1.Bosnia i Herc-Łotwa(Bośnia -1 1.60)
Polska-Moldawia(Polska -1 1.70)
Gruzja-Hiszpania(Hiszpania -1 1.40
Ako 3.81 Fortuna
Pozdrawiam
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
@Sawas
Nauczyłem się dość dawno temu że jak nie wiem co powiedzieć to staram się nie odpowiedzieć no ale cóż teraz jakoś nie mogą się powstrzymać ;) To że ja sobie coś piszę na forum to nie znaczy że Ty to musisz brać do siebie całkiem poważnie jak dla mnie to Islandia jest o wiele lepsza od Bułgarii czy Szkocji i jeśli się z tym nie zgadzasz ok twoja sprawa ale nie odrazu jakieś cytaty perełki co to wgl ma być? To że masz 1200 postów i 10 reputacji to tylko świadczy o tym twoim poziomie który tutaj prezentujesz napisz jakaś porządną analizę z której każdy będzie zadowolony i zbierzesz propsy a nie że ktoś się trudzi pisze analizy sprawdza statystyki a Ty sobie kręcisz z niego beke . Każda opinia powinna być potwierdzona jakimiś argumentami a nie tylko cytatami .Mnie może pouczać tylko forumowicz który posiada Reputację większa od moich 18 .Jeśli widzę takich forumowiczów jak Vidal czy Omerta to aż z chęcią czyta się takie analizy a jak moje Ci nie pasują to zachowaj to dla siebie .To że nie jestem Pro w buk-macherce i zbieram cenne doświadczenia to nie znaczy że Ty jesteś jakimś wielkim znawcą z dziesięciopunktowa reputacją i jak już się tak chcesz licytować cytatami to też mam coś dla ciebie . &quot;Śmieję się z tych wszystkich wielkich znawców sportu,Piwo przegląd sportowy i paczka papierosów.&quot;????
-----------------------------------------------------------------------------
A ze spotkań wtorkowych można utworzyć parę ciekawych tripli handicapowych -1 przedstawię dzisiaj jeden z nich .
1.Bosnia i Herc-Łotwa(Bośnia -1 1.60)
Polska-Moldawia(Polska -1 1.70)
Gruzja-Hiszpania(Hiszpania -1 1.40
Ako 3.81 Fortuna
Pozdrawiam
Hej, ale co Ty masz do mojej reputacji? Pisałem analizy na tym forum, jak jeszcze sikałeś w majtki, a o punktach reputacji nikt jeszcze nie marzył. Ograniczyłem swój udział na forum w ostatnich latach, stąd taki wynik, ale totalnie mi on powiewa.

Ja nie chciałem Cię zaatakować, liczyłem właśnie na fajną dyskusję i super, że odpisałeś, mimo że nie &quot;nie wiesz, co powiedzieć&quot;, co zresztą widać. Nie potrafię zrozumieć, dlaczego stawiasz regularnego uczestnika wielkich turniejów europejskich i światowych (Danię) na równi z Islandią, która kilka lat temu może i była średniakiem, ale nigdy nawet nie otarła się o baraże, a od eliminacji MŚ 2006 jest na poziomie właśnie Cypru, Irlandii Płn., Macedonii, Albanii, itd. Nie przypominam sobie również porażki Bułgarii z Lichtensteinem i im podobnymi, a i to przydarza się raz po raz Islandczykom. Tobie może się coś wydawać, możesz mieć zdanie na jakiś temat, ale forum jest po to, byś pokazał dlaczego tak uważasz.

Twojego cytatu na zakończenie już totalnie nie rozumiem. Najbardziej z wymienionych rzeczy, to pasowałyby do mnie papierosy, ale ostatni raz paliłem w podstawówce.

Co do meczów, to ciekawie wygląda też Szkocja. Zwykle u siebie są mocni, super atmosfera na trybunach. Przeciwnika mają słabszego od siebie, ale w miarę solidnego, szczególnie w defensywie. Szkoci zaczynają od dwóch spotkań u siebie, w sobotę zremisowali z Serbią i myślę, że jutro będą mocno zaangażowani w walkę o pełną pulę, bo strata punktów bardzo ogranicza im walkę chociażby o baraże, które są chyba celem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Po drugie, cypryjscy piłkarze regularnie występują w Lidze Europy, czy nawet Lidze Mistrzów. Lig obu krajów nie ma co porównywać, bo to niebo, a ziemia.
????
Człowiek wraca po robocie i dowiaduje się nowych rzeczy, to cieszy. Ile na chwilę obecną Cypr ma reprezentantów w europejskich pucharach? Ano jeden AEL się dostał i to w LE po odpadnięciu z baraży do LM. Wielkie europejskie potęgi z Cypru odpadły z:
APOEL - Neftci (Azerbejdżan - światowa czołówka); Anarthosis - Dila Gori (Jakbym na bieżąco nie przypatrywał się WSZYSTKIM europejskim tabelom, to bym nie wiedział z jakiego zadupia jest ten klub. Ty pewnie znasz ten klub, bo pokonał 3-0 na Cyprze ten zacny Anarthosis); Omonia - Crvena Zvezda (No tak. Czołowy zespół z Serbii, więc tu można się jakoś usprawiedliwić te 2x 0:0. Bronili się jak mogli.);
Co więcej, nie wiem czy czytałeś, ale napisałem jasno (w innym temacie w LM lub LE), że w klubach z Cypru nie ma więcej niż 1-2 Cypryjczyków w jedenastce meczowej. Ogólnie się ich olewa i stawia na Afrykańczyków, Brazylijczyków, mniej znanych Hiszpanów i Portugalczyków itd, itp. Klimat i pieniądz ich przyciąga, więc porównywanie do ligi islandzkiej to jakieś nieporozumienie, bo który obywatel w/w krajów chciałby grać w mroźnej Islandii i klubach, które nie mogą sobie pozwolić na jakieś większe wydatki. Poziom jest nikły, ale to dlatego, że najlepsi piłkarze są od razu wyprzedawani i tak jak napisałem (co też pewnie przeoczyłeś) tylko 2 piłkarzy (bramkarzy) jest powołanych w reprezentacji Islandii i gra na tej wyspie. Reszta gra zagranicą.

Ostatnie wyniki reprezentacji Islandii pewnie też nie są dla Ciebie argumentem. Ale je przytoczę: (tylko z tego roku)
- Japonia (Osaka) 3:1
- Czarnogóra (Podgorica) 2:1
- Francja (Valenciennes) 3:2
- Szwecja (Gothenburg) 3:2
- Wyspy Owcze (Rejkiawik) 2:0
- Norwegia (Rejkiawik) 2:0
Ale co to za wyniki, no nie? To nadal słaba reprezentacja na poziomie... no właśnie czego? Bułgaria? No way, bez przesady Bułgarzy by się rozprawili z w/w rywalami. ???? Mimo, że 4/6 w/w meczów jest przegranych, to i tak są niezłe i napawające optymizmem rezultaty.
Aha, co do ostatnich meczów tej grupy, to gdzie się podziała ta reprezentacja Cypru w meczu z Albanią? Przecież klimat tam jest niemal taki sam (koło 35 stopni Celsjusza), a przegrali 3:1. Przecież umiejętności mają O NIEBO lepsze, bo liga albańska nie ma żadnych reprezentantów w LM/LE. ;)

Jeszcze warto sobie wytłumaczyć definicję &#39;Value&#39;. Może się nie znam i dlatego napisałem tak jak napisałem, czyli &#39;Wielkie Value&#39;. Dla mnie owe Value, to nic innego jak typ z wysokim kursem, który ma duże szanse powodzenia, a taki dla mnie jest ten typ. JEDYNYM atutem Cypryjczyków jest klimat i nie wiem jakbyś się starał mnie przekonać do niegrania na gości to Ci się to nie uda. Patrzysz na ranking i stwierdzasz, że Islandia jest słaba, a może przytoczyć Ci grupę z zeszłych eliminacji do ME? Portugalia, Cypr, Dania, Norwegia. Islandia 4 miejsce, Cypr 5. Strata tych dwóch reprezentacji do reszty była ogromna, ale już na dzień dobry pokonali Norwegów 2:0, a więc jest chyba progres od tamtych eliminacji. Czyż nie? A Cypr dalej jest lany, nie ma się co oszukiwać słabeuszów - Albania...

Michalis Kostantinou, Ioannis Okkas, Constantinos Chralmbides, Efstathios Alonftis to piłkarze, których znam i jakiś poziom trzymają. Okkas już nie gra dla reprezentacji.

To nie jest typ do jakiegoś kuponu z 4-5 innymi typami. To jest świetny typ na singla. Nie mówię, że na 100% wejdzie, &#39;peffka&#39;, ale kurs jest na tyle kuszący, że warto skorzystać i ja to zrobię. Można pograć też Live, bowiem ja tu tylko podałem propozycję, której powinniście się bliżej przyjrzeć. To jest futbol, to jest sport. A jak dobrze wiemy w sporcie wszystko jest możliwe i są rzeczy, których nie można przewidzieć, ale wszystko wskazuje na to, że to goście powinni być górą. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Ta Szwajcaria rzeczywiscie kusi bo roznica poziomow jest ogromna i ostatnio po kursie powyzej 2 rzeczywiscie oplacalo sie ich grac. Teraz jednak dochodzi kilka aspektow ktore moga wplynac na ich gre. Czesc graczy ze Szwajcarii jest pochodzenia Albańskiego. Na stadionie bedzie tez bardzo duzo kibicow z Albanii wiec moze sie okazac ze Szwajcarzy beda grali jak na wyjezdzie. Tacy gracze jak Xhaka,Shaqiri,Dzemaili,Mehmedi,Behrami moga czuc jakis sentyment do kraju z ktorego pochodza. Nawet drugi skład powinien pojechac Albańczykow ale zawsze moze im sie udac zamurować bramke i wyłuskać 0-0 jak im sie kiedys juz zdarzało z dobrymi druzynami.
Z jednej strony powinni wygrać ale z drugiej ten kurs i otoczka spotkania...:confused:
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Nawet drugi skład powinien pojechac Albańczykow ale zawsze moze im sie udac zamurować bramke i wyłuskać 0-0 jak im sie kiedys juz zdarzało z dobrymi druzynami.
Z jednej strony powinni wygrać ale z drugiej ten kurs i otoczka spotkania...:confused:
Może i masz rację,ale ja postawiłem na Szwajcarów.Miejsca na sentymenty raczej nie będzie,w końcu to eliminacje do MŚ.Takie mecze jak ten jutrzejszy Szwajcarzy muszą wygrywać,myśląc o awansie.Albania do potęg europejskich nie należy,ba,pozytywne wyniki osiąga raczej na własnym terenie,jak ostatni mecz z Cyprem.Na wyjazdach kompletnie nic,w poprzednich eliminacjach porażka z Luksemburgiem.
Poza tym pewnie wyglądają typy na zwycięstwa Turków,Bośniaków i może Niemców.Austriacy są raczej wygodnym rywalem dla Niemców.Pięć ostatnich spotkań to zwycięstwa Niemców,jutro powinno być podobnie.
Można pokusić się o pogranie handicapu w stronę Anglików.Typu na zwycięstwo &quot;Wyspiarzy&quot; nie neguję,sam mam ich na kuponie,ale w ostatnim czasie sporo kontuzji.W czasie zgrupowania wypadł Ashley Cole.Po ostatnim meczu także John Terry i Theo Walcott wypadli z kadry.kontuzjowany jest także Rooney.Sprawia to,że Hodgson powinien dać szansę młodym.Anglicy zapewne wygrają,ale na pewno nie będzie to zwycięstwo różnicą kilku bramek.
Po za tym Węgry-Holandia powinien być spotkaniem overowym.Obie drużyny grają otwartą piłkę,co powinno być gwarantem bramek.Z resztą w ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami sporo ich padało.
Podsumowując:
Szwajcaria @ 1,27 ✅
Bośnia @ 1,22 ✅
Turcja @ 1,27 ✅
Niemcy @ 1,33 ✅
Węgry-Holandia over 2,5 @ 1,72
✅
Expekt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom