>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ELH Tipsport Extraliga - liga czeska 2023/2024

mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ja dzis atakuje wieksze kursy i dogi wg bukmacherów. Nie namawiam do grania bo z pewnoscia jest w nich nutka ryzyka.

Na początek derby śląsko-morawskie. Nie jest odkryciem ameryki ze Ocelari nie zachwycają mówiac delikatnie. Przed sezonem sporo wydarzyło sie w ekipia mistrza Czech. Odszedł dobry Ojciec w osobie trenera Vacava Varady. Obrona wg mnie tez straciła na odejsciu Kundratka i Musila , mimo ze starano sie uzupełnic luki to jednak nie do konca to sie udało, w ataku brak Kovracikow, Kofrona i Bakosa to jest widoczny. Trzyniec do tej pory nie wygrał meczu ligowego. Z pewnoscia Zarzad ma wiecej cierpliwosci niz w Pilznie ale trudno oprzec sie wrazeniu ze trener Motak juz siedzi na goracym kreśle. Dzis rywal nie dosc ze derbowy to bardzo niewygodny , fajnie pracuja liderzy Muller, Lakatos, Krieger, bo caly zespoł do nich równa i Vitki na prawd wygladaja póki co solidnie. Byłem przekonany ze Hradec ich zdmuchnie ale nic takiego sie nie wydarzyło i była nawet szansa na wygraną. Póki co dla mnie lepiej prezentuje sie ekipa z Vitkovic a pojedynki derbowe rzadza sie swoimi prawami i nie odbieram szans ekipie z Moraw.

Vitkovice z x kurs 2 STS ✅ ✅

Teraz wypad do Pardubic, które do tej pory sa niepokonane. Dynamo zbudowało mozna powiedziec co na wzór dream-teamu, bo słyszłąem takie okreslenie, choc wg mnie az tak to nie, owszem wygrywaja wszystko do tej pory, ale zobaczymy co bedzie dalej. Poki co maja na rozkładzie Kladno, które pokazało ze w grubiej jest w ataku a w obronie cieniej w Dynamie , pozniej Trzyniec, który no nieststy nie jest jeszcze ekipa z przed kilku sezonów no i bzzębne Pilzno, które miało mnóstwo sytuacji a wykorzystało tylko jedną. Dzis rywal , który czesto był okreslany mianem czarnego konia rozgrywek i na poczatku tego sezonu pokazuje ze na to miano moze zapracowac i w tym. Mlada ma swietna kompozycje graczy młodych i doswiadczonych i ciekawych obcokrajowców, kazda z trzech formacji moze ukłuć a i trójka Eberle tez szuka punktów. Czekałem na taki mecz Mlady w którym bedzie skutecznosc proporcjonalna do stworzonych sytuacji. I sie doczekałem mecz z niedawnym liderem z Budziejowic pokazał ze ekipa z miasta samochodów w ataku dysponuzje roznorodnoscia i powiem szczerze ze dzis licze na ta mieszanke wybuchowa. Owszem Pardubce sa faworytem maja leszy skład ( no ale ja tu bym nie przesadzał) jednak maja jeszcze troszke grzeszków do naprawienia a i troche do poukładania. Mlada gra szybko , składnie i wygada dobrze. Nie namawiam do gry ale ja spróbuje bo bede żałował.

Mlada z x kurs 2,3 STS💚💚

Z innych meczów z pewnoscia nie rusze kierunku Sparty, bo cos mi sie wydaje ze tam jest kłopot w szatni a zbyt duza konstelacja gwiazd nie wychodzi ekipie na dobre, trzeba by meskich rozmów, choc po meczu w Olomuncu takowe juz powinny nastąpić. Z kolei Skoda juz jest nie tylko po meskich rozmowach ale i po zmianie miotły i czas cos robić. Z Pardubicami okazje były ale czegos zabrakło( no przydały by sie z dwa wzmocnienia w ataku i obronie tez). Moze Skoda sie przełamie w Pradze, czego absolutnie nie wykluczam.⭕
Ciekawie powinno byc w Kladnie, mysle ze Rycerze zawalcza o punkt, jesli nie o cos wiecej bo Hradec tez ma przestoje.✅
Mam swiadomosc ze dzis wszystkie wpisy moga byc koloru czerwonego ( choc kursy po 1,3 tez zadną gwarancją nie sa ), wiec jesli ktos zechce zagrac to dostosujcie stawki do budzetu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2868
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Kim ty jesteś, żeby oceniać, kto jak pisze i opisuje swoje propozycje? Zamiast cieszyć się, że w dziale hokeja jest na krzyż 5 osób, które regularnie się udzielają i robią to bezinteresownie, to czepiasz się, że ktoś korzysta z flashscore, czy innych źródeł. Wybacz wielki ekspercie, ale swoim zachowaniem spowodujesz, że tylko ty zostaniesz w tym dziale z pięknymi tekstami, które wyczytałeś po fińsku w tamtejszych mediach. Zapewne każdy z nas zobaczy sobie jeden, drugi mecz, poczyta o danej lidze/rywalizacji, ale nikt nie jest w stanie obejrzeć dziesiątki meczów/powtórek/relacji. Każdy stara się jednak coś od siebie dać, raz lepiej, raz gorzej, ale ważne, że ma chęć, a ty właśnie takim czepialstwem to odbierasz. Zauważ, że jesteś takim samym użytkownikiem, jak każdy z nas i łatka znawca hokeja nie czyni cię czymś wyjątkowym. Pisz i daj pisać innym, bo na tym forum jest coraz więcej negatywnych emocji, które zniechęcają innych do dzielenia się swoimi przemyśleniami i typami, bo po to jest to miejsce. Co do opisów danej ligi, to się zgadzam, powinny być w tematycznych działach, po to one są.
Cieszę sie sunxl sunxl że sam podszedłeś do tablicy. Część mojego wpisu dotyczyła Ciebie, więc niejako Cie wywołałem. No ale skoro już sam sie zgłosiłeś to tak: jestem takim samym użytkownikiem jak Ty. Odpisałem jakie były moje motywacje i intencje. Co w tym złego, że nie lubię jak ktoś o Monachium pisze w lidze Czeskiej, albo o Fińskiej w Szwedzkiej ? Fajnie jak jest określny ład i skład, a nie śmietnik.
Co do samej merytoryki. Każdy kiedyś zaczynał i każdy ma swoje źródła. Twoim jest flash, przynajmniej jak o ligi północy chodzi, bo w KHL troche inaczej pisałeś. Ja trochę wyczytam na stronach danej ligi, trochę na forach klubowych, a przede wszystkim oglądam, analizuje i wyciągam wnioski. Swoje wpisy uważam za autorskie, a nie kalki, albo rzeczy które każdy widzi odpalając Flasha. Tak samo jak każdy tutaj poświęcam swój czas, robię to bezinteresownie i robię to dla Was.
Znam ligi o których pisze i siedze w tym pare ładnych lat. Skutek bywa różny bo to sport, ale zawsze staram sie doradzić jak najlepiej.
PS - nie czuje sie ani ekspertem ani wielkim, ale miło mi, że tak mnie doceniasz. Ja Ciebie również. Z mojej strony to wszystko. Następny mój wpis to będzie podanie typu ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1271
S 6,4K

sopel1916

Użytkownik
Chance Liga!!!!
Litomerice - Poruba 1ML @1.65 Fortuna ⛔ 4 bramki w 2 tercjiOMG :(

Liteomerice najlepsza druzyna poprzedniego sezonu rundy zasadniczej, nastapilo tu kilka wzmocniej mlodymi graczami z u20 z druzyn
TygrysLiberec
Ocelali Tyniec
Sparta Praha
Jak najbardziej mecz do wygrania :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +162
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W kazdej kolejce jest ciekawie i w tej tez zapowiada sie niezle.
Hradec podejmuje Motor. Ekipa gospodarzy polegla w Kladnie , choc z przebiegu meczu byli aktywniejsi i blizszi wygranej. Było ciekawie ale chyba bardziej ciekawie było po ostatnim gwizdku bo na lodzie utworzyło sie kilka par i było " Ojciec prać ". Komisja dycyplinarna do tej pory ponoc rozpatruje wnioski z tego meczu a raczej tego co było po nim , mówiło sie o zawieszeniu Radka Smolenaka na jeden mecz bo sobie za duzo pozwalał. Czy jeszcze cos sie pojawi przed meczem, na tem moment mi nic nie wiadomo. Ale HK i bez tego ma kilka osłabień o czywiscie trzon jest ale czasme to robi roznice. CB pierwszy raz polegly z Mlada choc Ci sa w wyjatkowym gazie i to nie moze dziwić. Mam wrazenie ze HK az w taki sztosie nie są i bedzie im ciezko z wypoczetym Motorem ( bo odpoczywali w niedziele) . Ja ide w kierunku gosci bo przyjechali bardzo zmotywowani z checia znazania plamy za lanie w miescie samochodów.

Motor z x kurs 2,01 🅾

Vitki znow niedocenione przez buków. No fakt, brakuje muellera, ale mecz z Ocelari pokazał ze tam ma kto grac , i ciesze sie ze nizsze formacje tez sie obudziły, swietnie sie wkoponowal amerykanski srodkowy Kieger , choc nie zdobył punktow ale mocno praxowal dla druzyny i stowrzył kilka okazji, które zostały zmarnowane. Vitki zasluzenie sa liderem czeskiej bo prócz skutecznej gry jest tez w chemia w zespole. W co tam w stajni Augiasza czyli w Pradze? Ano wg mnie jeszcze mess. Wygrali ze słabym choc zmowtyowanym Pilznem ale tez do konca trzeba bylo zwierać poślady bo dogrywka wisiala w powietrzu. Ten zespoł ma potencjał tylko tam trzeba to ułozyć i ustawic hierarchie, najwiecej chyba w szatni ( moze sie powtarzam ). Sparta to z pewnoscia materiał na mistrza ale nie wiem czy na ten moment i licze ze Vitki pokaza dobra gre.

Vitki z x kurs 1,99🅾

I jeszcze moze mecz na dole tabeli. Litvinow be wygranej, choc zachowuja wzgledny spokoj to jednak przydała by sie jakas wygrana. Moze dzis ale Rycerze sie nie pooza, ano b złapali rytm, dobra robore odwala miedzy słupkami Brandon Bow i Vervie nie bedzie prosto sie przebic. Mecz kolo remisu ale kursy nie tak wg mnie

Kladno z x kurs 1,77✅

Ciekawie bedzie w Pilznie, ino te kursy to krzywo jakos wystawione. Owszem Polzno w 10 oststnich meczach u siebie z KV wygało 9 razy ale ta jedna porazka miała mieksce w marcu w zeszlym sezonie, wiec nie trzymałby sie tego. Wg mnie Skoda nie ugra nic w tym sezonie nic , chyba ze zespoł mocno doinwestuja i zalapia sie do PO. Skoda musi. Tak mówia kibice. Jesli nie z KV to z kim. W KV kibice mówia ze z Pilna przywioza punkty. Hmm, bedzie ciekawie bo KV sie z pewnoscia nie połoza a po wygranej z mistrzem ( choc osłabionym , ale zawsze mistrzem) nastroje dobre. Nie spodziewam sie meczu do jednej sieci a kto wie czy KV nie wywiezie kompletu pkt. Tylko co sie wowczas stanie w Skodzie oj a tam cierpliwosci mało . Zaryzykuje i postawie na gosci

Karlove Wary z x kurs 1,96🅾

I mysle tez ze dzis padnie Olomuniec. Ale Pardubice maja ofensywe, szok. Nawet mocna w obronie Mlada miała klopot w trzciej tercji, choc mialem nadzieje ze dowiozą ale nawałnica była nie do powstrzymania, czasem maiłem wrazenie ze pardubice grały z jednym zawodnikiem wiecej. W defensywie goscie tez wygladja dobrze bo bedacej w gazie Mladzie bylo ciezko. Olomunc nie przegral do tej pory. Ich atutem jest Konrad w bramce. Wyłapuje 97% strzałów , calosc to solidny kolektyw bez gwiazd, ale dzis bedzie ciezko i mam wrazenie ze moga nawet nie ugrac punktu, choc spotkanie bedzie wyrownane wg mnie

Pardubice ml kurs 1,67✅

Ale pomeczyłem bułę a miało byc krótko. Jak widzicie jest tam kilka typow ryzykownych i wsjo moze byc czerwone , mam tę swiadomośc, wiec wybierzcie sobie cos co Wam pasuje a jak nie pasuje nie grajcie. Ja przynajmniej tak widze te mecze. Przepraszam za literówki bo pewnie sporo ich po drodze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ostatnio zbyt duzo meczów z czeskiej miałem na tapecie i nie poszło w jakosc. Dzis biore dwa.
Kladno to pozytywna nispodzianka poczatku sezonu , sa wysoko w tabeli, pokonali u siebie Hradec, ktos powie ze mieli duzo szczescia, to fakt a Hradec swojego nie wykorzystał. Dzis przyjezdza mistrz, który mimo slabszego skladu niz sezon temu i tak na papierze dyspobuje lepszym rosterem i co wazne odnajduje juz swatełko w tunelu, wiec mysle ze dzis Ocleari przynajmniej punkt zainkasuje, choc mam razenie ze zgarna pełna pule
Vitki osłabione w ataku i jesli dojdzie dzis nieobecnosc Grmana w obronie to nie bedzie dobrze. Mlada jest w gazie a ich ostatnie mecze pokazuja ze to co w rosterze przeklada sie na wynik, dla mnie gracze z miasta samochodów wygladaja poki co lepiej do gospodarzy. Vitki to ciekawa ekipa i ich pozycja w tabeli nie jest przypadkowa, to solidny zespol jednak dzis moga miec problem bo rywal jest silny.

Ocelari z x ✅ + Mlada z x🅾 kurs ako 2,27 fortuna🅾
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Vitkovice – Mlada Bolesław: Krzysztof Macias powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @2.70 Fortuna⛔

Mało kto spodziewał się, że gospodarze tak dobrze rozpoczną nowy sezon Extraligi. Jest to na ten moment trzecia siła czeskiej ekstraklasy i klub ten zanotował tylko jedną porażkę w regulaminowym czasie gry, a było to przy okazji ostatniego meczu ze Spartą Praga. Imponuje przede wszystkim ofensywa, która obok Pardubic jest najlepsza w stawce. Bryluje przede wszystkim Peter Krieger, który jest wspierany przez Robertsa Bukartsa i ta dwójka to największe zagrożenie Vitkovic przede wszystkim w PP. Szkoda, że kontuzji doznała jedna z gwiazd gospodarzy, a więc Peter Mueller, ale nieobecność jednego jest zawsze szansą drugiego zawodnika, niezależnie od dyscypliny sportu.

Tak jest właśnie z Krzysztofem Maciasem, który niespodziewanie zadebiutował kilka dni temu w Extralidze przy okazji derbów z Trzyńcem. Polak to wychowanek Podhala Nowy Targ, który w dosyć młodym wieku wyjechał do Czech i przebijał się do kolejnych struktur. Jego brat Kacper Macias występuje aktualnie w GKS-ie Katowice, ale to młodszy z nich wykazuje się większym talentem. Krzysztof od razu w pierwszym meczu w czeskiej ekstraklasy popisał się świetnym trafieniem, który możecie obejrzeć poniżej:


„Psychicznie Cristiano Ronaldo jest moim sportowym wzorem do naśladowania”- tak wspomniał Krzysztof. Naturalnie ten młody napastnik otrzymał spore pochwały za swój debiutancki występ, który przyczynił się do zwycięstwa Vitkovic w derbach z Trzyńcem. W następnym spotkaniu ze Spartą Praga przebywał już o wiele więcej czasu na lodzie, bo ponad 13 minut i jego rola w klubie z Ostrawy się zwiększa. Trener Milos Holan mocno liczy na Polaka i na jego młodzieńczą fantazję. Czy w pierwszym starciu rozgrywanym na własnej tafli pozytywnie wpisze się do protokołu sędziowskiego?

Mlada Bolesław również może być zadowolona ze swojego startu w nowy sezon czeskiej ekstraklasy. Przyjezdni w tej chwili zajmują drugą pozycję ze stratą jednego oczka do Pardubic. To, co najbardziej może podobać się w grze gości to defensywa, która traci bardzo mało goli. Pod tym względem są obok Ołomuńca najlepsi w stawce i umiejętnie punktują przeciwników. Dogrywki są na razie świetnie rozgrywane przez Mladę Bolesław i dwie ostatnie wygrane padły w dodatkowych 5 minutach. Do dobrze funkcjonującej obrony jest potrzebny również solidny duet bramkarski i gwarancję odpowiedniego poziomu zachowują Filip Novotny oraz Gasper Kroselj. Czy wicelider pokona dzisiaj rewelację tej kampanii?

Muszę przyznać, że stałem się fanem Vitkovic, a to ze względu na to, że kibicuje Polakom w zagranicznych klubach, szczególnie jeżeli chodzi o hokej na lodzie. Oglądałem oba występy Krzysztofa Maciasa i jestem pod wrażeniem jego gry na tym poziomie. Naturalnie ten młody napastnik musi się jeszcze wiele nauczyć, ale widoczny jest spory potencjał i przede wszystkim nie boi się zaryzykować. Tak było też w przypadku jego pierwszego gola w Extralidze w derbach z Trzyńcem, gdzie wielu innych zawodników szukałoby podania, a on stwierdził, że wielokrotnie trenował to uderzenie na treningach i należy spróbować.

Tak jak wspomniałem wyżej Polak otrzymuje coraz więcej czasu na lodzie od trenera Milosa Holana, nawet w sytuacjach PP, gdzie oczywiście jest większa szansa na gola lub asystę. No właśnie moi typem będzie punkt naszego rodaka. Zdaje sobie sprawę z tego, że Mlada Bolesław świetnie broni i nie dopuszcza rywali to wielu trafień, ale Vitkowice za to grają mocno ofensywny hokej, który przekłada się na bramki. Uważam, że na własnej tafli postarają się dyktować swoje warunki i kilka dobrych sytuacji się pojawi. Przede wszystkim Krzystof Macias występuje w linku z Peterem Kriegerem oraz Robertsem Bukartsem, którzy na ten moment są najskuteczniejszymi i najgroźniejszymi zawodnikami gospodarzy. Liczę, że Polak dalej będzie grał bezkompromisowo i jego młodzieńcza fantazja pozwoli na radość ze zdobytego punktu przeciwko Mladzie Bolesław.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +235
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Patrząc na mecz w Ostrawie z Mladą będzie to 3 mecz dla Vitkovic z przesuniętym składem. Na początku sezonu, kiedy Vitkovice zbudowały dobrą pulę punktową karty rozdawało duo Mueller Kriger. Po kontuzji tego pierwszego nastąpiła rotacja i Krieger trafił do 3 linii. 2 linia stała się linią rozpoczynającą spotkanie. Natomiast jest ona również okrojona z napastnika Lukasa Krenzeloka i mamy debiut w lidze Maciasa. Oprócz tego kontuzja defensora 1 linii Grmana, zawieszenie defensora 3 linii, kontuzja Lednickiego napastnika 4 linii. Dzisiaj powołano do składu napastnika Tomasa Gresa i obrońcę Patrika Urbanca z drugoligowej Poruby.
Defens Mlady jest naprawdę konkret o czym przekonały się wszystkie drużyny w tym sezonie, ponieważ Mlada nie straciła więcej niż 2 bramek w żadnym spotkaniu oraz prowadzi w statystykach ligowych pod względem najmniej oddanych przez rywali strzałów oraz najlepszy PK w lidze. Mecz o lidera, liczę, że Mlada wykorzysta absencje w defensywie gospodarzy.

MB over 2.5 gola
@2.01 fortuna
4:0FT
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +162
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj niestety Mlada w końcówce sie pogubiła, byc moze szykuje sie jakis spadek formy ale przekonamy sie pozniej. Miałem dzis nie pisac bo wczoraj sie posypało wszystko ale łapa świeżbi. Tak spogladam na spotkanie Motoru z Kogutami. Gospodarze przegrali dwa pojedynki , jeden z bedaca w gazie Mladą a drugi z Hradec , fakt rywale mocni ale sporo straconych goli w sumie i tez mało z przodu wpadlo. Dzis z pewnoscia bedzie inaczej bo swój lód to inna bajka troche. Koguty swietnie wystartowaly w lidze i procz pokonanych mocnych rywali , styl tez był przyzwoity, porazki doznali na swoim lodzie z mocnymi Pardubicami ale ten mecz rownie dobrze mógł pojsc w druga strone bo Koguty miały sporo okazji do strzelenia goli , mysle ze dzis stana przed mniej zwarta defensywą. W bramce beda mieli Konrada, ktory wraz z defensywa robi dobra robote . Spodziewam sie meczu wyrownanego mimo ze faworytem jest ekipa Motoru.

Olomunc z x kurs 1,88 fortuna✅💚

Spogladam tez na Komete ( rzadko mi sie to zdarza ) ktora podejmie Hradec, który ma troszke szpital w szatni bo do sporej liczby nieobecnych dołaczy jeszcze Nikita Szczerbiak i HK beda polegały na defensywie. Z Kometa od wtorku trenuje finski center Sallinen i moze on spora dac miejscowym dzis. Mysle ze Kometa zdobedzie tu conajmniej punkt a jezeli kazdy zagra na takim poziomie jaki ma roster to moga byc i 3 pkt. ✅
W meczu ekip o najwiekszym chyba potencjale w lidze moze byc wszystko nawet 3 pkt dla Sparty bo seria Pardubic ciut długa sie robi a w Pradze cos drgneło ( lepiej jak u dziadka w kalesonach ;) )✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3426
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Sparta się rozkręca. W ostatnim meczu z Pardubicami skończyło się 2:2 i OT, ale duża zasługa bramkarzy, że nie padło więcej bramek. Dzisiaj na tapecie KV, które w obronie nie mają jakości, co pokazał mecz z Pilznem, które borykało się mocno w ataku w tym sezonie, a jednak zdobyły 2 bramki PP jak i jedną w osłabieniu. Sparta również wydaje się jest w tendencji wzrostowej, a hala w Pradze ma największa frekwencje w lidze i powinna być atutem po stronie gospodarzy.
Ja rozumiem, że Pardubice są mocno faworyzowane w tym sezonie, ale w tym sezonie nie wygrały jeszcze za 3 punkty u siebie. Prognozowany brak 2 napastników w Pardubicach mocno osłabia walor ofensywny, a Gulas i Pech zawsze mogą odpalić i ten kurs na CB to chyba przesada.

Sparta Karlove Vary over 4.5
Pardubice Motor CB+1.5 bramki w meczu

@2.34 Fortuna

Litvinov bez zwyciestwa w 5 kolejkach, choć u siebie powalczył z Kladnem i Libercem notując remis oraz porażka jednobramkowa z Vitkovicami. Rywal mocno osłabiony i nieskuteczny w ostatnim meczu z KB 59 strzałów bez trafienia. Bet na przełamanie.

Litvinow win
@2.75 superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +554
S 6,4K

sopel1916

Użytkownik
Warzny, skusilem sie na Twoj typ ale go troche zmodyfikowalem, i juz plakalem ze dzis kolejna wtopa :( ale w osttaniej minucie uratowlai mi du...

Sparta Praga - HC Energie Karlowe Wary
Drużyna 1 nie przegra i suma > (4.5) - Tak @1.85
Uffffff
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko. Budziejowice druga seria porażek ale ostatni mecz ze Spartą już świetny, powinny być trzy pkt a był tylko jeden. Mimo że Vitki to nie łatwy rywal to jednak trochę osłabiony a CB będą chcieli dziś wygrać. Do dubla Ocelari. Owszem dostali lanie w Davos ale oglądałem ten mecz i nie wiem czy zagrali go na 100% i myślę że idą w dobrą stronę bo jakość jest.

CB z x plus Ocelari ml kurs ako 1,9 STS✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1794
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dziś gram dwa mecze. Krótko
Mlada myśle że może wykorzystać osłabienie kadrowe HK a sami są w formie
Gram też Liberec bo mysle że aktualnie są w wyższej formie niż Pardubice, a sam roster też niczego sobie więc próbuje.

Mlada Rt kurs 1.97

Liberec RT kurs 3,65
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +232
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Może dziś spróbuję meczu ekip które od dawna nie wygrały. Kladno 6 a Motor 8 porażek. Miałem wrażenie że Motor jest często blisko rywala i już go ma ale niestety coś nie poszło po myśli i wygrana uciekła. Wg lepszym składem dysponują goście. Wiele będzie zależeć od bramkarzy, ja liczę że Motor się przełamię mimo obcego lodu

Motor ml kurs 1,82 fortuna
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Mnie dziś świeżbia dwa mecz
Do Pardubic zjedzie Hradec, który miał kadrowe kłopoty ale już część graczy wróciła, HK potrafi się mobilizowac na mocne ekipy. Pardubice ostatnio grają oszczędnie patrząc na bramki. Obie ekipy mocne i widzę tu wyrównany mecz

HK z x kurs 1,91⛔

Drugi mecz to Kometa, która zaskakuje pozytywnie i potrafi grać z mocnymi, dziś w Pradze będzie gorąco bo Kometa może zaskoczyć Spartę która oststnio wg mnie bez błysku, ale zobaczymy.

Kometa z x kurs 1,88 fortuna✅

Nie czujecie nie grajcie.
Miało też być o Ocelari ale już grają
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +129
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis takie mecze.
Kometa jedzie do Karlovych, które graja dobrze od 3 meczy ale tez rywale nie nawyzszych lotów. Kometa to chyba w tym momencie najgorętszy zespol czeskiej ekstraligi, ale trzeba tez przyznac ze kilka udanych transferow i nowa miotła odmienilo oblicze Komety, która gra teraz swietny i skuteczny hokej. Dzis licze na kontynuacje serii a dodatkowo na to ze Brno dobrze czuje sie na wyjazdach

Kometa ml kurs 1,82✅

Gram jeszcze Ocelari, które sie rozpedza i na lodzie CB bedzie bardzo grozne. Dodatkowo Stalownicy chca wziac rewanz za poczatek sezonu gdzie ulegli CB na wlasnym lodzie . CB nadal bez Gulasa i Hrachowiny a wiec kluczowych zawodnikow.

Ocelari ml kurs 1,68⛔
fortuna

I jeszcze taki dubel
Vitki ml + Sparta z x kurs ako 1,94✅✅
wsjo fortuna

Vitki po powrotcie kontuzjowanych gracz znow na topie, prezentuja sie solidnie z tle mocnych rywali a Sparta wyglada lepiej niz na to wskazuja wyniki , Mlada wg mnie na wyjazdach mniej grozna i jakby lekko wyhamowała
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +429
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Wraca Gulas do składu i zestawiony w 1 linii z Lukasem Pechem. Na początku sezonu była to bardzo produktywna para. Ostatni mecz z Litvinovem i w koncu kilka trafień po stronie Motoru. HK w szalonym meczu stracił 7 bramek. Mam nadzieję, że Motor dzisiaj odczaruje .

Motor over 2.5 @2.05 Fortuna
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dziś dubel. KV to trudny teren dla każdego, myślę że Pilzno nie zagra na zero z tyłu. Do dubla Litvinow, który po zmianie miotły, zmienił też styl. Póki co Verva leci na dwóch gazach a Rycerze w zasięgu.

KV z x + Litvinov z x kurs ako 2,1 fortuna✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +364
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ostatnie kolejki głównych lig przed przerwą reprezentacyjną. Ja dziś zaglądam do Pilzna, które ma ostatnio świetną serie i pnie się w górę tabeli. Jednak myślę że ten impet trochę słabnie. Uciekli z pod topora w KV oststnio bo mogła być porażka. Liberec trochę odwrotnie. Słaba seria i lecą w dół, jednak od kilku spotkan dobra gra a w poprzedniej kolejce rozbita Mlada. Ja widzę symptomy że to może być powoli marsz w górę bo roster mimo braku Bulira mają solidny.

Liberec ml kurs 1,98

Hradec też jest faworyzowany przez buki, hmm własna hala owszem pomaga ale dziś trudny rywal. Hradec gra czwarty mecz w ciągu tygodnia Kometa zagra drugi, to może mieć znaczenie. Kometa w tym sezonie ma ciekawy skład a i forma też jest stabilna i myślę że dziś Kometa postawi trudne warunki HK i kto wie czy nie wyrwie punktu.

Kometa z x kurs 1.79
Wsjo fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +131
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/Extraliga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Czeskie Budziejowice vs Pardubice
Typ: Lukas Radil strzeli gola (wraz z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 2.70 ✅
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Gospodarze nie mogą jak na razie uznać tego sezonu do udanych. Tylko 11. pozycja powoduje, że należy patrzeć również na dół tabeli, a nie tylko na czołówkę.
Naturalnie wiele kolejek przed nami i za chwilę wiele może się zmienić, niemniej jednak za plecami Czeskich Budziejowic jest m.in. Sparta Praga, która za chwilę wygrzebie się z dołka. Problemem outsidera są spotkania wyjazdowe, ponieważ na własnej hali Budvar arena bilans gospodarzy jest świetny. Żadne ich starcie domowe do tej pory w tej kampanii nie zakończyło się wygraną rywali w 60 minutach. Warto wykorzystać ten atut i powalczyć dzisiaj z liderami Extraligi. Jak Czeskie Budziejowice spiszą się na tle wymagającego przeciwnika?

Wielu ekspertów czeskiej ekstraklasy było zdumionych transferami, jakie dokonały Pardubice. Sprowadzenie wielu graczy z przeszłością m.in. w NHL, czy w KHL pozwoliło podnieść poziom przyjezdnych i walki o najwyższe cele na krajowym podwórku. Tomas Hyka, Tomas Zohorna, Lukas Radil, czy też Roman Will to nazwiska dobrze znane w hokejowym świecie i reprezentanci Czech, którzy biorą udział w międzynarodowych rozgrywkach. Pardubice spisują się na ten moment znakomicie i zasłużenie są liderami Extraligi. Goście notują serię dziewięciu zwycięstw z rzędu, ostatni raz przegrywając w połowie października. Dzisiaj przyjezdnych czeka kolejny test umiejętności. Czy pomimo kilku osłabieni uda się podbić ciężki teren w Czeskich Budziejowicach?

Pardubice zasłużenie są faworytami w tej rywalizacji, ale nie skreślałbym Czeskich Budziejowic, gdy występują na Budvar arena. Tak jak wspomniałem wyżej, gospodarze nie przegrali jeszcze u siebie w 60 minutach z przeciwnikiem i regularnie notują zwycięstwa na własnej tafli. Uważam, że to jednak przyjezdni mają większe szanse na gole i dlatego skupiam się na zawodniku. Pobieram gola najlepszego punktującego w obozie lidera Extraligi, a więc Lukasa Radila. Znam go doskonale z tafli KHL i szczególnie w PP jest groźny. Co ciekawe napastnik ten nie cieszył się z punktu od trzech spotkań z rzędu i czas na przełamanie. Wierzę w jego świetną współpracę z Tomasem Zohorną i chęć natrafienie będzie ogromna. Należy spodziewać się wielu strzałów z jego strony. Do AKO warto pobrać punkt z kursem 1.42, ja zagram odważniej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +825
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/Extraliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Karlowe Wary vs Sparta Praga
Typ: Michal Repik strzeli gola (wraz z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 3.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Wczoraj w czeskiej ekstraklasie udało się upolować Lukasa Radila, w ten piątek czas na lidera stołecznych. Dzisiaj krótko, Sparta totalnie zawodzi w tym sezonie. Jest to przecież bardzo utytułowany zespół w Extralidze i na ten moment ekipa z Pragi jest praktycznie na samym dnie i ma 2 punkty przewagi nad ostatnim Kładnem. Mało kto spodziewa się spadku takiej firmy, ale trzeba wreszcie wziąć się do roboty. Po przerwie reprezentacyjnej przyjezdni powalczyli z Mistrzem z Trzyńca i muszę przyznać, że podobała mi się gra gości. Przede wszystkim pojawiła się większa agresja przy bandach i motywacja była spora, aby się przełamać. Zabrakło nieco szczęścia. Dzisiaj Sparta zawita do Karlovych Varów i jestem zdania, że sięgną po zwycięstwo. Ja stawiam jednak na trafienie kapitana przyjezdnych. Michal Repik to największa gwiazda stołecznych. Bardzo aktywny w PP i ostatni raz z trafienia cieszył się w starciu z Ołomuńcem trzy tygodnie temu. Kto, jak nie kapitan ma pociągnąć swoją drużynę do przełamania. Rywale słabo prezentują się w domowych spotkaniach i tracą średnio 2-3 gole. Myślę, że Czecha stać na bramkę i ciekawostką jest fakt, że w poprzednim meczu tych drużyn nasz bohater cieszył się z trafienia. Oby dzisiaj było podobnie
 
Do góry Bottom