>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ELH Tipsport Extraliga - liga czeska 2023/2024

S 6,4K

sopel1916

Użytkownik
16.09.22 18;00
Mountfield najlepsza druzyna poprzedniego sezonu zasadniczego, w play Offy poszlo im niestety slabo, niespodziewanie odpali w cwiercfinale. Dzis spotkanie z mocna druzyna, ale uwazam ze wyjda z tego spotkania zwyciesko.
Mountfield HK - Liberec
1ML @1.7
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie ma czasu na pisanie analiz w tej zakładce i moze byc troche sucho ale dzis mnie interseuja trzy mecze
Vitki przed sezonem zrobily kilka ruchow, które powinny miecz wpływ na wyniki. Sporo bedzie zalezało od duetu Muller-Lakatos, jezeli nie obniża poziomu to zespoł pojdzie mocno do przodu, poza tym maja kilku graczy, ktorych potencjał jest niewykorzystany i tutaj tez widze pole do poprawy. A co tam Verva? Szkoda Hubla i Lukesa. Bo ogarniali szatnie i był klimat. Zespol w presezon niby na plus, choc było wietrzenie magazynu, ale konkurencja tez nie spała i zobaczymy jak to wyjdzie . Wg mnie Vitki mocniejsze ale czy zaskacza od rezu i to na wyjedzie? Licze ze tak

Vitki ml kurs 1,9✅

Z innych meczów ciekawie bedzie w Werk Arena . Mistrzowie jakos niemrawo weszli w sezon a juz meki z Angolami im nie przystoja a Motor ma graczy, którzy z niejednego pieca chleb jedli , z ktorymi zawsze ciezko na lodzie i moze dzis zaskoczyc mistrza. Kurs chyba wart gry a ja spodziewam sie wyrownanego meczu

Motor handi plus 1,5 kurs 1,85✅

Ide tez w strone Olomunca ( mój przyjaciel w zyciu nie postawi na mecz tej pary bo pamietam, ze mu gruby kupon Skoda zawalila ;) )choc stracili Davida Krejcego to mysle ze ta ekipa bedzie ciekawsza bo czasem odnsilem wrazenie ze jak Krejci nie moze to nic nie idzie , teraz reszta musi wziac sie do roboty a jest kilku solidnych grajkow co moga zrobic roznice.
Pilzno wg mne nawet na papierze nie wyglada tak jak pokazuja kursy i widze tu wyrownany mecz

Olomunc z x kurs 2,06 ✅
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2133
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
Sparta Praga - Verva Litvinov

Początek nowego sezonu nie poszedł Sparcie zgodnie z planem, ale już dziś o godzinie 16:00 będzie szansa na rewanż!
W meczu we własnej hali z Litvinovem , przeciwko któremu Prażanie odnosili sukcesy w ostatnich latach.
Skład Sparty jak wiemy jest bardzo mocny, oparty o graczy reprezentacyjnych.
Czynnikiem który mógł mieć spory wpływ na graczy Sparty jest fakt, że kilku ważnych graczy wskoczyło do swojego pierwszego meczu na żywo od dłuższego czasu z powodu choroby lub kontuzji.
W dzisiejszym starciu trener będzie mógł już liczyć na Vladimíra Sobotka czy Jana Buchtele. Jednak długotrwale kontuzjowani Michael Krutil i Michal Moravčík z pewnością nie będą dostępni.
W składzie Vervy trudno jest doszukać się wielu wybitnych graczy.
Latem legendarni napastnicy Viktor Hübl i František Lukeš, którzy byli związani z klubem przez prawie całą karierę, pożegnali się z karierą na najwyższym poziomie. Trener Vladimír Růžička musiał poradzić sobie z utratą kolejnego wsparcia, ale chwali przybycie trzech łotewskich obrońców Ralfsa Freibergsa, Janisa Jaksa i Kristapsa Zile.
Liczę też na mocne wsparcie kibiców na mecz otwarcia sezonu we własnej hali.

Sparta 1 - 1,6 Superbet 1663518924228.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2005
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Pierwsza kolejka za nami i można już coś powiedzieć.
Liberec zamknął HK w jednym trafieniu, ale nawet tak solidna obrona pozwoliła na oddanie sporej ilości strzałów, poza tym bramkarz Tygrysów grał dobry mecz. Kometa rozjechała Energetyków dosyć konkretnie. Myślę, że może być fajny hokej w meczu otwarcia kolejki i wpadnie co nie co. Kursy na linię moim zdaniem przeszacowane i warto pograć w stronę minimum o4.5 a kurs jak dla mnie satysfakcjonujący.

Liczę również na zwycięstwo Vitkovic. Zagrali dobry mecz na wyjeździe, a rywal ciężko wygląda w ofensywie i wydaje mi się, że są słabsi niż rok temu...
Dubel

KV HK o4.5
2:3 FT
VIT PLZ VIT
4:2 FT

@2.98 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1610
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
To lecimy z drugą kolejką. Co wiemy po pierwszej? szczerze mówiąc niewiele, wg mnie poza tym ze bedzie ciaśniej w tabeli i mecze moga byc bardziej wyrownane, i fajnie jakby zbyły niespodzianki. Przeszło mi przez głowe ze dzis powinni wygrac faworyci ale jak zaczałem analizowac mecze to nie było to takie oczywiste. Tomasa Kundratka, ktory był tylko 7 minut na lodzie w pierwszym meczu i dzis go zabraknie. Kometa była owszem bardzo skuteczna w meczu z KV , ale obrona tez nabobliła , faule łapali i wyszło z tego lanie. Trudno powiedziec jak zaprezenutuje sie w tym sezonie na wyjazdach zespoł z Brna bo rok temu było w kratke ale czesciej zawodzili. Jednak ja tu bardziej licze na solidnosc Motoru, który ma nie mniej ciekawych graczy i jest w staniu wygrac ten mecz

Vitki ml + Motor z x kurs ako 2,31✅✅

Drugi dubel gram przeciwko ekipom, ktrore graja w lidze mistrzów ale tez w pierwszych meczach nie zaprezentowały słabo. Sparta nie istniała w Mladej, a Trzyniec bił głową w mur w meczu z Motorem. Ich rywale po kolei Litvinow wygladał dobrze w meczu z faworyzowanymi Vitkami i toczył wyrownany pojedynek a Pardubice złozyły mocny zespol i dzis bedzie ostro,

Litvinov handi plus 2,5⛔ + Pardubice z x ✅kurs ako 1,9⛔
oba fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1758
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Witam jak widzicie dzisiejszy mecz Motoru Czeskie Budziejowice jakieś sugestie?

Ja pogram sobie X2 po @2.03 w Fortunie.⛔ Przede wszystkim Litwinów jest niewygodnym rywalem dla Motoru. Trzy rywalizacje w Czeskich Budziejowicach kończyły się wygraną gości. Jeżeli spojrzymy sobie na dotychczasowe spotkania, to gospodarze z Trzyńcem, który był po LM prezentował się o wiele słabiej od rywala i pierwsza tercja ustawiła tamten mecz a z Kometą wyglądało to już lepiej, chociaż Dominik Hrachovina miał kilka dobrych parad i przeciwnicy mogli wrócić do gry. Litwinów postawił trudne warunki Sparcie, niestrzelony karny w pierwszej części i blisko było bezbramkowego remisu, po wykorzystaniu PP przez Polaska wszystko się posypało.
 
Ostatnia edycja:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Czeskie Budziejowice Litvinov

Motor podejmuje Nafciarzy i co by nie mówić ciężko znaleźć argument przeciwko gospodarzom. W pierwszym meczu pokonali majstra na wyjeździe, gdzie Hrachovina zaliczył SO broniąc 46 strzałów i postawa goalie Motoru jest ogromnym plusem. W drugim meczu obronione 24 z 26 co daje jak dotąd 97%. Po drugie atak funkcjonował niezwykle dobrze w meczu z Kometą. Trochę wykluczam mecz z Trincem z analizy, bo przy 2:0 dla Motoru 3 tercja pod dyktando Trinca i była obrona. Kometa po zwycięstwie ze słabymi jak dotąd Karlovymi Varami rozjechana w Budziejowicach przez pierwszy atak Motoru.
Litvinov u siebie po dosyć wyrównanym meczu z faworyzowanymi po transferach Vitkovicami przegrał nieznacznie, na Sparcie, która nie jest na początku sezonu w dyspozycji wartej zaufania po 50 minutach bezbramkowego meczu Litvinov inkasuje 3 bramki.
Logika podpowiada, że gospodarze powinni wygrać to spotkanie, ale zeszły sezon pokazał, że w tej lidze nie ma oczywistych rozwiązań.
Ciężko mi znaleźć linię, dobry goalkeeping gospodarzy, mała ilość PP, czy niezbyt dużo skuteczność gości wersus produktywna piątka gospodarzy i wszystko balansuje.

Nie wiem czy tam brakuje pary po stronie Litvinova i pogranie o 1.5 Wydaje mi się również, że jednak ofensywnie lepiej wygląda Motor i to oni powinni więcej kreować.

Za dużo ale jak na jedno spotkanie...

Typ X
LVbet @4.8
FT 6:3
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeden mecz ale mozemy fajnie podyskutować.
Faktycznie cieżko cos znalexć przeciwo Motorowi, bo w kazdej formacji gospodarze maja przewage. Linki ataku pracuja dobrze , PP działa , Hrachovina tez dobrze wyglada od poczatku roku. Litvinov u siebie walczył z Vitkami ale zabrakło jakosci ze Spartą, ktora szczerze mowiac tez szału nie gra od poczatku roku ( oni tak czesto) była wyrownana gra ale indywidualnsci przesądziły. Patrzac tez na roster to Litvinov bardziej podobał mi sie rok temu. Nie widze ich nawet w dwunastce w tym sezonie ale to inny temat. A Motor bedzie mocny, wiec owszem Litvinov jeszcze bez punktów ale mam wrazenie ze z CB tez ich nie wywiozą
Do dubla biore Skelleftea ze Szwedzkej, bo tez mysle ze musza sie zrehabilitować, a jak oni z tym Malme przegrali to nie mam pojecia, mam nadzieje ze nie wystartuja tak jak rok temu Farjestad. Linkoping mocniejszy niz rok temu i wcale nie bedzie latwo bo zdominowac Orebro w ich hali to duza sprawa a oni to robili i mogi to wygrac nawet w RT ( drżałem o wynik bo miałem Orebro z x ) u siebie beda groxnieji, choc Skelle ma wszystkie atuty wiec w RT nie powinni przegrac. A co sie wydarzy zobaczymy

Motor ml + Skelleftea z x kurs ako 2,15 STS✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3184
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Ołomuniec – Sparta Praga: każda drużyna zdobędzie 2+ bramek @1.67⛔
Munchen – Augsburg: każda drużyna zdobędzie 2+ bramek @1.64⛔
AKO @2.74 Fortuna⛔

Ołomuniec – Sparta Praga: Rostislav Olesz zdobędzie powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @2.75 zwrot
Munchen – Augsburg: Vinny Saponari zdobędzie powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @2.00⛔
AKO @5.50 Fortuna ⛔

Gospodarze to pozytywna niespodzianka tego młodego sezonu czeskiej ekstraklasy. Przypomnimy, że Ołomuniec notuje bilans dwóch zwycięstw i to w meczach z zespołami, w których nie byli faworytami. Zarówno mecz z Mladą Bolesław, jak i z Pilzno zakończyły się wynikami 2:1 i kibice mogą być dumni ze swoich podopiecznych. Bardzo dobrze spisuje się doświadczony Rostislav Olesz, który jest liderem swojego klubu pod kątem punktów kanadyjskich i trzy asysty są tego potwierdzeniem.

Dzisiaj gospodarzy czeka wymagająca przeprawa, ponieważ do Ołomuńca zawita wicemistrz Extraligi. Sparta nie powala na ten moment na kolana, jeżeli chodzi o formę. Przegrana z Mladą Bolesław była zasłużona a wygrana z Litwinów wymęczona. Dopiero w połowie trzeciej części udało się napocząć przeciwnika i zwycięstwo stało się faktem, ale jest sporo pretensji do gry stołecznych. Kompletnie niewidoczny kapitan Michal Repik postara się przełamać w ten czwartek. Czy powiedzie się to Czechowi?

Jestem zdania, że nie będzie to łatwa przeprawa dla wicemistrza Czech. Ołomuniec do tej pory prezentował się bardzo dobrze i zasłużenie sięgnął po dwa komplety punktów. Sparta nie przekonuje swoją grą i widzę szansę po stronie gospodarzy. Stawiam na zakład, który mówi o tym, że każdy z zespołów zdobędzie po minimum dwa gole. Jedni i drudzy mają ciekawych zawodników w składzie, którzy potrafią wziąć ciężar gry na swoje barki. Przełamanie Michala Repika nie będzie dla mnie zaskoczeniem, tak samo jak kolejna asysta Rostislava Olesza. Do tej pory obie ekipy za każdym razem strzelały po minimum dwie bramki i mam nadzieję, że skuteczność zostanie podtrzymana również dzisiaj. 3/5 bezpośrednich starć kończyły się przynajmniej dwoma trafieniami po obu stronach barykady.

Na kanadyjkę pobieram sobie punkt doświadczonego napastnika gospodarzy. Mowa tutaj o wcześniej wspomnianym Rostislavie Olesza. Jest to 36-letni zawodnik, który do świata NHL wyjechał właśnie ze Sparty Praga. Z pewnością zawodnik ten ma spory sentyment do tego klubu, co dodatkowo go zmobilizuje. Jeżeli chodzi o jego aktualną formę to zarówno w meczu z Mladą Bolesław, jak i Pilznem popisał się asystami. Uważam, że trener Jan Tomajko widząc jego świetną dyspozycję na start sezonu, przeniesie go do wyższych formacji i tym samym otrzyma więcej minut spędzonych na tafli. Kurs na punk Rostislava Olesza jest świetny i chętnie z niego skorzystam.
 
Ostatnia edycja:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Fakt stawianie na Spartę aktualnie nie ma podstaw. Z Mladą 12 strzałów w światło, z Litvinovem przez 2 tercje też pod grą i mogło być inaczej, gdyby coś wpadło dla Benzyniarzy.
Olomuoc efektywny, ale nie efektowny. Fakt win z Mladą zasłużony, ale uważam, że Pilzno będzie w tym sezonie pod kreską. Indianie w obronie pozwoli na wiele a i tak tylko 2 trafienia dla Kogutów. Sparta również nie imponuje w ofensywie. Dobrze wygląda linia strzałów u55.5 ale to zawsze loteria, no i ciekawe jak mentality dzisiaj po stronie gospodarzy. Może Sparta jest faworyzowana, ale tabela pokazuje komplet po stronie Ołomuńca.

Under 1.5 w pierwszej tercji
@1.78 fortuna
1st period 2:0
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis w Czechach tez bedzie ciekawie, mnie interesuja dwa, moze trzy mecze i krótko
Litvinow bez wygranej i bez punktów, ale ja w tym zespole ani nie widze jakosci a i forma tez nie jest na ten moment topowa. Białe Tygrysy z Liberca dwa solidne mecze i wbrew pozorom nie latwe, ale tam sa grajki z papierami na dobre miejsce w tym sezonie i mysle ze w Litvinowie nie daja sie ograc bo jakosc po ich stronie.
Teraz Pilzno, tu tez bez punktow i wygranej i poleciał głowny trener ( czy aby nie za szybko ) wiec pewnie jest jakis inny problem, w szatni tez niespokojnie. A rywal dzis z kurnej półki ;) . Pardubice zebrały pake i mimo ze ta ich gra jeszcze jest nidokładna , troche sie szukaja na lodzie ale wychodza z meczow z punktami i wygranymi. Potencjaly obu ekip na innych biegunach i ja tu tez w kierunku gosci ide

Liberec z x+ Pardubice z x kurs ako 2,24 fortuna✅✅

Z innych meczy ciekawie bedzie w Mladzie. Mysle ze lider z Czeskich Budziejowic wyjedzie na tarczy z miasta samochodów bo Mlada u siebie bedzie tłukła a skład maja nie gorszy od gosci.
Jeszcze troche spogladam na mecz w Brnie. No Kometka to gra sinusoidalnie ( jak poprzednie dwa sezony) a miało byc lepiej, no moze i bedzie ale Rycerze z Kladna dzis beda sie stawiali a Kometa bez Kundratka i Stromberga i roznie moze byc a kursik na Kladne nwet z x na podwojenie i to sobie zagram w dublu z wygrana Mlady a Wy jak nie czujecie to nie grajcie. Powodzenia✅✅

EDIT: Mylse tez ze Hradec wygra za trzy punkty, choc Vitki solidne w tym sezonie to jednak długosc i jakosc ławki HK duzo lepsza a Vitki nie miały narazie rywala na prawdziwy test, dzis go beda mieli i moga oblac egazmin
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1636
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Pilzno Pardubice

Obserwuję Pilzno od początku sezonu i po zmianach kadrowych wydaje mi się, że nie mają co myśleć o wysokiej pozycji przed playoff. Do tej pory trafili na 2 solidne obrony i zdobyli tam tylko po jednym trafieniu. Przy bardziej ofensywnym graniu w Ostrawie porażka w stosunku 4:2. Dzisiaj do Pilzna zawitają Pardubice, drużyna o jeszcze większym potencjale ofensywnym. Gospodarze pob3 porażkach i zmianie sztabu trenerskiego stają przed wyzwaniem pokonania pretendenta, który dużo strzela, ale też w obronie nie koniecznie jest szczelny. Mecz z Trincem, który nie jest jeszcze w optimum pokazał to dosyć mocno.
Liczę na ofensywny mecz.

over 6.5 @3.0 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1234
S 6,4K

sopel1916

Użytkownik
Dzis gram taki dubel

Sparta Praga - Pilzno 1 ML @1.4 + Iserlohn -Munchen 2 ML @1.44 AKO @2.05 ➕
Sparta po slabym poczatku sezonu musi sie odbic od dna, dzis moze im sie to udac po drugiej stronie Pilzno ktore od pocztaku sezonu jest bardzo slabe.
Monachium w mocnym gazie rozbija rywali, strzela duzo bramek, tylko obawiam sie zeby sie dzis nie zatrzymali,
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +547
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Dzis gram taki dubel

Sparta Praga - Pilzno 1 ML @1.4 + Iserlohn -Munchen 2 ML @1.44 AKO @2.05
Sparta po slabym poczatku sezonu musi sie odbic od dna, dzis moze im sie to udac po drugiej stronie Pilzno ktore od pocztaku sezonu jest bardzo slabe.
Monachium w mocnym gazie rozbija rywali, strzela duzo bramek, tylko obawiam sie zeby sie dzis nie zatrzymali,
Ostatnio widzę tutaj jakieś nowe, niezrozumiale trendy.... Wiele razy słyszałem, że dział hokej jest najlepszym na forum. Chcecie zrobić wszystko żeby tak nie było ? Kilka wpisów ( tu akurat nie o Tobie ) rozciągniętych do granic możliwości, ale opartych wyłącznie na Flashu. Po co ubierać w słowa statystki z flashascore i wstawiać na forum? Ktoś wie? Może ten co tak robi? Odpalamy Flasha i wszystko widzimy. Kto z kim, gdzie, jak, kiedy, po co... Trochę swojej inicjatywy koledzy. To tak na marginesie. To co najbardziej irytuje ( nie tylko mnie ) to jakieś łączenie wpisów. Co tu robi "analiza" meczu Monachium skoro dział dotyczy innej ligi ? Opisz mecz czeskiej hokejowej, zrób drugi wpis w dziale DEL i jest git.
 
Otrzymane punkty reputacji: +274
S 6,4K

sopel1916

Użytkownik
Spoko nie będę dodawał więcej typów bo skutecznie mnie zniecheciles:/ dodaje typy między śniadanie a droga do pracy, bo brak czasu żeby pisać wypracowania, które czasami nie pokrywają się z przebiegiem meczu. Szczerze czasami czyste statystki z flascore dają lepszy typ niż długie wypracowania o drużynach. Co do mojego krótkiego opisu. Oglądałem ostatni mecz Pilzno i było słabo dlatego stawiam na mocniejsza w moich oczach Sparte.
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +1410
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Spoko nie będę dodawał więcej typów bo skutecznie mnie zniecheciles:/ dodaje typy między śniadanie a droga do pracy, bo brak czasu żeby pisać wypracowania, które czasami nie pokrywają się z przebiegiem meczu. Szczerze czasami czyste statystki z flascore dają lepszy typ niż długie wypracowania o drużynach. Co do mojego krótkiego opisu. Oglądałem ostatni mecz Pilzno i było słabo dlatego stawiam na mocniejsza w moich oczach Sparte.
Pozdro
Rób jak chcesz. Moją intencją nie było zniechęcenie Cie (bo im nas więcej, tym fajniej ) tylko zwrócenie uwagi, że jednak takie coś to średni pomysł. Nie szukam analiz DEL w lidze czeskiej...a Liiga w NL na przykład..
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Ostatnio widzę tutaj jakieś nowe, niezrozumiale trendy.... Wiele razy słyszałem, że dział hokej jest najlepszym na forum. Chcecie zrobić wszystko żeby tak nie było ? Kilka wpisów ( tu akurat nie o Tobie ) rozciągniętych do granic możliwości, ale opartych wyłącznie na Flashu. Po co ubierać w słowa statystki z flashascore i wstawiać na forum? Ktoś wie? Może ten co tak robi? Odpalamy Flasha i wszystko widzimy. Kto z kim, gdzie, jak, kiedy, po co... Trochę swojej inicjatywy koledzy. To tak na marginesie. To co najbardziej irytuje ( nie tylko mnie ) to jakieś łączenie wpisów. Co tu robi "analiza" meczu Monachium skoro dział dotyczy innej ligi ? Opisz mecz czeskiej hokejowej, zrób drugi wpis w dziale DEL i jest git.
Kim ty jesteś, żeby oceniać, kto jak pisze i opisuje swoje propozycje? Zamiast cieszyć się, że w dziale hokeja jest na krzyż 5 osób, które regularnie się udzielają i robią to bezinteresownie, to czepiasz się, że ktoś korzysta z flashscore, czy innych źródeł. Wybacz wielki ekspercie, ale swoim zachowaniem spowodujesz, że tylko ty zostaniesz w tym dziale z pięknymi tekstami, które wyczytałeś po fińsku w tamtejszych mediach. Zapewne każdy z nas zobaczy sobie jeden, drugi mecz, poczyta o danej lidze/rywalizacji, ale nikt nie jest w stanie obejrzeć dziesiątki meczów/powtórek/relacji. Każdy stara się jednak coś od siebie dać, raz lepiej, raz gorzej, ale ważne, że ma chęć, a ty właśnie takim czepialstwem to odbierasz. Zauważ, że jesteś takim samym użytkownikiem, jak każdy z nas i łatka znawca hokeja nie czyni cię czymś wyjątkowym. Pisz i daj pisać innym, bo na tym forum jest coraz więcej negatywnych emocji, które zniechęcają innych do dzielenia się swoimi przemyśleniami i typami, bo po to jest to miejsce. Co do opisów danej ligi, to się zgadzam, powinny być w tematycznych działach, po to one są.
 
Do góry Bottom