>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

El. LE: Videoton - Lech Poznań | Legia Warszawa - Zorya

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 222zł (oferta bez obrotu)

Przed tygodniem oba polskie kluby wygrały. Lech 3:0 czym niemal zapewnił sobie awans do fazy grupowej, na Węgrzech powinien wybronić zaliczkę.
Legia natomiast w Kijowie gdzie mecze w pucharach rozgrywa Zorya wygrała 1:0 po bardzo dobrej grze. Wynik mógł być wyższy, czy Legioniści przypieczętują awans na Pepsi Arena?
Jak na oba kluby wpłyną negatywne wyniki z ostatniej kolejki Ekstraklasy?
Mistrzowski Lech zawodzi na całej linii w lidze! Legia przegrała ze skazywana na spadek Koroną u siebie po błędzie Rzeźniczaka w 91minucie.
Jak widzicie naszych pucharowiczów w tych meczach?
Zachęcam do dyskusji ;)
 
bartkks 33

bartkks

Użytkownik
Legia W. - Zorya
Typ: x2 (1 połowa)
Kurs: 1,57
Cofnijmy się do wygranego spotkania przez Legie W. z Zorya (0:1) W 1 połowie ukraincy mieli dość dużą przewagę. Zepchneli rywala do obrony co przyłoży się na mnóstwo 100% sytuacji zarówno świetnie dysponowanego Duciana Kuciaka który w trudnych momentach ratował tyłki warszawiakom. Punktem kulminacyjnym tego spotkania była stracona bramka w 2 połowie przez Zorye który uskrzydlił Legię do dalszych ataków oraz wypracowanie sobie sporej przewagi w sytuacjach bramkowych pod bramką Zoryi.
Co do rewanżu. Uważam że w 1 połowie Zorya mocno przyciśnie rywali, spychając Legie do głębokiej defensywy oraz zmuszając ich do kontr. Tak naprawdę zaliczka wywieziona z Kijowa nie przekreśla rywali Legii. Przypomne że Zorya ma składzie wielu utalentowanych młodzieżowców wypozyczonych z Shaktara Donieck którzy niewątpliwie chcą pokazać się, wypromować w europie i są rządni rewanżu. Jednym z nich jest Malinovskiy, zdecydowany lider Zoryi który w 1 spotkaniu pokazał się z świetnej strony.
Moje typy podpieram również pompowaniem balonika, dziennikarze, zarząd i kibice widzą Legie już fazie grupowej.
Moje typy:
Legia - Zorya X2 (1 Połowa) - 1,57
Legia - Zorya 2 Całe Spotkanie - 5
Bukmacher: bet365
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Legia W-wa - Zoria @ Zoria strzeli bramkę - TAK
Videoton - Lech Poznań @ X2
Ako: 2.22 - 5/10 Unibet ✅✅✅

Kolejny rok bez Polskiego klubu w Lidze Mistrzów za to mamy spore szanse na awans dwiema drużynami do fazy grupowej Ligi Europy tym bardziej że obydwa kluby wygrały swoje pierwsze spotkania Lech pokonał u siebie 3:0 Videoton natomiast Legia przyjechała z Ukrainy z zaliczką 0:1. Rzeczywistość na dzień dzisiejszy jest taka że Polskie drużyny stawiają wszystko pod puchary natomiast lige totalnie olewają, a co za tym tracą punkty z drużynami których powinny odprawiać z kwitkiem kilkoma bramkami. Rywale naszych zespół do najwybitniejszych nie należą szczególnie Węgrzy którzy stracili zawodników co widać po wynikach w lidze są na dnie zmiana trenera również nie wiele pomogła..Legia trafiła na troche silniejszy zespół ale również bez fajerwerków. Zastanawiałem sie co zagrać w tych spotkaniach i wydaje mi się że ciekawy dubel mi wyszedł. W spotkaniu Lecha liczę na zwycięstwo sam Dudka mówił że na spotkania Pucharowe inaczej sie mobilizują i jadą po zwycięstwo do Węgier takich rywali trzeba bić bo punkty do rankingu potrzebne dam X2 natomiast drugim typem jest bramka Zorii każdy kto oglądał pierwsze spotkanie wie że Zoria miała sporo okazji i bramka powinna paść teraz jadą do Warszawy i powinni bez kompleksów wejść i grać swoje bramka jak najbardziej do zdobycia tym bardziej że kuleje defensywa Legionistów.. Rzezniczak niby filar formacji obronej, a co spotkanie zalicza katastrofalny błąd który pozbawia Legie punktów nie jestem pewny czy zobaczymy dziś Pazdana być może Lewczuka którego w ogólnie nie powinno być w tym klubie nie ten poziom.
 
egzer 150

egzer

Użytkownik
Legia W-wa - Zoria @ Zoria strzeli bramkę - TAK
Videoton - Lech Poznań @ X2
Ako: 2.22 - 5/10 Unibet

Kolejny rok bez Polskiego klubu w Lidze Mistrzów za to mamy spore szanse na awans dwiema drużynami do fazy grupowej Ligi Europy tym bardziej że obydwa kluby wygrały swoje pierwsze spotkania Lech pokonał u siebie 3:0 Videoton natomiast Legia przyjechała z Ukrainy z zaliczką 0:1. Rzeczywistość na dzień dzisiejszy jest taka że Polskie drużyny stawiają wszystko pod puchary natomiast lige totalnie olewają, a co za tym tracą punkty z drużynami których powinny odprawiać z kwitkiem kilkoma bramkami. Rywale naszych zespół do najwybitniejszych nie należą szczególnie Węgrzy którzy stracili zawodników co widać po wynikach w lidze są na dnie zmiana trenera również nie wiele pomogła..Legia trafiła na troche silniejszy zespół ale również bez fajerwerków. Zastanawiałem sie co zagrać w tych spotkaniach i wydaje mi się że ciekawy dubel mi wyszedł. W spotkaniu Lecha liczę na zwycięstwo sam Dudka mówił że na spotkania Pucharowe inaczej sie mobilizują i jadą po zwycięstwo do Węgier takich rywali trzeba bić bo punkty do rankingu potrzebne dam X2 natomiast drugim typem jest bramka Zorii każdy kto oglądał pierwsze spotkanie wie że Zoria miała sporo okazji i bramka powinna paść teraz jadą do Warszawy i powinni bez kompleksów wejść i grać swoje bramka jak najbardziej do zdobycia tym bardziej że kuleje defensywa Legionistów.. Rzezniczak niby filar formacji obronej, a co spotkanie zalicza katastrofalny błąd który pozbawia Legie punktów nie jestem pewny czy zobaczymy dziś Pazdana być może Lewczuka którego w ogólnie nie powinno być w tym klubie nie ten poziom.
Pazdan pewnie zagra,przed meczem z Zorią miał problemy z kolanem i był oszczędzany na puchary.W meczu z Korona nie zagrał tylko dlatego,żeby nie ryzykować żadnego urazu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rysiek650 14

rysiek650

Użytkownik
Legia W. - Zorya
Typ:HT/FT remis/Zorya
kurs:10
Myśle że Zorya może tu sprawić niespodzianke wojskowym drużyna bardzo dobra w defensywie mało traci bramek,tak że myśle że pierwsza połowa zostanie rozegrana ostrożnie przez obie drużyny przewiduje 0:0 do przerwy a puzniej z każdą minuta nerwy i kto wie ????
 
S 0

sporticos

Użytkownik
Pierwszy mecz był dobry w wykonaniu Zorii tylko do 20-30 minuty, później opadli z sił. Póki cisnęli pressing, to Legia miała kłopoty. Później odpuścili i Legia miała mecz pod kontrolą. Zatem jeśli Legia przetrzyma pierwszą połowę, to wygra albo przynajmniej zremisuje, co da awans.
 
W 0

wreckers

Użytkownik
Dla mnie to będzie taki sam mecz jak każdy poprzedni Berga w europejskich pucharach. Spokojna gra na zero z tyłu i czekanie na okazje do kontry. 1:0, albo 1:1 po błędzie Brzyskiego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom