>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ekwador 2022/23

successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Guayaquil City - Delfin
Typ: remis bramkowy
@4.20 Superbet

W lipcu ubiegłego roku Guayaquil wygrał na wyjeździe z dzisiejszym przeciwnikiem 3:1 i biorąc tylko i wyłącznie to pod uwagę, wydawałoby się, że u siebie również powinni gładko wygrać. Jednak mam wrażenie, że tutaj padnie remis, a więc wynik, jaki padł w czterech spośród sześciu ostatnich bezpośrednich spotkań. Piłkarze z Guayaquil City bardzo słabo wszedł w sezon, okupując obecnie ostatnie miejsce w tabeli ligowej z bilansem czterech punktów, które nota bene wywalczyli na własnym terenie. Delfin odniósł trzy zwycięstwa, ale każde z nich wywalczył na własnym stadionie. Ich dwa wyjazdowe spotkania zakończyły się porażkami i bilansem bramek 0-8. Pięć ostatnich bezpośrednich meczów między obydwiema ekipami zakończył się BTTS-em. Wierzę w bramki tutaj, ale widzę to spotkanie jako bezbarwne, z nastawieniem na przełamanie passy po obydwu stronach. A dobrym wynikiem dla tych potrzeb byłoby coś w rodzaju 1:1, stąd taki mój typ na dzisiejszy mecz.
 
Ostatnia edycja:
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Emelec - Barcelona SC
Bukmacher: Fortuna
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.66


Spotkanie ligowe w lidze ekwadorskiej, a konkretnie starcie Emelec i Barcelony. Obie ekipy podchodzą do tego starcia w zgoła innych nastrojach i formach. Emelec miało za sobą fatalny sierpień, w którym nie wygrało ani jednego meczu na wszystkich frontach - sporą część remisując 0 - 0 po bezbarwnych meczach. Przełamanie przyszło dopiero 23. września, gdy to Emelec wygrało u siebie z Mushuc Runa (3 - 1). Ostatnie mecze to z pewnością lepsza forma niż ta wrześniowa, jednak w dalszym ciągu bardzo nierówna i dobre spotkania są tutaj przeplatane z tymi słabszymi. Barcelona SC to ekipa, która aspiruje do walki o tytuł mistrzowski. Warto tutaj odnotować niezłą formę i 6 z 7 wygranych spotkań w lidze ekwadorskiej. Problemem w ostatnim czasie jest za to formacja defensywna, bo biorąc pod uwagę ostatnich 12 spotkań w lidze - tylko 4 z nich zakończyli z czystym kontem. Nie tyczy się to formacji ofensywnej, która zdobywała przynajmniej jednego gola jak dotąd w każdym spotkaniu ligowym tego sezonu. Bukmacherzy w tym meczu wystawili bardzo zbliżone kursy, bo choć Barcelona na ten moment wydaje się być pewniejszym zespołem, to zazwyczaj bezpośrednie pojedynki tych zespołów są niezwykle zacięte. Typ obie strzelą miał np. miejsce 7 ostatnich bezpośrednich pojedynkach tych ekip, natomiast bezbramkowy rezultat to odległe czasy, bo 9 listopada 2017 roku, czyli ponad 6 lat temu. Myślę, że czeka nas ciekawy mecz, w którym absolutnym minimum będą gola z obu stron
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom