>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Egipt - sezon 2014/15

Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Wadi Degla-Al Ahly TYP 2 kurs 1,85 4/10 g.18.30 0:0 BOX
PS: Al Ahly to aktualny Mistrz Egiptu. Właściwie to w tym kraju liczą się tylko dwa zespoły Zamalek i właśnie Al Ahly. Inne zespoły typu Enppi, Misr Elmaqasah czy Petrojet to jakieś sezonowe &quot;wynalazki&quot; uzależnione od sponsorów. Czyli jest sponsor i kasa to jest granie w odróżnieniu od dwóch wyżej wspomnianych zespołów z Kairu które są najlepsze od lat w tej lidze (zresztą wczoraj widać było że w taśmie zagrałem Zamalek który gładko wygrał swój mecz).
Ale do rzeczy..niech nie zwiedzie nikogo miejsce w tabeli Al Ahly. Uwikłani byli w Puchar Konfederacji i dlatego mają w stosunku do innych zespołów o parę meczów mniej (od 3 do 5) stąd pozycja w tabeli ta a nie inna. Ale czy widzicie te zielone kwadraciki w ostatnich 5 spotkaniach ?
http://www.livesports.pl/mecz/0pfc40QP/ ... le;overall
5-0-0 i 13:5 w bramkach mówią chyba wszystko. Forma jest niesamowita. Skład praktycznie bez zmian z ostatniego spotkania. H2H z Wadi ? Proszę bardzo:
25.04.13 PIE Wadi Degla Al Ahly 0 : 1
16.05.11 PIE Wadi Degla Al Ahly 1 : 2
Od momentu kiedy gospodarze awansowali do 1 ligi nie są w stanie pokonać Mistrzów. Dla formalności Al Ahly u siebie również dwa razy pokonało Degla w stosunku 1:0.
Obserwowałem kursy na to spotkanie od paru dni i... z 2,38 na 1,85...hmm....chyba &quot;Zbuki&quot; w końcu poszły po rozum do głowy..
Reasumując łatwo dziś nie będzie ale stawiam na wygraną gości analizując co powyżej..
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Asyouty - El Geish
Wybrałem dzisiaj spotkanie z Ligi Egipskiej gdzie czerwona latarni ligi Asyouty na 16 spotkań zdobyli zaledwie 5pkt. Nie wygrali już od 16 spotkań :!:. Goście lokują się w środku tabeli z 22pkt. U gości gra napastnik o nazwisku Al Sayed który zdobył już 9 bramek podobno jego transfer do mocniejszej drużyny jest możliwy takżę dzisiaj zwycięstwo jest jak najbardziej możliwe.
Zwycięśtwo El Giash @@1.60 ✅ ✅
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
El Masry-Al Ahly TYP 2 kurs 1,65 4/10 g.13.30 1:1 BOX
PS: Mistrzowie Egiptu muszą cały czas gonić i nadrabiać zaległości. Zamalek i Enppi maja duża przewagę punktową ale i 4 mecze rozegrane więcej. Goście powinni wygrać zwłaszcza że gospodarze w grudniu u siebie grali tragicznie.
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
13:00 Wadi Degla - El Masry
Wadi Degla @1.9 ✅✅✅
over 1.5 ✅✅✅

duzyna Degla to zespól dosyc solidny jak na egipskie warunki ,niepokonani od 8 spotkan . Maja zaległe dwa spotkania w porownaniu do druzyny która zajmuje drugie miejsce w tabeli a po grze jaka prezentuje Wadi Degla widac ,ze nie zadawala ich gra w pucharze konfederacji ;-D chca wejsc w lige mistrzów i mają ku temu sposobnosc.
Statystyki gospodarzy to 6 win 2 draw 0 loses co oznacza ,ze 1x mozna brac za pewniak zwłaszcza z tym sredniakiem jakim niewątpliwie jest El Masry zajmujące 13 miejsce w tabeli o statystykach meczów wyjazdowych 3 win 0 draw 5 loses .
Dodatkowo dodam ,ze gospodarze lubią strzelic wiecej niz 2 gole a ekipa gosci zazwyczaj przegrywa do 0 lub strzela jedna bramke osatnio wiecej niz 1 gola strzelili 6 meczy temu . Over 1.5 gospodarzy tez do gry jesli macie gdzies w ofercie .
http://www.livesports.pl/mecz/WWzsy8Li/#szczegoly-meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam, mam pytanie...jest dzisiaj taki mecz w lidze egipskiej gdzie lider Zamalek gra u siebie z El Nasr które jest trzecie do końca. To derby.
EGIPT: Pierwsza liga
17:00 Zamalek-Al Nasr
http://www.livesports.pl/mecz/U347mxBE/#tabela
I teraz przedziwna sytuacja..kursy na gospodarzy zamiast normalnie ok. 1,3-1,4 oscylują na poziomie np: w naziemnym Totolotku 2,85

Byłem na oficjalnej stronie obu klubów, Twitterze etc..i niczego się nie doszukałem...może ktoś coś wie na temat tego spotkania ? Może to zaprzyjaźnione kluby ? W tej chwili u mnie na remis jest 2,90 a na gości..2,45..
Mało tego po ostatnim meczu Zamalek z odwiecznym rywalem Ah-Ahly prezydent tych pierwszych był wściekły na swoich piłkarzy że nie wygrali tego prestiżowego spotkania czemu dał wyraz na klubowej stronie.
&quot;In a statement Zamalek.tv&#39;s adviser Murtaza Mansour Zamalek president stressed that the Portuguese Ferreira continued Ahli and Zamalek match last and expressed his anger and dismay of the score is tied Zamalek, stressing that he can sweep the match with five if he wanted to and that a draw is a fair result for a meeting&quot;
Znalazłem jeszcze coś takiego ale nie za bardzo mogę to rozkminić:
&quot;Science Zamalek.tv Mohammed Salah year coach Zamalek will return to the Gaza rookies immediately after the signing Ferreira contract with Zamalek or after the game the next Zamalek where he will attend the new Zamalek coach, accompanied by three assistants and will be maintained on the ball Director Captain Ismail Youssef, as well as managing director Captain Hamada Anwar while not a clearer picture of Alaa Abdel-Ghani yet&quot;
Może ktoś pomoże w rozszyfrowaniu tej łamigłówki i kursów wystawionych na te spotkanie ? Uważam że ktoś jednak nie odpalił z kursami i to dobre value.
Pzdr/Szymi
Al Zamalek-AL Nasr TYP 1 kurs 2,85 3/10 g.17.00 3:1 WIN
 
K 0

kamil6

Użytkownik
Witam, mam pytanie...jest dzisiaj taki mecz w lidze egipskiej gdzie lider Zamalek gra u siebie z El Nasr które jest trzecie do końca. To derby.
EGIPT: Pierwsza liga
17:00 Zamalek-Al Nasr
http://www.livesports.pl/mecz/U347mxBE/#tabela
I teraz przedziwna sytuacja..kursy na gospodarzy zamiast normalnie ok. 1,3-1,4 oscylują na poziomie np: w naziemnym Totolotku 2,85

Byłem na oficjalnej stronie obu klubów, Twitterze etc..i niczego się nie doszukałem...może ktoś coś wie na temat tego spotkania ? Może to zaprzyjaźnione kluby ? W tej chwili u mnie na remis jest 2,90 a na gości..2,45..
Mało tego po ostatnim meczu Zamalek z odwiecznym rywalem Ah-Ahly prezydent tych pierwszych był wściekły na swoich piłkarzy że nie wygrali tego prestiżowego spotkania czemu dał wyraz na klubowej stronie.
&quot;In a statement Zamalek.tv&#39;s adviser Murtaza Mansour Zamalek president stressed that the Portuguese Ferreira continued Ahli and Zamalek match last and expressed his anger and dismay of the score is tied Zamalek, stressing that he can sweep the match with five if he wanted to and that a draw is a fair result for a meeting&quot;
Znalazłem jeszcze coś takiego ale nie za bardzo mogę to rozkminić:
&quot;Science Zamalek.tv Mohammed Salah year coach Zamalek will return to the Gaza rookies immediately after the signing Ferreira contract with Zamalek or after the game the next Zamalek where he will attend the new Zamalek coach, accompanied by three assistants and will be maintained on the ball Director Captain Ismail Youssef, as well as managing director Captain Hamada Anwar while not a clearer picture of Alaa Abdel-Ghani yet&quot;
Może ktoś pomoże w rozszyfrowaniu tej łamigłówki i kursów wystawionych na te spotkanie ? Uważam że ktoś jednak nie odpalił z kursami i to dobre value.
Pzdr/Szymi
Al Zamalek-AL Nasr TYP 1 kurs 2,85 3/10 g.17.00
W tym co tekscie co wkleiłeś jest napisane, że zatrudnili nowego trenera.
translate.google.pl
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Al Zamalek-AL Nasr TYP 1 kurs 2,85 3/10 g.17.00 3:1 WIN

Masakryczny błąd i kompromitacja Zbuków. Prawdopodobnie chodziło o to że prezes Zamalek po meczu z Al Ahly wściekły na piłkarzy za zremisowany mecz na konferencji prasowej parę dni temu oficjalnie ogłosił że w następnym spotkaniu wystawi samych juniorów i że będzie nowy trener. Oczywiście info poszło w świat a Zbuki to podchwyciły. Po ochłonięciu prezes zmienił zdanie bo oczywiście byłby debilem gdyby wystawił młodzików w tym meczu. Po ogłoszeniu składów kursy poszły momentalnie w dół albo je zablokowano ale ja zdążyłem
.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Na razie tutaj zobaczymy co z tego wyjdzie bo przyglądam się tej lidze. Pierwszy Typ :
Zamalek - El Daklyeh
Zamalek to znany zespól w Egipcie który odgrywa kluczową rolę co roku w rozgrywkach ligowych w tej chwili lokuje się na szóstej pozycji z 18pkt. jednak mają dwa spotkania mniej rozegrane od innych rywali. Zespół posiada możnego właściciela który w tym sezonie &#39;&#39;zakręcił&#39;&#39; korek z pieniążkami i bazują na własnym wychowankach oraz graczy krajowych szkółka Zamalka jest jedną z najlepszych w Egipcie. Dzisiaj przyjeżdża do nich zespół który nie zaznał porażki od Czerwca zeszłego roku w dodatku według nieoficjalnych źródeł pozyskali w tym sezonie możnego właściciela który nie szczędzi pieniędzy na zawodników oraz ich premię. Są na drugim miejsce mają tyle samo punktów co lider i w przypadku dzisiejszej wygranej nie dość że zatrzymają Zamalek to jeszcze wskoczą na fotel lidera. Niema co udawać znajomości tej ligi jednak próbujemy w stronę gości DNB. Przyznam szczerze że te państwa ostatnio mnie interesują ponieważ łatwiej trafiać tam $
DNB
El Daklyeh @@ 3.75 Otobet :minus: Info okazało się FAKE....
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Al Ahly Cairo - Ittihad El-Shorta
Zaufam najlepszej egipskiej drużynie ze stolicy. Dzięki zwycięstwu nad Shortą gospodarze będą mogli przeskoczyć w tabeli swojego odwiecznego rywala czyli Zamalek. Okazja ku temu idealna, bo &quot;Policjanci&quot; z Kairu są pogrążeni w głębokim kryzysie. W tym sezonie jeszcze nie wygrali. A jeśli popatrzeć jeszcze bardziej wstecz, to seria meczów bez zwycięstwa przekracza już 20 gier. Złożyły się na to pewnie po części problemy organizacyjne. W klubie brakuje pieniążków, a zawodnicy są mocno niezadowoleni ze swoich pensji, a uściślając ich braku. Od kilku tygodni wymachują szabelkami i grożą strajkiem, jeśli sytuacja się nie poprawi. Jednak im więcej protestują, tym paradoksalnie lepsze wyniki osiągają - 4 mecze bez porażki, całkiem, całkiem.
Ale nie widzę ich szans w starciu z Al-Ahly. Jose Peseiro zdaje się, że poukładał swoje klocki i maszyna z Kairu wchodzi na właściwe obroty i przesuwa się w górę ligowej tabeli.
Dodatkowo Shorta przystąpi do tego spotkania bez trójki kontuzjowanych zawodników.
Tak w sierpniu Al-Ahly upokorzyło swojego dzisiejszego rywala. Liczę, że i tym razem wynik będzie podobny.
Przewiduję wygraną gospodarzy po kursie ~1.40 oraz handicap -1 (EH) @ 2.28 w Unibet. ✅ ✅ Wynik 7-3
https://www.youtube.com/watch?v=QOgPxXmiRdU
 
Do góry Bottom