>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

xamon 10,3K

xamon

Użytkownik
Spoko, tylko niech ktoś doradzi jak to najlepiej zrobić, bo za przewalutowanie w tej ich rubryczce giełda za np 2000zł dają w zamian 408 euro, a po rzeczywistym kursie wymiany walut wychodzi 435, więc troche się traci i się zastanawiam czy bardziej opłacalne nie będzie puszczenie w złotówkach tego przelewu. I jeszcze nie wiem jak jest na ecopayz z przerzuceniem z konta euro na pln czy wtedy w grę nie wchodzą jakieś prowizje. Ajć kiedyś to było :p a teraz same kombinacje.

xamon 10,3K

xamon

Użytkownik
Chciałem przetestować te wypłaty z Jetona na Ecopayz ale jeszcze nie doszła kasa a w środę zatwierdzili wypłatę, podejrzanie długo. Mam obawy czy w ogóle przejdzie, ale ogólnie to się średnio opłaca, na przewalutowanie trochę poszło w błoto, chyba że ktoś gra w walucie euro to ok.

P 387

Przybłęda

Użytkownik
Chciałem przetestować te wypłaty z Jetona na Ecopayz ale jeszcze nie doszła kasa a w środę zatwierdzili wypłatę, podejrzanie długo. Mam obawy czy w ogóle przejdzie, ale ogólnie to się średnio opłaca, na przewalutowanie trochę poszło w błoto, chyba że ktoś gra w walucie euro to ok.
Masz jeton w euro a Eco w PLN? Z korzystaniem z giełdy na Jeton - zgadza się, kurs nie jest korzystny, wiadomo, oni na tym muszą zarobić. Ale co innego pozostaje? Jeśli kiedyś zrobią własną kartę, to wypłacisz z bankomatu w walucie euro.
I faktycznie trochę długo już trwa, jeśli od środy. Ale gdyby odrzucili, to dostałbyś już na maila jakieś info o zwrotce...

M 0

mihaal

Użytkownik
Wypadłem z obiegu na kilka miesięcy. Może mi ktoś napisać czy mając konto Ecopayz z kartami w Euro i PLN, mogę obecnie używać tych kart w sklepach w Polsce?