>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

dział systemy

ace 3

ace

Użytkownik
prośba o wprowadzenie zasad funkcjonowania działu &quot;systemy&quot; oraz &quot;programy&quot; (dotyczy oczywiście autorskich rozwiązań).
zasady które powinny bezwzględnie obowiązywać to:
- opis systemu
- określenie sposobu selekcji zdradzeń
- opracowanie planu stawkowania.
- prowadzenie cyklicznych statystyk
prośba do innych użytkowników o kolejne sugestie.
uważam że lepiej postawić na jakość niż na ilość jeśli chodzi o tematy w tych działach
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
prośba o wprowadzenie zasad funkcjonowania działu &quot;systemy&quot; oraz &quot;programy&quot; (dotyczy oczywiście autorskich rozwiązań).
zasady które powinny bezwzględnie obowiązywać to:
- opis systemu
- określenie sposobu selekcji zdradzeń
- opracowanie planu stawkowania.
- prowadzenie cyklicznych statystyk
prośba do innych użytkowników o kolejne sugestie.
uważam że lepiej postawić na jakość niż na ilość jeśli chodzi o tematy w tych działach
Co prawda, mam inny pogląd na tę kwestię niż Ty, ale dałeś prowadzący tutaj link z mojego tematu, więc jestem.
Powiem tak ... Banda Samozbójców w &quot;Żywocie Briana&quot; stanęła przed Krzyżem aby uwolnić Ukrzyżowanego, krzyknęła &quot;Do ataku!!&quot; i równocześnie wbiła swoje miecze w swoje własne piersi.
Taki obrazek nasuwa mi się przed oczy, kiedy pomyślę o publicznym ujawnieniu zasad działania programów, o których mowa. (Oczywiście pod warunkiem, że pod słowem &quot;opis&quot; kryje się opis działania, zasady szczegółowe).
Publicznym, czyli przed bukmacherami także. Ewentualne zamknięcie jakiegoś Działu da moim zdaniem niewiele (ponieważ każdy może się na Forum zarejestrować).
 
ace 3

ace

Użytkownik
Taki obrazek nasuwa mi się przed oczy, kiedy pomyślę o publicznym ujawnieniu zasad działania programów, o których mowa. (Oczywiście pod warunkiem, że pod słowem &quot;opis&quot; kryje się opis działania, zasady szczegółowe). Publicznym, czyli przed bukmacherami także.
Nie sądzę aby było możliwe opracowanie jakiegoś &quot;systemu&quot;, który tworzyłby jakiś wzór który gwarantuje zwycięstwo, Ty chyba sądzisz że jest to możliwe i jesteś w stanie coś takiego stworzyć. Uważam natomiast że wspólnie społeczność graczy może stworzyć jakieś rozwiązania pozwalające na skuteczną grę.
Co się stanie jeśli będzie to jawne ?
myślę że nic się nie zmieni, bukmacherzy nie znikną, gracze nie zaczną masowo nagle wygrywać
swego czasu głośno było o &quot;Maria Laying System&quot; - zasady są ogólnodostępne, każdy może grać nim, czy każdy osiąga zyski ? - niesądze
surebety to kolejny system, czy bukmacherzy zbankrutowali dzięki temu, coś się zmieniło ? - nie
Przykładów jest wiele, nie sądzę aby ogólnodostępna wiedza, wymiana doświadczeń graczy byłą jakimś wielkim zmartwieniem dla bukmacherów
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie sądzę aby było możliwe opracowanie jakiegoś &quot;systemu&quot;, który tworzyłby jakiś wzór który gwarantuje zwycięstwo, Ty chyba sądzisz że jest to możliwe i jesteś w stanie coś takiego stworzyć. [...]
Chyba rzeczywiście wpadłem w taki amok tworzenia :grin:, ale tylko takie pozytywne myślenie daje mi &quot;kopa&quot; do przodu i chęci &quot;grzebania&quot; w tym moim algorytmie. Zresztą, teraz już uproszczonym na maks.
Przy czym, zdaję sobie sprawę, że nigdy nie powstanie wzór, dający gwarancję bo nikt nikomu w bukmacherce na nic gwarancji nie da i dać nie może. Pewniaków nie ma, nie było i nie będzie. Kto uważa inaczej, może skończyć &quot;na odwyku&quot;, to jasne.

[...]Co się stanie jeśli będzie to jawne ?
myślę że nic się nie zmieni, bukmacherzy nie znikną, gracze nie zaczną masowo nagle wygrywać [...]
Rzeczywiście, bukmacherzy nie znikną a gracze nie zaczną masowo wygrywać. Na to pierwsze ma fakt już sama specyficzna i dochodowa profesja z wielomilionowym rynkiem Użytkowników i biznes okolobukmacherski. Gracze zaś nie będą wygrywać masowo z wielu przyczyn, o których możnaby się tu rozpisywać.
Jednak bukmacherzy mogliby życie graczom utrudnić i o tym raczej myślę.
Zubożyć statystyki (oczywiście, że są niezależne od buków strony ze statystykami, ale jednak ...), ograniczyć jakieś bardzo atrakcyjne dla graczy formy/rodzaje obstawiania, obniżyć kursy.
(Czy na rynku bukmacherskim jest możliwa zmowa, analogiczna do zjawiska &quot;zmowy cenowej&quot;? Tak. Jest możliwa).

[...] Przykładów jest wiele, nie sądzę aby ogólnodostępna wiedza, wymiana doświadczeń graczy byłą jakimś wielkim zmartwieniem dla bukmacherów
Wymiana doświadczeń, sama &quot;w sobie&quot; jest na pewno czymś pozytywnym i zawsze będzie prowadzić do rozwoju.
Uważam z drugiej strony, że ktoś posiadający tak ogromne pieniądze jakie posiadają bukmacherzy musi dbać o swój majątek i &quot;chuchać na zimne&quot;. Ja bym tak robił.
Internet ma wielkie oczy i uszy ???? . Zakładam, że nawet i ta nasza dyskusja może być śledzona przez wysłanników buków. Czy to moja paranoja? Może tak, a może zdrowe założenie wystąpienia sytuacji, która jest po prostu możliwa.
Nie muszę tłumaczyć, że Świat bukmacherów reaguje na konkretnych graczy, trafiających regularnie i wg buków &quot;za dużo&quot;. Skoro reagują w tak jednostkowych i wydawałoby się, że drobnych (jak na takich gigantów finansowych) przypadkach, to moim zdaniem jest przesłanka, że zareagują równie zdecydowanie w przypadku zagrożenia dla siebie większego.
Jeśli ktoś chciałby przeciwdziałać potencjalnej sytuacji rewolucyjnej wie, że musi przedsięwziąć działania wyprzedzające.
 
Do góry Bottom