>>>BETFAN - NOWA OFERTA POWITALNA - 3X WIĘCEJ <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje snookerowe

K 2,4K

krokodile1

Użytkownik
To fajnie się bawią nie dość ze ugaduja kto wygra przegra to jeszcze sobie wynik na 1:4 ustalili. Pamietam ten mecz nie oglądałem ale miałem go na kuponie choć wynik był na moja korzyść to gdzie w tym wszystkim osoby który chcą sprawiedliwie postawić kupon i liczyć na uczciwość. To jest poziom światowy rozgrywek i dzieją się takie sprawy a teraz zejdźmy niżej na gale freak high League pojedynek muranski vs bomba obejrzycie sobie starcie a potem ten materiał
od 2:50 to jak to wszystko wyglądało i jeszcze przyznanie się do tego powinno się skończyć na prokuraturze.
 
matkowsky 19K

matkowsky

Użytkownik
Smutne, bo akurat po Yanie bym się tego nie spodziewał (o ile zarzuty się potwierdzą). Widziałem kilka materiałów o jego życiu prywatnym i wydawał się być profesjonalistą, który w bardzo młodym wieku już sporo osiągnął i wbił się bardzo szybko do topki, a jednocześnie ma poukładane w głowie. Obrzydliwa akcja Chińczyków, żeby na tym poziomie robić takie amatorskie rzeczy.
Btw, kilkanaśnie dni temu Allen przegrał niespodziewanie 0:5 z jednym typkiem z tej listy zawieszonych, który był potężnym underdogiem. Ciekawe, czy to przypadek ;)
 
Cabron 50,4K

Cabron

Użytkownik
Robi się bardzo ciekawie.
Interesuje się snookerem od wielu lat i siedzę dość mocno w tej dyscyplinie. Widziałem wiele śmierdzących na kilometr spotkań. Dzisiaj wyszło info, narazie nie oficjalne.
Chińskie media podają informacje o rzekomym zakończeniu kariery przez Lianga Wenbo i jego chęci ujawnienia informacji o korupcji w świecie snookera.

Powiedział, że nie brał udziału w ustawianiu meczów i że ma nadzieję, że odpowiednie organy zbadają tę sprawę.

Ponoć ma zamiar pokazać sekrety „snookerowego kręgu” i uwaga: ujawnić publicznie wszystko co wie na temat korupcji. Według przekazów mają to być fakty, które tę aferę zamienią w prawdziwy skandal.

Na tę chwilę informacje nie są oficjalne.

Przypomnijmy: po dzisiejszym oświadczeniu WST zawieszonych do zakończenia śledztwa w sprawie manipulowania wynikami (ustawiania meczów) jest 10 chińskich snookerzystów, w tym Liang Wenbo, Yan Bingtao i Zhao Xintong. Według niektórych oskarżeń to Wenbo miał zachęcać lub nawet zmuszać innych zawodników do udziału w procederze.

Czekamy na więcej informacji, szczególnie tych w pełni potwierdzonych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +754
psotnick 642,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Znowu ktoś się ucieszy bo wskoczy do drabinki Mastersa. Za Bingtao wszedł Gilbert, ciekawe kto za Xintonga i jak to zmieni zestawienia, bo chyba trochę się przesuną wszyscy kto byli za Chińczykiem.
 
M 73K

Mitre

Znawca - Snooker
Tony Drago pozamiatał na Twitterze, pisząc: "Zaczynam profilaktycznie przygotowania i wracam do treningów, bo kto wie, kogo jeszcze zawieszą i czy nie zwolnią się miejsca w Mastersie, hahahahaha"
 
Otrzymane punkty reputacji: +789
psotnick 642,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jak ktoś zainteresowany to pod tym linkiem (i generalnie na tym kanale YT) jest i będą transmisje z MŚ kobiet 2023, które właśnie się zaczęły w Bangkoku w Tajlandii.

 
Otrzymane punkty reputacji: +446
snajp 170,1K

snajp

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +615
Do góry Bottom