>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Czy w sytuacji gdy goście tracą 3/4 bramek w osłabieniu, trener nie opierdala ich żeby nie łapali wykluczeń ? przecież to jest kpina jakaś
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Traktor nic nie gra, sporo nieporozumien i nerwowości. Dynamo skutecznie ich punktuje, Furch w formie. Nie wydaje mi sie by obraz gry sie zmienił: Takie ciekawe typy na reszte spotkania:

Kto wygra pozostałą cześć meczu : Minsk kurs 2,6
Kto wygra 2 tercje : Minsk kurs 3,2
fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Coś czuję że Magnitka spartoli dzisiaj. Mogliby się wziąć za strzelanie i wcisnąć te dwie bramki.
Z gry mają wiecej , ale Garipov na posterunku i troche szcześcia by sie przydało, bo są lepsi , jest zaangazowanie, widac chec rewanzu ale co z tego, narazie nic nie idzie. Moze w trzeciej tercji sie odblokuja
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
No nic. Metalurg wędruje na czarną listę. Jeszcze chyba nie wygrałem zakładu z ich udziałem. Myślałem że coś się zmieni, ale prezentują tak nierówną formę jak w poprzednim sezonie.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Garipov czy nie Garipov, ale żeby ofensywa z takim potencjałem była w ostatniej czwórce konferencji na równi z Traktorem pod względem strzelonych bramek mając za sobą jedynie Amura, Kulun i Neftekhimik? Barysa nie liczę bo są na kwarantannie. Nie jestem trenerem, ale chyba czas tu nad czymś porządnie popracować...
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wszystko wskazuje, że przeciwko Dynama z Mińska grać nie nada. Zmęczone czy nie biorą dwa punkty w gościach. Szacun. Jeśli dociągną to zostaną liderem zachodu!
 
Do góry Bottom