>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś taki dzień, że trzeba odpocząć od typowania, mecze też mało wyraziste więc tym bardziej trza się zresetować. Jutro więcej meczy i coś można wybrać i rusza ELH i można coś pomyśleć.
 
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Panowie takie pytanie miałem wczoraj postawione że Prochorkin strzeli z dogrywką i decydującym karnym a jest rozliczone jako przegrany zakład i piszą mi że ten karny nie był decydujący kto ma racje ja czy oni bo zgłupiałem już.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Panowie takie pytanie miałem wczoraj postawione że Prochorkin strzeli z dogrywką i decydującym karnym a jest rozliczone jako przegrany zakład i piszą mi że ten karny nie był decydujący kto ma racje ja czy oni bo zgłupiałem już.
Decydujący był rzut karny Karpova. Prochorkin strzelił pierwszy (na 1:1 tak jakby), a Karpov strzelił kolejnego na 2:1. Trzeci karny karny się już nie liczy, bo decydujący i tak był ten drugi na 2:1.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Gdyby tylko on trafił karnego i Metallurg by wygrał to tak. Jako karny decydujący liczy się zawsze ten rzut, który daje przewagę w wyniku, np. karny na 2:1 na 5:4 itd.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie spodziewałem się że Dynamo w pojedynkę mi przebije under 5,5. Teraz albo niech nikt nie strzela, albo niech w końcu strzela Shipachyov ;)
 
Do góry Bottom