>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

M 4,8K

mario-1988

Użytkownik
Gdzie napisałem, że będzie mało bramek w meczu, bo nie mogę znaleźć nic takiego w ostatnich postach? Możesz podrzucić jakieś linki?
Proszę bardzo twój post. Najpierw przejrzyj cały temat a nie. Jeszcze możliwe żebym coś znalazł ale nie chce mi się już szukać.
Colorado lub remis & Under 6,5 bramki @1,90 Unibet Dzisiejszej nocy między słupkami Avs zobaczymy Francouza co spowodowane jest kontuzją Grubauera. Ten drugi w moim odczuciu nie wykrzesał z siebie 100% możliwości w serii z Kojotami jak i w występie z Dallas i ekipa z Colorado może zyskać na zmianie bramkarza. Pierwszy mecz był mocno wyrównany i gdyby nie słaba postawa Grubauera być może Avs byliby dzisiaj na prowadzeniu.











 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zarzucasz mi, że w każdym spotkaniu celuję w under i posiłkujesz się jednym wpisem? Seria ma za sobą pięć spotkań, a ja w jednym kierowałem się w stronę underu bramkowego i to jest według Ciebie powód do krytyki? Poza tym jeśli uważam, że może paść mało bramek to takie zdanie pojawia się na forum i nikt nie musi brać tego za pewnik. To jest moja subiektywna opinia.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Proszę bardzo twój post. Najpierw przejrzyj cały temat a nie. Jeszcze możliwe żebym coś znalazł ale nie chce mi się już szukać.
Colorado lub remis & Under 6,5 bramki @1,90 Unibet Dzisiejszej nocy między słupkami Avs zobaczymy Francouza co spowodowane jest kontuzją Grubauera. Ten drugi w moim odczuciu nie wykrzesał z siebie 100% możliwości w serii z Kojotami jak i w występie z Dallas i ekipa z Colorado może zyskać na zmianie bramkarza. Pierwszy mecz był mocno wyrównany i gdyby nie słaba postawa Grubauera być może Avs byliby dzisiaj na prowadzeniu.











Nie za bardzo rozumiem w czym zarzut?. W każdej niemal serii po meczu overowym czesto trafia się mocny under. Ta seria jest wyjątkowa bo są same overy i z tego co mi się wydaje drugiej takiej w tych PO nie ma. Ale trzeba też powiedzieć że grają bramkarze numer 2 więc to też może mieć wpływ ale nie musi. Sam dziś celowałem w under ale do bramki wszedł Bishop po kontuzji. Więc nie rozumiem w czym jest taki dramat. To NHL i każdy wie jak ciężko to typować
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Neftekhimik trochę wybrakowanym składem, ale może się postawią. Trzeba liczyć na dobry mecz Barulina i może utrzymają handi +2,5.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Znów pierwszy strzał i Reideborn kapituluje. Coś nie może się chłop skupić na początku. Szkoda że Biljalov nie gra dziś
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ależ Sibir zawodzi. Gra w przewadze wygląda strasznie. Jeden z gorszych meczów jakie widziałem w tym sezonie. Jak wyrównają to będzie cud.
 
Do góry Bottom