>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Pantery całą drugą tercję w swojej części lodowiska, ale straszliwa nieskuteczność Isles. Myślę że jak nowojorczycy jeszcze mocniej docisną to wyrównają w ciągu 10 minut.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Poki co to Bolts chcą chyba mniejszym nakładem sił to wygrać, ale tak sie nie da. Poza tym odnosze dziwne wrażenie że wygladaja fizycznie gorzej od Jackets. Zobaczymy jak bedzie wygladac druga tercja. W pierwszej mądra i cwaniacka gra kurtek przyniosła im prowadzenie.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie wierzę własnym oczom. Dopóki nie padł pierwszy gol byłem pewien że Islanders zaraz wyjdą na prowadzenie. Nie wiem jak Isles mogli dopuścić do takiej sytuacji w I tercji. Druga bramka zbiła zespół z pantałyku i musiała zadziałać na Varlamova, bo zaraz puścił trzecią. Isles prezentują się mimo to nieźle i są w stanie odrobić straty w trzeciej tercji.

✅ Isles +2.0 @2,04 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie wierzę własnym oczom. Dopóki nie padł pierwszy gol byłem pewien że Islanders zaraz wyjdą na prowadzenie. Nie wiem jak Isles mogli dopuścić do takiej sytuacji w I tercji. Druga bramka zbiła zespół z pantałyku i musiała zadziałać na Varlamova, bo zaraz puścił trzecią. Isles prezentują się mimo to nieźle i są w stanie odrobić straty w trzeciej tercji.

Isles +2.0 @2,04 Unibet
Słuszny kierunek, bo wyspiarze w drugiej tercji łapia kontakt i gra wyglada dobrze.
Ja daje typ , kto wygra pozostałą czesć od wyniku 3-1 :

Islanders kurs 2,9 fortuna live
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Wiedziałem że nagła zmiana bramkarza się źle skończyć. Co im strzeliło do głowy, żeby Bishopa wystawiać? Chyba byli zdania, że jak jest 3:1 w serii to już awans mają pewny i sobie poeksperymentują.
Czemu prawie za każdym razem piszesz w osobnym dziale NHL że w meczu będzie mało bramek pomiędzy tymi drużynami. Przecież wprowadzasz w błąd potencjalnych typujących. Tutaj jak na dłoni widać że obydwie drużyny guzik obchodzi obrona w meczu. Nie wszystkie drużyny grające w playoff się bronią.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Czemu prawie za każdym razem piszesz w osobnym dziale NHL że w meczu będzie mało bramek pomiędzy tymi drużynami. Przecież wprowadzasz w błąd potencjalnych typujących. Tutaj jak na dłoni widać że obydwie drużyny guzik obchodzi obrona w meczu. Nie wszystkie drużyny grające w playoff się bronią.
Gdzie napisałem, że będzie mało bramek w meczu, bo nie mogę znaleźć nic takiego w ostatnich postach? Możesz podrzucić jakieś linki?
 
Do góry Bottom