>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Właśnie nie jest najgorsza ta grupa w ostatniej fazie. Nam dojdzie Lyszczarczyk ale i Lotysze będą mieli graczy zza oceanu i też to będzie dla nich wzmocnienie. W teorii są poza naszym zasięgiem, ale i dziś w teorii Kazachowie mieli wszystko co najlepsze i dużo większy potencjał niż my a jednak wtopa. Na lodzie wszystko możliwe choć awans graniczy z cudem. tutaj był potrzebny jeden cud z Kazachami. Tam już dwa razy cud z Francją i Lotwa i raz super spotkanie z Włochami. Ale dla nas i tak ta faza to już sukces
​​​​
 
jozzy22 561,4K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 9 lutego 2020 14:24 przez czlekoPrzyznać się kto wierzył w cud, a przy okazji się wzbogacił? :) Trzeba uczciwie przyznać, że Murray nam to zwycięstwo uratował, teraz ważne aby pójść za ciosem i awansować do dywizji IA, bo troszkę niesmak pozostaje, że gramy z takimi tuzami jak Estonia czy Holandia.
Wątpię żeby był taki ktoś kto wierzył i postawił no chyba ze na jaja. Osobiście grałem under goli ale w życiu bym się nie spodziewał ze jesteśmy w stanie ograć Kazachow za to brawo i oby to był początek jak to piszesz lepszych czasów dla hokeja
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Czyli jednak gramy na Słowacji z gospodarzami, Austria i Białorusią. Również rywale raczej poza naszym zasięgiem, każdy punkt będzie sukcesem, choć chyba tutaj Słowacy mimo, że faworytem to obecnie słabsi niż Łotysze, którzy w tym drugim turnieju jawią się jako faworyci
 
C 1K

czleko

Użytkownik
Szkoda, liczyłem, że trafimy do grupy z Francją i Włochami, no, ale cóż, jak odpadać to z silniejszymi wzmocnionymi graczami zza wielkiej wody.
 
C 1K

czleko

Użytkownik
Nic tylko się cieszyć, bo na tym bezrybiu naszym hokejowym taki Aron jest na wagę złota, a w perspektywie mistrzostw kwietniowo-majowych i decydującego turnieju na Słowacji wydaje się być naszym liderem i oby kontuzje go tylko omijały. 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Oglądam Pantery więc nie wiem jak tam sytuacja wygląda, ale co do Płomieni to staram sie ich unikać w tym sezonie, bo są tak nieprzewidywalni, że nie wiadomo co odwalą. Jedno spotkanie super, wydaje się że wchodzą na dobre tory i potem wtopa jak np ostatnio z LAK, a potem odprawiaja na wyjeździe z SO i 6 strzelonymi Kaczki a u siebie dostają 8 od Jastrzębi. Nie wiem z czego to wynika, ale ekipa w tym sezonie jakaś mocno zakręcona
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Mają teraz 30sek PP więc może sie dobrze ustawią w przerwie z akcją i będzie remis. Na pewno wszystko otwarte, oni potrafili już nie raz w 3 tercji odrobić i wygrać.

Może sobie nawet lekko spróbuje live

Calgary DNB @3,2

nie widzę w tej chwili minusowego handi na Calgry więc moze delikatnie tak
Calgary/+5,5 @7,25
Calgary wygra dwoma @15.5
 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 17 lutego 2020 23:55 przez pepo1990Mają teraz 30sek PP więc może sie dobrze ustawią w przerwie z akcją i będzie remis. Na pewno wszystko otwarte, oni potrafili już nie raz w 3 tercji odrobić i wygrać.

Może sobie nawet lekko spróbuje live

Calgary DNB @3,2  

nie widzę w tej chwili minusowego handi na Calgry więc moze delikatnie tak
Calgary/+5,5 @7,25  
Calgary wygra dwoma @15.5  
Nie wiem czy Kaczkom wyszedł bokiem wczorajszy mecz czy po prostu Płomienie wrzuciły wieksze obroty, ale fajny plusik jest, szkoda, że jeszcze przy 1:3 nie poprawiłem
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
C 1K

czleko

Użytkownik
Ten mecz był bardzo dziwny w ogóle w 3 tercji, bo kaczki po strzeleniu 3 bramki jakby już znaleźli się w szatni czując się zwycięzcami, po czym dostali 2 bramki w ciągu kilkunastu sekund i mecz im się całkiem posypał. W obronie płomieni widoczny brak Giordano i raczej bez niego będzie ciężko utrzymać im pozycje w ósemce konferencji.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Nie oglądałem pierwszych dwóch tercji, w trzeciej jako, że pograłem to już oglądałem oba spotkania, które miałem zagrane i wydaje mi się, że Płomienie trochę weszli mocniej z tempem gry, Kaczki w b2b i jak wiadomo raczej bez wielkiej formy i gospodarze to wykorzystali. Wiadomo, że Giordano im brakuje bo to solidność w obronie, dobre dogrania i uderzenia z przodu. Ale wydaje mi się, że z PO nie będą mieli problemów, Konferencja jest w tym sezonie słaba, a dywizja jeszcze slabsza, mocno splaszczona, więc wydaje mi się nie powinni miec problemów, żeby dostać sie do 8, nawet wydaje mi sie, że bez WC, ale jak będzie zobaczymy
 
C 1K

czleko

Użytkownik
Niby masz rację @pepo1990, że dywizja pacyficzna jest w tym roku dość słaba, ale wcale bym się nie zdziwił gdyby Calgary zostało wyrzucone z play-offów przez zespoły z Central, a mianowicie Winnipeg czy Nashville. Za płomieniami przemawia jednak terminarz, bo mają spotkania z zespołami nie walczącymi już o nic w wiekszości. Ich gra jednak nie zachwyca jak dla przykładu rok temu, gdzie z przyjemnością się patrzyło na Gaudreau latającego wręcz nad taflą razem z Tkachukiem i Monahanem. 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Zgadzam się  tym, że WC pójdą raczej do dywizji centralnej, gdzie jest więcej kandydatów, ktorzy są w stanie zagrać dobry hokej ale jak dla mnie Płomienie wezmą pierwsza trójkę w swojej dywizji, bo Oilers i Canucks pewnie będą zaliczać zjazd w końcówce jak to się zazwyczaj w ostatnich latach działo. Więc Vegas będzie tutaj pewnie szło w gorę i właśnie Plomienie a 3 miejsce sie rozegra między Oilers, Canucks, Coyotes. tak bym to widział, ale zobaczymy jak wyjdzie.
 
C 1K

czleko

Użytkownik
Myślę @pepo1990,że Orki i Vegas z pacyfiku raczej obronią pozycję w dywizji, gorzej może być u Nafciarzy, bo jak na razie grają ponad stan po utracie McDavida. Często jednak tak bywa, że ekipy po utracie kluczowych postaci dodatkowo się mobilizują i notują wyniki ponad stan co widać na przykładzie Columbus. 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Czyżby w Szwajcarii jakaś mała ustaweczka dokonana przez Bern. Oczywiście odwrócenie losów spotkania z jednej bramki w tył to nic wielkiego ale dziwne, że nigdzie tego meczu live do grania poza 1xBet, a szkoda bo sam myślałem, że jeszcze poprawie kolejnym zakładem po tej drugiej tercji i się mocno zaskoczyłem, że wszystkie spotkania z NL dostępne a tego brak.
 
Do góry Bottom