>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Duża wygrana -Zablokowanie konto

maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Chciałem się zapytać czy ktoś już miał podobną sytuację że Unibet zablokował konto w celu weryfikacji czy nie jestem aby hazardzistą i nie poświęcam na granie za dużo czasu i gotówki, chore akcję normalnie, poczułem się potraktowany przez Unibet jak ktoś mega uzależniony od hazardu,mimo że głównie w weekend coś obstawiam, i oczywiście mam czekać łaskawie na to co zadecyduje odpowiedni dział zajmujący sie sprawą. W skrócie opowiem od początku o co biega, w weekend postawiłem sobie pare kuponów zacząłem od 130-160 zł i dobiłem do ok 6000 (myśle ładna wygrana nie ma co kusic bo zaraz utopię), odrazu wypłaciłem 3/4 kwoty resztę zostawiłem na małe granie, Zleciłem dwa przelewy przez Trustly na dwa rózne konta ,wpłacałem też przez Trustly bo ogólnie ost miałem akcje że jak wpłaciłem przez Eco to nie pozwolili mi wypłacić przez Trustly, więc teraz świadomy tego że nie wypłacę przez Trustly jak wpierw nie wpłacę tym samym sposobem. Tak tez i zrobiłem , jakież było moje zdziwienie żę wyplata po 6 godz od zlecenia została anulowana ( nie odrazu jak to miało miejsce jak wpłacałem Eco i chciałem wypłacić Trustly) a po 6 godz z info zwrotnym że "anulowali gdyż nie zrobiłem wypłaty w taki sam sposób jak wpłatę"":cautious:.Szybko więc wbijam na czat mówię o co chodzi a pani że nie zleciłem na to konto co trzeba , I że powinienem na konto z koncówką 01 wpłacić albo 06 (gdzie konto 06 jest dawno zamknięte a konto 01 mam położoną łapę od komornika bo miałem parę akcji młodzieńczych i teraz kilka mandatów i kar jest, jak wpłace wszystko to wszystko mi przepadnie) I że wolałbym na inne konto też przez Trustly wszystko legal na moje dane ,nie żadne ciocie itp.Pani na czacie jak usłuszała słowo "komornik" z automatu zablokowała mi konto i przekazała do odpowiedniego działu i kazała czekac 5 dni roboczych.Bo muszą sprawdzić czy nie mam problemów z graniem .Taki ładny weekend a początek tygodnia wszystko spier,,,,Miał ktoś podobnie albo słyszał o takich akcjach?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Dla takiej firmy jak Unibet Twoja wygrana to są śmieszne pieniądze więc nie mają żadnego celu w tym by nie wypłacić Tobie tej kasy. Trochę sam jesteś sobie winny bo przykombinowałeś zlecając wypłatę na dwa różne konta co dla nich mogło być podejrzane, a później jeszcze wysprzęgliłeś się że masz komornika. Po co takie rzeczy gadać obcym ludziom?
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Domyślam się że mało, ale zawsze coś, sam osobiście więcej wygrywałem,. Robiłem tak już nie raz że wypłacałem na dwa konta i szło więc myślałem że i teraz pójdzie,poza tym to są moje konta na moje dane więc nic im do tego gdzie to wypłacam. A z komornikiem fakt, mogłem nie mówić ale nie powiedzialem ze gram nałogowo i że to przez bukmacherke są te problemy bo tak nie jest., dziwi mnie ich reakcja na to słowo.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Facer, serio? Napisales, ze masz komornika ktory zablokowal konto i masz pretensje, ze beda to weryfikowac? Od lat logiczne jest, ze wyplata ma byc na to konto z ktorego sie wplacalo, jesli zmieniasz konto i z niego nie korzystasz to podaje sie taka informacje do buka i jeden zmieni od reki, a np. Totolotek bedzie chcial screena z konta i potwierdzenie przelewu. Kwestia wygranej nie ma tu zadnego znaczenia. Ukrywanie pieniedzy przed komornikiem to przestepstwo, wiec no sorry.... jak tu mozna winic buka?
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Facer, serio? Napisales, ze masz komornika ktory zablokowal konto i masz pretensje, ze beda to weryfikowac? Od lat logiczne jest, ze wyplata ma byc na to konto z ktorego sie wplacalo, jesli zmieniasz konto i z niego nie korzystasz to podaje sie taka informacje do buka i jeden zmieni od reki, a np. Totolotek bedzie chcial screena z konta i potwierdzenie przelewu. Kwestia wygranej nie ma tu zadnego znaczenia. Ukrywanie pieniedzy przed komornikiem to przestepstwo, wiec no sorry.... jak tu mozna winic buka?
A co ma do tego komornik bo nie rozumiem,nie pisze do nich jak mi kupon nie wejdzie i nie błagam o zwrot kasy,albo nie żale się na czacie że nie mam za co jeść bo wszystko przegrałem, KOMORNIK to nie AIDS ?Co może tylko ludzie z czystym BIKiem mogą grac w bukmacherkę albo odrazu tylko księżom niech pozwolą w to grać,będzie mega uczciwie. Nie wiedziałem że to słowo az tak na nich działa bo bym o tym nie wspominał.Gram nie od dziś i nie raz wpłacałem z jednego a wypłacałem na inne konto , nie wiem czemu nagle teraz jest taki problem,skoro konta należą do mnie(moge screena pokazać albo potwierdzenie że są na mnie a nie na wujka.itp nie ma żadnego problemu).I nic nie ukrywam przed komornikiem ,bo elegancko według prawa zabiera mi 50 % wynagrodzenia i nie mam z tym problemów naszumiało się za młodu kiedys trzeba za to zapłacić i tak tez i robię,(zarabiam nieźle wiec nawet po zabraniu zostaję mi trochę grosza) I za tą cześć która mi zostaje gram sobie rekreacyjnie w bukmacherkę, To co robię z reszta pieniędzy jest chyba legalne prawda? A to że gram sobie i wygrywam to akurat do tego żaden komornik wglądu nie ma i nie można tego uznać za dodatkowe wynagrodzenie więc Unibet guzik do tego, Sami zresztą działają nielegalnie na terenie PL a mi chcą wmówić że zapewne ja mam jakiś problem i stąd ten komornik i że muszą to sprawdzić , Nie obawiam się weryfikacji bo z tym problemu nie mam , wk#&@ mnie tylko to że zamiast cieszyć się z hajsu , od wczoraj chodzę wkur&@#
 
Ostatnia edycja:
B 482

bmoran

Użytkownik
Po co sobie wmawiasz (bo tu raczej naiwnych nie bedzie ktorzy uwierza), ze jest tak jak napisales? Masz zablokowane konto i kombinujesz, aby przelew dostac na inne, ktorego pewnie jeszcze w OGNIVO nie ustalil komornik albo kombinujesz z jakims rachunkiem technicznym czy innym Revolutem. Masz kase jak napisales - to miej honor i ambicje i splac wierzyciela, a nie kombinujesz.
 
Do góry Bottom