>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dopóki krążek w grze!

Status
Zamknięty.
verno 604,7K

verno

Znawca - Hokej
No to zaczynamy :D udzielałem się w temacie MHL jednak nie zawsze mam ochotę pisać analizy także tutaj będę wrzucać suche typy ale również czasem coś skrobnę a tam będę tylko wrzucać typy z analizami aby był przejrzysty bez suchego typowania bo jednak jest to temat do dyskusji.
Post automatycznie złączony:

MHL 11:00
SKA 1946 vs MHK Dynamo Moscow
Dynamo OT
@2.050-5 Dynamo terminator w tym sezonie


MHL 11:00
Sputnik AlmetyevskvsHC Avto
over 5.5 @2.101-2
over 6.5 @3.20

MHL 12:30
Sibirskie Snaipery vs Ladya
Ladya over 2.5
@2.203-3

MHL 15:00
Reaktor Nizhnekamsk vs Tolpar UFA
Tolpar over 3.5 @2.302-4
Tolpar over 4.5 @4


MHL 15:00
Irbis vs Stalnye Lisy Magnitogorsk
Lisy over 1.5 @1.702-5 mocny ten Irbis :D
Lisy over 2.5 @3.15
Lisy over 3.5 @6.65


Tak po krótce chociaż, wczorajszy dzień był mocno underowy i ciężko o drugi taki następnego dnia a mamy fajne mecze do overów, Sputnik się mocno otworzył i gra ofensywny hokej Avto również i obie ekipy też gubią trochę tyły, Ladya ze Snaiperami oglądałem wczoraj i to że tam padł wynik 1-1 to po prostu szok, sytuacji mnóstwo 133 strzały z czego 83 celne z czego 55 aż Ladya więc kurs na over 2.5 całkiem spory patrząc na styl tych ekip oni grają po prostu na wymiany ognia i ten co więcej wykorzysta to wygra tam nie ma hamulca a goście grali bardzo dobrze i nie ma opcji aby przy tylu strzałach znowu padł taki underowy wynik. Irbis Lisy ostatnio oglądałem i wiem że goście mają braki kadrowe ale dalej próbuję to samo grać bo kursy są mimo wszystko za duże Irbis może dobrze wygląda w tabeli ale ta gra nie jest taka świetna i oglądając ich kilka spotkań nie powiedziałbym że są na 1 miejscu bo i gra w ataku jak i w defensywnie nie jest aż tak dobra a w obronie popełniają stosunkowo dużo błędów i liczę że Lisy dziś to wykorzystają bo ostatnio też mieli sporo okazji. Tolpar Reaktor to chyba bez zaskoczenia, pisałem już nie raz o tych drużynach i gospodarze mają problem w defensywie szczególnie na ofensywne ekipy a Tolpar bez wątpienia taką jest, potrafią stracić naprawdę sporo bramek co udowodnił 2mecz z Ladya i Irbisem oraz ostatni mecz z Avto, goście często mają mecz pod kontrola i wywierają presję, kwestia czy skuteczność jest na dobrym poziomie ale mimo wszystko na Reaktor powinni postrzelać na spokojnie te 4 bramki a nawet poszukamy 5 bo tak jak mówie, jeśli skuteczność zagra to będzie niezłe widowisko, jeszcze patrzę na h2h mimo że nie uważam tego jako wyznacznik ale bardziej ciekawostkę. Ostantnie 6 spotkań 5:3 1:5 2:3 9:1 8:2 4:2 wszystkie dla Tolparu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
verno 604,7K

verno

Znawca - Hokej
MHL 09:00
Tyumenskiy Legion vs Kuznetskie Medvedi
Legion 60' @3.1-1 ;x
Legion over 2.5 @1.74
Legion over 3.5 @2.90


MHL 15:00
Sputnik AlmetyevskvsHC Avto
Avto OT @1.80 3-1 Avto dramat totalny dzisiaj..
Avto over 2.5 @1.76
Avto over 3.5 @3

Dzisiaj Avto było o wiele lepsze i Sputnik nie za wiele pokazał jedynie co ratuje wynik 1:2 to brak skuteczności, oglądałem dziś mecz i Sputnik nie wiele pokazał na pewno żadnych groźnych akcji a goście tworzyli sobie więcej tych sytuacji i wywierali presje, mając cały czas mecz pod kontrolą mimo bliskiego wyniku, wiadomo że 1 gol to nawet z przypadku może wpaść ale Avto było po prostu lepsze i jak poprawią skuteczność to mogą naprawdę postrzelać bo Sputnik ostatnimi czasy wcale nie ma takiej dobrej defensywy a w ataku też sobie radzą słabo także mimo tego że goście nie strzelili za dużo to nie widzę opcji aby mogli przegrać jutrzejszy mecz, jedyne co zastanawia to ile tych bramek strzelą, ja myślę że te 4 bramki to naprawdę nie tak wiele i są na spokojnie w stanie to zrobić a kurs miły.


MHL 15:00
Reaktor NizhnekamskvsTolpar UFA
Tolpar over 3.5 @2.451-12
Tolpar over 4.5 @4.10
Jak po raz enty idę w stronę Tolparu, bardzo lubię ich ofensywny styl nawet jak przegrywają czy wygrywają minimalnie to i tak często można powiedzieć że byli lepsi bo wywierają presje na rywalu i tworzą sobie mnóstwo sytuacji ale i w obronie potrafią zagrać, Tolpar od Reaktora jak lepszy w każdym aspekcie i jest to widoczne ale tak jak pisałem w poście wyżej mam wrażenie jakby oni czasami lekceważyli rywala i budzą się za późno i mimo szturmu na bramkę nie zawsze uda się odwrócić mecz jednak Reaktor nie jest taką drużyną co może ich jakoś zaskoczyć nawet jak nie wyjdą skupieni i zmotywowani na 100%. Gospodarze to mierna drużyna, która ma mnóstwo problemów w defensywie co zresztą pokazują poprzedni mecze, w ataku też nie są jakoś groźni co zawsze pomoże żeby Tolpar mógł odjechać i na luzie zacząć strzelanie, zauważyłem pewną zależność że Reaktor w pierwszym meczu jeszcze walczy ale w rewanżowym już są problemy, tak jak pisałem ich gra nie jest jakaś błyskotliwa i nie mają za dużo pola do popisu aby zaskoczyć rywala także pierwszy mecz jeszcze jako tako wychodzi ale w drugim już mają mniej szczęścia, rywal się dostosował i gra się o wiele łatwiej bo ich obrona solidna nie jest, mimo że dzisiaj się nie zbyt postawili to wątpię aby zrobili to jutro bardziej uważam że Tolpar nie będzie się tak długo męczyć od początku i zaczną jakimiś 2 bramkami w 1 tercji i to już jest odjazd i po meczu ale jak będzie zobaczymy GL !

chrome_E9tmE1tQfy.png

MHL 17:00
SKA 1946 vs MHK Dynamo Moscow
Dynamo over 2.5 @1.902-3 po OT ale 2 gole na 43celne strzały to trochę mało..
Dynamo OT @2.05

Szczerze powiedziawszy nie wiem co tu mam pisać, jakimś cudem buk dalej stawia SKA w roli faworyta a przecież to co wyrabia Dynamo w tym sezonie jest niepojęte, bez najmniejszych przeszkód pokonują kolejnych przeciwników tak jak dzisiaj z SKA wygrywając 5:0. Gospodarze w tym sezonie też wyglądają dobrze ale moim zdaniem do gości im jeszcze brakuje, mają bilans 11:4 ale 10 spotkań było na słabe drużyny a i tam powineła im się 2 razy noga a prawie 3, Dynamo na ten moment jest chyba w najlepszej formie, królują w strzelaniu bramek jak i w defensywie i ciężko mi tutaj patrzeć na SKA jako faworyta bo moim zdaniem na pewno nim nie są, marna ta "analiza" ale ciężko tutaj coś wymyśleć jak ewidentnie widać że goście są mocniejszą drużyna i w o wiele lepszej formie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
verno 604,7K

verno

Znawca - Hokej
18:30 Norwegia
Gruner vs Valerenga Elite
over 6.5
@2.200-6.. po 27min było 0-5 a w meczu 70 celnych strzałów, fajnie.

17:30 Finlandia
Tuto vs Fps
over 5.5 @1.7426min 4-3
over 6.5 @2.40
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +88
verno 604,7K

verno

Znawca - Hokej
MHL 09;00
Tyumenskiy Legion vs Kuznetskie Medvedi
Medvedi OT @1.90
Medvedi over 2.5 @1.95
Oglądałem ich wczorajszy mecz i mimo że grałem w stronę Legionu to teraz idę w stronę gości, wyglądali po prostu lepiej i miałem wrażenie jakby byli klasę wyżej nad przeciwnikiem mimo że w innych meczach te ekipy grały inaczej tzn Medvedi na dużo ekip wypadał słabo za to Legion coś tam starał się postawić i czasami to wychodziło ale obraz pierwszego spotkania wszystko zweryfikował i to goście grali moim zdaniem o wiele lepiej i mieli więcej groźnych akcji, już nie mam siły za bardzo się rozpisywać bo trochę późno a ja już po tym "kolażu" więc tylko takie małe podsumowanie meczu, Medvedi było lepsze :D.

MHL 11:00
Dynamo St. Petersburg vs Russkie Vityazi
over 4.5
@1.815-4
 
Ostatnia edycja:
verno 604,7K

verno

Znawca - Hokej
chrome_Cx4ZhjxkF6.png



30.10 o godz 10:00 odbędzie się spotkanie Amurskich Tygrysów z Łotewską drużyną HC Riga. Patrząc na tabelę mogłoby się wydawać że bardzo łatwe spotkanie dla gości i pozostaje tylko kwestia ile bramek uda się postrzelać ale czy na pewno?

chrome_s65EJX9t0k.png



No rzeczywiście, ktoś kto nie do końca się zna pomyśli pewnie że bukmacher oszalał stawiając równe kursy ale jak to mówią "nie wszystko złoto co się świeci" zaraz przejdę do spraw "hokejowych" ale chciałbym jeszcze poruszyć techniczne tematy a mianowicie sprawę związaną z lotem, trasa naprawdę długa a w dobie Covid 19 zapewne sprawy organizacyjne na pewno się przedłużają dodatkowo różnica czasu 8godzin to też mocno wpływa na drużynę gości.
chrome_nDRrFuL20d.png


Przejdźmy zatem do spraw już samych drużyn, ewidentnie widać że Tygrysy to ekipa do bicia bo defensywę mają naprawdę słabą ale jak to Tygrysy lubią pokazać pazury, wiadomo jak trafią na SKA czy Dynamo to nic dziwnego że przejechali się po nich bardzo mocno ale i w tych meczach potrafili strzelać i tworzyć sobie sytuacje bo to że są słabi w obronie nie znaczy że nie są groźni, mają szybkich zawodników, całkiem dobrych technicznie i silnych, którzy potrafią powalczyć ciałem. Często otwierają dobrze spotkanie i strzelają bramkę w pierwszej tercji co również pokazali ostatnio gdzie z takim przeciwnikiem jak Loko potrafili prowadzić przez prawie pół spotkania chociaż jak to się skończyło to wiemy 1:8 nie mniej jednak chodzi o to że potrafią się postawić takiej ekipie wiadomo że Loko jest lepsze x razy więc jak pójdą już te 3 bramki to leci i Amury totalnie podłamane chcą zejść z tafli ale w drugim meczu też mocno się starali, wynik 2:2 po pierwszej tercji i finalnie 2-4 co nie wygląda tak źle zwarzywszy na kogo grali. Tabela wygląda na czerwono ale tak jak podałem przykład wyżej nie zawsze jest to taki łatwy mecz przynajmniej do pewnego momentu, z Almazem udało doprowadzić się do remisu mimo że przegrywali 0:4, Russkim też strzelili 4 bramki no i mamy jeszcze 2 wygrane na Kapitan 3:2 i Akuly 5:2 także nie jest to ekipa pokroju Kunlun czy Org Juniors z poprzednich sezonów bo tam było totalnie zero oporu. Przyznam że jak oglądałem mecz z SKA czy Dynamo to tylko czekałem kiedy 2 cyfrówka wpadnie ale tak jak mówię te ekipy to 3 klasy wyżej, wiem że na inne drużyny też tracili sporo bramek ale z Tygrysami to jest tak że mimo takiego wyniku ciągle "są w grze" potrafią coś postrzelać i gdyby zamazać wynik nie widać tego że przegrywają tak mocno, według mnie mają potencjał na nie jedną wygraną jeszcze tylko trzeba wiedzieć kiedy będzie ten moment a ja sądzę że jutro w sumie już dzisiaj. Ekipa z Rygi naprawdę będzie miała ciężki mecz tak jak wyżej pisałem lot do Chabarowsk co pewnie przedłuży się przez Covid do tego dochodzi ta zmiana czasu o 8 godzin co też w większym lub mniejszym stopni uprzykrzy im życie ale to nie jedyne z czym ta ekipa będzie się zmagać. W Rydze są problemy a mianowicie główny bramkarz w ekipie Dinamo Riga w KHL co na pewno pomoże w strzelaniu Tygrysów ale co to tyle? No nie do końca, to nie wszystkie braki kadrowe w drużynie gości i tutaj rozwiązuje się zagadka kursów, Riga aktualnie bez swoich najlepszych punktujących, którzy nie mogą grać lub są w głównej ekipie Dinamo w KHL:

chrome_Km72ouBg8F.png


chrome_vpgJDpMPEX.png


chrome_8ty9eeNSue.png


chrome_wSwGuZCkvQ.png


Także można się obawiać o ofensywę Rygi i kondycję zawodników w okrojonym składzie, co prawda mają kilku grajków, którzy również potrafią postraszyć ale jakby nie było to jest czołówka punktujących, oglądałem ostatnie mecze Rygi i naprawdę ta gra w ataku wygląda dramatycznie, z Krylyja nie mieli żadnego pomysłu na grę ofensywną, oddali 18 strzałów celnych gdzie przeciwnicy mieli aż 14min kar przecież to jakiś dramat a jakby nie było Krylyja w tym sezonie jest tak nijaka jak rosół podczas kataru(??). Podsumowując bo bawię się w jakieś kolaże :D a mecz czeka, uważam że kursy są wystawione poprawnie i może nawet mniej powinno być w stronę gospodarzy bo zbierając wszystko do kupy czyli loty, zmiany czasy, brak podstawowego bramkarza i głównych punktujących to w tej Rydze nie wiele zostaje a Tygrysy na pewno mają ochotę na wygraną i mimo wszystko mają do tego predyspozycję także idę w stronę gospodarzy i liczę że odkują się za te przegrane w tym sezonie.

Amurskie Tigry vs HK Riga
Amurskie OT @2.01
Amurskie over 0.5 1 tercja @1.66
Amurskie over 2.5 @1.85
Amurskie over 3.5 @3.01 2-4 i co z tego że się rozpisze jak Tigry robią to co robią.. strzały: 77-44; Strzały na bramkę: 46-26; cały mecz byli lepsi i wręcz dominowali w grze 5v5, Riga nie tworzyła jakoś dużo sytuacji po prostu wykorzystała to co sprezentowali im gospodarze bo na 4 bramki to oni absolutnie nie zasługiwali ale co zrobić jak Tygrysy niereformowalne i dalej odwalają takie rzeczy w obronie, brak słów po prostu..

@ Mam tylko nadzieję że się nie zbłaźnie jak TIgry coś odwalą :D

Post automatycznie złączony:

MHL 12:00
Irbis vs Belye Medvedi
Belye over 2.5 @2.207-5
Belye OT @2.40


MHL 17:00
SKA Varyagi vs Kapitan
over 5.5
@2.054-3
 
Ostatnia edycja:
verno 604,7K

verno

Znawca - Hokej
MHL:

Amurskie Tigry vs HK Riga
Amurskie OT @1,921-4..
Amurskie over 2.5 @1.80
Amurskie 1 tercja DNB @1.90

Chaika vs Lisy
Chaika 60' @2.02


Irbis vs Belye Medvedi
Belye over 2.5 @2.30
Belye OT @2.40

SKA Varyagi vs Kapitan
over 5.5
@1.96
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom