>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dobra stona z wynikami meczów.

X 2

xahiv

Użytkownik
Witam. Czy mógłby ktoś mi polecić dobrą stronkę z wynikami meczów?
Wczoraj obstawiałem mecze w STS, między innymi mecz towarzyski Havant - Portsmouth. Jak szukałem dziś wyników, to na jakiejś stronce (nie pamiętam linka) było podane, że Portsmouth wygrało 4:0.
Radosny poszedłem do STS po wygraną, ale babka powiedziała, że oni jeszcze czekają na ten wynik.
Czy mógłby ktoś mi dać link do stronki z wynikami, gdzie między innymi będzie też ten mecz. Chciałbym się upewnić, że faktycznie wygrałem i iść opierdzielić babę, że w necie już wyniki są a u nich jeszcze nie :p
 
K 0

kaml1992

Użytkownik
Witam. Czy mógłby ktoś mi polecić dobrą stronkę z wynikami meczów?
Wczoraj obstawiałem mecze w STS, między innymi mecz towarzyski Havant - Portsmouth. Jak szukałem dziś wyników, to na jakiejś stronce (nie pamiętam linka) było podane, że Portsmouth wygrało 4:0.
Radosny poszedłem do STS po wygraną, ale babka powiedziała, że oni jeszcze czekają na ten wynik.
Czy mógłby ktoś mi dać link do stronki z wynikami, gdzie między innymi będzie też ten mecz. Chciałbym się upewnić, że faktycznie wygrałem i iść opierdzielić babę, że w necie już wyniki są a u nich jeszcze nie :p
Kumpel czekał kiedyś trzy dni żeby odebrać wygraną. Cały czas mu mówili, że czekają na wynik, więc radze Ci spokojnie czekaj. Sprawdziłem wynik na http://www.livemecz.pl ;
Havant &amp; Waterlooville - Portsmouth FC 05-08-08 20:45 0:4 :spokodfhgfh:
Dobrą opcją u nich jest to że możesz wybrać sobie interesujące Cię mecze i np. oglądasz sobie film a jak twoja drużyna lub przeciwnik strzeli bramkę to słyszysz sygnał - zawsze z tego korzystam:]
 
Do góry Bottom