>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

DFL-Supercup: Borussia Dortmund - Bayern Monachium 27.07.2013, Dortmund

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Borussia Dortmund - Bayern Monachium




Sezon 2013/2014 oficjalnie rozpoczynam. Najpierw superpuchar, który będzie pierwszym rewanżem Borussii za finał Ligi Mistrzów i to na własnym stadionie, tuż przed żółtą ścianą. Dla trenera Guardioli będzie to pierwsze wyzwanie w nowym miejscu pracy. Każdy z osobna zespół liczy tu na triumf bo to w jakiś sposób będzie pozycjonować ich w przyszłym sezonie Bundesligi, na pewno z takiej perspektywy patrząc Dortmund jest bardziej zmobilizowany, bo nie chce zostać przystawką Bawarczyków.



Faworytem wydaje się być Bayern, który gra świetnie. Ma potężny skład i szkoleniowca, który potrafi wykorzystać sprzyjające okoliczności. Z drugiej strony BVB, klub który latem znacząco się wzmocnił. Prawda nie zagra najdroższy transfer Mchitarian, ale zapewne Aubameyang niczym specjalnie mu nie ustępuje i powinien bardzo wzmocnić siłę rażenia. Faktem jest, że istotnym plusem jest pozostanie w klubie Roberta Lewandowskiego, który od siebie musi wymagać, zwłaszcza gdy gra potencjalnie z przyszłym pracodawcą. Myślę, że coraz więcej dobrego dawać będzie Şahin, znając jego potencjał może to być znacząca postać w środku pola. Gwiazdę Południa zaś może zgubić pewność siebie, czy pycha – pamiętamy finał LM z Chelsea, gdzie przegrali wygrany mecz. A jednak to Duma Bawarii jest zdecydowanym faworytem, drużyna okres przygotowawczy przepracowała kapitalnie, turniej Telekom Cap potwierdził jej międzygalaktyczny potencjał. Super transfery i bardzo dobra obsada pozycji trenera, choć wiele drużyn świata pokazało, że to nie jest klucz do sukcesu to w przypadku drużyny z Monachium brak sukcesów, wielkich zwycięstw wydaje się nieprawdopodobny.

Zapraszam do dyskusji.
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Superpuchar 27.07.2013
BVB - Bayern (-0,25) 2,14 (1,7) ibc

W przedsezonowych meczach lepiej wyglądał Bayern.
Widziałem kilka spotkań spotkań obu ekip przed tym meczem i stwierdzam,
że to Bayern jest obecnie w formie.
W finale LM było -0,5, nie rozumiałem dlaczego buki zrobiły -0,25,
więc zagrałem jeszcze pod koniec czerwca.
 
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f24/telekom-cup-2013-20-21-07-a-94178-2.html#post3757312

Kurs na Bayern wysoki ze względu na to, że grają w Dortmundzie. W stosunku do zeszło-weekendowego turnieju do składu BVB prawdopodobnie powróci Błaszczykowski i wejdzie Aubameyang. Wg mnie Błaszczykowski zostanie wyłączony przez Alabę. Nie wiem natomiast jak gra ich nowy nabytek. Przeczytałem gdzieś tylko, że wprawił w osłupienie szkoleniowców BVB gdy na 30m miał czas lepszy niż Usain Bolt podczas bicia rekordu świata w Berlinie. Nie uważam natomiast, żeby miało to BVB pomóc. Ribery będzie kręcił na lewym ataku podczas nieobecności Piszczka. W BVB brakuje żądeł. Kontuzja Mkhitariana, Lewy kompletnie bez formy. Reus i Gündoğan starali się ale nie wychodziło im to za bardzo. Schieber to jest śmiech na sali. Co on jeszcze robi w Borussii to ja nie mam pojęcia.

Ci którzy oglądali Telekom Cup widzieli co zagrał Bayern i co zagrała Borussia. Różnica co najmniej kilku klas. Nie wierzę w to, że w sobotę będzie to wyglądało inaczej. Sam pograłem już w zeszłą niedzielę grubo czyste zwycięstwo Bayernu i dodatkowo delikatniej -1 po kursie 3,8.

BVB - Bayern @2,1 BAH (aktualny kurs w okolicach 1,85 - 1,9) ⛔
+ drobniej:
BVB - Bayern (-1) @3,8 BAH (aktualny kurs w okolicach 3,4 - 3,5) ⛔
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Meczem o Superpuchar Niemiec sezon 2013/2014 rozpoczną piłkarze Borussii Dortmund (vice mistrz) i Bayernu Monachium (Mistrz Niemiec). Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco i ciekawie. Bayern jeszcze chyba mocniejszy niż w zeszłym sezonie będzie chciał powtórzyć wyczyn z sezonu 2012/2013 i wygrać wszystko co się da. Piłkarze BVB pałają zemstą rewanżu za poprzednie rozgrywki.
W obu zespołach przed sezonem doszło do wielu zmian. Bayern opuścił Heynckes, a Jego miejsce zajął wielki Pep Guardiola, który od początku przybycia do Monachium zaczął wprowadzać swoje porządki. Kadrę drużyny Bayernu wzmocnili Mario Goetze i w ostatnim czasie Thiago Alcantara, co sprawiło, że siła drugiej lini Bawarczyków niesamowicie wzrosła. Guardiola ma tam problem bogactwa. W sumie na każdej pozycji szkoleniowiec Bayernu ma conajmniej po 2 wartościowych graczy. W Dortmundzie lukę po Goetze uzupełnić ma Henrik Mkhitaryan z ukraińskiego Szachtara Donieck. Felipe Santane zastąpić ma Sokratis, a rywalem do gry w ataku dla Lewandowskiego będzie Gabończyk Aubameyang. Można więc powiedzieć, że Klopp dostał to co chciał. Niewykluczone, że BVB jeszcze wzmocni się do meczu z Bayernem, bo włodarze klubu z Dortmundu planują jeszcze jeden transfer.
W sparingach przed sezonem lepiej prezentowali się Bawarczycy. W cuglach wygrali oni turniej Telekom Cup. Pokonując najpierw w półfinale HSV 4:0, a w finale gromiąc Gladbach 5:1. Niezaprzeczalna dominacja. Warto wspomnieć, że Telekom Cup grano 2x30 minut, strach więc pomyśleć co Bayern zrobiłby z rywalem w ciągu pełnych 90 minut. Heynckes zostawił Guardioli tak naprawdę uporządkowany i nastawiony na wygrywanie zespół. Bawarczycy to obecnie najlepsza klubowa drużyna świata. Świetny Neuer w bramce, obrona trzymana przez Dante i Lahma, świetna druga linia - Thiago, Ribery, Robben, Kross, Schweinsteinger, Goetze, Javi Martinez, Luiz Gustavo, Mueller - jest w kim wybierać. Atak ze skutecznym Mandzukiciem i Pizzaro. Kadra Bayernu to bajka!
Czy BVB jest w stanie przeciwstawić się Bayernowi? W tym meczu będzie ciężko. Co prawda mecz rozgrywany będzie w Dortmundzie, czym chyba należy tłumaczyć wysokie kursy na Bawarczyków, ale szczerze mówiąc to wszystko co przemawia za drużyną Kloppa. Sparingi wygrywali, jednak moim zdaniem niezbyt przekonywująco. w Telekom Cup najpierw porażka z Gladbach 0:1 po przeciętnym meczu, później minimalna wygrana z HSV 1:0. W meczu o Superpuchar nie wystąpi Piszczek, który jak wiemy poddał się operacji biodra po zakończeniu sezonu. Nie zagra także ten, który ma zastąpić Goetze - Ormianin Mkhitryan. Były piłkarz Szachtara nabawił się kontuzji w jednym ze sparingów i w tym meczu na pewno Go nie zobaczymy. W mojej opinii BVB nie ma kim straszyć. Wszyscy dobrze pamiętamy przygodę z transferem Lewandowskiego do Bayernu i jej finał. Lewy jest teraz w zdecydowanie słabszej formie. Niewiadomo jak wyglądać będzie jego gra w nadchodzącym sezonie. Czy będzie w sobotę w ogóle chciał strzelać Bayernowi? Może zagrać Aubameyang, ale nie jest on przecież zgrany z zespołem. Schieber? Śmiech na sali. Zastanawiam się dlaczego jeszcze z BVB Go nie odpalili. Gundogan z Reusem nie są w stanie przeciwstawić się pomocnikom Bayernu. Obrona ekipy Kloppa także monolitem nie jest. Doszedł Sokratis, który według mnie jest tylko przeciętnym piłkarzem. W miejsce Piszczka ma zagrać Durm lub Grosskreutz, jednak niezależnie od tego kto wyjdzie będzie miał niezwykle ciężkie zadanie - powstrzymać Riberyego. W bramce także Dortmund nie wygląda za ciekawie. Co prawda Weindenfeller ostatni sezon miał w miarę udany i wiele razy ratował BVB z opresji, jednak teraz popełnia już coraz więcej błędów np. w meczu z Gladbach, prokurując rzut karny.
Uważam zatem, że Bayern wygra ten pierwszy ważny mecz sezonu. Guardiola będzie chciał zacząć od wysokiego C i już na początku swojej przygody zgarnąć pierwsze trofeum. Kursy w granicach 1,90 [wciąż spadają] są tak wysokie tylko ze względu na to, że mecz gramy na Signal Iduna Park, w przeciwnym razie byłyby o wiele niższe! Polecam!


Bayern Monachium @ 1,90 ⛔ 2:4
7/10
Betsafe
 
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
Ribery i Neuer nie zagrają o Superpuchar

Jak poinformowała oficjalna strona Bayernu Monachium, Franck Ribery oraz Manuel Neuer nie zagrają w jutrzejszym spotkaniu i zostaną w Monachium. Piłkarze nabawili się lekkich urazów się podczas meczu z FC Barceloną.
W Borussii Dortmund nie zagrają Henrikh Mkhitaryan oraz Łukasz Piszczek, a występ Jakuba Błaszczykowskiego i Pierre-Emericka Aubameyanga wciąż jest niepewny.
Mecz o Superpuchar odbędzie się na Signal Iduna Park w sobotę o 20:30.

Źródło: http://www.fcbayern.de
jesli to prawda to jest to bezwatpienia wielkie oslabienie FCB i szansa dla BVB
aczkolwiek Bayern posiada teraz taka pake ze hohoho...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Superpuchar w Niemczech to trochę taki „super mecz towarzyski”. Bayern nie ma ciśnienie, gdyby wynik miał znaczenie Ribery i Neuer pewno by grali. BVB zaś chce pokazać, że nie ustępuje w niczym największemu rywalowi. Jednak nikt przed sezonem, zwłaszcza Bayern – który ma przed sobą prestiżowy mecze z Chelsea – nie będzie chciał osłabić składu kontuzjami, więc zagrają niespecjalnie ostro, ani ambitnie w obroni więc możemy się spodziewać 2-3 bramek, sądzę że gola strzeli każdy z zespołów. Można oczywiście faworyzować FCB, ale nigdy niebyli oni drużyną bardzo lepszą od Borussii w bezpośrednim meczu, uważam że typowo gospodarze będą mieli swoje pół godziny, w których będą kontrolować spotkanie. Owszem jak ktoś oglądał Telekom Cup to widzi w Bawarczykach wyraźnego faworyta, ale pragnę przypomnieć że w ubiegłym roku Bayern zagrał w tym turnieju nadspodziewanie słabo, a tydzień później pukną żółto-czarnych w DFL-Supercup. Oceniając racjonalnie to mogą i jedni, i drudzy wygrać, moim zdaniem stosunkiem dwa do jednego.
2 lub 3 gole Kurs:2,05 Bet365
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Superpuchar Niemiec
Spotkanie: Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Typ: Borussia Dortmund strzeli gole w obydwu połowach
Kurs: 4,50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Będzie to mecz o Superpuchar Niemiec. Bayern jest bardzo faworyzowany w tym meczu, moim zdaniem aż takim faworytem nie jest jak pokazują to kursy. Po pierwsze to Borussia Dortmund gra u siebie, a jak gra Borussia na własnym stadionie to wystarczy spojrzeć na ich wyniki z zeszłego sezonu, gdy wygrywali m.in. z Realem Madryt 4:1. Borussia w tamtym sezonie u siebie miażdżyła zarówno w Bundeslidze jak i w Lidze Mistrzów. Najważniejsze jednak jest to, że nie zagra podstawowy bramkarz Bayernu Neuer, który moim zdaniem jest aktualnie najlepszym bramkarzem na świecie i w dużej mierze to dzięki niemu Bayern wygrał finał LM. Nie zagra też w Bayernie Ribery, który jest jednym z najlepszych i najważniejszych zawodników tej drużyny. Oczywiście Bayern ma świetną, szeroką kadrę, ale nie ma się co oszukiwać- ten brak będzie odczuwalny. Borussia gdy gra u siebie, to zawsze stwarza sobie ogromną ilość sytuacji bramkowych. Podstawowy bramkarz Bayernu nie gra, więc o gole powinno być Borussii łatwiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Superpuchar w Niemczech to trochę taki „super mecz towarzyski”. Bayern nie ma ciśnienie, gdyby wynik miał znaczenie Ribery i Neuer pewno by grali. BVB zaś chce pokazać, że nie ustępuje w niczym największemu rywalowi. Jednak nikt przed sezonem, zwłaszcza Bayern – który ma przed sobą prestiżowy mecze z Chelsea – nie będzie chciał osłabić składu kontuzjami, więc zagrają niespecjalnie ostro(...)
No niby racja, ale przecież mecz z Chelsa dopiero 30 sierpnia, a do tego czasu wiele spotkań, w tym ligowych już od 09.08 więc mieli by się oszczędzać cały miesiąc na Chelsę, jeszcze z tak szeroką kadrą ? Wątpię. I Bayern to nie Legia Warszawa, który się oszczędza, nawet w tym głupim Telekom Cup czy przecież jednak z wciąż groźną Barceloną grali dając z siebie wszystko lub prawie wszystko. Ja gram na Bayern, a w zasadzie już zagrałem jakiś tydzień temu jak był kurs 2,10. Na chwilę obecną w jutrzejszym meczu przewagą Borussi będzie ich stadion i chęć pokazania się. Wierzę, że Borussia będzie gryźć trawę żeby to wygrać, ale po pierwsze po prostu nie ma tak dobrych zawodników szczególnie w ofensywie, tak wielu zawodników do ewentualnych zmian i przecież ją też czeka sezon...
Co do tych zmian kadrowych tak naprawdę odczuwalny dla Bayernu będzie tylko brak Manuela Neuera, bo na miejsce Francka Ribery&#39;go mamy Mandżukicza, nowego świetnego Alcanterę i wiele, wiele więcej, natomiast nie zapominajmy, że jeśli nie ma Piszczka, Kuba zagrożony, a Lewy - hmm ciekawa sytuacja będzie grał przeciw klubowi do którego chciał odejść, ale mu nie dano; to też to nie wygląda za dobrze.
Gram w tym meczu na Bayern ⛔, Bayern(DNB) ⛔, Bayern(AH:-1) ⛔, BTS ✅ i powyżej 2, 25 ✅ goli oraz po info o brakach kadrowych wierząc, że chłopaki mogą sobie postrzelać nie tylko na jedną bramkę over 3 gole ✅ (ZWROT w przypadku 3)
edit po meczu: Wszyscy się zastanawiali gdzie są słabe strony Bayernu i mamy odpowiedź - brak zastępstwa dla Manuela Neuera i Van Buyten. To co oni wyprawiali wołało o pomstę do nieba. Ofensywa cały czas niezmiennie niesamowita, ale przy takim niepewnym bramkarzu i obrońcy to nawet Bayern nie jest w stanie wgrać. Do tego ja sam i parę innych osób &quot;zapomniało&quot;, że Borussia jest na dzisiaj 2 najlepszą drużyną w Europie.
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Oficjalne otwarcie sezonu w Niemczech. Podobnie jak rok temu spotykają się Borussia i Bayern. O Bayernie zostało napisane wiele, a kto wie czy nie wszystko. Drużyna jakiej w Europie chyba w tym wieku jeszcze nie było. Szczerze powiedziawszy cieszę się, że nie zagrają Neuer i Ribery - będzie można się przekonać czy te śpiewy o tym, że Monachijczycy mają dwie wyjściowe jedenastki nie są przesadzone. Dodatkowo z tego co wyczytałem nie są to poważne urazy, ale sztab woli nie ryzykować i dać zawodnikom odpocząć. Co za tym idzie w Bayernie nie ma jakiś bojowych nastrojów. Z drugiej strony Guardiola od samego początku będzie chciał udowodnić, że zdążył stworzyć maszynkę do wygrywania więc nie można otwarcie mówić o odpuszczaniu meczu. Ale na pewno zawodnicy wyjdą bez spiny.
Spotkanie odbędzie się na obiekcie Borussi. To jeden z niewielu argumentów zawodników z Dortmundu przeciwko Bayernowi. Po ostatni turnieju widać było, że gra się nie klei, brak Goetzego widoczny, Reus i Gundogan pod formą, Błaszczykowski jeszcze nie do końca wyleczony, tak samo nowy nabytek Mchitarian. A rola Lewandowskiego zwykle ogranicza się do dostawiania nogi do podań posyłanych właśnie przez tych zawodników. Sam nie zrobi nic.
Mówi się, że Bayernowi z Borussią nigdy nie gra się dobrze. Jasne, to też można uznać za zaletę gospodarzy, ale to trochę mącenie na siłę. Nie widzę innej opcji niż wygrana gości. Nawet z kilkoma ubytkami i na naprawdę gorącym terenie.
Bayern 1.80 b365 ⛔⛔⛔ 4-2
Wyścig do 2 goli - Bayern 2.0 188bet ⛔⛔⛔
hohoho, niezły festyn w Dortumndzie
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Borussia - Bayern | 1.95 Bet365 ⛔
Nikogo nie zaskoczę, stawiam na zwycięstwo Bawarczyków w regulaminowym czasie gry. Obie drużyny będą osłabione brakami kluczowych zawodników. W Bayernie na pewno nie zagra Neuer i Ribery, z kolei BVB będzie bez Piszczka i Mchitariana, a niewykluczone, że nie zagra również Błaszczykowski i Aubameyang(obaj podobno mieli kłopoty z żołądkiem). W przypadku Bayernu brak Ribery&#39;ego można załatać Shaqirim czy Robbena wystawić na lewą stronę, tak w przypadku Borussi ciężko załatać dziurę w przypadku ewentualnego braku Piszczka i do tego Błaszczykowskiego. Prawo skrzydło będzie marnie funkcjonować w ataku.
Przewidywane składy:
Borussia: Weidenfeller – Großkreutz, Subotic, Hummels, Schmelzer – S. Bender, Sahin – Hofmann, Gündogan, Reus – Lewandowski
Bayern: Starke – Lahm, Boateng, van Buyten, Alaba – Thiago – Robben, Martinez(choć ja tu bym widział Schweinsteingera bardziej), Kroos, Müller – Mandzukic
Inny typ wart uwagi:
Bayern Monachium wykona najwięcej rzutów rożnych | 1.60 Bwin ✅
Bayern zawsze miał więcej rogów w meczach z Borussią(pomijam ostatni mecz ligowy, bo wtedy grały rezerwy Bayernu na 1 skład BVB).
Za drobne gram:
Bayern - czyste konto | 3.25 Bet365 ⛔
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Borussia - Bayern 2 DNB 1.45 Pinnacle ⛔
Zgadzam sie ze wszystkim co tutaj napisaliscie! Bayern jest lekkim faworytem z kilku powodow. Ja stawiam na Bayern z opcja remis nie ma zakladu, faworytem sa goscie, ale mecz jest w Dortmundzie, to i szanse na koncowy sukces Borussii wieksze. Zobaczcie co zrobily buki! Sezon wakacyjny, a zarabiac na typujacych trzeba to i dowalili nam takie cudo (na przykladzie Pinnacle): Borussia 3.93, Bayern 1.98, remis 3.81. Kurs na Borussie przesadnie duzy = zacheta dla kibicow, a w przypadku remisu strata. Na Bayern z kolei kurs ciut za niski i powinno byc ponad 2. Prawda jest taka, ze Bayern wcale nie musi tego wygrac po 90 minutach, ale szanse jako takie ma, z pewnoscia wieksze niz Borussia. Dlatego draw no bet na Bayern. Szkoda wiekszej kasy na taka ruletke przed rozpoczeciem sezonu.
 
M 0

mrdetailer

Użytkownik
Borussia Dortmund - FC Bayern München I 1,85 (BAH)
Tak jak praktycznie wszyscy stawiam na wygraną drużyny z Monachium. W tym momencie wydają się oni najsilniejszą drużyną na świecie co potwierdzają w każdym swoim meczu - wg mnie efektownie i pięknie dla oka nie grają ale idą jak czołg i są skuteczni. A o to przecież chodzi. Borussia nie poczyniła żadnych transferów jeżeli chodzi o obronę, a to moim zdaniem ich najsłabszy punkt który Bawarczycy spokojnie mogą rozpracować. Mam też wrażenie, że po odejściu Goetzego, nieporozumień jeżeli chodzi o Lewandowskiego drużyna ta wiele straciła. Wielkim argumentem za zwycięstwem Bayernu jest również fakt, że Guardiola będzie chciał z polotem wbić się w sezon i pokazać na co stać jego zawodników.
Zapowiada się ciekawy mecz ;)
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
No niestety Bayern nie ma zastępstwa dla Neuera,Van Buyten to szrot nie wiem jakim cudem on jeszcze dostał kontrakt w druzynie z Monachium....
Thiago pokazał że nie dorósł do poważnej piłki...
Okazało się że ławka Bayernu jest mocna tylko na kilku pozycjach dziwne że nie zakontraktowali nowego bramkarza na ławę i obrońcy w sytuacji gdy Badstauber ma kontuzję...
A kto się nie rozwija ten się cofa...
Tak bardzo boli moją kieszeń ta porażka bo poszedłem za masówką a tak naprawdę nie wiem co mówiło za Bayernem bynajmniej nie skład zespołu w protokole meczowym...
Borussia pokazała jak zwykle swoje najlepsze cechy a Bayern?
Gdyby nie geniusz Robbena różnie mogło się to skończyć.
Gdzie takie rzeczy za Juppa...
Jak na moje to Guardiola do końca sezonu nie wytrzyma.
 
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
Zapowiada się ciekawy mecz ;)
Kapitalny mecz. Oby cały sezon Bundesligi trzymał poziom tak jak te 90 minut Superpucharu. Umoczyłem sporo pieniędzy, ale przynajmniej obejrzałem kawał dobrej piłki nożnej. ????
Co do postawy obydwu drużyn:
Bayern - tragiczna gra w obronie + bardzo słaba w ataku. Kiedyś obiecałem sobie, że nigdy nie będę grał Bayernu, gdy na boisku nie będzie Ribery&#39;ego. Dla mnie wtedy ta drużyna traci 50% waleczności i jakości w ataku. Nieporozumieniem dla mnie było wystawienie van Buytena w miejsce Dantego. Mnóstwo strat, błędy praktycznie przy każdej ze straconej bramek plus samobój. Thiago strata na stracie. Może z jedno czy dwa ładne podania. Idiotyczna zabawa z piłką po której stracie Borussia kontrowała bezlitośnie. Mam nadzieję, że Guardiola wybije mu taką grę z głowy. Mandzukic w ogóle był na boisku? Muller każdą piłkę którą dostawał natychmiast oddawał do tyłu. Jedynymi pozytywnymi aspektami była gra Robbena i Lahma. Cały zespół wyglądał jakby 2 godziny wcześniej skończył maraton. Ociężali, zaspani, powolni, bez woli walki.
Borussia - cały zespół miał swój dzień. Bardzo dobrze zagrali Lewy i Błaszczykowski. Lewy mimo, że bramki nie strzelił to udział miał przy niemal każdej istotnej akcji ofensywnej swojego zespołu. Błaszczykowski również na przyzwoitym poziomie. Biegał, walczył zarówno w ataku jak i obronie. Chwalić tak naprawdę należy każdego zawodnika. Od Weidenfelera po Reussa. Pod koniec meczu wszedł nowy nabytek - Aubameyang. Zaliczył asystę przy bramce Reussa. Będą mieli z niego pożytek. Tylko ciekaw jestem na jakiej pozycji będzie grał bo wszedł w miejsce Kuby.
Zimny prysznic dla zespołu z Monachium. A postawa BVB daje nadzieję, że ten sezon będzie trzymał nas w napięciu do samego końca, a o mistrzostwie zadecyduje ostatni mecz, a nie 28. kolejka. Tego sobie i nam wszystkim życzę. ????
No niestety Bayern nie ma zastępstwa dla Neuera,Van Buyten to szrot nie wiem jakim cudem on jeszcze dostał kontrakt w druzynie z Monachium....
Thiago pokazał że nie dorósł do poważnej piłki...
Okazało się że ławka Bayernu jest mocna tylko na kilku pozycjach dziwne że nie zakontraktowali nowego bramkarza na ławę i obrońcy w sytuacji gdy Badstauber ma kontuzję...
A kto się nie rozwija ten się cofa...
Tak bardzo boli moją kieszeń ta porażka bo poszedłem za masówką a tak naprawdę nie wiem co mówiło za Bayernem bynajmniej nie skład zespołu w protokole meczowym...
Borussia pokazała jak zwykle swoje najlepsze cechy a Bayern?
Gdyby nie geniusz Robbena różnie mogło się to skończyć.
Gdzie takie rzeczy za Juppa...
Jak na moje to Guardiola do końca sezonu nie wytrzyma.
Gdyby z ławki Bayernu zrobili drugi skład to mogliby oni walczyć w Bundeslidze. Totalne głupoty napisałeś, mniemam że rozgoryczony nieudanym kuponem. Bayern zagrał po prostu tragiczny mecz. Zdarzają się takie nawet najlepszym. Borussia wyszła totalnie zmotywowana, natomiast Bawarczycy - za wyjątkiem Robbena i Lahma - przeszli obok meczu. Trener jest od tego, żeby po takim meczu zrugać wszystkich od góry do dołu i wbić im do głowy, że taka gra jest nie do przyjęcia. W mojej opinii Guardiola podjął kilka złych decyzji dotyczących wyjściowego składu i późniejszych zmian, ale nic to już teraz nie zmieni. Czas pokaże jak przepracuje okres przygotowawczy i jakie będzie miał piętno na grze Bayernu. Start Bundesligi tuż tuż...
A tak na marginesie. Drażniąca jest trochę ta przerwa &quot;na wodę&quot;. Jeśli jakaś drużyna &quot;ciśnie&quot; i ciągnie akcję za akcją, a tu nagle gwizdek i minuta-dwie przerwy, to coś takiego potrafi niesamowicie wybić z rytmu. Rozumiem, że jest gorąco, że piłkarze są zmęczeni, ale jak dla mnie pomysł jest totalnie chybiony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja też umoczyłem, ale na szczęście dzięki BTSowi i overom nie tak bardzo. Może powiem coś kontrowersyjenfo, ale ja uważam, że Bayern zagrał dobrze. Grając z bramkarzem, który bał się piłek ???? i Van Buytenem, który chyba już długo nie zagra, przeciwko drugiej najlepszej drużynie ligowej Europy zagrali maximum co się dało. Zauważcie, że Bayern w II połowie aż się bał podawać do tyłu do tego kogoś w bramce. Głupio stracony 1 gol. Wyrównie i całkowita fuszerka gollikepera zrobiła zaraz po 1:1 - 3:1. Chyba każdy by się podłamał, ale oni dalej grali. Byli bardzo blisko na 3:3 i znowu szmata tego zamiennika. Jestem prawie pewien, że Borussia by nie wygrała gdyby w bramce stał Manuel. Wciąż to najlepsza drużyna na świecie, choć już wiem co nowy trener może udoskonalić w doskonałości. Tak naprawdę grali w 10 bez bramkarza z 2 najlepszą drużyną ligową Europy i walczyli bardzo dobrze. Uważam, że ofensywa spisywała się dobrze, no tylko trochę zawodził Mandżukicz, ale nawet ofensywa nie jest w stanie nadrobić takich strat z taką drużyną jak Borussia, kiedy ma się w tyle to co mieli dzisiaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom