>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dejvo91 - Przemyślenia - Głównie Tenis & Piłka nożna

dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Witam

W tym temacie podawać będę swoje przemyślenia na temat meczów piłki nożnej, tenisa, czasem innej dziedziny sportu. Czasem suchy typ, czasem jakaś analiza. Nie wszystkie typki z tego tematu będę grał osobiście, aczkolwiek każdy z nich polecam. Kursy z Unibetu.
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Butorac, E/Rojer J-J - Frystenberg, M/Matkowski, M 2 1,55 ⛔⛔ Słabo panowie, słabo
Jestem całkowicie za naszą parą deblową, powinni wygrać to bez większych problemów, a kurs bardzo zachęcający.
--------
Cilic, M - Raonic, M
Całkowita liczba wygranych setów
Cilic, M+ 1.5 1,35
✅✅
Ciężko tu wskazać faworyta tego meczu, jednak dla mnie, Cilic wygląda tenisowo lepiej, i seta w tym meczu złapie minimum, a kurs także nie nie najgorszy.
-----------
Bogomolov JR, A - Lopez, Feliciano 2 1,47
⛔⛔
Tutaj czysto na Lopeza, tenisista lepszy od Bogomolova, w dodatku gra u siebie, trzeba łapać takie kursy ????
-----------
Andujar, P - Monfils, G 2 1,14
✅✅
Tutaj chyba nie trzeba tłumaczyć. Andujar dzisiaj nie powinien mieć żadnych argumentów przeciwko francuzowi, a sam fakt, że gra u siebie to chyba trochę za mało.
-----------
Roddick, A - Haas, Tommy 1 1,26 ✅✅
Mimo, że Haas nie gra wcale najgorzej, ja wierzę w sukces Andyego. Bardzo cenie sobie tego tenisistę i myślę, że sobie dziś poradzi.
-----------
Haase, R - Murray, Andy 2 1,09 Mecz odwołany
Tego typu chyba nie trzeba tłumaczyć. Murray jest teraz w świetnej formie i raczej nie zostawi na przeciwniku suchej nitki.
----------
Lammer, M - Baghdatis,
M Całkowita liczba gemów Over 20.5 1,75
✅✅
Zapowiada się wyrównany mecz. Oczywiście zapewne wygra tu Baghdatis, ale myślę, że Lammer ugra tutaj sporo gemów i panowie zapełnią overa.
----------
Kamke, T - Kubot, L
Całkowita liczba wygranych setów
Kubot, L +1.5 1,45
✅✅
I ostatni typ dość patriotyczny, choć nie bez szans. Bardzo wiele pojedynków z udziałem Łukasza to pojedynki 3 setowe i wydaje mi się, że dzisiejszy też wstrzeli się w podobny scenariusz.
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Butorac, E/Rojer J-J - Frystenberg, M/Matkowski, M 2 1,55 ⛔⛔ Słabo panowie, słabo
Jestem całkowicie za naszą parą deblową, powinni wygrać to bez większych problemów, a kurs bardzo zachęcający.
--------
Cilic, M - Raonic, M
Całkowita liczba wygranych setów
Cilic, M+ 1.5 1,35
✅✅
Ciężko tu wskazać faworyta tego meczu, jednak dla mnie, Cilic wygląda tenisowo lepiej, i seta w tym meczu złapie minimum, a kurs także nie nie najgorszy.
-----------
Bogomolov JR, A - Lopez, Feliciano 2 1,47
⛔⛔
Tutaj czysto na Lopeza, tenisista lepszy od Bogomolova, w dodatku gra u siebie, trzeba łapać takie kursy ????
-----------
Andujar, P - Monfils, G 2 1,14
✅✅
Tutaj chyba nie trzeba tłumaczyć. Andujar dzisiaj nie powinien mieć żadnych argumentów przeciwko francuzowi, a sam fakt, że gra u siebie to chyba trochę za mało.
-----------
Roddick, A - Haas, Tommy 1 1,26 ✅✅
Mimo, że Haas nie gra wcale najgorzej, ja wierzę w sukces Andyego. Bardzo cenie sobie tego tenisistę i myślę, że sobie dziś poradzi.
-----------
Haase, R - Murray, Andy 2 1,09 Mecz odwołany
Tego typu chyba nie trzeba tłumaczyć. Murray jest teraz w świetnej formie i raczej nie zostawi na przeciwniku suchej nitki.
----------
Lammer, M - Baghdatis,
M Całkowita liczba gemów Over 20.5 1,75
✅✅
Zapowiada się wyrównany mecz. Oczywiście zapewne wygra tu Baghdatis, ale myślę, że Lammer ugra tutaj sporo gemów i panowie zapełnią overa.
----------
Kamke, T - Kubot, L
Całkowita liczba wygranych setów
Kubot, L +1.5 1,45
✅✅
I ostatni typ dość patriotyczny, choć nie bez szans. Bardzo wiele pojedynków z udziałem Łukasza to pojedynki 3 setowe i wydaje mi się, że dzisiejszy też wstrzeli się w podobny scenariusz.
5/8 ✅✅
2/8 ⛔⛔
1/8 ZWROT
Największy kurs : 1,75 ✅✅
Taki mały bilans moich dzisiejszych przemyśleń. Nie wiem co się stało Lopezowi, ale zarówno on jak i nasz debel nieco mnie zawiedli.
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Ivanovic, A - Vinci, R 1 1,44 ✅✅
Typ z sympatii do serbki. Ostatnio nieco poprawiła swój tenis i mam nadzieję, że to wystarczy, by komfortowo poradzić sobie z włoszką.
Monaco, J - Fognini, F 1 1,47 ✅✅
Fognini w tym pojedynku jakoś mi się nie widzi, Monaco pokonał go na mączce to i tutaj sobie poradzi.
Nishikori, K - Seppi, A 1 1,55 ✅✅
Tutaj nie jestem co końca przekonany, ale jednak stawiam na walecznego Azjatę.
Wawrinka, S - Haase, R 1 1,42 ✅✅
Haase został w turnieju po tym jak udało się uniknąć pojedynku z Murrayem, jednak nie sądzę by Wawrinka jutro pozwolił mu przejść dalej.
Querrey, S - Tsonga, J-W 2 1,50 ⛔⛔
Bardzo dobry kurs na będącego w niezłej formie Tsonge. Myślę, że poradzi sobie w tym spotkaniu.
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Ivanovic, A - Vinci, R 1 1,44 ✅✅
Typ z sympatii do serbki. Ostatnio nieco poprawiła swój tenis i mam nadzieję, że to wystarczy, by komfortowo poradzić sobie z włoszką.

Monaco, J - Fognini, F 1 1,47 ✅✅
Fognini w tym pojedynku jakoś mi się nie widzi, Monaco pokonał go na mączce to i tutaj sobie poradzi.

Nishikori, K - Seppi, A 1 1,55 ✅✅
Tutaj nie jestem co końca przekonany, ale jednak stawiam na walecznego Azjatę.

Wawrinka, S - Haase, R 1 1,42 ✅✅
Haase został w turnieju po tym jak udało się uniknąć pojedynku z Murrayem, jednak nie sądzę by Wawrinka jutro pozwolił mu przejść dalej.

Querrey, S - Tsonga, J-W 2 1,50 ⛔⛔
Bardzo dobry kurs na będącego w niezłej formie Tsonge. Myślę, że poradzi sobie w tym spotkaniu.
4/5 ✅✅

1/5 ⛔⛔

Największy kurs : 1,55 ✅✅

Dziś Tsonga słabiutko, reszta planowo ;)
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Moje skromne przewidywania co do jutra ;D
Nishikori, K - Kukushkin, M 1 1,33 ✅✅
Japończyk jest w wysokiej formie, nie sądzę bym Kukushkin go zatrzymał.

Typ dla hardkorów:
Roddick, A - Federer, Roger ⛔⛔
Całkowita liczba wygranych setów Roddick, A +1.5 3,05
Roddick zapewne tego meczu nie wygra, ale myślę, że seta jest tu w stanie wydrzeć. Jest jeden warunek : działa 1 serwis. Jeśli nie będzie serwisu, nie będzie seta, a i z gemami może być cienko. Ja jednak wierzę w Amerykanina, bo oglądając jego mecze na tym turnieju śmiem twierdzić, że radzi on sobie dobrze i jutro może fedkowi troszkę krwi napsuć. Druga sprawa to to, że Roger też nie jest w jakiejś zabójczej formie.
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Moje skromne przewidywania co do jutra ;D

Nishikori, K - Kukushkin, M 1 1,33 ✅✅
Japończyk jest w wysokiej formie, nie sądzę bym Kukushkin go zatrzymał.


Typ dla hardkorów:

Roddick, A - Federer, Roger ⛔⛔
Całkowita liczba wygranych setów Roddick, A +1.5 3,05

Roddick zapewne tego meczu nie wygra, ale myślę, że seta jest tu w stanie wydrzeć. Jest jeden warunek : działa 1 serwis. Jeśli nie będzie serwisu, nie będzie seta, a i z gemami może być cienko. Ja jednak wierzę w Amerykanina, bo oglądając jego mecze na tym turnieju śmiem twierdzić, że radzi on sobie dobrze i jutro może fedkowi troszkę krwi napsuć. Druga sprawa to to, że Roger też nie jest w jakiejś zabójczej formie.
1/2 ✅✅

1/2 ⛔⛔

Największy kurs : 1,33
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Ivanovic, A - Petrova, N 1 1,50 ✅✅
Nie widzę tutaj innego rozwiązania jak wygrana Serbki. Bartoli już się pożegnała z turniejem, więc jeśli upora się jutro z Petrovą to obronienie tytułu sprzed roku będzie już bardzo blisko. H2H 6:5 dla Serbki. W tym turnieju Ana czuje się jak ryba w wodzie i to widać po jej zachowaniu na korcie, jeśli wygra ten turniej to będzie wyraźny sygnał, że ona może jeszcze powrócić do czołówki. W Bali Serbka emanuje dobrą energią, co w połączeniu z obecną formą powinno wystarczyć na Rosjankę.
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Ivanovic, A - Petrova, N 1 1,50 ✅✅
Nie widzę tutaj innego rozwiązania jak wygrana Serbki. Bartoli już się pożegnała z turniejem, więc jeśli upora się jutro z Petrovą to obronienie tytułu sprzed roku będzie już bardzo blisko. H2H 6:5 dla Serbki. W tym turnieju Ana czuje się jak ryba w wodzie i to widać po jej zachowaniu na korcie, jeśli wygra ten turniej to będzie wyraźny sygnał, że ona może jeszcze powrócić do czołówki. W Bali Serbka emanuje dobrą energią, co w połączeniu z obecną formą powinno wystarczyć na Rosjankę.

Beck, Andreas - Ram, Rajeev 1 1,52 ⛔⛔

Brands, D - Beck, Karol 2 2,48 ✅✅

Coś z challengerów na dziś ????
2/3 ✅✅

1/3 ⛔⛔

Największy kurs : 2,48
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Medina Garrigues, A - Ivanovic, A 2 1,30 ✅✅
Sukcesywnie na Ane. Serbka dąży do obronienia tytułu i nie sądzę, że zatrzyma ją Hiszpanka. Kurs dość niski, ale typ jak na moje oko dość pewny ;)
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Medina Garrigues, A - Ivanovic, A 2 1,30 ✅✅
Sukcesywnie na Ane. Serbka dąży do obronienia tytułu i nie sądzę, że zatrzyma ją Hiszpanka. Kurs dość niski, ale typ jak na moje oko dość pewny ;)
1/1 ✅✅

Największy kurs : 1,30
 
Do góry Bottom