>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Darmowe 25 PLN w Bet365!

pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Witaj xxxxx
Wiele możliwości na zakłady na żywo dostępnych na całą czołówkę europejskiej piłki nożnej i WTA Estoril Open. Abyś mógł bawić się jeszcze lepiej, chcielibyśmy zaproponować Ci darmowy bonus PLN 25. Nie ma żadnych gwiazdek ani wymagananych depozytów; po prostu wejdź do sekcji &#39;Użytkownicy&#39;, z górnego menu rozwijanego wybierz &#39;Kod oferty w zakładach sportowych&#39; i wprowadź kod oferty kończący się literami XXXXX wysłany do Ciebie za pomocą e-maila. Jeśli chcesz, abyśmy ponownie wysłali do Ciebie mail zawierający Kod oferty, kliknij na powyższe menu rozwijane i wybierz Oferty. Pamiętaj, że będziesz musiał obrócić swoim bonusem trzy razy, aby wypłacić środki.
Adres e-mail, który jest zarejestrowany na Twoim koncie, to mó[email protected]. Jeśli chcesz zaktualizować swój adres e-mail kliknij tutaj.
Jeżeli masz dalsze pytania dotyczące tej lub jakiejkolwiek innej sprawy, prosimy o kontakt. Nasz zespół jest dostępny w godzinach od 10:00 do 23:00 poprzez Czat na żywo, e-mail, Prosze dzwonic na darmowy numer +800 12 365 365 lub ewentualnie na numer +44 1782 684632 i z przyjemnością udzieli Ci wszelkiej pomocy.
Pozdrawiamy,

Zespół bet365
Dziś otrzymałem taką wiadomość od Bet365, kasa już jest na koncie. ????
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
ja też dostałem, trzeci raz już a jestem od kilku miesiecy w bet365 ;] także polecam gorąco grę u tego buka - to tzw. bonus lojalnościowy ;)
chyba tylko oni i sportingbet maja zakłady dnb a dostępnych do meczu handicapów jest zdecydowanie więcej niż u konkurencji (0,25, 0,5 0,75 itd na wiekszosc spotkan). Tak samo suma bramek Over/Under 2.0, 2.25, 2.5 itp ;)
 
K 18

klakson

Użytkownik
Widzicie Koledzy :p i wlasnie o to chodzi pewnie ze daja tym ludziom ktorzy jeszcze nie wplacili ???? Dlaczego ? zeby sie podjarali przegrali i chcieli odegrac i pozniej znowu przegrali ????
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
ja tez gram w wiekszosci tam, wpłaciłem tylko 400, wygrałem ok. 600-800 (nie pamietam dokladnie) więc jestem sporo na plusie ;) nie wiem więc od czego to zależy - bo na pewno nie od tego czy coś wpłacaliśmy, czy ostatnio nie gralismy w bet365, czy od tego ze jesteśmy na minusie ;p
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Na pewno nie dają tym co tam nie wpłacają. Ja też wpłacałem tam sporo, poprostu losowo wybierają raczej ludzi, którym przyznają bonus.
 
S 11

support75

Użytkownik
ale np support pamietam dostal ostatnio, a on tez gra intensywnie tam..
dostalem juz 4 razy w tym raz kod nie dzialal.
u nich gram bardzo czesto by nie powiedziec ze regularnie.
najczesciej dawali mi pare dni po zleceniu wyplaty.
ile do nich wplacilem ? duzo duzo wiecej niz 700, ale sadze ze to nie od tego zalezy.
jemjogurt - wysylaja pw na bet 365 + mail wiec gdyby ginal mail mialbys jeszcze na skrzynke u buka.
 
Do góry Bottom