>>>WIOSNA W BETFAN, CZYLI DWIE OFERTY POWITALNE DO WYBORU! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dania - Speedway Ligaen 2022

jajs 52,9K

jajs

Użytkownik
Dołączył
10/2011
Posty
407
Miasto
Rzeszów
Dzisiaj w Danii kolejka numer 5, tydzień temu byłyby duże sukcesy ale przeszkodził planowy niestety deszcz. Dzisiaj ciekawe te składy i chyba jest mniej perełek. W barwach Nordyjsk nie ma poobijanego w Bydgoszczy Mateja Zagara, w jego miejsce Vaclav Milik, jest także drugi z najmocniejszych Czechów - Jan Kvech. W zespole Sonderjylland brak świetnego w Danii Andersa Thomsena, w jego miejsce jako zawodnik kategorii A - Kai Huckenbeck. No i właśnie Niemiec z Czechem Milikiem spotka się czterokrotnie spod numeru 1. W Slangerup po upadku na GP jednak jedzie Mikkel Michelsen w miejsce MJJ.

Rene Bach powyżej 6.5 @ 1.70 STS 2,2,3 i upadek, wyjazd do szpitala. Fart, że ogarnął to w 3 biegach.
Marcus Birkemose powyżej 6.5 1.70 STS 8 punktów.
W dublu: 2.89

Dwie linie niezby wysokie, w zasadzie na Bacha spodziewałem się 7.5. Rene dobrze wygląda w Danii, także i w Polsce w barwach Daugavpils kręci co mecz fajne liczby. Dzisiaj numer 3, x4 spotka się z przeciętnym w Danii Seifertem-Salkiem. Biegi 1 i 8 ciężkie bo spod płotu i jest Rasmus oraz Michelsen i Nicki oraz Lyager ale biegi 3 i 5 są spokojnie na 2-3 punkty. Tak samo jak bieg 10. Myślę, że w trudnych biegach coś urwie a w łatwiejszych minimum jedną trójkę dorzuci i linie pokryje.

Marcus wielki (jeszcze nie zmarnowany) talent duńskiego żużla powraca do jazdy po straconym sezonie. W Polsce w dwóch meczach Rzeszowa fajnie się zaprezentował, ostatnio w Danii zaczął od trójki ale spadł deszcz. Dzisiaj z pozycji rezerwowego i regulaminowo ma 4 biegi ale na pewno wskoczy w jakimś biegu za Bastiana Borke lub pojedzie w biegu 13 - nominowanym. Bieg 9 łatwy, powinny wlecieć 3 punkty. Bieg 6 z Sorensenem i Jakobsenem ale jest pole A więc można wystrzelić ze startu. Bieg 3 Rew i Hans w zasięgu, najtrudniejszy bieg 10 z Lebiediewem ale Hans w zasięgu a Borke to obowiązek zrobić. Te 7-8 powinien dziś mieć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +606
jajs 52,9K

jajs

Użytkownik
Dołączył
10/2011
Posty
407
Miasto
Rzeszów
Dzisiaj znowu ofertę ma Fortuna ale znowu dam w STS chociaż w sumie dość „pewny'' dla mnie z tych to tylko Kenneth i chyba jego polecam najbardziej.

Kenneth Hansen poniżej 7.5 @ 1.70 4 punkty.
Tai Woffinden poniżej 11.5 @ 1.70 8 punktów.
Vaclav Milik poniżej 9.5 @ 1.62 11 punktów. Blisko ale lekko za dużo Wacław, 0 dopiero w nieliczącym się już biegu 14 :(
AKO: 4.68 STS

Hansen u siebie nieźle dysponowany ale ma bardzo trudne biegi: 2 spod płotu na Nickiego, Lyagera i Lasse Bjerre, bieg 5 Bach, Seifert, Lasse. Bieg 7 Rasmus, Lasse, Michelsen, bieg 10 Rasmus, Drejer, Bach i tylko jeden łatwy bieg 9 w którym może wlecieć trojka. Inne biegi wyglądają na jakieś 0,1,1,2 więc myślę, że będzie dzisiaj 6-7 punktów u Kennetha.

Tajski trochę na czutke, bo po zmianie tunera wygląda dużo lepiej jednak linia wysoka. x4 ma Bjerre więc z dwa razy może z nim przegra, x2 Patrick Hansen. Od siebie po x2 dobrzy w Danii Jeppesen i Matias Nielsen więc Tai może coś potracić. Pierwszy mecz w Esbjergu niezły ale nie poszalał, dzisiaj liczę na powtórkę. Ogólnie Tai chce zapoznać się z tym torem przed finałami SoN które odbędą się w Esbjergu i na pewno w czasie meczów na tym torze będzie dużo testować.

Milik to kolejny typ na wyczucie. Wczoraj latał w Motali, idealny podpasował mu tor ale dziś na nieznanym sobie torze. Za rywali ma x4 także debiutującego dziś Huckenbecka więc pewnie około 2-2 w ich pojedynkach będzie, raz ma bardzo mocnego u siebie Klindta i x2 zawodzącego na razie Madsa Hansena(czas się ogarnąć). Od siebie raz Kvech i x2 nieobliczalny Jorgensen. Czuję, że będzie na styk około 9 ale zakładam, że w debiucie Vacek na wyjeździe nie poszaleje.
 
Ostatnia edycja:
jajs 52,9K

jajs

Użytkownik
Dołączył
10/2011
Posty
407
Miasto
Rzeszów
Lecimy z kolejką numer 6. Kolejka znowu zapowiada się trochę deszczowo, na szczęście większość opadów wg prognoz ma spaść do około godziny 14-15 więc oby po południu było już okej. Dzisiaj debiut dwóch Polaków i zarazem zawodników 2ligowej Stali Rzeszów: Huberta Łęgowika w zespole Nordyjsk oraz Dawida Lamparta, który w zespole GSK Liga jedzie dzisiaj za Patricka Hansena. Jest także Rohan Tungate w barwach lidera z Holsted jako zawodnik kategorii A, zastępuje on dzisiaj Nicki Pedersena. Klasycznie jak to na Danie, typy z oferty STS.


Michael Jepsen Jensen powyżej 8.5 @ 1.84 STS 12 punktów.
Tai Woffinden poniżej 10.5 @ 1.94 STS 9 punktów.
W dublu: 3.57

MJJ dzisiaj z numerem 2 i ma Lamparta x4. Bukmacher nie ogarnął, że jedzie Lampart a nie Patrick Hansen. Dwa trudne biegi gdzie za rywala będą Bjerre i Lyager ale coś głównie na Lyagerze można skubnąć. Wygrać jakieś 3-1 pojedynki z Lampartem to obowiązek, tak samo jak przywożenie takich zawodników jak Drejer, Poertner, Henderson czy Juhl-Pedersen a Gusts czy Seifert spokojnie do objechania. Linia jest spoko i dość dobry rozkład biegów.

Tajski męczy się okrutnie, jeden świetny mecz Ostrowem i to na tyle z jego dobrej jazdy w ostatnim czasie. W Danii dwa bardzo przeciętne mecze, ostatnio znowu zaczął od 0,1. Później wpadła jakaś trojka, wygląda na to, że problemy wynikają ze złego spasowania do tych torów i na początku meczu gubi się w ustawieniach. Jak pisałem tydzień temu Tai podpisał kontrakt w Danii aby jak najlepiej przygotować się do finałów SoN i rundy GP i będzie dużo testować w sprzęcie a jak widzimy od jakiegoś czasu ten sprzęt mu nie jedzie. x4 ma dziś Rasmusa, który ewidentnie jest w gazie. Tungate x2 także coś może urwie, jest x2 od siebie świetny w Danii Matias Nielsen i raz Jeppesen. Zakładam znowu jakieś wpadki u Brytyjczyka i że linia nie zostanie po raz trzeci pokryta.

GSK Liga - Slangerup (+8.5) 2 @ 1.88 43-40

Nie lubię stawiać nigdy na drużyny czy zwycięstwo czy handicapy ale dzisiaj wydaje mi się to fajnym zakładem. W GSK nie ma Hansena, za niego Lampart. Pewniakiem w drużynie gospodarzy na pewno jest Bjerre ale dalej? Gusts szału poza Polską nie jedzie, Lampart to zagadka, Juhl Pedersen miał jeden wystrzał w Daugavpils gdzie w eliminacjach do IMŚJ wygrał z kompletem punktów, poza tym w lidze punktuje słabo. W Slangerup jest Lyager i MJJ, którzy powinni pociągnąć drużynę dzisiaj. Jest zawodzący w Danii Seifert ale niekoniecznie będzie dziś gorszy niż Gusts. Drejer i Henderson to na pewno są dziury szczególnie Szwed ale w razie czego Lyager i MJJ wskoczą na RT i myślę, że 38 punktów są w stanie tutaj zrobić na pewno.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2762
jajs 52,9K

jajs

Użytkownik
Dołączył
10/2011
Posty
407
Miasto
Rzeszów
STS dopiero po 14 wrzucił pełną klasyczną ofertę +7 zdarzeń na mecz i takie dwa typy mi się od razu nasunęły: Seifert i Matias. Madsen totalnie nie wiem ale typ na czujke, bo bardzo wysoka linia, rywale 1 ligowi ale może sie zdarzyć jakiś defekt czy taśma co w sumie Madsenowi się nie zdarza ale to tylko żużel.

Jonas Seifert Salk powyżej 6.5 @ 1.57 8 punktów.
Matias Nielsen powyżej 7.5 @ 1.88 9 punktów.
Leon Madsen poniżej 12.5 @ 1.94 15 punktów. Nie, nie, nie. To był zły typ, Madsen niełapalny.
AKO: 5.73 STS

Seifert niska linia, kurs szybko zleciał z 1.70. x4 ustawiony na Gustsa, liczę, że urwie 2-2 w pojedynkach. x2 leci z Lyagerem na Bjerre, ale jest kilka biegów z takimi zawodnikami jak Poertner, Lampart, Juhl Pedersen czy Drejer. Jak kilka razy pisałem, Seifert w Danii szału nie jedzie ale 7 punktów jak najbardziej w zasięgu młodego Duńczyka dzisiaj.

Matias dzisiaj ciężki numer bo 1 ale na przeciw x4 Tungate a nie Nicki. Patrząc na świetną formę ostatnio Matiasa gdzie na swoim torze był niełapalny wręcz dla rywali można zakładać, że gorszy od Australijczyka nie będzie. Dwa biegi z Woffindenem, ale ostatnio Tai oglądał jego plecy, x2 mocny Rasmus. Po razie Lasse Bjerre i Jeppesen. 7 i 10 bieg łatwe na 2-3 punkty. Matias ogólnie w Danii jedzie świetnie, raz zrobił 7 punktów gdzie akurat było grane +7.5 ale po ostatnim kapitalnym meczu myślałem, że linie dadzą wyższą więc tyle co jest to trzeba spróbować.

Leon totalna niewiadoma, coś chciałem dołożyć jako trzecie i padło na niego. Rywale nie są jacyś mega mocni ale już nie takie jaja w Danii się widziało. Generalnie Leon od dwóch lat ma słabsze starty, o ile w Częstochowie mija rywali jak tyczki tak na wyjazdach już są problemy. Może na tym coś straci. x4 biegi z mocnym w Danii Timo Lahtim, x2 z Jorgensenem, x2 na Sorensena i Lindbacka. Raz Keynan Rew. Trzeba liczyć na jakąś wpadkę jak często mają liderzy drużyn albo też jakieś 2* zdobyte z kolegą z pary. Trochę też Leon może potestuje sprzętu przed sobotnim GP, do tego dziś miało popadać a wiadomo, że Madsen po deszczu już tak nie szaleje.

Znowu blisko i znowu trzeci typ psuje wszystko. Ehhh może kiedyś wreszcie odczaruje 2 kupony AKO z Danii na zielono :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +331
handball87 10,5K

handball87

Użytkownik
Dołączył
12/2020
Posty
76
STS znów poszalał z kursami, więc kto może niech gra bo niebawem kursy poszybują w dół

Lebiediew +8,5pkt 1.88

Układ biegów całkiem przyjemny:

1. Nielsen, Iversen, Andersen - raczej 3, ewentualnie N.K. Iversen może tu powalczyć
4. Jeppesen, Jacobsen, Nielsen - mocniejsza obsada, ale stawiam że Lebiediew objedzie ich z pola D
7. Breum, Nielsen, Andersen - pole A, rywale bez szału, jeśli nic się nie wydarzy to 3pkt
10. Vissing, Andersen, Breum, - również pole A + tak jak wyżej, rywale dużo słabsi od Lebiediewa
12. Jakobsen, Nielsen, Jeppesen - tu trudniej, ale 2-ka spokojnie w zasięgu.

W skrócie, analizowałem wczoraj układ biegów poszczególnych zawodników i na kartce wynotowałem trzy nazwiska z liniami, które chętnie zagram. Przy Lebiediewie i jego układzie biegów wpisałem sobie że linia 10.5pkt jest idealna do gry. Tutaj prezent i Lebiediew 8.5pkt po 1.88. Biorę z pocałowaniem ręki

Klindt +10,5pkt 2,01

Linia wyższa, ale tak jak wyżej przekonuje mnie układ biegów Nicolaia.

1. Thomsen, Lahti, Lindback - najcięższy bieg dla Klindta, ale min. punkcik przywiezie
3. Birkemose, Lindback, Knudsen - min. 2pkt dla Klindta, ale cenie go wyżej od Lindbacka więc liczę nawet na trójkę
5. Lindback, Basso, Borke, - Dunczyk spod płotu, 2/3pkt powinien dowieźć
8. Lindback, M. Hansen, Sorensen - Klindt z pola A. Rywale w zasięgu, ponownie liczę na 2/3pkt
11. Birkemose, Thomsen, Borke - Faworytem Thomsen więc pewnie 2pkt dla Klindta, chyba że Thomsen zostanie przyblokowany z pola trzeciego i na pierwszym łuku Klindt będzie pierwszy, wtedy kolega z drużyny nie powinien mu przeszkadzać

Rywale spokojnie na odjechanie tych 11pkt, a po takim kursie żal nie zagrać
 

Załączniki

jajs 52,9K

jajs

Użytkownik
Dołączył
10/2011
Posty
407
Miasto
Rzeszów
Niels Kristian Iversen powyżej 9.5 @ 1.57 STS 10 punktów.
Antonio Lindbaeck poniżej 8.5 @ 1.88 STS 6 punktów.
w dublu: 2.95

Biorę PUKa dzisiaj, bo fajny numer 3 i łatwe biegi. 1 bieg najtrudniejszy z Matiasiem Nielsen vs Lebiediew i Hans. Jeszcze bieg nr 8 jest taki niepewny, pojedzie z Jeppesenem na Hansa i Frederika Jakobsena. Dalej łatwy zestaw, bo dalej znowu ma x2 dziadka Hansa, który chyba wydaje się najtrudniejszym jego rywalem w dalszych biegach. Bastian Pedersen, Borke, Breum czy Kasper Andersen powinni być objeżdżani z łatwością a w trudniejszych biegach minimum 1-2 pkt spokojnie do zrobienia.

Region Varde czeka ciężki wyjazd do Vojens a Anton dzisiaj niełatwe te biegi. x4 spotka się z Klindtem czyli strzelbą numer 2 wśród gospodarzy. Pierwszy bieg spod płotu a oprócz Klindta są jeszcze Thomsen i Lahti, więc tu celuje w 0. 8 bieg także bardzo trudny, bo także najbardziej zewnętrzne pole w parze z Sorensenem a rywale to Klindt i Mads Hansen. W 10 biegu jest lider Region Lahti, wcześniej jest Birkemose, Jonas Knudsen czy Basso więc młodzi Duńczycy mogą tutaj urwać coś czarnoskóremu Szwedowi. Raczej bym okolice 7 punktów dzisiaj mu dawał.

Nicki Pedersen poniżej 10.5 @ 2.05 STS / 2.16 Fortuna 11 punktów. Nicki odpuścił dopiero nominowany bieg ale i tak było blisko.

Lekko spróbujemy zagrać na Dzika. Nicki wraca po koszmarnym upadku w Danii, wraca dość szybko bo to przecież ledwo 2 tygodnie przerwy a obrażenia były bardzo poważne... Przewaga Holsted będzie tutaj duża, nie ma co się oszukiwać. Lider tabeli jedzie ze słabiutką na wyjazdach drużyną, być może Nicki po 3-4 biegach odpuści, bo na pewno będzie czuł jakiś ból. Sportowo też może spokojnie coś stracić. x4 ma Bjerre, x2 od siebie Rasmusa. Lasse Bjerre na swoim torze też jedzie bardzo fajnie, x2 Patrick Hansen, który może coś urwie czy Gusts. Dzisiejszy mecz jest próbą przed niedzielnym meczem GKMu czy Nicki jest w stanie jechać. Wiadomo, że ciężko w przypadku Nickiego mówić o odpuszczaniu ale po ostatnim upadku w meczu Holsted powinien trochę na siebie uważać, szkoda znowu tracić dużo fajnej kaski w meczu polskiej ligi dla groszy w Danii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +638
jajs 52,9K

jajs

Użytkownik
Dołączył
10/2011
Posty
407
Miasto
Rzeszów
Mads Hansen powyżej 6.5 @ 2.01 12 punktów.
Jonas Seifert Salk powyżej 6.5 @ 1.75 ZWROT
Francis Gusts powyżej 5.5 @ 1.57 8 punktów.
AKO: 5.52 STS / 3.15

Mads wreszcie znalazł optymalną formę. Ostatnie dwa mecze w Polsce na bardzo fajnym poziomie, tydzień temu w Danii 13+1. x4 dzisiaj jedzie na przeciętnego Sorensena. Spokojnie 3-1 w pojedynkach można zrobić. Biegi 4 i 12 bardzo trudne, bo są Lahti, Sorensen i Thomsen ale w 4 biegu pole A więc można 1-2 punkty ugrać. Bieg 8 też wydaję się z mocną stawką ale także jest pole A więc można wyskoczyć. Bieg 2 i 6 na 2-3 punkty i tu trzeba zdobyć jak największą ilość oczek żeby był spokój.

Jonas jak zawsze ta linia w okolicach 6.5. Dzisiaj przyjeżdża przeciętny rywal, bo mocny tylko Milik. Jorgensen i Kvech to bardzo przeciętny poziom w Danii, z Kvechem właśnie spotka się czterokrotnie. Od siebie x2 Michelsen, x1 Lyager ale reszta biegów z Drejerem i Kennethem Hansen więc dużo lepiej. U rywali x4 wspomniany Kvech, tylko raz Milik i x2 Jorgensen. Tobias Thomsen i Sam Jensen na spokojnie do robienia więc te 7 punktów Jonas na swoim torze powinien ogarnąć.

Niska linia na Łotysza więc dokładamy jako trzecie. Francis z numerem 3 więc x4 spotka się z Lasse Bjerre, który u siebie jedzie fajnie ale jednak w porównaniu do Nickiego i Rasmusa odstaje. Kilka punktów na nim można zrobić na pewno. Palm Toft i Marius Nielsen też nie są mega pewniakami. Od siebie będą biegi z Poertnerem i Fienhage a z nimi wygrywać to obowiązek, także Patrickowi Hansenowi można coś urwać na pewno.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2193
jajs 52,9K

jajs

Użytkownik
Dołączył
10/2011
Posty
407
Miasto
Rzeszów
Pobawimy się w Danie dzisiaj trochę bardziej, jakieś cuda bo nawet i Betclic dzisiaj wystawił ofertę. No i fajnie, że oferta się powiększa o kolejne buki bo ta liga wg mnie jest bardzo fajna do stawiania, im więcej opcji tym lepiej :)

Co do Iversena jakby ktoś chciał dać jego +9.5 punktów to jest w Betclic zakład: zawodnik zdobędzie co najmniej 10 punktów na co mamy kurs 1.70 a na jego +9.5 jest 1.57 więc lekki błąd. Oferta ogółem wielce bogata nie jest bo skopiowana z tej pierwszej wystawionej przez STS ale są takie klasyczne dla Betclica inne niż wszyscy mają zakłady. Dobre i to.

Rasmus Jensen zdobędzie co najmniej 10 punktów @ 1.40 12 punktów.
Timo Lahti zdobędzie co najmniej 8 punktów @ 1.38 12 punktów.
Andrzej Lebiediew zdobędzie co najmniej 8 punktów @ 1.38 10 punktów.
AKO: 2.67

Takie plackowate te kursy ale wg mnie można złożyć z tego jakieś takie AKO. Rasmus takie +10.5 to już trochę jest 9.5 dam bo całkiem spoko dziś numer i biegi łatwe. Rasmus ostatnio w świetnej formie, w Gdańsku jeździ świetnie, w Szwecji także trzyma wysoki poziom choćby wczoraj w Malilli. W Danii nie gorzej więc 10 powinien spokojnie wykręcić. 4 i 12 bieg trudniejsze w obsadzie: Rasmus, Hansen, Nicki, Bjerre ale każdy w zasięgu. Patrick jedzie słabo w Danii, Nicki po kontuzji, Bjerre na wyjazdach nie jest aż tak mocny jak u siebie. Biegi: 2,6,8 łatwe i tam spokojnie powinny wlecieć minimum dwie trójki, w trudniejszych biegach coś dołoży i dwucyfrówka dziś będzie.

Lahti ma ciężki wyjazd, bo za rywali Thomsen, Klindt i Mads Hansen, jednak w Danii jeździ na bardzo wysokim poziomie a 8 punktów to nie jest jakoś dużo. W 7 i 10 powinno być 2,3 więc dołożyć 3 punkty w 3 innych biegach to powinno się udać na spokojnie. Sorensena i Lindbacka powinien przywieźć, tak samo jak można Madsa i Klindta.

Lebiediew opisany przez kolegę wyżej. Ma dwa łatwe biegi 7 i 10. Minimum 2,3 powinno tam być. Spokojnie lider Fjelsted 8 punktów powinien zdobyć.

Dania wreszcie odczarowana niemal na full :) Szkoda tylko Nickiego bo było blisko. Fakt w 1 biegu miał defekt na prowadzeniu tak w 11 wywieziony na pierwszym łuku był trzeci ale defekt na ostatnim okrążeniu Lasse Bjerre i w 12 biegu ruszył się na starcie ale na 1 łuku był czwarty. Sędzia jednak przerwał bieg i dał warning a nie musiał przerywać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +902
jajs 52,9K

jajs

Użytkownik
Dołączył
10/2011
Posty
407
Miasto
Rzeszów
Przepraszam, że dzisiaj bez analizy ale nie mam na to totalnie czasu. Wrzucę tylko suche typy co dałem wcześniej i z jakimi kursami, teraz nie sprawdzałem jakie są kursy i linie.

Lebiediew +9.5 @ 1.80
Lindback -9.5 @ 2.01
3.62 STS ZWROT

Rasmus -10.5 @ 1.50 8.
Lyager -9.5 @ 1.84 9.
Sorensen -8.5 @ 1.80 10.
4.97 STS

Bjerre conajmniej 10 @ 1.40 11.
Zagar conajmniej 10 @ 1.70 8. 3,3 a później defekt, 2 i defekt w biegach z jakimiś ogórkami. Gość jest po prostu niesamowity...
Andersen conajmniej 6 @ 1.33 ZWROT
3.17 Betclic
 
Ostatnia edycja:
jajs 52,9K

jajs

Użytkownik
Dołączył
10/2011
Posty
407
Miasto
Rzeszów
Jonas Jeppesen ponizej 11.5 @ 1.55 Betclic 8 punktów.

Bardzo wysoka ta linia na Jonasa. Kurs nie powala, rano w sts było 1.75 a dzisiaj bida w ofercie, trzeba dokładać z jakiejś piłki. Jeppesen dziś z numerem 3 i x4 pojedzie dziś na Kildemanda, który stale notuje regres jednak tor w Fjelsted zna świetnie, bo jeździ tu kupe lat. x2 dziś w parze z Zengotą, x2 z Iversenem, raz za rywala Frederik Jakobsen no i ma z kim te punkty potracić. Linia wysoka i margines błędu niewielki.

I lekko for fun:

Frederik Jakobsen poniżej 11.5 @ 1.80 STS 9 punktów.

Linia skoczyła do 11.5 i taką można spróbować. Frederik u siebie pewny punkt ale często oprócz zbierania trójek zdarzają mu się wpadki i wylatuje jakieś 0,1. x4 na przeciw Zengoty, x2 przeciw Iversena i raz Jeppesen. x2 w parze z Wojdyło i także x2 z Kildemandem. W Danii często tacy liderzy jak Jakobsen czy Jeppesen robią jakieś wykluczenie czy 0 i linie 11.5 można dawać, bo chociaż ma łatwiejszy zestaw niż Jeppesen to też ma z kim potrafić.

EDIT: żeby ta spier#%lona w tym sezonie Anglia chciała wchodzić jak Dania...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +664
M 28,2K

mazinho87

Użytkownik
Dołączył
03/2013
Posty
187
Miasto
Gorzów Wlkp.
I na koniec typujemy zwycięzce ligi (tutaj odbędzie się czwórmecz)]

Wygrany turnieju: Sonderjylland 1.75 (sts)

Typuję ekipę, która ma najrówniejszych pięciu zawodników i dodatkowo turniej rozgrywa na swoim torze. Wystarczy spojrzeć na kadrę gospodarzy: 1. Hansen, 2. Zagar, 3. Basso, 4. Klindt, 5. Jesper Knudsen.

W stawce dwie ekipy są słabsze (słabsi zawodnicy numer 4-5), czyli Holsted i Slangerup. Tak na prawdę z ekipą gospodarzy może powalczyć tylko Esbjerg. Esbjerg ma taki skład: 1. Matias Nielsen, Iversen, Zengota, Sam Jensen, Breum.

Mimo wszystko lepszy skłąd posiada Sondersjylland i to na nich warto zagrać.Tutaj wyniki, w wp.pilot mozna ogladac na żywo zawody.

Powodzenia![/ICONPLUS]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +978