>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dania - Speedway Ligaen 2022

Status
Zamknięty.
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Dziś przed nami II kolejka.

Warto pójść w stronę Madsa Hansena. W sts linia 7.5 (5 startów) po kursie 2.01 ✅ co wydaje się bardzo fajną opcją.
Mads w pierwszej kolejce zanotował 9 pkt (1*,d,3,1,3,1) w 6 startach, w Polsce też jeździ całkiem przyzwoicie: 10 z Polonią, 11 z Rybnikiem no i ostatnio bardzo słaby występ z Falubazem 1pkt. Dziś w Danii ma całkiem znośny układ biegów:

1. Zagar, Anders Thomsen, Joergensen
3. Knudsen, Joergensen, Tobias Thomsen
5. Sam Jensen, Basso, Joergensen
8. Oestergaard, Klindt, Joergensen
10. Anders Thomsen, Tobias Thomsen, Sam Jensen

Ani Tobias Thomsen, ani Joergensen czy Sam Jensen lub Oesstergaard nie powinni być jakimiś trudnymi przeciwnikami. Dwa razy pojedzie jednak w parze Andersem, ale nie wykluczone że wystrzeli ze startu i Thomsen zabepieczy mu tyły. Jak dla mnie układ biegów i rywale całkiem znośni by wykrecić 8pkt tym bardziej po fajnym kursie.

Dodatkowo do jakiegoś dubla można zagrać K.Bjerre +10.5 1.57 ✅. Jest w formie, układ biegów też nie jest jakoś mocno wymagający więc liczę na dobrą dwucyfrówkę.

Uważałbym z Michelsenem (4 razy jedzie przeciwko Nickiemu Pedersenowi)

Edit: Już 1.57 na Hansena....
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +594
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Od tego sezonu liga zmieniła nazwę z Metal Speedway Liga na Speedway Ligaen, dzisiaj mamy drugą kolejkę, tydzień temu udało się trafić 4/5 typów wiec dziś też zaatakujemy. W Danii niezmiennie ta sama dość prosta tabelka biegowa gdzie przykładowo numery 1 czyli najlepsi zawodnicy w każdej drużynie z kategorii A spotykają się ze sobą czterokrotnie w 12 biegowej fazie zasadniczej. Oferta STS liczymy pierwsze 5 biegów.

Matias Nielsen powyżej 7.5 @ 1,57 STS 7 pkt.

Kurs szybko poleciał, ja złapałem jeszcze 1,8. Matias nieźle wszedł w sezon w Ostrowie, w poprzedniej kolejce duńskiej ligi u siebie był najlpeszym zawodnikiem zespołu z Esbjerg gdzie ustrzelił 11+1 w tym jedno wykluczenie, w biegu nominowanym dołożył kolejną trójkę. Dzisiaj x4 z Patrickiem Hansenem który w Danii nigdy nie błyszczy, tak więc przynajmniej dwa razy powinien go pokonać, takich zawodników jak Poertner, Breum czy Kevin Juhl Pedersen musi objeżdżać. Jeppesen czy Gusts są jak najbardziej w zasięgu jak i dwa ciężkie biegi z Iversenem na Bjerre ale nie są to zawodnicy nie do pokonania. Co jak co ale 8 pkt powinien zrobić na luzie.

Nicolai Klindt poniżej 9.5 @ 1.8 STS 10 pkt.

Dla mnie chyba drugi bet dnia. Nicolai odwrotnie jak Matias - w Ostrowie tylko jeden mecz i mu podziękowano. W pierwszym spotkaniu w Danii tylko 5+1 w 6 biegach. Nicolai jak na razie ma mało jazdy w ligach i to chyba widać jak najbardziej. x4 spotka się z Ostergaardem który wcale nie jest takim ogórkiem, x2 w parze ze świetnym w Danii Thomsenem na Zagara, dochodzą biegi z Basso, Madsem Hansenem, czy Jorgensenem. Myślę ze bardziej zakręci się w okolicach 7-8 pkt niż 10.

Andrzej Lebiediew poniżej 10.5 @ 1,84 STS 12 pkt.

Andrzej w pierwszym meczu nie jechał, dzisiaj wchodzi za kontuzjowanego Kildemanda. Łotysz nigdy za wiele w Danii nie jeździł i uważam, że linia jest troche za wysoka jak tydzień temu na Zagara gdzie daleko było mu do pokrycia 10.5. Dzisiaj x4 ze świetnym tydzień temu Lahtim, x2 Soerensen i x2 Jakobsen z Grudziądza i x2 z dziadkiem Hansem Andersenem ale on wjeżdżony w sezon gdzie na okrągło kręci w Anglii, więc na pewno też coś może Andrzejowi urwać. Myślę że zatrzyma się na tych 9-10 w 5 biegach.

Typy poboczne:

Niels Kristian Iversen poniżej 10.5 @ 1,80 10 pkt.
Duża linia na PUKa, który mocno przeplata swoje biegi. Pierwszy mecz 11 pkt i na zmianę 3,1,3,1,3. Podobne mecze w barwach Orła Łódź i angielskiego Kings Lynn gdzie raz robi 3 a za chwilę 1. x4 dzisiaj z mocnym Bjerre, x2 Matias Nielsen i Patrick Hansen, jest Jeppesen który może mu punkta odebrać.

Antonio Lindback poniżej 8.5 @ 1,75 1 pkt.
Anton wznowił karierę, jak na razie prawie bez jazdy, w Gnieźnie jeden mecz, tydzień temu w Danii nie jechał. x4 na Hansa, jest Soerensen, Jakobsen, raz Lebiediew i x2 Lahti. Jest z kim przegrać a i są młodzi Duńczycy, którzy coś mogą murzynów odebrać.

Nicki poniżej 11.5 2,22 11 pkt.
Osobiście tego NIE STAWIAM ale lekko ktoś może spróbować. Nicki na tym torze w barwach Holsted i na tym torze jeździ chyba z 20 lat, niby po ubiegłotygodniowym upadku z Danii jest już ok to jednak 45 letnie kości mogą coś odczuwać i chyba mega zabijać się dziś nie będzie, duża kasa leży na torze w piątek w Grudziądzu a nie dziś. x4 z Michelsenem, jest mocny w Danii Rasmus, dzik Lyager. Może potracić. Tydzień temu -12.5 weszło na miękko 2,2,u.

EDIT: Typy poboczne 3/3 a główne 0/3 i wszystko o 1-2 pkt. Blisko ale bez większych sukcesów dziś...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +757
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Według instagrama Nickiego i Holsted nie ma żadnego info o absencji Nickiego i zmian w składzie. Może po prostu skorygowali kurs albo jak zwykle ktoś pograł na Slangerup i jak to sts poleciał kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
K 14K

kubaion

Użytkownik
Kurs 3,32 na Slangerup chyba warty pobrania - Michelsen powinien zrobic swoje, a co do wystepu Rene Bacha i Pedersena (po upadku) nie jestem jakos dobrze nastawiony do Tygrysow
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Lecimy z kolejką numer 3. Dzisiaj debiut w lidze Taia Woffindena, który ze względu na rundę GP w Vojens oraz SoN gdzie finały odbędą się na torze w Esbjerg postanowił zrezygnować w tym sezonie z ligi szwedzkiej i podpisać umowę z drużyną z Esbjerga. Oferta oczywiście z STS.


Andres Lyager powyżej 8.5 @ 1.84 13 punktów.

Nieduża linia na Andreasa, który na swoim torze powinien zdobyć te 9 punktów. Łatwy bieg 3 gdzie powinno być, w biegu 5 i 8 minimum 2 punkty. Ekipa przyjezdnych GSK poza Bjerre nie ma kim straszyć. Patrick Hansen w Danii jedzie przeciętnie a dziś z nim x2, jest dobry Gusts oraz słabiutcy Kevin Juhl Pedersen i Poertner. Od siebie x2 z MJJ ale tylko raz z liderem gości Bjerre także dwukrotnie, z nimi ciężkie biegi ale nie bez szans. 9 pkt na swoim torze powinno być dziś u Duńczyka.

Tim Soerensen powyżej 9.5 @ 1.70 7 punktów.

Liczyłem na 8.5 ale jednak trudno się dziwić bo dwa pierwsze mecze Tima w Danii bardzo dobre. 2 i 6 bieg słaba obsada, 8 bieg też powinno być 2-3, x2 ma biegi z liderami obu ekip: Zagarem i Lahtim, coś tutaj myślę, że urwie. Skład Nordysk słaby oprócz Zagara: Sam Jensen, Thomas Jorgensen, Tobias Thomsen i Ulrich Ostergaard. Jeśli nie będzie tu żadnych literek to powinien Tim dwucyfrówkę dziś zrobić.

Andrzej Lebiediew poniżej 9.5 1.70 8 punktów.

Tydzień temu 10.5 pokrył ale dziś wyjazd i aż x4 przeciw Thomsena, który w Danii a szczególnie na swoim torze jest mega kozakiem. x2 będzie miał też od siebie Frederika Jakobsena, x2 na Madsa Hansena i raz na Klindta. Oprócz jednego slabszego biegu nr 10 zestaw nie najłatwiejszy dziś dla Łotysza. Obawiam się tylko, że nie będzie się liczył bardzo trudny 12 bieg, bo wcześniej wskoczy na RT, oby na jakiś też trudniejszy bieg.

Na razie jeszcze niepełna oferta, wkrótce pewnie wrzucą jeszcze po dwóch zawodników na mecz do oferty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +243
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jest dodana pełna oferta więc:
Nick Morris powyżej 7.5 @ 1.70 10pkt.
Rene Bach powyżej 7.5 @ 1.75 12pkt.
Hans Andersen poniżej 7.5 @ 1.84 9pkt.

Morris Świetny mecz 2 tyg. temu na swoim torze, 15+1 w 6 biegach. Rywale dziś bez szału, opisani odnośnie analizy Soerensena. Z Timem pojedzie raz, liczę w tym biegu na 5-1 tym bardziej, że rywale do objechania. x2 jedzie z Lahtim i tylko raz na Zagara, od siebie Borke i Rew to obowiązek ich przywozić.

Bach jak to Bach, bardzo solidny zawodnik i równo punktujący. Zarówno w Danii jak i w Polsce w Daugavpils. Sts dał w ofercie Matiasa Nielsena, który przecież nie jedzie po upadku w poniedziałek w Ostrowie. Zastąpi go Woelbert, który jest mocno pod formą. Fatalny mecz w niedzielę, wczoraj klapa w Szwecji. Rene Na Woelberta ma 4 biegi więc tu liczę na punkty Duńczyka. x2 z Nickim i tylko raz na Woffindena, Hjerrild i Breum muszą być objeżdżani przez niego, Jeppesen u rywali i od siebie Lasse Bjerre jak najbardziej w zasięgu.

Na Hansa linii spora bo myślałem o 1pkt niższej. Trudny dziś mecz w Vojens, mocna jest ekipa Sonderjylland. x4 z dobrym w Danii Klindtem, x2 z Lebiediewem, raz na Thomsena, raz Jakobsen. Liczę, że potraci też coś z młodymi Duńczykami jak Basso czy Knudse. Nie widzę dziś dużej ilości punktów u dziadka Hansa.
 
Ostatnia edycja:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Patrick Hansen poniżej 8.5 @ 1.84 STS 10 punktów. No nie pomógł dziś Seifert.

Na szybko. Nie ma awizowanego Chrisa Harrisa wsród gospodarzy, za niego jedzie Seifert-Salk który spotka się z Hansenem x4. Patrick słabo do tej pory w Danii, jak i w poprzednim sezonie. Wyniki: 7pkt w 6 biegach na wyjeździe oraz 9+1 w 6 u siebie. Dzisiaj rywale mocni bo ekipa Slangerup ma mocną ekipę. Czuje znowu około 7 punktów jego wykonaniu.
 
Ostatnia edycja:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Skasowalo mi już gotową całą edycję... No nic piszemy jeszcze raz. Pogoda w Danii dzisiaj nie rozpieszcza. W Holsted spotkanie już odwołane. Prognozy na inne miasta nie są zbyt dobre. Najgorzej chyba wygląda sytuacja w Grinsted(GSK), trochę tylko lepiej w Fjelsted i lepiej w Brovst(Nordjysk). No ale próbujemy, najwyżej będą zwroty. Składy na SF są trochę nieaktualne - zapodali składy w jakich drużyny jeździły w poprzednich meczach. Ja wzoruje się na składach z oficjalnej strony ligi https://speedwayligaen.dk/holdopstillinger-runde-4-11-5-2022/ . Ogólnie w Danii zawsze zawodnicy z kategorii A musieli być ustawieni z numerem 1, ostatnio chyba się coś zmieniło, bo w meczu Esbjerg-Holsted Woffinden i Nicki pojechali z numerem 2, czyli zmienili się obaj i tak czy siak ustawieni na siebie x4 ale jednak nastąpiła inna tabelka biegowa. Dzisiaj przede wszystkim Jeppesen z numerem 1(także Facebook drużyny Esbjerg pokazuje nam taki układ zawodników) a nie 2, cięższe więc biegi a i Region Varde zupełnie inaczej: 1. Morris, 2. Lahti(kategoria A), 3. Sorensen.

Patrick Hansen poniżej 10.5 @ 1.75 ZWROT. Zakład wszedł już po jego dwóch biegach ale niestety zawody odwołane, deszcz po 3 biegu.
Jonas Jeppesen poniżej 10.5 @ 2.01 3 punkty.
Michael Jepsen Jensen poniżej 9.5 @ 1.80 ZWROT. 0,1,2 i było blisko, ale po 7 biegu mecz zakończony z powodu opadów deszczu :(

Patrick duża linia, pierwsze mecze jechał dość słabo, ostatnio pojechał bardzo dobrze ale i nie pomógł Seifert a i numer miał lepszy. Dzisiaj z 3, x4 na Sorensena, x2 z Bjerre, będą też biegi na Morrisa i Lahtiego. Gdzieś pewnie jak to on zrobi jakieś zero a samych trójek poza tym się nie spodziewam.

Jeppesen jeśli będzie z 1 to ma x4 z Zagarem, do tego x2 od siebie Iversen i Matias Nielsen, jest jeszcze Jorgensen. Ciężko z takiego numeru będzie zrobić aż 11.

Jepsen w średniej formie, w niedziele w Rybniku bez szału, tydzień temu w Danii przeciętny występ, wczoraj w Szwecji fatalny mecz. Dzisiaj x4 przeciwko liderowi Fjelsted - Lebiediewowi, x2 na mocnego Jakobsena i raz niezły w Danii Andersen. Od siebie x2 mocny Lyager, x2 Seifert. Biegi ciężkie więc nie powinien mieć tu dwucyfrówki w 5 biegach.

Zakładam, że oficjalna strona Speedway Ligaen nie kłamie i Jeppesen będzie z 1, nawet jeśli z 2 to ma z kim tracić bo mega pewniakiem nawet w Danii na punkty to on nie jest.

EDIT: Świetna rozkminka i mogły być duże sukcesy ale deszcz wszystko popsuł niestety.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +330
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Ja dzisiaj zagrałem

Sorensen więcej 7.5 jeden z liderów klubu numer dość łatwy biegi ktore ma powinien przynajmniej te 8 pkt przywieź sts kurs 1.57

Gust mniej 8.5 super talent z lotwy ale w dani nie jeździ tak super już ma z kim przegrywać dzisiaj sts kurs 1.80

Oraz Seifert mniej 8.5 ciężkie biegi i rywale tez
M.Nielsen mniej 7.5 drugi numer ciężkie biegi
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Ja dziś pokuszę się tak na szybko o zwycięstwo Region Varde

GSK Liga - Region Varde - 2 @4.20 STS

Region varde z trójką solidnych zawodników (Lahti, Soeresen, Morris) oraz Brikemose który w tym sezonie odjechał 1 mecz w Rzeszowie gdzie wypadł dobrze. Naprzeciwko Bjerre który w Dani radzi sobie gorzej niż w Polsce oraz Gusts i Hansen do których na torach za granicą zaufania za dużo nie mam. Według mnie mecz może być bardzo wyrównany więc po takim kursie pokuszę się o zwycięstwo Region Varde.


I jeszcze osobno pogram Lebiediew +10.5 @2.13 STS, dobrze czuje się na torze w Fjelsted, rywali nie ma mocniejszych odemnie myślę ze stać go na 11 pkt.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Ciekawe jak wyżej wspomniana fortuna podejdzie do tych zakładów dzisiaj. Chyba tylko Esbjerg pojedzie do 14 biegu
W STS sensacji żadnych nie ma, są zwroty. Za Hansena wiadomo bo mecz nie jest zaliczony natomiast -9.5 na MJJ można by było u buka kwestionować jeśli miałby 0,1,2 ale, że miał 0,1,3 czyli 4 to teoretycznie mógłby zrobić 3,3 i byłby wynik 10 punktów. Niestety, jak pech to pech.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
W STS sensacji żadnych nie ma, są zwroty. Za Hansena wiadomo bo mecz nie jest zaliczony natomiast -9.5 na MJJ można by było u buka kwestionować jeśli miałby 0,1,2 ale, że miał 0,1,3 czyli 4 to teoretycznie mógłby zrobić 3,3 i byłby wynik 10 punktów. Niestety, jak pech to pech.
Niewiele brakło żeby zakład był eygrany więc trzeba zrobić zwrot a resztę rozliczyć jako przegrane. Logika stsu
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
A moim zdaniem nawet jakby miał 0,0,0 i mecz byłby przerwany, to zakład nie zostałby zaliczony.
Analogicznie jest w tenisie, gdzie grając np handicup gemowy w którąś stroną anulują zakłady nawet jeśli wynik jest już rozstrzygnięty (bo np. mecz zostaje przerwany w ostatnim secie, gdy wynik handicupu jest już znany).
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Ja np miałem Lyagera powyżej 9.5 i mógł to spokojnie w 4 biegach pokryć. Czekam na rozliczenie. Może być śmiesznie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom