>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Czy ktoś już ma jakieś zdanie na temat tego buka?

raveman 736

raveman

Użytkownik
zadnych informacji zadnych dyskusji o tym buku nie moge znaleźć na tym forum. Jakie jest Wasze zdanie? Czy ktos juz tam gra? Jak bonusy? Jak kursy? Czy ma szanse na pierwsze miejsce w Polsce?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 5 sierpnia 2019 09:18 przez krejosO jakiego buka ci chodzi? Podaj nazwę.
pewnie o Betclic jak napisał w tym dziale
 
cytat z dnia 4 sierpnia 2019 18:51 przez ravemanzadnych informacji zadnych dyskusji o tym buku nie moge znaleźć na tym forum. Jakie jest Wasze zdanie? Czy ktos juz tam gra? Jak bonusy? Jak kursy? Czy ma szanse na pierwsze miejsce w Polsce?
tu masz dyskusję na temat buka
https://forum.bukmacherskie.com/temat/43783-betclic-opinie/?page=21
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
cytat z dnia 4 sierpnia 2019 18:51 przez ravemanzadnych informacji zadnych dyskusji o tym buku nie moge znaleźć na tym forum. Jakie jest Wasze zdanie? Czy ktos juz tam gra? Jak bonusy? Jak kursy? Czy ma szanse na pierwsze miejsce w Polsce?
Gram w Betclicu i na razie nie narzekam.Po zleceniu wypłaty kasiora na drugi dzień.Wplaty też szybkie, promocje do zaakceptowania.Kursy w większości wyższe jak u innych Zbukow.Ja na razie zadowolony i mogę z czystym sumieniem polecić ????
 
T 194

toyz

Użytkownik
Grałem przez chwilę na Betclicu, ale jakoś specjalnie się do niego nie przywiązałem i wróciłem z powrotem na Fortunę. Spoko bukmacher, nie jestem osobą śledzącą promocji więc nie wiem jak pod tym względem stoją, ale jeśli chodzi o oferte to szeroka.
 
N 0

najmann

Użytkownik
Jeden z najgorszych bukmacherów nie polecam wrogowi, dziś mnie oszukali na zakład 25zł zagrałem mecz na gola do przerwy , po tym zaczęły się u nich dziwne problemy techniczne że nie mogłęm się zalogowac , po godzinie jak wszedłem okazało się że mój zakład został przez nich zmienionu na over 2,5 w całym meczu i wynik zakładu 0zł , manipuluja i zmienija zakłady na przegrane , oszuści i złodzieje, napisałem im o tym i mnie olali żebym im screena dał hahah a skąd miałem wiedzieć że mnie oszukaja , nie polecam buka wrogowi.       
 
R 0

radek_89

Użytkownik
Ja po bardzo krótkiej historii - mogę pochwalić.

Zarejestrowałem się ze względu na zwrot do 500 zł w przypadku przegranego pierwszego zakładu oraz bardzo korzystny kurs na Rekord Bielsko-Biała w futsalu (1,49, gdzie u innych nie przekraczało raczej 1,40 - choć pozostałe grane przeze mnie kursy - bez szału). Z 420 zł jednym zakładem zrobione coś ponad 1800 zł. W międzyczasie zweryfikowałem dowód osobisty. Wypłata zlecona wczoraj o 23:00, chwilę po północy była na koncie.

Jak widać - można trafić ciekawe kursy, do kuponów z co najmniej pięcioma zdarzeniami dodawany jest procentowy bonus do wygranej. Pewnie od czasu do czasu będę do nich wracał.
 
Do góry Bottom