>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Czy jest możliwe takie cos?

mikeone 0

mikeone

Użytkownik
Mam pytanie, chodzi mi konkretnie o wygrana ????
Sytuacja którą napisze jest czysto hipotetyczna. Na stronie pisze, że dziennie można wygrać góra 100000$ i więcej nie wolno. I terazm moje pytanie. Założmy ze ktoś ma 100 tys. złoty i stawia całość na kurs hmm niech będzie 1,5. i mu wchodzi czyli wygrywa 50 tys i robi tak moze nie przez cały rok ale przez bardzo długi okres czasu zdaza sie ze eaz tam przegra ale ogólnie jest na ogromnym plusie. I teraz pytanie: Czy bukmacher bedzie kombinował, blokował konto, przedłuzał wypłaty czy powinno w takiej sytuacji być wszystko ok?
 
D 0

daniel84

Użytkownik
Bukmacher nigdy nie przyjmie zakładu za 100tys. złotych, bo to są zbyt ryzykowne sumy dla jego płynności finansowej. Stąd bardzo uporczywe limity np. do 500zł postawionej stawki. Niestety.
 
M 211

morenowe

Użytkownik
500zł nie czmeu ja gralem i wieksze sumy bo ponad tysiaka a sa ludize co graja za duzo wieksze i nie slyszalem aby blokowali cos sie ubilo mi ze betgun daje takie limity niskie a nieiwme jak w innych bukach np expekt niema takich ????
 
mikeone 0

mikeone

Użytkownik
Przeczytałem cały regulamin i pisze że nie ma limitu jednego zakłądyu ale ogólna wtgrana nie może przekraczać 100 tys $. Mi tutja bardziej chodzi o to czy bukmacher kombinuje jak musi wypłacić wiekszą gotówke czy nie?
 
X 0

xxlrobert

Użytkownik
&#39;&#39;Nie ma takiej możliwości&#39;&#39; Każda firma jest zarejestrowana w którymś z państw naszego pięknego świata i każde państwo ma prawo, które muszą przestrzegać małe firmy i te większe. Każda firma jest nadzorowana i każda firma może zostać sprawdzona. Firmy bukmacherskie a szczególnie te które działają w sieci muszą mieć specjalne certyfikaty/ zezwolenia. Bez nich ani rusz ???? Więc nie ma czegoś takiego, że administrator usunie Ci kupon który wcześniej złożyłeś, ponieważ administrator nie ma takich praw, jednynie kupony mogą byc usuwane zgodnie z regulaminem firmy np. po okresie 6 miesięcy na dodatek automatycznie przez system, które ma na celu tylko i wyłacznei zwolnienie dysków twardych/serwerów. gdyż jak już wspomniałem administrator nie ma takich praw. Prosto mówiąc, system musi być skonstruowany w ten sposób aby takie rzeczy nie miały miejsca.
Nad wszystkim czówa wielka komisja :p

Wszystko dzieje się tak jak w Polsce, przychodzi sanepid, sprawdza a okazuje się, że wszystko jest w tragicznym stanie, zamyka i bye.

Dla swojego bezpieczeństwa zawsze po złożeniu zakładu a raczej przy jego zakladaniu zaznaczam opcje wyslij na email, wiec wtedy mam niezbity dowód, że taki kupon zawarłem. Jednak jak ja mam interweniować skoro firma jest poza granicami naszego kraju ? a ja nie mam czasu pieniedzy i nie zznam jezyka :p ?
 
Do góry Bottom