>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Cztery zasady

charles94 36

charles94

Użytkownik
Witam, zakładam ten temat w celu usystematyzowania swojej gry. Mój kapitał startowy wynosi 100 złotych i celem jest powiększenie go o jedno zero z tyłu.
Wszystkie kursy pochodzić będą z oferty Bet365, statystyki będą co miesiąc.
Tytułowe założenia:
1. Nie przekraczanie 10% budżetu na zakład.
2. Granie tylko singli.
3. Unikanie jak ognia WTA.
4. Nie granie zakładów na żywo.

Zaczynam więc od pierwszego typu.
1. Manchester City over 1,5 gola @ 1,83
S:10 PLN
EW: 18,3 PLN
Dlaczego tak a nie inaczej ? No cóż chyba każdy widzi jak spisuje się w tym sezonie United pod wodzą Moyesa. Czerwonym Diabłom oprócz zmiany trenera potrzeba też klasowych zawodników do środka pola i na obronę, bo w tej chwili poziom trzymają tylko Jones, De Gea, Rooney, Mata, Januzaj i Robin którego dzisiaj zabraknie z powodu kontuzji. Liga w tym sezonie dla United jest już przegrana, a City walczy o mistrzostwo. Ja rozumiem że derby, że Diabły będą chciały wygrać przed swoją publicznościa, ale chcieć a móc to dwie różne sprawy i sądzę że może się to zakończyć wynikiem 1:3, 1:4 dla The Citizens.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
charles94 36

charles94

Użytkownik
1. Manchester City over 1,5 gola @ 1,83 ✅
S:10 PLN
EW: 18,3 PLN ✅
2. Sevilla over 1,5 gola @ 2,62
S: 10 PLN
EW: 26,2 PLN
Sądze iż w takiej formie Sevilla jest w stanie wbić Realowi dwie bramki. Ostatnie mecze Królewskich z zespołem z Andaluzji to zwykle wymiana ciosów i nawet jeśli Real wygrywa wysoko to Sevilla ma swoje sytuacje i potrafi je wykorzystać. Kurs jest zachęcający i widzę tutaj spore szanse powodzenia, bo jeśli Real nie zapomni szybko o El Clasico to przykro mi to mówić ale może się to źle skończyć dla zespołu Ancelottiego.
 
charles94 36

charles94

Użytkownik
2. Sevilla over 1,5 gola @ 2,62 ✅
S: 10 PLN
EW: 26,2 PLN✅
Niestety dla mnie jako dla fana Realu, sprawdził się czarny scenariusz na to spotkanie, aczkolwiek typ na plus zgodnie z przewidywaniami.
3. Federer -4,5 g @ 1,72
S: 10 PLN
EW: 17,2 PLN
Federer strasznie mi się tu podoba, gra jak za najlepszych lat. Zmiótł z kortu Gasqueta i wydaje mi się że z Japończykiem również nie powinien mieć większych problemów, 6:3 6:4 jak najbardziej w zasięgu.
 
charles94 36

charles94

Użytkownik
3. Federer -4,5 g @ 1,72 ⛔
S: 10 PLN
EW: 17,2 PLN⛔
Hehe, poszedłem spać po pierwszym secie i 2:1 w drugim po breaku dla Federera i myślałem że będzie izzi, a tu niespodzianka ????
4. Independiente - San Lorenzo X/X @ 4,50
S: 15 PLN
EW: 67,5 PLN
zobaczymy co to będzie z tego
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
charles94 36

charles94

Użytkownik
6. Berdych wygra pierwszego seta @ 3,50
S: 10 PLN
EW: 35 PLN
zwrot, nie wliczam do statystyk.
7. Ponferradina - Real Madrid B - over 2,5 @ 1,95
S: 10 PLN
EW: 19,5 PLN
Druga część sezonu dosyć udana w wykonaniu rezerw Królewskich, widać że zmiana trenera dobrze podziałała, zespół jest najbardziej bramkostrzelnym w Segunda Division w 2014 roku, aczkolwiek w obronie pewne braki pozostały i nadal sporo goli jest traconych. Gospodarze również bronią się przed spadkiem tak więc obie strony zagrają tutaj o zwycięstwo, o sytuacje i gole jestem spokojny.
8. Manchester City wygra @ 2,30

S: 20 PLN
EW: 46 PLN
City mając jeszcze w perspektywie zaległe mecze, w których powinni pewnie zdobyć komplet oczek są teraz głównym faworytem do zdobycia mistrzostwa Anglii. Arsenal natomiast liderował przez długi czas, początek sezonu niezwykle udany jednak jak to w wypadku Arsenalu bywa po raz kolejny scenariusz się powtarza. Końcówka sezonu, najważniejsze mecze, a kluczowi zawodnicy albo kontuzjowani albo tracą formę. Wychodzi brak godnych zmienników na ławce, oraz moim zdaniem słaba robota klubowych lekarzy i sztabu od przygotowania fizycznego. City natomiast oprócz porażki z Barceloną radzi sobie bardzo dobrze, ostatni mecz z United pokazał siłę The Citizens, którzy sprostali roli faworyta i pozostawili rywala w derbach bez szans. Biorąc pod uwagę to że Wenger nie potrafi ustawić taktyki pod silnych rywali i regularnie przegrywa z czołówką, spodziewam się tutaj powtórki z rozrywki i wygranej City, można nawet stawiać handicapy.
 
charles94 36

charles94

Użytkownik
7. Ponferradina - Real Madrid B - over 2,5 @ 1,95⛔
S: 10 PLN
EW: 19,5 PLN⛔
8. Manchester City wygra @ 2,30 ⛔

S: 20 PLN
EW: 46 PLN ⛔
City ma setke na 2:0 minutę potem gol na 1:1, drugi typ bez komentarza ????
9. Bale 2 lub więcej @ 3,75
S: 10 PLN
EW: 37,5 PLN
Bale ostatnio zagrał w dwóch meczach kaszanę, teraz ma okazję na rehabilitację. Kurs na gole Ronaldo za mały, na inne wariacje też, tak więc liczę na Walijczyka. Jak wejdzie to coś jeszcze podam a jak nie to wrzucę statystyki miesiąca.
 
charles94 36

charles94

Użytkownik
10. Clippers over 107,5 @ 1,83 ✅
S: 10 PLN
EW: 18,3 PLN✅
11. Suarez 2 lub więcej @ 3,20 ⛔ słuuuuuupek :/
S: 10 PLN
EW: 32 PLN ⛔
Wyborna forma Urugwajczyka, pomimo tego że pauzował na początku sezonu ma już 28 goli, pewnie zmierza po koronę Króla Strzelców, w ostatnim meczu nie udało mu się zdobyć gola, tak więc dzisiaj jest szansa na przełamanie.
 
charles94 36

charles94

Użytkownik
Statystyki Marzec
Postawione kupony - 10
Trafione kupony - 6
Nietrafione kupony - 4
Skuteczność - 60 %
Suma stawek - 115 PLN
Suma zwrotów - 185,80 PLN
Zysk - 70,80 PLN
Yield - 61 % ✅

Do zobaczenia w kwietniu :cool:
 
charles94 36

charles94

Użytkownik
12. Barcelona - Atletico - over 5,5 żółtych @ 2,10

S: 15 PLN
EW: 31,5 PLN

Jak dla mnie dosyć pewny typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
charles94 36

charles94

Użytkownik
14. FC Porto - Sevilla - over 2,5 gola @ 1,95 ⛔
S: 10 PLN
EW: 19,5 PLN ⛔
15. Basel - Valencia - over 4,5 kartki @ 2,10 ⛔
S: 10 PLN
EW: 21 PLN ⛔
Nie wiem co mnie podkusiło żeby grać Europejską, kiedyś unikałem tak samo jak WTA :p
16. Gareth Bale 2 lub więcej @ 9,00
S: 10 PLN
EW: 90 PLN
17. Edin Dzeko 2 lub więcej @ 6,00
S: 10 PLN
EW: 60 PLN

Grzech nie spróbować po takich kursach ...
 
charles94 36

charles94

Użytkownik
16. Gareth Bale 2 lub więcej @ 9,00 ⛔
S: 10 PLN
EW: 90 PLN ⛔
17. Edin Dzeko 2 lub więcej @ 6,00 ⛔
S: 10 PLN
EW: 60 PLN ⛔
Typy same w sobie były dobre i niewiele brakowało, obaj panowie po bramce ale Bale jakoś asekuracyjnie grał, sporo do tyłu i nie było okazji na drugą bramkę a Dzeko pokazał dlaczego jest rezerwowym i dlaczego nie podniesie się z ławki gdy wróci Aguero, poprzeczka z trzech metrów w idealnej pozycji i strzał w bramkarza a potem w trybuny w sytuacji sam na sam ???? No nic wracam do grania niskich kursów w myśl zasady powoli do przodu.

18. Ruch - Korona - BTS @ 1,91
S: 15 PLN
EW: 28,65 PLN
 
Do góry Bottom