>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Czas na sport | Typy, analizy, spostrzeżenia

piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Witam! Jestem bardzo mile zaskoczony po powrocie z podróży służbowej. Dawno tu nie zaglądałem. A tutaj pełna mobilizacja, połowa nowe tematy związane z konkursem coś się ruszyło. Ostatnia zmiana graficzna tak jak już pisałem dla mnie też na plus. Chyba jest najlepiej odkąd weszła ustawa strasząca zakazem gry u bukmachera, bo tych polskich tak nazwać nie można. Jak wszyscy to wszyscy postanowiłem wrócić do prowadzenia tematu zgodnie z wytycznymi regulaminu KzS oraz konkursowymi. Bez rozpisywania się jestem na forum już 13 lat i wiele razy już zaczynałem i kończyłem z bukmacherką, ale ponownie spróbuję swoich sił. To będzie mój ostatni i jedyny temat na tym forum. Ci co mnie znają wiedzą, że gram 100% dla funu dlatego nie za bardzo przejmuję się jakąś wytrawną selekcją betów. Gram wszystko wtedy kiedy mam ochotę. Stawkowanie 1-100j i statystyki raz w miesiącu.Typy i kursy grane tylko u bukmacherów bez podatku, z polskich tylko w przypadku jakiejś nieziemskiej okazji lub promocji bez podatku. Czasami będą to typy suche a czasami z analizami. Rzadko też po prostu napisze co myślę o meczu bez podawania typu. Dzisiaj już pierwsze typy. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Sierpień 2020

#1 Liga Mistrzów - Kwalifikacje

⚽ Legia Warszawa - Omonia Nikozja | Poniżej 2.5 @1,72 0:0

Stawka: 30j 1xbet

+21,6j


Legia ma kompromitujące braki w ataku pozycyjnym. Wynika to pewnie jeszcze z braku zgrania, pory roku i innych czynników, które najbardziej wpływają oczywiście na grę tylko polskich drużyn. Jeśli na bramkę z Linfield musieliśmy czekać praktycznie cały mecz to z dobrze zorganizowaną Omonią może być jeszcze ciężej. Goście przyjadą z naprawdę poukładaną linią obrony i ciężko tu liczyć na jakieś grube strzelanie. Moim zdaniem fajny kurs na under w tym meczu.

#2 Liga Mistrzów - Kwalifikacje

⚽ Dynamo Brześć - FK Sarajevo | Sarajevo +1 @1,89 2:1

Stawka: 25j Unibet

Sarajevo to walczaki z Bośni. U bukmacherów Dynamo Brześć wyraznym faworytem, ale myślę, że jest to spowodowane po prostu ostatnim świetnym wynikiem i pokonaniu aż 6:3 Astanę. Wynik imponujący, ale myślę że z gryzącymi trawę gośćmi z Bośni już nie będzie tak łatwo. Chyba większość podczas pandemii oglądała grę białoruskiej ligi i Dynamo często przeplatało tam dobre mecze z tymi słabszymi. Jeśli taki się przydarzy dzisiaj to Sarajevo powinno to wykorzystać. Najbardziej do zagrania tego typu skłoniło mnie to, że bośniacy są niepokonani aż od 12 meczów. Świadczy to o tym, że to solidna drużyna, która ma szansę dzisiaj napsuć krwi białorusinom.

Edit: Sarajevo zasłużyło przynajmniej na remis, bramki dla Dynama totalnie z dupy.
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
#3 ATP Cincinnati

🎾 Railley Opelka - Stefanos Tsitsipas | Opelka +2.5 @1,82 zwrot

Stawka: 30j Betsson

Opelka bez straty seta w tym turnieju. Wczoraj z Berettinim bardzo pewnie na serwisie. Wiatomo Tsitsipas potencjał o niebo większy ale liczę, że będzie podobnie jak w jego wczorajszym meczu z Isnerem, gdzie wziął mecz w prawdzie 2:0 ale oba po tie breakach. Opelka ma podobny styl do Insera a gra u siebie i może uda się wyrwać jakiegoś gema przy serwisie Greka. Amerykanin zaserwował już 50 asów w tym turnieju. Motywacja na pewno będzie po stronie Opelki, ponieważ jest to jego pierwszy ćwierćfinał ATP 1000 i jeśli głowa będzie na miejscu jest duża szansa, że nie da się przełamać Tsitsipasowi.

Edit: Kontuzja Opelki przy 6:5 w pierwszym secie.
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
#4 ATP Cincinnati

🎾 Milos Raonic - Filip Krajinovic | Krajinovic +2.5 @1,85 4:6 7:6 7:5

Stawka: 40j Unibet

+34j

Krajinovic gra jeden z turniejów życia. W dwóch ostatnich meczach stracił łącznie 6 gemów. Nie byłoby to może zbyt szokujące gdyby nie przeciwnicy. Grał z Dominikiem Thiemem i z bardzo dobrze serwującym Martonem Fucsovicsem. Do Raonica również nie można się przyczepić. Także nie stracił seta, jednak momentami w meczu z Evansem miewał chwile zawahania. Meczu z Murrayem nie można jednoznacznie ocenic, gdyż ten dawno nie grał na takim etapie. Liczę, że Krajinovic podtrzyma niesamowitą formę ze wcześniejszych meczów i przynajmniej tutaj doprowadzi do tie breaka w obu setach.
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
#5 Liga Europy - Kwalifikacje

⚽ Dynamo Mińsk - Piast Gliwice | Remis @3,30 0:2

Stawka: 20j 1xbet

Krótko i na temat. Wszystkie te pucharowe mecze polskich drużyn to strach przed piłką i brak jakiejkolwiek wizji. Obejrzeliśmy to wczoraj na przykładzie Legii. Dynamo to też nie są potentaci Europy, jednak u siebie będą grozni. Zdecydowałem jednak zagrać remis, zamiast zwycięstwa gospodarzy, ponieważ Piast chociaż przyzwoicie prezentował się przez ponad rok w grze taktycznej i obronnej. Fornalik powiedzmy jak na polskie warunki się wyróżnia. Biorę więc większy kurs. Moim zdaniem całkiem prawdopodobne rozwiązanie.

#6 Liga Europy - Kwalifikacje

⚽ Malmo FF - Cracovia | Malmo @1,56 2:0

Stawka: 40j Betsson

+22,4j

Szkoda, że tak pózno się za to zabrałęm bo kursy na Szwedów były już ponad 1,70. Malmo to solidny europejski średniak, czyli drużyna kompletnie poza zasięgiem jakiejkolwiek polskiej drużyny, szczególnie na własnym stadionie. Jeśli zagrają z pełnym zaangażowaniem na co liczę to Cracovia powinna wrócić z bagażem kilku goli. Pamiętajmy, że jest to drużyna, która w zeszłym sezonie tych rozgrywek odpadła w dwumeczu z Wolfsburgiem w 1/16 finału. O takim meczu Cracovia może pomarzyć od lat, odpadając w pierwszych rundach z drużynami o których nigdy więcej się nie słyszy. Stawiam tutaj na Malmo, nawet jeśli Craxa rzuci wszystko co ma na szalę.

#7 Liga Europy - Kwalifikacje

⚽ Lech Poznań - Valmieras | Lech/Lech + powyżej 2.5 @1,52 3:0

Stawka: 50j 1xbet

No i żeby nie było aż tak smutno to akurat w parze z Łotyszami stawiam zdecydowanie na drużynę z Polski czyli Lecha. Zakład to wygrana do przerwy i na koniec meczu plus overek. Spokojnie do zrobienia, to właśnie Lechitów uważam za najsolidniejszą polską drużynę obecnie. Fajne transfery, stawianie na młodych chłopaków i w miarę dobra gra. Bardzo pechowa przegrana ostatnio z Zagłębiem powinna wyzwolić u nich sportową złość. Valmieras to mocno egzotyczny przeciwnik, nawet nie zagłębiajmy się w statystyki. Jeśli polska piłka ma jeszcze w ogóle istnieć to taki mecz Lech musi wygrac 3:0/4:0 na spokojnie.

Edit: Brawo dla Piasta, Lech dramat..
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
#9 Chiny - CVL

🏐 Hubei - Tianjin | Hubei @3,28 3:1

Stawka: 20j 1xbet

+45,6j

#10 Korea - KOVO Cup

🏐 Korean Air Jumbos - Seul Woori | Seul Woori +1.5 @1,88 3:0

Stawka 40j Unibet
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
#11 Challanger Praga

🎾 Tallon Griekspoor - Robin Haase | Griekspoor @1,80 6:3 6:2

Stawka: 40j Betsson

+32j

Aj, zapomniałem o tym meczu i dodaję na ostatnią chwilę. Griekspoor gra w Czechach fenomenalnie. Haase jak to Haase jak będzie miał humor to zagra świetny mecz i wygra, ale biorąc pod uwagę, że grają na mączce gdzie Robin nie osiągał nigdy zawrotnych wyników stawiam na Griekspoora. Tallon mega pewnie trzyma piłkę na tych kortach, widać że wszystko jest grane na centymetry pod końcową linię. Haase ma humorki i na to dzisiaj też liczę, bo na pewno jego rodak to w tej formie wykorzysta.

Edit: Tak jak pisałem, na drugiego seta Robin wyszedł już obrażony. Odrazu się połamał i było po meczu. Mogę tylko przeprosić, że tak pózno bo to był pewniak dnia i miałem go dodać już wczoraj i zapomniałem.
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
#12 WTA Cincinnati

🎾 Johanna Konta - Viktoria Azarenka | Azarenka +3.5 @1,77 6:4 4:6 1:6

Stawka: 35j Unibet

+26,95j

Czekałem na jakiś poważny sprawdzian dla Konty w tym turnieju. Narazie wszystko łyka bez żadnego problemu, ale ile już ja w życiu widziałem jej turniejów gdzie gra jak znut w pierwszych rundach a przychodzi półfinał i nagle wszystko ląduje na autach. Świetna zawodniczka ale moim zdaniem słaba mentalnie. Tutaj mamy już półfinał i wracającą do wielkiej gry Azarenkę. Myślę, że idealna przeciwniczka na ten słabszy mecz Brytyjki. Żadna z nich nie straciła jeszcze seta. Azarenka to bardzo waleczna zawodniczka, nie odpuści żadnej piłki i właśnie dlatego stawiam tutaj handi w jej kierunku. Konta ma potencjał żeby to wygrać, ale musiałaby zachować spokojną głowę cały mecz i wszystko trafiać. Nie wierzę, że tak będzie i jestem przekonany, że w którymś momencie meczu Azarenka wykorzysta jej słabszy moment i odjedzie na kilka gemów.
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
#13 Ekstraklasa

⚽ Zagłębie Lubin - Warta Poznań | BTS @1,85 1:0

Stawka: 40j 1xbet

Dzisiaj większość stawia na gospodarzy z Lubina, którzy zagrali bardzo dobry mecz z faworyzowanym Lechem, który wygrali 2:1 w końcówce. Trudno się dziwić zgrana paczka z Lubina jest dzisiaj faworytem, ale moim zdaniem kurs 1,65 na to zdarzenie jest trochę za niski. Dalej jest to ekstraklasa i trzeba o tym pamiętać, że nie ma tutaj jasnych rozwiązań. Należy też pamiętać, że Zagłębie przez cały poprzedni sezon było drużyną, która dużo strzelała i bardzo dużo traciła. Wyniki po 3:3 zdarzały się bardzo często. Czy na początku tego sezonu może się to zmienić? Ja wątpie i stawiam, że obie drużyny dzisiaj strzelą bramkę. Warta po pierwszym słabym meczu z Lechią będzie za wszelką cenę dążyła przynajmniej do bramki, co może dać korzystny rezultat na koniec meczu. na 1xbet kurs na BTS to 1,85 i wolę pójść w tę stronę niż na czyste zwycięstwo gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
#14 ATP Cincinnati

🎾 Stefanos Tsitsipas - Milos Raonic | Raonic +2.5 @1,60 6:7 3:6

Stawka: 40j 1xbet

+24j

#15 ATP Cincinnati

🎾 De Minaur/Carreno Busta - Krajicek/Johnson | Krajicek/Johnson @1,75 7:5 6:4

Stawka: 30j Unibet


I ostatnie dwa typy na dzisiaj, obok których nie mogę przejść obojętnie. Tsitsipas mocnym faworytem według buków z Kanadyjczykiem. Możliwe, że wyciągnie to po tie breakach, ale będzie mu ciężko. Milos gra w tym turnieju jak za dawnych dobrych czasów. Serwuje jak zły a Grek dla mnie wygląda trochę na rozkojarzonego. Z Opelką wygrał po kreczu przeciwnika, ale do tego momentu miał tylko jedną piłkę na przełamanie, której z resztą nie wykorzystał. Raonic serwuje chyba jeszcze lepiej. Pokazał imponującą siłę mentalną w meczu z Krajinovicem gdzie wygrał mecz, mimo przegranego pierwszego seta. Uważam, że minimalnie dociągnie tutaj Raonic do dwóch tie breaków. Co do debla to stawiam po prostu na gospodarzy. Uważam, że Amerykanie to bardziej solidna para. Mogę spróbować po 1,75 w ich stronę.
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
#16 Challanger Trieste

🎾 Mario Martinez Vilella - Riccardo Bonadio | Bonadio +3.5 @1,90 6:7 2:6

Stawka: 30j Stawka: Unibet

+27j
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
#17 Fortuna 1 liga

⚽ Radomiak Radom - Widzew Łódź | Radomiak @2,40 4:1

Stawka: 25j Betsson

+35j

Radomiak to poukładana drużyna, ze ścisłej czołówki zeszłego sezonu 1 ligi. Świetnie zaprezentowali się w PP wygrywając aż 4-0 z Miedzią Legnica. Niesamowity występ zanotował Ronaldo 1 polskiej ligi czyli Leandro notując hattricka. Widać że w tym sezonie piłkarze z Radomia znowu włączą się w walkę o awans. Widzew ma mocniejsze nazwiska, ale moim zdaniem będzie potrzebował trochę więcej czasu, żeby wejść na odpowiedni poziom. Radomiak to bardzo solidny przeciwnik jak na początek i typuję, że dzisiaj 3 punkty zostaną w Radomiu. A właściwie w Puławach bo tam zostanie rozegrany dzisiejszy mecz.
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
#18 KSW 54

🥊 Michał Andryszak - Michał Kita | Andryszak @1,32 KO
🥊 Izuagbe Ugonoh - Quentin Domingos | Ugonoh @1,29 KO

@1,70 Stawka: 40j Unibet

Stawiam na Andryszaka w starciu rewanżowym z Michałem Kitą. Pierwszy pojedynek wygrał, ostatnio zanotował piorunujący nokaut na Grigore w 9 sekundzie walki. Ma dużą przewagę warunków fizycznych. Jest niemalże 10kg cięższy od kity. Bardzo dużo przemawia dzisiaj za Andryszakiem. Co do drugiego pojedynku to KSW ściągnęło swoją kolejną nową gwiazdę i mimo tego, że ciężko cokolwiek powiedzieć o przeciwniku Izu to rzadko się zdarza aby tak głośny debiut kończył się porażką. Izu był profesjonalnym bokserem, ma doświadczenie w kickboxingu oraz ma lepsze warunki fizyczne od przeciwnika. Dla mnie całkiem fajny dubelek.
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
#20 Ekstraklasa

⚽ Podbeskidzie B-B - Cracovia | Podbeskidzie +1 @1,61 2:2

Stawka: 40j Unibet

+24,4j

Klasyka po pucharowa. Zmęczenie u naszych drużyn nawet po jednym gładko przegranym meczu jest nieuniknione.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Sierpień 2020

Kupony postawione: 21
Kupony wygrane: 13
Zwrot: 1
Skuteczność: 65%

Postawione jednostki: 700j
Wygrane jednostki: 820,9j

Zysk: 120,9j

Yield: 17,27%


Najwyższy trafiony kurs: 🏐 Hubei - Tianjin | Hubei @3,28 3:1

Dyscypliny:

⚽ Piłka nożna: 14,6j
🎾
Tenis: 113,95j
🏀
Koszykówka: 26,75j
🏐
Siatkówka: 5,6j
🥊 Boks/MMA: 40j


Niewiele można powiedzieć po kilku dniach typowania w sierpniu, ale wiadomo jestem zadowolony z zysku. Zawsze jestem gdy się pojawia cokolwiek do przodu bo tak jak zawsze powtarzam gram dla zabawy, a pieniądze są tylko dodatkiem. Jeśli chodzi o dyscypliny to nawet po takim krótkim czasie wszystko jest w normie, ponieważ to w tenisie czuję się najmocniej i jednostki to odzwierciedlają. Nie ma co się rozwodzić, zobaczymy jak będzie we wrześniu. Dzisiaj już nic nie stawiam, bo pierwszy dzień wielkiego szlema, zawsze odpuszczam z zasady. Wolę poobserwować. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Wrzesień 2020

Dobra jednak przeglądając ofertę postawię dwa kupony na dzisiejszy US OPEN, bo widzę spore szanse. Właściwie to ciężko mi się powstrzymać sprawdzając statystyki.

#22 US Open

🎾 Kevin Anderson - Alexander Zverev | Zverev @1,32 1:3
🎾 Kristina Mladenovic - Hailey Baptiste | Mladenovic @1,22 2:0
🎾 Denis Shapovalov - Sebastian Korda | Shapovalov @1,12 3:1

@1,76 Stawka: 35j Unibet

+26,6j

Rzadko stawiam kupony gdzie jest więcej niż dwa zdarzenia, ale wyjątkiem są właśnie pierwsze rundy turniejów wielkoszlemowych. Wtedy rzadko mamy niespodzianki faworytów, ponieważ stawka jest dość wysoka a dystans meczu dość długi, żeby odrobić ewentualne straty poniesione np. brakiem koncentracji. W pierwszym zakładzie stawiam na Niemca Zvereva w meczu z Andersonem. Jeszcze rok czy dwa lata temu jakbym zobaczył taki kurs to śmiałbym się na głos i walił mocno w stronę reprezentanta RPA. Teraz jednak sytuacja wygląda z goła inaczej. Anderson ostatnie poważne występy zaliczył w styczniu podczas Australian Open, gdzie odpadł dość wcześnie jak na nawierzchnie hard z Friztem w drugiej rundzie. Później długa przerwa i powrót na Cincinnati gdzie wygrał z Edmundem i przegrał gładko z Tsitsipasem. Zverev grał po koronawirusie w dużej ilości meczów pokazowych. Powrót do turniejów też jednak mu nie wyszedł bo przegrał z Murrayem 1:2 w Cincinnati. Jednak biorąc pod uwagę jego atletyczność, wiek i styl gry uważam, że Anderson w tym czasie i miejscu nie ma szans. Anderson często miewa jakiś uraz, który po takiej przerwie i na takim dystansie może się pojawić w każdym momencie. Zverev spokojnie wytrzyma trudny meczu. Kolejną sprawą jest to, że
Niemiec paskudnie Andersonowi po prostu nie leży. Poniżej wklejam historię ich bezpośrednich spotkań :

Screenshot_8.jpg

Ani razu nie wygrał ze Zverevem wcześniej, więc dlaczego miałby to zrobić dzisiaj w takiej formie jakiej się znajduje? Ja spokojnie jestem w stanie wziąć te 1,32 na Niemca. Dokładam do tego Mladenović, która zaimponowała mi trochę w WTA Cincinnati, gdzie ograła Sevastovą, która w stanach zawsze dobrze gra oraz napsuła bardzo mocno krwi Elise Mertens, która doszła aż do półfinału. gra dzisiaj z Hailey Baptiste, która raczej swoje mecze rozgrywa na dużo niższym poziomie. Ostatni mecz to Shapovalov, który jest jeszcze nierówny, ale z Sebastianem Kordą, dwudziestolatkiem powinien sobie poradzić, szczególnie, że preferują podobny styl gry.


#23 US Open

🎾 Railey Opelka - David Goffin | Powyżej 39.5 @1,70 1:3

Stawka: 40j Unibet

Drugi kupon to over gemowy w meczu Opelki z Goffinem. Tak pamiętam, że Amerykanin skreczował w Cincinnati, ale nawet tam grając z kontuzją przeciwko wyśmienitemu Tsitsipasowi nie stracił gema serwisowego i prowadził do momentu przerwania meczu 6:5. Jego dyspozycja serwisowa jest nadzwyczajna i Belg, pomimo swojego niewygodnego stylu, dobrego mijania przy siatce i dobrego returnu i solidnego przebijania (the wall), nie powinien gładko wygrać tego spotkania. Opelka będzie trzymał swój serwis, a w tie breakach może być bardzo różnie co może nam zwiastować bardzo długi mecz. W przypadku odnowienia się kontuzji nogi Amerykanina i kreczu dostanę zwrot więc to też jest jakieś zabezpieczenie. Patrząc na historię spotkań tych dwóch panów, zdecydował się zagrać to nawet mocniej niż poprzedni kupon.Oba mecze były mega zacięte i dzisiaj powinno być podobnie.

Screenshot_10.jpg

Edit: Dokładnie 39 gemów. Co za pech.. szczególnie, że jeden set 6:1 totalnie bez walki...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +78
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
#24 US Open

🎾 Norbert Gombos - Radu Albot | Powyżej 35.5 @1,75 3:0

Stawka: 40j Unibet

Rozumiem, że dla bukmachera Norbert jest faworytem. Zagrał dwa fajne mecze w Cincinnati a Albot jeszcze w 2020 nie wygrał meczu. Jednak rok mamy specyficzny, i mało kto w ogóle grał w tenisa. Akurat w przypadku Albota to on przeważnie zaczynał jakiekolwiek wyniki w sezonie latem, na amerykańskim hardzie. To właśnie tutaj osiągnąl swój najlepszy wynik w turniejach wielkoszlemowych, trzecią rundę w 2017 roku. Gombos to też nie jest jakiś potentat, żeby zagrać cały mecz równo. Nie wyobrażam sobie tutaj gładkiego 3-0 w którąś ze stron.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom