>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czarna lista - ZAKAZ POJEDYNKÓW o PIENIĄDZE!!!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie wpisujecie loginy userów, którzy nie wywiązali się z umowy, czyli pojedynkowali się na kasę, przegrali, nie wypłacili nagrody.
Taką czarną listę otwiera user:
1. RoXXo - z tego co wiem, przegrał dwa pojedynki, z żadnych się nie wywiązał.

Osoby, co oszukują powinny dostać bana i tak będę czynił. Każdy kto trafi na czarną listę ma 10 dni na wyrównanie zaległości, w przeciwnym razie wyrzucam z forum.
Uważajcie na nowe zarejestrowane konta.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Mnie oszukali:

komarr
waldek-kiepski

nie rozumiem jak były mod moze byc takim oszustem, no ale to nie ja dobieram modow...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie chce się tego czytać... To tak jak dzieci w piaskownicy. Jeden upiera się, że nie wziął łopatki a drugi mówi, że tamten mu wziął...
Jak jesteście dziećmi to nie bawcie się w pojedynki. Jak widzisz, że Twój potencjalny rywal to dziecko to nie pojedynkuj się z dzieckiem.
 
B 0

bpg1410

Użytkownik
ODRADZAM GRĘ z zuberek89,
Szczegóły: mam bony od baha, zgłosił się że chce wymienić na bwin, podałem mu kod// kody prosto z baha, uciekł podczas transakcji, telefonów nie odbierał, gg blokował, po prostu dziecko specjalnej troski bon wykorzystał , a zapewen swojego rzekomo przesłąnego bonu do bawina nie miał // koleś ma 20 lat jest z Bialegostoku a zachowuje się jak 5 - latek
Inny oszust: adrian_3 konto na mooneybookers [email protected]
 
S 1

stres

Użytkownik
Kumek

Straszny kretacz i oszust. Wygra jest luz-kase musisz mu placic. Przegra-strasznie kreci i wymysla. Mam pelno jego PM, ktore sa na to dowodem. Ktos chce pewnosci udostepnie je.
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
StreS ty to jesteś krętacz. Kasę wpłaciłem , a ty piszesz ze niby nie i mam ci wpłacić i straszysz mnie banem. Dostałeś kasę a drugi raz ci nie zapłacę. Zbanujesz mnie? za co?Za to że nie chcę dać się naciągnąć? Chłopczyku ja gram fair.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Straszny kretacz i oszust. Wygra jest luz-kase musisz mu placic. Przegra-strasznie kreci i wymysla. Mam pelno jego PM, ktore sa na to dowodem. Ktos chce pewnosci udostepnie je.
Ten opis idealnie pasuje do użytkownika: krzysiek5680, oszust! Teraz juz sie nawet nie odzywa się (nie odpisuje na pw)
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Agent00typer

Widzę, że i tak już się nie pojedynkuje, ale tak ku przestrodze, gdyby kiedyś się zjawił... Pojedynek zakończył 06.04.2009 i od tego czasu nie otrzymałem kasy. Nie raz obiecywał, nie raz już kasa miała byc, lecz niestety jak nie ma tak nie ma. Ostatnio już zero odzewu, nawet gdy jest dostępny na gg.

edit: WKONCU SIE ROZLICZYŁ I WSZYSTKO ZAŁATWIONE WG Hajduka
 
O 0

oct22

Użytkownik
Krzysiek5680
Pojedynek OcT-w.w , rozstrzygnięto na korzyść Oct. Koleś pieniedzy nie wpłacił i nie zamierza. Prosze o bana na forum za oszustwo. Usunmy takich ludzi ze społeczeństawa na forum. Napisał &#39;spadaj&#39; i tyle. Proszę o rozstrzygnięcie sprawy.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Krzysiek5680

Pojedynek OcT-w.w , rozstrzygnięto na korzyść Oct. Koleś pieniedzy nie wpłacił i nie zamierza. Prosze o bana na forum za oszustwo. Usunmy takich ludzi ze społeczeństawa na forum. Napisał &#39;spadaj&#39; i tyle. Proszę o rozstrzygnięcie sprawy.
Dwa posty wyżej masz informację, że ten człowiek jest niewypłacalny i że nie można mu ufać, a mimo to z nim grasz i masz pretensje, że nie dał Ci kasy.
Ja na Twoim miejscu miałbym pretensje tylko do siebie.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Postanowiłem po raz kolejny zagrać pojedynek, ale przed tym chciałbym uprzedzić przed userem o nicku: menzel . Zagrałem z nich 2 pojedynki dosłownie o grosze. Każdy o 20 zł. Rzecz jasna nie zapłacił - pierwszy ponad 3 miesiące temu! Następny zaraz po pierwszym. Zdziwiło mnie to, bo w jednym prawie przegrałem, a byłem gotowy minutę po zakończeniu ostatniego spotkania wypłacić mu kasę, ale wszedł mi wysoki kurs i wygrałem. Na początku menzel zarzekał się, że zapłaci w najbliższym czasie, maks. do tygodnia, potem przedłużał, przedłużał, teraz wcale nie wchodzi na forum. Wcześniej codziennie. Nie wiem nawet czym jest to spowodowane. Nie interesuję mnie to. Faktem jest, iż jest to oszust i nie polecam z nim grać, bo jest niewypłacalny.

Wszystko możecie sprawdzić:

Pierwszy pojedynek.

Drugi pojedynek.


Zatem ten nick: menzel należy dodać do czarnej listy.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
OSZUŚCI:


New User
Haggard
Zaciekawiła mnie jedna rzecz. Otóż: userzy

Pezio i Haggard mają taki sam numer gadu-gadu - zatem na myśl przychodzi tylko jedno - to ten sam user. Co ciekawe, wszedłem sobie na profil Pezio , a ostatnio jego profil odwiedził właśnie Haggard . Teraz jestem już pewien. Śmieszne, że miałem grać z nim pojedynek, ale na szczęście w porę zorientowałem się o co chodzi. Mógłby, któryś z moderatorów to sprawdzić?

Jak wiadomo Haggard komuś się nie wypłacił, więc skoro Pezio to ten sam człowiek, to jego nick również należałoby dodać do czarnej listy.

Miałem zagrać sobie z kimś pojedynek, ale widzę, że te forum pełne jest oszustów i każdy tylko liczy, żeby kogoś wydymać. Może jakiś moderator chciałby ze mną zagrać, bo nie wierzę, żeby forumowi moderatorzy byli oszustami ;).
 
O 0

oct22

Użytkownik
Uprzedzając już głupie posty. Będę tak samo się tłumaczył , jak inni.
Przegrałem pojedynek z docentem (30zł) i FlameZem(40zł). Wygrałem z nasterkiem(20zł), Magiki (30 zł) , krzyskiem(30zł) , każdy z którym pisze grozi , że mnie to wrzuci , więc proszę bardzo. Ja mamc zekać na pieniadze tydz lub dwa , a tak jak napsterka , takiego kolesia nie było. Wkręca mi , że wysłał mi kase i dwa razy nie zamierza , zaraz zrobie scan z ostatnich dni , gdzie od niego nic nie dostałem , więc takie wkręcanie , wrzuć sobie w majtki. 2 - Magiki pojechał w trase , wróci prześle mi pieniadze i oddam Flamezowi , Młody przegrał , ale upiera sie , ze musze najpierw oddać pieniadze Flamezowi , wtedy mi odda ;/ jaja. Dopcent , jak przegrywał 4 dni pojedynku , nie chcial na gadu odpisac , w ostatnim dniu fuxem wygral , to odrazu dostepny i mnie najezdza z groźbami. Mam to w dupie , dostane pieniadze to powysylam. Ale bez gróźb ;/
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ludzie, ile wy macie lat? Zachowujecie się jak szczeniaki.

Nie stać was na wypłatę przegranych 30 zł? No to jest zdumiewające. Szczególnie u ciebie OcT22 bo jak wejdę w Twój temat z typami to każdy kupon grany przynajmniej za 100 zł. Coś tu chyba jest nie tak?

Inna sprawa. Po co gracie za kasę jak jej nie macie? Liczycie na to, że &quot;a może wygram&quot;, a jak nie wygram to będe robił z siebie debila i nie odpisywał na gg, nie wchodził na forum itd..

Tego tematu to wogóle tu nie powinno być. Osobiście to będe starał się przekonać Marcina, żeby zabronił pojedynków na kasę bo widzę, że niektórzy zapomnieli, że bukmacherka jest od 18 lat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom