>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info CS2 transfery/info/newsy

kns_esport 148K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
W świecie CS'a 2 obecnie dużo się dzieje. Masa cennych informacji w szybkim tempie. Ta gra obecnie przechodzi rewolucje. Więc zakładam temat, w którym też będą otwarte dyskusje i informacje że świata cantera.
 
kns_esport 148K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
  • alex przechodzi do NIP
  • Magisk odchodzi z Vitality (obecnie bez drużyny)
  • dav1ig przechodzi do Movistar Riders
  • NiKo pozostaje w G2
  • ropz MVP Thunderpick'a
  • Snappi jedną nogą w Falcons


Światowy ranking Counter-Strike z 6 listopada 2023 r
1699306827537.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +396
'Corek 170,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam! Jednak pogłoski stały się faktem! Stavn oraz Jabbi oficjalnie zawodnikami Astralis! Swoją drogą, pięknie Heroic jak i Cadian zostali zrobieni w bambuko i oczywiście wcale to nie jest na plus dla nowych grajków Astralis. Co możemy stwierdzić po tych transferach? Astralis chce wrócić na sam szczyt tak jak przyzwyczajali nas do tego lata temu. Czy są na to szanse? Oj i to jakie. Jeśli to wszystko zacznie grać jak należy, pograją ze sobą trochę ( oni już sporo ze sobą grali i po części się znają ) to może być to zdecydowana walka o top1, na które obecnie nikt po za Faze nie zasługuje, ale zobaczymy co się jeszcze u Neo wydarzy, czy cokolwiek się wydarzy. Na ten moment nie widać innych ekip, które na papierze mogły by włączyć się jako główni faworyci do walki o Majora. Zobaczymy co ten Nexa wniesie do G2. Kimś takim miało być Cloud9, ale bez króla Shiro średnio to widzę. Następne tygodnie na pewno przyniosą nowe informacje. Transferów jest tyle i nowości, że jeśli człowiek miał by to wszystko opisywać to dnia i nocy by zabrakło. Borup i Buzz w odstawkę i jest to najlepsze z możliwych posunięć.
 
kns_esport 148K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
O tym transferze nie wiem za wiele rozumiem że blamef i device zostają ?

C9 myślę że pokażą w składzie tym. Electronic w mocnym gazie. Dać im czasu. Misiek też cały czas na poziomie mimo że nie grał od dłuższego czasu w czołówce drużyn.

Nexa fajne posunięcie. On mega inteligentny gracz, głowę ma ogromną i skilla nie najgorszego. Zawsze właśnie uważam że w składach G2 brakowało tego. Zresztą nexa gral w G2 w roli prowadzącego.


FaZe cały czas w gazie w cs2 nie przegrali jeszcze spotkania
 
'Corek 170,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Mamy bombę! Gla1ve oraz Kuben oficjalnie w formacji Ence! Kuben rzecz jasna jako trener. Moim zdaniem? Świetny ruch. Gla1ve powinien odżyć i jest to chyba na obecne możliwości najlepszy wybór w miejsce snappiego. Jest to bez dwóch zdań celowanie w najwyższe cele! Czekamy na inne nowinki.
 
'Corek 170,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Oficjalnie : Twistzz opuszcza Faze Clan!

Mamy prawdziwą bombę! Oczywiście chodziły pogłoski o tym od tygodni, ale mimo wszystko jest to spore wydarzenie. Twistzz kończy swoją piękną przygodę z Faze. Te ostatnie tygodnie to jedno z najlepszych zakończeń jakie mógł sobie wymarzyć. Kończy się pewien etap, etap który zostanie w pamięci Kanadyjczyka do końca życia, bez wątpienia. Wszystko wskazuje na to, że dołączył do Team Liquid, choć doskonale wiemy, że na scenie csa pewni nie możemy być niczego.
 
Do góry Bottom