>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO ECS Season 7 Finals

husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP


Data:
6-9 czerwiec 2019
Miejsce: Londyn (Wielka Brytania)
Pula nagród: 500 000 $
Liczba drużyn:
8
Grupy: TUTAJ

Nadszedł czas na finały ECS sezon 7. Jest to turniej lanowy, który odbędzie się w Londynie. Faworytem tych finałow jest Astralis, które wraca po blisko miesiącu przerwy od oficjalnych meczów. Ostatnie spotkanie duńskiej ekipy odbyło się 11 maja, kiedy to przegrali z ENCE 2:0. Czy MiBR, Vilatlity i pozostałe drużny są w stanie trochę namieszać?

Zapraszam do merytorycznej dyskusji, podawania typów i pisania analiz!
 
 
C 66

calaquendi

Użytkownik


Mibr - North  1.55 Totalbet Mibr Wygrana Mibr w całym turnieju kurs 6.0

Mibr w coraz lepszej formie. Po przyjściu taco i felpsa współpraca  układa się coraz lepiej. Pokonali liquid czyli druzyne top 2 2 razy w krótkim odstepie czasu w walce o slota na tym turnieju. Wysoka forma falena,colda i fera, felps coś dokłada ? a taco tam rzuci flesha tu zabije. Osobiście bardzo go lubie bo dosyć czesto zalicza decydujace fragi. A ktoś tabele musi zamykać. W  north tez powie świeżości ale dla mnie jeszcze troche odstają od brazyliczków. Jak dziwnym trafem nie beda co chwile z opticiem składu zmieniać to może w  końcu coś namieszają.  Astralis napewno się przygotowało ale już na majorze było widać oznake dobrej gry mibr z nimi. Prawie wygrany overpas, przegrany głównie ekonomią, która teraz jest lekko zmodyfikowana. Jak dla mnie kurs warty zagrania za pół stawki. Ale raczej zagram go po 1 meczu z north. Pewnie będzie wisiał a się zbytnio nie zmieni.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
NIP - NRG
godzina 12:30

Gram na NIP z prostego powodu. Do składu wraca dennis. Na DreamHacku byli zmuszeni grać z trenerem więc wyniki były takie a nie inne. NRG natomiast w pełnym składzie też niczego rewelacyjnego nie zagrali. Po za wygraną z C9, odnieśli dwie porażki. Teraz szanse są bardziej wyrównane, a patrząc na kursy to bardziej opłaca się postawić na Szwedów. 

typNIP @2.05 STS
  
dobra pierwsza połowa 10:5, jednak w drugiej ugrana tylko jedna runda 
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Pytanie moje, bo nie chcę mi się czytać regulaminów a już zapomniałem xD. Czy można tutaj napisać post nie podając typu ? Bo chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o dzisiejszych porażkach m.in Astralis oraz MiBR ? Mam ochotę wejść grubo w Astralis na bo3 z NiPem i się tak zastanawiam czy obniżyli loty, czy może FURIA coś zaczęła grać lub gorszy dzień/mapa.

/można pisać post bez typu, o ile jest on na temat. Ten wpis jest w porządku. 
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Porażkę Astralis tłumacze tym, że mieli miesiąc przerwy.  W dodatku nie przegrali bardzo wysoko, tylko minimalnie 16:14 na jednej ze swoich lepszych map. Ale i FURIA grała na swojej najlepszej mapie. Udało im się wygrać pierwszą połowę w terro i to im dużo ułatwiło.  Dzisiaj Astralis będzie czekał pojedynek BO3 więc mają ten margines błędu. Już wczoraj na nich pogralem,  mimo że kurs jest słaby. 
A co do MiBR to trudno mi wytłumaczyć dlaczego wygrywając 14:3 nagle  przestali grać,  dzięki czemu North doprowadzili do dogrywki.
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Co do astralis. Oni dosyć często w bo1 na początek turnieju przegrywali. Obniżka formy jakas jest. W blastach przegrali tłumaczac to tym ze nie było czasu na przygotowanie się pod daną drużynę. I tu akurat prawda. Myslę, że ogarną 2;0 podobnie co Mibr. Complexity bez formy z młodym obo, którego puszczają a może coś trafi. Tez nie wiem co z mibr się stało bo to była drużyna, która po stronie tt na inferno grała bardzo dobrze.
 
Do góry Bottom