>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO DreamHack Open Atlanta 2018

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP

Data: 16-18 listopad 2018
Miejsce: Atlanta, Georgia (USA)
Pula nagród: 100 000 $
Liczba drużyn: 8
Po IEM w Chicago przyszedł czas na kolejny turniej w Stanach Zjednoczonych. Tym razem nie wystąpią drużyny z najwyższej światowej pułki aczkolwiek Ci, którzy interesują się CS: GO powinny je kojarzyć. Trudno określić zdecydowanego faworyta do wygrania turnieju, jednak między innymi jest to europejski zespół Vitality.
Akurat jedyne dwie ekipy z naszego kontynentu zagrają razem w grupie B.

Kursy na pierwszą kolejkę (BO1) prezentują się następująco (forBet):

Zapraszam do merytorycznej dyskusji oraz pisania analiz. Mile widziane również typy długoterminowe ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Mimo, że Vitality debiutuje w rozgrywkach offline to i tak według kursów jest delikatnym faworytem w meczu z Ghost. Proponuję tutaj wygraną Ghost lecz bardziej jestem przekonany do pogrania over 26.5 rund po @1.91 w lvbet.
Wspominałem wczesniej w innym temacie, że ten zespół z Happy i rpk mi się nie podoba. Nie są to perspektywistyczni zawodnicy według mnie.
A Wy co sądzicie?
 
uzytkownik-24118 2,1K
Dla mnie zespół zagadka. Mieli bootcamp przed turniejem, ale nie oczekiwałbym jakichś cudów. Dla mnie mimo wszystko mecz 50/50. Sporo zależy od odrzucania, tutaj delikatną przewagę daję Francuzom. IMHO skończy się na inferno a na tej mapie mogą to wziąć. Tym nie mniej to tylko Best of 1. Zastanawia mnie czym Vitality przekonało Zywoo, jeden z większych talentów na francuskiej scenie, że wybrał akurat ich ofertę? Wydaje się że to może być zespół solidny, ale raczej nic więcej. Druga dziesiątka HLTV to będzie szczyt ich możliwości.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Generalnie nie wiedziałem czego się spodziewać po Vitality a w szczególności po Zywoo na LAN&#39;ie i turniej tylko do oglądania. Bo że w necie jest niesamowity było wiadomo od dawna. Ale potem były te domówienia, że nie chce dołączyć do G2 (tu mnie pamięć może mylić, ale chyba o nich chodziło) z jakimiś kosmicznym wynagrodzeniem bo woli skupić się na szkole i gnić w AaA, a w międzyczasie smurfować online na poziomie ESEA czy podobnym. Wiem, że to jego pierwszy turniej i obsada średniawa, ale jeśli on będzie grał na takim samym poziomie jak wcześniej w internecie i na tym lanie, a Vitality będzie grało na solidnym poziomie i radzili sobie w większych turniejach to mamy gwiazdę najwyższego kalibru i spokojnie na top10. To co ten koleś strzela - bez różnicy czy riffle czy awp to jest niesamowite. Z niecierpliwością będę czekał na jakiś turniej Vitality z mocniejszą obsadą niż tutaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom