>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO DreamHack Masters Dallas 2019

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
CS: GO DreamHack Masters Dallas 2019
Data: 28 maj - 2 czerwiec 2019
Miejsce: Dallas, Texas (USA)
Pula nagród: 250 000 $
Liczba drużyn: 16
więcej informacji o turnieju:https://www.hltv.org/events/4177/dreamhack-masters-dallas-2019

Oczy Polskich kibiców będą z pewnością zwrócone na debiut lanowy Filipa "Neo" Kubskiego w drużynie Faze Clan. Ich mecz zaplanowany jest na godzinę 20:20 z Windigo. Czy przy takich drużynach jak między innymi Liquid, Ence, Vitality - ekipa z polskim zawodnikiem ma szanse na sukces?
Tak prezentują się kursy na poszczególnych zwycięzców: (totalbet)


Zapraszam do merytorycznej dyskusji, podawania typów i pisania analiz. Zachęcam do tego, abyśmy wspólnie mogli ogrywać bukmachera :)

 
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Pierwszym meczem jaki obstawie na tym turnieju będzie już ten o 19:00.
Vitality  - North 
Francuzi z pewnością są bardzo pewni siebie po wygranym turnieju cs_summit 4. Wszak ograli Ence i Liquid. Natomiast uważam, że przy BO1 i z racji tego, że to jest dopiero początek DreamHacka może dojść do niespodzianki. North już nie raz udowadniali,  że potrafią grać dobrego CS'a. Świadczą o tym ostatnie wygrane na Navi,  Heroic  i BIG

Typ: North wygra @2.32 totalbet
  
Ładny comeback, bo przyznam szczerze, że już zwątpiłem :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
U 81

ukaszf9

Użytkownik
NiP - TYLOO
Uważam, że gra ze standinem tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że mocniej skupią się na pojedynkach aimowych niżeli mocnej grze taktycznej na dd2. Tyloo zawsze kojarzył mi się z taką grą "na pałę", a tutaj to nie powinno po prostu na ten zespół podziałać.. :)

Typ: NIP 1.80
 
Spodziewałem się lepszej dyspozycji NiPu... zdecydowanie mid do poprawy, aimowo powiedziałbym 50/50. Gdyby nie zamiana pity z B na mid/support to słabo by to wyglądało (dobrze że się zorientowali w miarę szybko, który element szwankuje co runde kiedy była sytuacja remisowa). Słaby start też nie pomógł ale ostatecznie na +.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Co myślicie o meczach o 4.00? Nie wiem jeszcze jak kursy, ale chyba walnę dubla faze + windigo. Nie wierzę, ze Szwedzi bo3 ugrają z pita, nie jest fatalny, ale powiedzmy sobie szczerze, ze każdy duel przegra vs zawodnik faze. A co do skosnych.... Oni mam wrażenie, ze tylko na majorze w bo1 pokazują CS-a na poziomie, kiedy mogą grać mirage lub inferno. Windigo Mirka lubi, mogą inferno przegrać, ale resztę? Nie wydaje mi się.

Co o reszcie meczów myślicie? Korci over w nrg i win g2

Na Bułgarów jest kurs ponad 2.... Dla mnie Calyx&gt;blocker, meczem z faze bym się nie sugerował jakoś mega, bo to chyba obecnie najlepsza mapa faze + oni potrafią rozjechac każdego + gdzie jest faze a gdzie skosni. Obecnie w 1xbet windigo +1.5 mapy Po 1.48 chodzi. Nieźle. Dodać faze = 1.84 hmm
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
cytat z dnia 28 maja 2019 21:37 przez eryk93Co myślicie o meczach o 4.00? Nie wiem jeszcze jak kursy, ale chyba walnę dubla faze + windigo. Nie wierzę, ze Szwedzi bo3 ugrają z pita, nie jest fatalny, ale powiedzmy sobie szczerze, ze każdy duel przegra vs zawodnik faze. A co do skosnych.... Oni mam wrażenie, ze tylko na majorze w bo1 pokazują CS-a na poziomie, kiedy mogą grać mirage lub inferno. Windigo Mirka lubi, mogą inferno przegrać, ale resztę? Nie wydaje mi się.

Co o reszcie meczów myślicie? Korci over w nrg i win g2

Na Bułgarów jest kurs ponad 2.... Dla mnie Calyx&gt;blocker, meczem z faze bym się nie sugerował jakoś mega, bo to chyba obecnie najlepsza mapa faze + oni potrafią rozjechac każdego + gdzie jest faze a gdzie skosni. Obecnie w 1xbet windigo +1.5 mapy Po 1.48 chodzi. Nieźle. Dodać faze = 1.84 hmm
Ciekawe przemyślenia. Natomiast jeżeli chodzi o resztę meczów, czyli te o 23, to:
FURIA ma realne szanse powalczyć z NRG. Szczególnie jeśli będzie grana mapa nuke, inferno lub mirage. Więc tutaj polecam poczekać dopóki mapa nie będzie wybrana

Jeżeli jednak chodzi o mecz fnatic  vs Cloud9, to stawialbym jak bukmacherzy  - na Szwedów.  Indywidualnie porównując zawodników wyglądają lepiej.  Ale pamiętajmy,  że to są pierwsze mecze więc lepiej nie szaleć ze stawkami i warto czasami odpuścić aby zobaczyć w jakiej formie są dane drużyny. 
 
U 81

ukaszf9

Użytkownik
Isurus Gaming vs Renegades
Myślę, że ig wyciągnęło z wczorajszego inferno lekcje, a nawet jeżeli nie to w dzisiejszym pojedynku mają o wiele słabszy zespół. O ile uważam, że Renegades powinno wygrać ten pojedynek, o tyle możliwość wyciągnięcia większej liczby wniosków (wszak obydwie drużyny grały już h2h w marcu) leży po stronie ig. Pistoletówki 50/50 więc ten handicap patrząc po ostatnim pojedynku h2h powinnien wejść - stawka też większa niżeli pro liga.

Typ: Mapa 1 - Isurus Gaming (+10.5) 1.41 [lvbet]   
No i po 8 rozegranych rundach zaliczam do wygranych. Kto wie, może tu być więcej niespodzianek w meczu :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Vitality - FURIA
Start meczu o 21:00
Obie drużyny  bardzo dobrze prezentują się na tym turnieju. Ich grę ogląda się z przyjemnością.  Niestety tylko jedna z nich przejdzie do półfinału, w którym czeka już Team Liquid.
Jeżeli chodzi o mapy to z pewnością nie zobaczymy traina oraz dust2. FURIA wybierze pewnie jedna ze swoich piekielnie mocnych map mianowicie overpass lub nuke. W tym właśnie upatruje swój bet. Fnatic i NRG polegli na tych dwóch mapach. FURIA tylko z ENCE przegrała overka ale jest to mocniejsza drużyna niż Vitality. W terro zagrali dobrze, wygrali pierwszą połowę 8:7 jednak w CT zostali pokonani aż 9:1. Po tej porażce zrewanżowali  się Ence na ich mapie. W związku z tym uważam, że zobaczmy trzy mapy w tym meczu.

typ: FURIA handi  (+1,5) map @1.65 lvbet 
  
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Kolejny dzień... dziś czekają nas półfinały. Do tego momentu turniej układa się po mojej myśli. Wczoraj nie zdążyłem napisać analizy na mecz Faze z G2 ale w temacie, który prowadzę zagrałem Faze 2:0 i weszło po całkiem ładnym kursie 2.80. Ale przejdźmy do rzeczy.
Pierwszy ćwierćfinał  radzę odpuścić.  Z całym szacunkiem do FURII nie widzę ich w jutrzejszym finale.  Liquid jest drużyną  Top2 światowego rankingu. Grają u siebie. Są podrażnieni przegraną z Vitality podczas cs_summit4. Przez to, że nie ma na tym turnieju Astralis, to Liquid uważani są za głównego kandydata do zdobycia trofeum. Nie chce nic ryzykować w tym meczu.

Za to w drugim półfinale Faze zmierzy się z ENCE.  Tutaj bez wątpienia zaryzykuje na drużynę prowadzoną przez naszego rodaka  Filipa "Neo" Kubskiego.  Dlaczego?
no gdyby wygrali tego dusta z Liquid po dogrywkach,  które nie oszukujmy się - są najczęściej loterią, to już dawno byli by w półfinale. Po drugie widać, że Filip fajnie wpasował się do zespołu. Przeżywa swoją drugą młodość. Wie, że ze swoimi chłopakami z teamu jest jeszcze w stanie osiągnąć coś w światowym CS'ie. Ale nic więcej nie mogę powiedzieć bo rozliczać go będzie można dopiero po Dream Hacku. Jestem przekonany, że daje z siebie wszystko a reszta zależy od pozostałych zawodników: raina, olofa, niko  i guadriana. Kurs ponad 2, to zawsze fajna opcja. 

typ: Faze wygra @2.10 Totalbet 
  
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom