>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS GO: DreamHack - Bukareszt

Status
Zamknięty.
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Mecz: Heroic vs nV
Typ: nV
Kurs: 1.66
Bet365
✅✅

Mecz BO3, przegrany odpada z turnieju. Kurs 1.66 warty zagrania na Francuzów. Wczorajszy miraż, mimo że bardzo wyrównany, to też słabo zagrany przez obie drużyny. Carry Moddiego po stronie Heroic, w nV zabrakło dobrej gry ze strony Kennego i straszne błędy Devila (nadal uważam, że ten gość psuje im całą grę, za bardzo się podpala, brak jakiegokolwiek doświadczenia czy czucia gry, movement i gamestyle bota, przez co nV niektóre mecze gra &quot;4v5&quot;).
Dzisiaj z Gambit Kenny pokazał to, co powinien pokazać we wczorajszym meczu i dlatego według mnie wygranie bo1 przez Heroic to maxiumum co mogą zrobić w meczu z nV, przy bo3 mecz zdecydowanie biorą Francuzi.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Heroic vs nV
W końcu zaczął grać Kenny, czyli główny winowajca wczorajszej przegranej. Najlepszy gracz envyus w końcu odpalił, to jeszcze nie jest to co prezentował w najwyższej formie, ale powinno wystarczyć na dzisiaj. Spodziewałem się jednak że buki wystawią troszkę wyższe kursy na envy dlatego też poczekam na live i spróbuję ich złapać na wyższym kursie. Co by nie mówić o devilu to wczoraj grał bardzo dobrze, dzisiaj też wyglądał w miarę jak na niego, więc 4v5 nam nie grozi.
Co do map, zapewne heroic zbanuje cache, bo po prostu envy na nim to bestie, które biją każdego. envy za to zbanuje traina heroiców. Spodziewam się overpassa, albo nuke&#39;a ze strony heroic i dusta/mirage&#39;a ze strony nV.
decydować będzie zapewne cobblestone. I podejrzewam że to na tej mapie wszystko się rozstrzygnie, bo prawdopodobnie będziemy oglądać 3 mapy.
Dlatego poczekałbym na live i wtedy atakował wyższy kurs nV.
 
P 60

provz

Użytkownik
Jak już tak się uczepiłeś tej różnicy klas, to daj jakiekolwiek argumenty za tym że flipside to zespół na równi z dignitasami. Jeżeli takich nie posiadasz to zamilknij na wieki i nie siej fermentu.
jest to zespół o klasę lepszy od flipsid3 czy komuś się to podoba czy nie
no i macie tą klase wyższą, widać jakie wy macie pojęcie, nie powiem, sam jestem zaskoczony wynikiem na cbble, ale to co zostało napisane tu o f3 to jest dopiero ferment, który siejesz z kolegą, f3 miało przegrać 2:0 ale pokazali co to znaczy tp,
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Heroic - Envy powyżej 2,5 mapy @ 1,83 Bet365 ✅

Ja tutaj wchodzę w taki bet.Jak wyżej valentine28 uważam za bardzo prawdopodobne,że ujrzymy tutaj 3 mapy.Wczoraj mega zacięty mecz na mirku,na chwilę obecną zbliżony poziom oba teamy prezentują wg mnie.Może i envy bardziej doświadczone ale Devil to jest porażka i mam takie samo zdanie na temat jego gry jak KubaM.Drażni mnie ten jego muwment,wczoraj bodajże przy 15:13 dla Heroic miał taką akcje,gdzie NBK skrócił shorta w ct i był obity do 15hp to Devil go sobie z okna dobił :grin:
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
no i macie tą klase wyższą, widać jakie wy macie pojęcie, nie powiem, sam jestem zaskoczony wynikiem na cbble, ale to co zostało napisane tu o f3 to jest dopiero ferment, który siejesz z kolegą, f3 miało przegrać 2:0 ale pokazali co to znaczy tp,
w dalszym ciągu uważam że są o klasę gorsi. Niezależnie od wyniku na cobblestone, który jest dużą sensacją. To że wygrali mapę nie czyni z nich nie wiadomo kogo. Z przebiegu gry można jedynie wyciągnąć wnioski że wygrany tego pojedynku szybko zostanie odprawiony w kolejnym meczu przez Faze, bo to jak oba zespoły grają pokazuje tylko jak bardzo nieprzygotowani są do tego turnieju.
@Edit, swoją drogą zastanawia mnie dlaczego akurat cobblestone&#39;a wybrali. Przecież nie są jakimiś bogami tej mapy
 
M 1

mediev

Użytkownik
no i macie tą klase wyższą, widać jakie wy macie pojęcie, nie powiem, sam jestem zaskoczony wynikiem na cbble, ale to co zostało napisane tu o f3 to jest dopiero ferment, który siejesz z kolegą, f3 miało przegrać 2:0 ale pokazali co to znaczy tp,
No i widzisz te roznice klas na normalnej mapie, cbble jest dziwną mapa gdzie pada mnostwo comebackow i upsetow no i ta akcja na cobble gdzie chyba to markeloff przyfarcil i zabil na flashu 2ch terro mogla byc kluczowa bo totalnie zniszczyl ekonomie przeciwnikow. W f3 nie ma nikogo kto by sie wyroznial, kiedys jeszcze worldedit cos strzelal z tej awpy ale ostatnio pod forma.

zeby ot nie robic to polecam granie na Heroic gdzie szanse sa 50/50 wiec value lekkie jest, kursy zmalały ale 2.10 na bet365 do gry.
 
misiek345 47

misiek345

Użytkownik
Faze vs Dignitas

Mecz o wyjście z grupy. Faze wgl nie powinno się tu znaleźć, słaby początek Dignitas po stronie tt w meczu sprawił, że chłopaki jeszcze są tutaj.
Pinnacle daj nam na to spotkanie znakomite kursy:
- +1,5 ✅dla Dignitas kurs 1.531. Grają raz lepiej, raz gorzej jednak jedną mapę na pewno zdołają ugrać.

Wygra Dignitas - 2.456✅
I w to gram. Dignitas na turnieju popełnia wiele błędów, tracą rundy seriami jednak teraz gdy mają nóż na gardle się zgrają i zrobią swoje.
Magiskboy ma dziś dobry dzień, wczoraj go zabrakło teraz pokaże na co go stać i dlaczego znalazł się tutaj.

E: I zagrali, ładnie spokojnie, ale przede wszystkim razem. Zasłużone zwycięstwo 0:2. Duży błąd ze strony Faze, że nie zbanowali Nuke, na Duńskie ekipy nie gra sie tej mapy. Cache, wybrali cache mając opcje zagrać dd2 czy mirage.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
nV 2.62
Bet365
⛔⛔

Jak dla mnie mecz 50/50, może z lekkim wskazaniem na C9. Value po stronie Francuzów więc uderzam w ten kurs. W Kijowie owszem, Amerykanie wygrali ale jak już wcześniej pisałem, nV grało ze stand-inem. Dobra gra NBKa na tym turnieju, Apex i Happy stabilnie, obawiam się trochę gry Kennego, bo różnie to u niego bywa, nie wiem czym to jest spowodowane ale w trudnych momentach nie trafia prostych strzałów, być może presja go zjada.
Liczę na dobry meczyk i 2:1 dla nV.
 
misiek345 47

misiek345

Użytkownik
EVP vs Dignitas
Dokładny wynik 2:1 dla VP - 3.40 bet365✅


To jest lan - od tego trzeba zacząć, nasi grywają te zacne turnieje już od dekady (neo, taz). Doświadczenie zrobi tutaj swoje.
Nie będzie to łatwa przeprawa, gdyż z Duńczykami zawsze się gra nam ciężko.
Dzień przerwy jaki mieli nasi też nie --sprzyja, grupa wyjściowa była łatwa lecz chłopaki na pewno się nie rozluźnili, bacznie obserwowali poczynania Dignitas.
Nie ma z VP Kubena, trenera więc w ciężkich momentach może zabraknąć tego spoiwa by uspokoić ekipę. Biały w formie lecz jak zawsze zależy od tego jak wbije się w spotkanie pierwsze 5 rund jest ważne dla niego, jak nie wychodzi siada na psychikę i ciężko mu się gra. Snax nie jest w szczycie formy. Taz gra swoję wraz z Neo. Pasha no cóż jak to Pasha raz lepiej, raz gorzej.

Po drugiej stronie Rubino, który wczoraj rozegrał ładne spotkanie. Magiskboy młody, chętny by zdobywać trofea. Konfing, który wczoraj bawił się z Faze.
Widać było w grze Duńczyków spokój, jednak tak jak pisałem wczoraj, Faze znalazło się tam przypadkiem, nie miało prawa tego ugrać. Dziś to inna bajka, będą się musieli zmierzyć z najlepszą ekipą Europejską i na pewno to ich zmotywuje do dobrego pojedynku.

Spodziewam się wyrównanego spotkania, zaciętego meczu i świetnego widowiska aż do 3 mapy.
E: Kurs na wygraną VP waha się od 1.55 do 1.64, więc dlatego wolałem zagrać w dokładny wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
P 9

plokin

Użytkownik
Ciekawy pojedynek bardzo dobrych aimerów z Danii i świetnego kolektywu z Polski. Patrząc na pojedynki internetowe, to wypadają one strasznie w kratkę, lecz można coś wywnioskować. Mianowicie Dignitas tyrało naszych na mirku oraz nie grali jeszcze ze sobą na mapie nuke. Przypominam, że ta mapa została wybrana przez Duńczyków w grze z Ukraińcami. Statystyka VP na nuke, to 3 porażki z Gambit, SK, NIP.
Jeżeli VP stawiani są tutaj w roli faworyta, to Digni powinni przynajmniej mapkę urwać. Tym bardziej, że przeciwnicy mogą zaskoczyć w Veto process ????
 
K 7

kokoszka99

Użytkownik
Ciekawy pojedynek bardzo dobrych aimerów z Danii i świetnego kolektywu z Polski. Patrząc na pojedynki internetowe, to wypadają one strasznie w kratkę, lecz można coś wywnioskować. Mianowicie Dignitas tyrało naszych na mirku oraz nie grali jeszcze ze sobą na mapie nuke. Przypominam, że ta mapa została wybrana przez Duńczyków w grze z Ukraińcami. Statystyka VP na nuke, to 3 porażki z Gambit, SK, NIP.
Jeżeli VP stawiani są tutaj w roli faworyta, to Digni powinni przynajmniej mapkę urwać. Tym bardziej, że przeciwnicy mogą zaskoczyć w Veto process ????
Nuke na 100% zostanie zbanowany przez VP. Z taką formą Dignitas wygrałoby mecz online, ale na lanie wątpię, aby dali sobie radę z VP. Tak czy siak Dignitas jedną mapę powinno ugrać, ale nie widzę ich w finale.
 
M 1

mediev

Użytkownik
Ja z kolei ide w strone dignitas, VP mnie nie przekonuje , wygrali 2x bo1 z gambit ktore bylo najgorsza druzyna w turnieju i heroic na jednej z lepszych map dla vp. VP ratuje jedynie byali . Dignitas maja fajna druzyne gdzie kazdy jest na podobnym poziomie aimowo i przygotowani sa tez mocno, wystarczy zobaczyc jak wczoraj na cache wjezdzali na site a ???? . Paradoks tkwi w tym ze kiedy VP nie powinno wygrac to wygrywa i na odwrot wiec z VP nigdy nie wiadomo ????
 
P 9

plokin

Użytkownik
Nuke na 100% zostanie zbanowany przez VP. Z taką formą Dignitas wygrałoby mecz online, ale na lanie wątpię, aby dali sobie radę z VP. Tak czy siak Dignitas jedną mapę powinno ugrać, ale nie widzę ich w finale.
VP jest drużyną lanową, dlatego ich nie skreślam. Jednak patrząc na formę, to Digni jest w ogniu walki i przyjemnie się na to patrzy (sam cajun dobrze się wpasował w zespół). Logiczne byłoby zbanowanie nuke, a może i nie... ????
 
K 7

kokoszka99

Użytkownik
VP jest drużyną lanową, dlatego ich nie skreślam. Jednak patrząc na formę, to Digni jest w ogniu walki i przyjemnie się na to patrzy (sam cajun dobrze się wpasował w zespół). Logiczne byłoby zbanowanie nuke, a może i nie... ????
Tak czy siak na kuponie mam VP, fakt faktem, że prawdopodobnie cajunb będzie najlepszym zawodnikiem na serwerze, ale MSL powinien pomóc VP ????
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Virtus Pro @ 1,82 Pinnacle ✅

Cloud gra na prawdę solidnie i ogólnie weszli na fajny poziom ale myślę,że Virtusi wezmą ten finał.Envy w półfinale odstawiło niesamowitą szopkę,na duscie już 8:1 i nie przycisnęli do końca w ct,zaczęli oddawać rundę za rundą i tym samym podali rękę Cloud bo ci już byli jak dzieci we mgle.Najlepszy w Envy dzisiaj był Devil więc to mówi samo za siebie.Kenny i Apex grali jeszcze swoje ale NBK i Happy to dzisiaj cienizna kompletna była.Virtusi cały mirage i ct na cobblu grali perfekcyjnie,potem przyszedł słabszy moment ale jeszcze przy 14:14 mieliśmy 5vs4 i Dignitas na eco i przegraliśmy tą rundę,która była kluczowa więc mogło się obyć bez tych emocji na overpassie.Rozegraliśmy się,dobrze wyglądamy aimowo,nie ma co ukrywać,że Dignitas na overpassie pomogło nam bo nie wiem ile razy eco wygraliśmy ale sporo tego było.No i Neo co dzisiaj gra to jest magia po prostu.Z Cloud trzeba zagrać tak jak robił to NiP na ostanim lanie,narzucić im swój styl a wtedy aimowo szybko gasną.Doświadczenie również zdecydowanie po stronie Virtusów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kubinj0 55

kubinj0

Użytkownik
Virtus pro vs C9
-1,5 handicap
@3.25
Bet365
Na 9 rozegranych map pomiędzy drużynami Polacy wygrali 8 map, gdy Amerykanie zaś 1. Jeżeli ktoś interesuje się esportem, to wie, że spośród wszystkich teamów w CS GO VP gra w stałym składzie najdłużej. Są bardzo doświadczeni, na pewno łatwiej poradzą sobie psychicznie w finale niż c9. Około roku temu c9 wygrywało bardzo dużo lanów, troche w innym składzie (grał freakazoid i sgares). Później okazało się, że brali jakieś środki antystresowe przed meczami. Od tamtego czasu radzą sobie gorzej, lecz i tak grają dobrego kanter strajka. Myślę, że Polacy po ciężkiej grze wezmą to 2;0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 9

plokin

Użytkownik
Gra C9 zawsze bardzo dobrze leżała Virtusom. Nie mieli problemu z odczytaniem ich taktyk i robieniem kontrtaktyk (co sam Taz wspominał w wywiadzie). Od ich ostatnich pojedynków nastąpiły znaczne zmiany w postaci dołączenia do składu nieprzewidywalnego Stewiego i automatica. Dla mnie zmiany ewidentnie na plus. Aimowo dla mnie lepszą drużyną jest C9. Cała reszta stoi po stronie naszych rodaków.
Drugie spotkanie półfinałowe potwierdziło świetną formę byaliego i taza (sprytnego lisa), którzy byli bardzo skuteczni i niesamowicie pewni siebie. Niepokojąca może być słaba forma naszego głównego snajpera snaxa, który zaliczył wiele nieudanych strzałów. Najbardziej dobitnym przykładem jest to, że stojąc na cobble przy drzwiach connectora (a side) nie trafił żadnego z czterech przeciwników wbiegających matrixem. Branie się za awp w przypadku Jarka, to moim zdaniem nie jest dobry pomysł. Neo z tą bronią nie miał nawet szans się pokazać. Po drugiej stronie jest solidny Skadoodle, który wie jak zrobić użytek z awp. Shroud tak jak Stewie, potrafi dobrze grać ze scouta i strzelić jakiegoś vaca, jednak często też nie siada mu nawet pojedynczy hit.
Bardzo lubię grę shrouda i liczę na dobre spotkanie Amerykanów, którzy nie powinni dać się stłamsić, jak Dignitas na mirku.
Co do Neo i jego niesamowitych akcji, to nie wyobrażam sobie nawet, jak ciężko trzeba pracować żeby wciąż utrzymywać się na najwyższym poziomie i pokazywać jak się gra młodym talentom.
EDIT: Ciekawe półfinały i nudny finał. VP wygrało zasłużenie, a Amerykanie ukazali swój słaby teamplay. Neo świetne spotkanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom