>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

CS: GO BLAST Premier Fall Series 2020

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
blast.jpg
Data: 26 październik - 4 listopad 2020
Miejsce: Europa (online)
Pula nagród: 150 000 $
Liczba drużyn: 12
Więcej informacji: KLIK

Emocje jeszcze na dobre nie opadły po DreamHack'u a już rozpoczyna się kolejny turniej. BLAST Premier Fall 2020. Jest kilka drużyn, które brały udział w DH ale dodatkowo są ekipy z Ameryki.

Kursy z STS
blast.png
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Natus Vincere - Ninjas in Pyjamas
typ: NIP handi (+1,5) mapy /na trainie bylo blisko ale simple wykerowal
Evil Geniuses - OG
typ: OG handi (+1,5) mapy

AKO: 1.90 superbet


Zagram dzisiaj takiego dubla powiedzmy, ze na rozgrzewke :D narazie wole zaczac od czegos w moim przekonaniu bezpiecznego. NaVi wczoraj przegrali walkowerem ze Spirit w meczu o 3 miejsce. Jak to napisal ich trener przyczyna byla choroba Perfecto, ktory nie dosc ze byl fizycznie slaby to rowniez psychicznie. Moim zdaniem zabraklo im troche pewnosci siebie, ale to tylko moje zdanie. Podczas IEMu zdarzaly im sie slabsze momenty takie jak porazka z forZe i dwa razy po 2:0 od VP ale to w sumie mozna im wybaczyc bo VP wygrali caly turniej. NIP natomiast jak pisalem wczesniej pozytywnie mnie zaskoczyli. Jednak przegrali ostatecznie z Heroic ale mape ugrali i to jeszcze wybrana przez przeciwnikow czyli vertigo. Uwazam, ze dzisiaj tez powinni przynamniej 1 mape zgarnac.
EG ma bardzo podobny mappol do OG. Nie powinnismy zobaczyc vertigo i mirage. Za to pojawi sie inferno i nuke. Moze europejski zespol nie jest faworytem ale uwazam, ze rowniez minimum jedna mape ugraja.
 
Ostatnia edycja:
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
NiP vs Evil Geniuses
godzina 19:30
typ: Evil Geniuses
@1.72 STS


Uważam, że kurs na EG jest fajny do pogrania. Myślę, że w normalnych okolicznościach powinien być w okolicach 1.40 - 1.50. Jednak amerykański zespół przegrał wczoraj z OG i pewnie analitycy trochę ich zlekceważyli. Ja się cieszę, bo nie zamierzam grac NIP'u. Ze słabszymi zespołami faktycznie dawają sobie radę ale jak dostają już lepszych przeciwników to zaczynają się gubić. Tak było wczoraj przeciwko NaVi oraz na DreamHacku przeciwko Heroic. Wczoraj zrobiłem błąd bo myślałem, że przez chorobe Perfecto - NIP ugra przynajmniej jedną mape, jednak przegrali 2:0.
Mapy: NIP powinni zbanować dust2 a EG overpassa. Wówczas Szwedzi wybiorą traina a EG inferno. Na obu tych mapach amerykanie powinni miec przewagę ale w razie potknięcia jest jeszcze 3 mapa. W tym meczu idę w stronę Evil Geniuses.
 
Ostatnia edycja:
E 6,5K

elan96

Użytkownik
NiP vs Evil Geniuses
godzina 19:30
typ: Evil Geniuses
@1.72 STS

Uważam, że kurs na EG jest fajny do pogrania. Myślę, że w normalnych okolicznościach powinien być w okolicach 1.40 - 1.50. Jednak amerykański zespół przegrał wczoraj z OG i pewnie analitycy trochę ich zlekceważyli. Ja się cieszę, bo nie zamierzam grac NIP'u. Ze słabszymi zespołami faktycznie dawają sobie radę ale jak dostają już lepszych przeciwników to zaczynają się gubić. Tak było wczoraj przeciwko NaVi oraz na DreamHacku przeciwko Heroic. Wczoraj zrobiłem błąd bo myślałem, że przez chorobe Perfecto - NIP ugra przynajmniej jedną mape, jednak przegrali 2:0.
Mapy: NIP powinni zbanować dust2 a EG overpassa. Wówczas Szwedzi wybiorą traina a EG inferno. Na obu tych mapach amerykanie powinni miec przewagę ale w razie potknięcia jest jeszcze 3 mapa. W tym meczu idę w stronę Evil Geniuses.
ja uważam odwrotnie - eg ma lepszy map pool ale grali z miernymi rywalami. Furia która przez ostatni rok nie mogła ugrać mapy dziś ich leje do 4 :) dla mnie 50/50 wiec biorę 2.12 na NIP z pocałowaniem ręki :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
ja uważam odwrotnie - eg ma lepszy map pool ale grali z miernymi rywalami. Furia która przez ostatni rok nie mogła ugrać mapy dziś ich leje do 4 :) dla mnie 50/50 wiec biorę 2.12 na NIP z pocałowaniem ręki :)
Mimo wszystko ja bym uważał. NIP nie sa jacys mega mocni. A rok to jest bardzo dużo w CS'ie. Liczy się ostatnia forma a ostatnie mecze FURII sa na wysokim poziomie i przegrywają bardzo mało meczów. Pierwsze miejsce w ESL Pro League oraz w IEM New York 2020 NA o czymś świadczy. Nie dziwie się, że EG mieli z nimi problem. Ale porównując te dwie drużyny czy NIP jest takie groźne jak FURIA? Wątpię.
Nazywać FURIE miernym rywalem jest bardzo oderwane od rzeczywistości.
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Mimo wszystko ja bym uważał. NIP nie sa jacys mega mocni. A rok to jest bardzo dużo w CS'ie. Liczy się ostatnia forma a ostatnie mecze FURII sa na wysokim poziomie i przegrywają bardzo mało meczów. Pierwsze miejsce w ESL Pro League oraz w IEM New York 2020 NA o czymś świadczy. Nie dziwie się, że EG mieli z nimi problem. Ale porównując te dwie drużyny czy NIP jest takie groźne jak FURIA? Wątpię.
Nazywać FURIE miernym rywalem jest bardzo oderwane od rzeczywistości.
Miałem na myśli drużyny pokroju Imperium a nie Furię :)
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
to od razu przejdę dalej -myśle ze big wygra w czwartek z faze 2:0. W moim odczuciu faze jest ostatnio bardzo nierówne tzn dobre mecze przeplata ze słabymi i wątpię aby ugrali mapę przeciwko solidnemu big. Druga kwestia to zmiany w składzie faze tj. powrót olofa w miejsce niko - czy będzie to dobra zmiana to się okaże, ale wg. mnie będą potrzebowali czasu aby się zagrać. No i czysto statystycznie ostatnie mecze to zawsze under 2,5 mapy i uważam ze teraz będzie podobnie :)
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
to od razu przejdę dalej -myśle ze big wygra w czwartek z faze 2:0. W moim odczuciu faze jest ostatnio bardzo nierówne tzn dobre mecze przeplata ze słabymi i wątpię aby ugrali mapę przeciwko solidnemu big. Druga kwestia to zmiany w składzie faze tj. powrót olofa w miejsce niko - czy będzie to dobra zmiana to się okaże, ale wg. mnie będą potrzebowali czasu aby się zagrać. No i czysto statystycznie ostatnie mecze to zawsze under 2,5 mapy i uważam ze teraz będzie podobnie :)
Okej to stawiamy na BIG a co pograc w pierszym meczu? Wydaje mi sie ze Vitality ale moge sie mylic
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Wczoraj niestety bIG oddało nuke, niestety widziałem tylko ta mapę i Faze się fajnie pokazało. Sadze ze dziś powalczą z Complexity i kurs ponad 3 wydaje się fajnym value. Co myślicie? Nie oglądałem wczoraj meczu z Vita wiec nie wiem jak się to wyglądało
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Kusi mnie to FaZe po kursie 3, naprawde. Chyba cos na nich pogram. Niezle wczoraj postraszyli BIG. Ze stanu 14:10 na mirku dali sobie doprowadzic do remisu i ostatecznie przegrali po dogrywce. Potem wygrany nuke i porazka na duscie. Ale moglo to sie skonczyc 2:0 dla Faze i byla by ogromna niespodzianka. Wedlug mnie Complexity nie jest takie straszne jak BIG.

A w meczu Vitality z BIG faworytem oczywiscie Francuzi. Jednak BIG są w stanie wygrac ten mecz jesli mapy im beda pasowac czyli przede wszystkim dust2. Ja to odpuszczam
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Ja jeszcze polecam Nemige z k23 - oglądałem mecz nemigi ze spirit i chłopaki fajnie się pokazali. W sts 2:0 jest po 2.15 i to tez można zagrać
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Na dziś próbuje Endpoint po kursie ponad 3. Uważam ze mecz 50/50, oglądałem poranny mecz North z Iluminar i mysle ze jest value w kursie na Endpoint
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom