>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS:GO Blast Premier Fall 2020 Showdown [24.11-29.11]

Status
Zamknięty.
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
1606126764933.png

DataPula nagródDrużynyLokalizacja
24 listopada - 29 listopada 2020 r150 000 $16
Europa
Europa (online)

Bez tytułu.png



Kursy oraz spotkania:
STS

mecze.png


Turniej startuje już jutro, zachęcam do typowania/analizowania/wymieniania swoich poglądów. Z pierwszego punktu widzenia nie brakuje faworytów jak i "dogów" . Na pewno nowością na turnieju będzie Isurus .Miło będzie oglądać wyczyny polaków : snatchiego i dychy, którzy reprezentują Sprout. Fajnie będzie zobaczyć MiBR w nowym składzie grającym na pierwszym prestiżowym turnieju , podobnie jak C9. To tak w mega skrócie, jeszcze raz zapraszam do udzielania się w temacie .
 
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Sprout - Complexity @ 1.27
Spirit - Virtus Pro @ 1.8
AKO 2.30

STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +116
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Nawet granie tutaj 2:0 dla Complexity nie jest chyba głupie. Po przyjściu jks fajnie wyglądają. BlameF strzelecko wymiata, konfig też w miarę pogrywa. Martwi tylko średniawy poizon. Jednak uważam Sprout za jeden z najlepszych tier 2 teamów ale do czołówki to im sporo brakuję.
Odnośnie Godsent warto zaznaczyć że wystąpią z nowym IGL. KrystaL był naprawdę słabiutki jako fragger, linie na niego dochodziły nawet do 27 na 2 mapach. Często jej nie przekraczał ale czy nowy nabytek jest dużo lepszy pod względem skilla? Ciężko stwierdzić, lecz uważam, że nie jest na pewno lepszym IGL. Ciekawe jak to wyjdzie w praniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +116
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Witam czy coś odnośnie Virtus Pro możesz napisać?

Czy tylko takie przeczucie?

VP moim zdaniem jest w lepszej dyspozycji niz Spirit, skillowo, teamplejowo, wszystko przemawia dla mnie za nimi , nie wiem skad takie kursy . Nie powinno być niespodzianki moim zdaniem
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Co na jutro widzicie Panowie?
Ode mnie koło 12 typy . Staram się analizować ale na jutro nie widzę super oferty
 
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Mousesports - Godsent
Długo siedziałem nad tym meczem, nie wiedziałem z której strony go ugryźć, z moich obliczeń wychodzi, że pierwsza mapa będzie inferno która wybierze Godsent, cięzko jest odbijać po ct gdy paczka jest juz zaplantowana. Próba sejwowania broni po ct - doczego zmierzam 1 . mapa - Każda drużyna powyżej 1 rundy wygranej przez wybuch bomby (bez dogrywki) @1.85. Nawet gdy nie będzie inferno na 1 mapie to przeanalizowałem ostanie 5-10 map obydwu drużyn to w większości spotkań paczki wybuchały po minimum 2x dla każdej stron, kurs warty uwagi oraz typ.

NIP - C9
Nowy skład C9 w którym rozegrali tylko razem 2 mecze, nie sądzę by wygrali nad szwedami , NIP dość słaba dyspozycja ostatnimi czasy, ale czas na przełamanie, bo jest o co grać i kim walczyć. Kurs @ 1,47 nie najgorszy, myslałem nad 2;0 ale że ostatnio gra ich jest nie równa to obawiam się, że gdzieś mogą stracić mapkę. Jak jakaś nadzwyczajna niespodzianka sie nie wydarzy to NIP win.



Mousesports - Godsent / 1 . mapa - Każda drużyna powyżej 1 rundy wygranej przez wybuch bomby (bez dogrywki) @1.85

Ninjas In Pyjamas - Cloud9 / wygrana NIP @ 1.47

AKO: 2,72


EDIT: pierwsza mapa inferno tak jak zakładałem
EDIT II : zabrakło 1 rundy po stronie TT gdzie Mouse dominowalo, glupie decyzje Godsent, gdzie poprawić swoją ekonomię spokojnie mogli zachowac jeszcze rundy, brak doświadczenia druzyny, mało brakowało, zawiodlem sie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Mousesports - Godsent
Długo siedziałem nad tym meczem, nie wiedziałem z której strony go ugryźć, z moich obliczeń wychodzi, że pierwsza mapa będzie inferno która wybierze Godsent, cięzko jest odbijać po ct gdy paczka jest juz zaplantowana. Próba sejwowania broni po ct - doczego zmierzam 1 . mapa - Każda drużyna powyżej 1 rundy wygranej przez wybuch bomby (bez dogrywki) @1.85. Nawet gdy nie będzie inferno na 1 mapie to przeanalizowałem ostanie 5-10 map obydwu drużyn to w większości spotkań paczki wybuchały po minimum 2x dla każdej stron, kurs warty uwagi oraz typ.

NIP - C9
Nowy skład C9 w którym rozegrali tylko razem 2 mecze, nie sądzę by wygrali nad szwedami , NIP dość słaba dyspozycja ostatnimi czasy, ale czas na przełamanie, bo jest o co grać i kim walczyć. Kurs @ 1,47 nie najgorszy, myslałem nad 2;0 ale że ostatnio gra ich jest nie równa to obawiam się, że gdzieś mogą stracić mapkę. Jak jakaś nadzwyczajna niespodzianka sie nie wydarzy to NIP win.



Mousesports - Godsent / 1 . mapa - Każda drużyna powyżej 1 rundy wygranej przez wybuch bomby (bez dogrywki) @1.85

Ninjas In Pyjamas - Cloud9 / wygrana NIP @ 1.47

AKO: 2,72


EDIT: pierwsza mapa inferno tak jak zakładałem
EDIT II : zabrakło 1 rundy po stronie TT gdzie Mouse dominowalo, glupie decyzje Godsent, gdzie poprawić swoją ekonomię spokojnie mogli zachowac jeszcze rundy, brak doświadczenia druzyny, mało brakowało, zawiodlem sie

Co NIP zagrało na drugiej mapie to można nazwać tylko kryminałem!!!!


floppy sam zniszczył w ostatnich rundach NiP
 
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
NiP ogólnie ma bardzo fajną pakę. Teamplay jest na wysokim poziome, ale bardzo czesto indywidualnie popelniaja glupie błędy. Często nie pilnują skrótów będąc w TT, dodatkowo niepotrzebne bawienie się w zmianę broni na kosę, gdy czas nie goni. Myślę, że z NiPu może być naprawdę dobra drużyna - nawet TOP8, ale muszą poprawić te zachowania.
 
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Wcześniejszego kuponu nie będę komentował, powiem tylko tyle ze to tylko jakiś żart, siedzisz analizujesz kilka godzin, wszystko przemawia za zespołem A a wygrywa zespól B, jak C9 mogło wygrać z NIPEM który w tym składzie rozegrali 2 mecze? Jak? Nie jest w stanie tego wytłumaczyć, NIP strollowało.


VP - FURIA
WIN FURIA
Kurs.2.20

STS

Nie wiem skąd te kursy, Furia dała ciała na 1 mapie z Isurs potem odbili, VP z team spirit nie grało nic nadzwyczajnego. Po prostu nie widzę tego. Furia skillowo i teamplejowo o wiele lepsze, bardzo ofensywny cs moze zaskoczyc VP. Liczyłem na VP na tym turnieju ze w koncu moze uda sie jakis turniej wygrac albo powalczyc ale po ostatnim meczu nie widze tego słabe na 2 i 3 mapie TIMSPIRIT dał prezent dla VP i udało im sie wygrać. Jame najwiekszy troll tej druzyny, Qikert nie blyszczal, buster cos strzelał. Nie no głowa za FURIA i jesli VP nagle nie zacznie grac jakiegos "kosmicznego" cs'a to nic nie powinno popsuć tego zakładu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Faze z 14:4 na nuke zrobiło 15:15 i przegrało dogrywkę z Mibr, ta ekipa to typowy no bet - mogą zagrać świetny mecz, za chwilę totalna "padaka" :D

Co do Furii to oglądałem całe spotkanie z Isurus i to nie była ta Furia co wcześniej. Mecz dla mnie 50/50 - wszystko zalaeży jak się pokaże VP. Mam wrażenie że Furia ma problem z drużynami grającymi tak jak oni czyli bardzo agresywanie. Nie mniej kurs jak najbardziej zachęcający :)
 
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Bardziej w tym meczu szedłbym w over 2,5 mapy. Nie widze tutaj dominacji jakiejs z druzyn. Nie wiem jak mozesz pisac, że Jame troll jak w ostatnim meczu carreował całą gierkę.

Tak samo myślę co do meczu mousesports z Heroic, że mecz rozstrzygnie się w trzeciej mapie.
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Podsumowanie meczu VP - FURIA. eszkej eszkej nie wiem co widzisz w VP napisze to tak :
INFERNO : mapa wybrana przez VP - totalne dno , zobaczyliśmy stara FURIE jaka chciało się oglądać pełno ofensywy, VP nie wiedziało kompletnie co się dzieje.
MIRAGE : myślałem ze przy wyniku 7:8 w tt to tylko formalność, jednak masa błędów FURII
TRAIN : co raz częściej widać ze pociągi zaczynają się robić mapa tt co pokazało to i w tym meczu .

Szkoda tego mirka, dla mnie VP nadal słabe myślałem ze cos ruszyło w meczu spirit ale to ze wygrali nie znaczy ze byli mocnym zespołem, tak jak pisałem wyżej Spirit nic nie gral na 2 i 3 mapie. VP niech nadal ogrywa teamy takie jak HellRaiser czy Nemiga, bo tutaj nawet nie można stawiać ich w roli doga, przynajmniej bukmacher tego nawet nie zrobił bo kursy na nich były w granicy 1.6-1.7

UZUPELNIENIE : to sa moje przemyslenia, moje typy i inni uzytkownicy tego nie zmienia, siedze w csie dłuzszy czas i wiem co pisze.
a tobie eszkej powodzenia :)



-----------
Jeszcze pograne na live @ 2.60 , na Myszy na nuke przy stanie 8:2 , Za chwile trzecia decydująca mapa.
Jesli to pyknie dzień do bardzo udanych.

Post automatycznie złączony:

Dzhami „ Jame ” Ali45-48-363.364,5%1.01
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
A i jeszcze dodam jeśli według Ciebie staty zawodników KDA znaczą to, że carruj mecz to powodzenia, jesli chodzi o Jam'a to chyba każdy oglądający CSA zna fraze JAME TIME . Gość siedzi z AWP całymi rundami i łapie kille, spójrz na to z tej strony, co robi po stronie TT np, czy jest w stanie łapach first killa, czy jak zawodnicy są już B to on nadal siedzi na 2 środku i robi osłabienie ? Wiadomo sniper ale nie równa się do top 20 SNIPERÓW, czy w meczu jak Ronaldo odda 5 celnych strzałow a wygrają 1:0 bo strzeli Szczesny to mozna mowić o carrowaniu meczu ? Statystyki to tylko liczby. Trzeba spojrzeć na grę taktyke i co wnosi do zespołu. Mocny hejt poszedl na niego, bo nie mówię ze jest tragiczny, ale nadal podtrzymuje swoje zdanie z analizy "Jame największy troll tej druzyny "//
Czy uwazasz ze np kariggan w myszach kreci słabe statystki i nic nie gra ? On gra najwięcej to jak rotuje, porusza się po mapie daje mega przewagę myszom . Nie bez powodu komentarzy mówią ze to jest gość do zadań specjalnych . Czasem warto oddać życie za cenne info druzynie . Nie traktuj to jako hejtu bo na forum nie szukam wrogów, ale stwierdzenie ze Jame carruje mecze podniosło mi ciśnienie .
 
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Tylko, że będąc graczem AWP często jednak czeka na dogodną sytuację. Od entry fragów są entry fragerzy i pisanie by to on szukał specjalnych okazji mija się z celem.Tak samo porównanie do karrigana gdzie ma całkowicie inną rolę w drużynie. Bardziej chodziło mi o to jak on posługuje się samą snajperką, widać, że skilla ma. Wiadomo, że można grać agresywniej, ale czy to jest jego rolą? Nie porównuję go do najlepszych snajperów, ale jednak sytuację gdzie niektórzy snajperzy by zaczęli się podpalać(co często bywa zgubne) on zachowuje spokój i czeka na pick od przeciwnika, gdzie często to plusuje u niego.

Oczekiwanie od AWPera bycia entry fragerem, gdzie nie jest jego rolą by nim być jest błędne. Jasne, można często zauważyć first kille na koncie snajperów, ale uważam, że ważniejszą rolą jest bronienie bs'a(czy to po stronie TT czy CT). Nie można oczekiwać tego samego od wszystkich graczy, wszystko zależy od taktyki jaką przyjmuje drużyna.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom